קורסי תכנית לימודי נשים ומגדר בסיוע NCJW
ייתכנו שינויים בפרטי הקורסים ובמועדי הבחינות.
יש להתעדכן באתר באופן שוטף ובמיוחד סמוך למועדי הבחינות.
קורסי התכנית ללימודי נשים ומגדר בסיוע NCJW
קורסי הליבה - מסגרת 100
0608111001 - מבוא לפילוסופיה פמיניסטית: מחשבות נשים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מירי רוזמרין | סמסטר א' | שיעור | ה' | 08:00–10:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0608100301 - תרבות הגוף: ייצוגי הגוף הנשי באמנות המודרנית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר טל דקל | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | ווב | 001 |
0608112201 - פמיניזמים, משפט וחברה בישראל (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דפנה הקר | סמסטר א' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0608113301 - שיטות מחקר איכותניות במחקר הפמיניסטי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דפנה הקר | סמסטר א' | שו"ת | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | 277 |
**הקורס מיועד לתלמידי השלמות לקראת תואר שני בלבד
0608100501 - ביקורת תרבות מפרספקטיבות פמיניסטיות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר להד כנרת | סמסטר א' | שיעור | ה' | 18:00–20:00 | ווב | 001 |
1041261101 - מגדר וחברה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מנדל הדס | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 16:00–19:00 | נפתלי | 210 |
1071232801 - "כחול זה צבע של בנים"? - סוגיות בפסיכולוגיה של מגדר** (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יואל דפנה | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | נפתלי | 201 |
**דרישת קדם: "מבוא לפסיכולוגיה " או לימוד פרקים: 2, 7,
** 19-18 וכן אפנדיקס 3 בספר:
** Introduction to Psychology, Atkinson et. al..
0608113302 - שיטות מחקר איכותניות במחקר הפמיניסטי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר וילמובסקי ענבל | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 278 |
**קורס חובה בשנה א' או ב'. הקורס אינו מיועד לתלמידי
0608114401 - מגדר והיסטוריה מודרנית במערב (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מיכל שפירא | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
קורסי מסלול רוח - מסגרת 600
קורסי מבוא - מסגרת 600
0621168702 - חברה, משטר ותרבות בארה"ב (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר יעל שטרנהל | סמסטר א' | שו"ת | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 307 |
ד"ר יעל שטרנהל | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 307 |
0690161501 - מבוא להגות יהודית מודרנית: מהי יהדות ומיהם היהודים (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' רון מרגולין | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 001 |
0677105901 - העולם היהודי בעת החדשה (קורס חובה) (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' ירון צור | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 16:00–18:00 | קרטר | 203 |
פרופ' ירון צור | סמסטר א' | שו"ת | ה' | 16:00–18:00 | קרטר | 203 |
0621169001 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-20 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מיכל שפירא | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 14:00–18:00 | גילמן | 306 |
0680100001 - מבוא לסיפורת** (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' חנה נוה | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | ווב | 001 |
0677105801 - "ארון הספרים היהודי": מקורות לחקר תולדות ישראל (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מעוז כהנא | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 14:00–16:00 | רוזנברג | 105 |
ד"ר מעוז כהנא | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 105 |
0618103201 - מבוא לפילוסופיה חדשה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' צבי טאובר | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0622100101 - מבוא לתולדות המזה"ת בעת החדישה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' עוזי רבי | סמסטר א' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0621168503 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-19 (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' איריס רחמימוב | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 307 |
פרופ' איריס רחמימוב | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 307 |
0690161601 - מבוא להגות יהודית מודרנית: מהי יהדות ומיהם היהודים (חלק ב') (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' רון מרגולין | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 001 |
**לא ניתן להירשם לחלק ב' של הקורס ללא חלק א'
0621168703 - חברה, משטר ותרבות בארה"ב (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מיכאל זכים | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 306 |
ד"ר מיכאל זכים | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 306 |
0618103202 - מבוא לפילוסופיה חדשה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נועה נעמן צאודרר | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0621169003 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-20 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נמרוד טל | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 305 |
ד"ר נמרוד טל | סמסטר ב' | שו"ת | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 305 |
קורסי בחירה - מסגרת 600
0680313901 - קוויריות: מבוא ביקורתי (תאריך בחינה) | ||||||
מר ניר קדם | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 278 |
0690222601 - ייצוגן של נשים במקרא: נשים זרות,נשים חכמות ומלכות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אשמן אהובה | סמסטר א' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | רוזנברג | 001 |
0680323501 - מיתוס, גוף ושפה בספרות גרמנית מודרנית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מיכל בן חורין | סמסטר א' | שיעור | א' | 16:00–18:00 | גילמן | 307 |
0608330201 - קוויר באופן פמיניסטי: מה בין מגדר למיניות?** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר משעלי יעל | סמסטר א' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 205 |
**לא פתוח למי שלמדו את הקורס "פמיניזם ותיאוריה קווירית:
** סוגיות במגדר ובמיניות" בשנה"ל תשע"ב
** ולמי שלמדו את הקורס "קוויר באופן ביקורתי" 0608330101
0687242401 - "נצחון לאם" - אלות וזהות בהודו המודרנית: דת, חברה, פוליטיקה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אהוד הלפרין | סמסטר א' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 281 |
0608340101 - כשפסיכואנליזה פוגשת מגדר (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אפי זיו | סמסטר א' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 282 |
0680311601 - פסיכואנליזה, מגדר וספרות: תיאוריות ופרשנות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דנה אולמרט | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 281 |
0608304001 - פאם פאטאל- הפתיינית הקטלנית בפולקלור ובספרות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר יעל רנן | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 281 |
0680300801 - אורלי קסטל-בלום: מונוגרפיה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר סמדר שיפמן | סמסטר א' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 277 |
0690293901 - מיניות ומאגיה בימי בית שני (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מיכאל מאך | סמסטר א' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 104 |
0608111001 - מבוא לפילוסופיה פמיניסטית: מחשבות נשים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מירי רוזמרין | סמסטר א' | שיעור | ה' | 08:00–10:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0687242001 - נשים מגדר ומיניות בסין- בין הסטוריה לפילוסופיה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר סמדר וינטר | סמסטר א' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 282 |
0625625801 - מפלצות ומשמעותן בספרות הרנסנס (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' נדין קופרטי-צור | סמסטר א' | שו"ת | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | 305 |
0608100501 - ביקורת תרבות מפרספקטיבות פמיניסטיות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר להד כנרת | סמסטר א' | שיעור | ה' | 18:00–20:00 | ווב | 001 |
0690222701 - אלימות מינית במקרא ובמזרח הקדום (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אשמן אהובה | סמסטר ב' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 205 |
0622219101 - נשים ותנועות לאומיות במזה"ת ובאפריקה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אירית בק | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 279 |
ד"ר אירית בק | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 279 |
0690293701 - מעמד האישה בימי בית שני (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מיכאל מאך | סמסטר ב' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | רוזנברג | 105 |
0677203601 - נשים יהודיות ונוצריות חדשות בספרד בימי הביניים (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אליעזר גוטווירט | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 14:00–16:00 | רוזנברג | 107 |
פרופ' אליעזר גוטווירט | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 14:00–16:00 | רוזנברג | 107 |
0687240201 - נשים וגברים ביפן המסורתית: בין הגלוי לנסתר, בין עובדה לאגדה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר איילה קלמפרר | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 280 |
0608360101 - נישואין והורות - מבט אל פסקי הדין הרבניים והפסיקה לדורותיה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עליזה בזק | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | ווב | 105 |
0687219301 - כשהאלים משחקים: תיאטרון המחול והדרמה במסורות ההודיות הקלאסיו (תאריך בחינה) | ||||||
גב' אסנת אלכביר | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 305 |
0608320001 - גברים וגבריות: הטוב הרע והמכוער** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עופר נורדהיימר נור | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 001 |
**לא פתוח למשתתפי סמינריון "גברים וגבריות" בתש"ע.
0621110201 - עולמה של האשה ברומא העתיקה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר איילת פאר | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 281 |
0662196501 - פוסט פורנוגרפיה ברשת: מין, אהבה וזהות דיגיטליים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עופר נורדהיימר נור | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 326 |
0608311901 - בנות ואבות במיתוס ובאגדה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר יעל רנן | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 326 |
0625625401 - הרומן הליברטיני: ייצוגי המיניות בספרות (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' מישל קאהן | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 205 |
0677112601 - נשים ביישוב ובישראל הצעירה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אורית רוזין | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 282 |
0608114401 - מגדר והיסטוריה מודרנית במערב (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מיכל שפירא | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
סמינריונים במסלול רוח - מסגרת 610
0680410101 - נשים נודדות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אורלי לובין | סמסטר א' | סמינר | א' | 16:00–20:00 | גילמן | 304 |
0608410201 - גברת מג'ונדרת: הפוליטיקה המינית של מיתוס היופי** (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר רוני הלפרן | סמסטר א' | סמינר | ד' | 16:00–20:00 | גילמן | 262 |
**דרישת קדם: "מבוא לפילוסופיה פמיניסטית".
**פתוח לתלמידי שנה ג' בלבד.
0622323201 - הגוף האנושי בחברות מוסלמיות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר מירי שפר-מוסנזון | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 260 |
ד"ר מירי שפר-מוסנזון | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 497 |
0626305201 - רומן החניכה הנשי Female Coming of Age (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר מלאת שמיר | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 14:00–16:00 | ווב | 501 |
ד"ר מלאת שמיר | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 14:00–16:00 | ווב | 103 |
**הקורס מתקיים באנגלית .
**יש לוודא במזכירות החוג לאנגלית שהקורס אכן מתקיים.
0608420201 - היווצרותו של העצמי המודרני: היסטוריה, פסיכולוגיה ומגדר (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר מיכל שפירא | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 14:00–18:00 | רוזנברג | 105 |
**הקורס אינו מיועד לתלמידים שהשתתפו בקורס משיגעון עד פרו
0608420101 - מגדר ומיניות: נשים, גברים וילדים באירופה בעידן המודרני (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר מיכל שפירא | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | 262 |
0621328101 - היסטוריה גלובאלית של מלחה"ע השנייה: היסטוריה ומגדר (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר מיכל שפירא | סמסטר א' | סמינר | ה' | 14:00–18:00 | גילמן | 455 |
קורסי מסלול אמנויות - מסגרת 800
שעות הקרנת סרטים בקורסים של החוג לקולנוע וטלוויזיה
אינן נספרות במניין השעות.
קורסי מבוא - מסגרת 800
0861130101 - מבוא לשפת המוזיקה (תאריך בחינה) | ||||||
מר אופנהיים רועי | סמסטר א' | שיעור | א' | 16:00–20:00 | מכסיקו | א206 |
0811113401 - מבוא לתאטרון הישראלי והפלסטיני*** (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' קינר גד | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | מכסיקו | 213 |
0821162001 - מבוא לאמנות ישראלית: סוגיות נבחרות באמנות ישראלית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שבי אורלי | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
0861158201 - מבוא לתולדות הקולנוע א' (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דובדבני שמוליק | סמסטר א' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
0811220201 - מבוא לתאטרון יהודי עברי*** (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' קינר גד | סמסטר א' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | מכסיקו | 213 |
0861110601 - מבוא לשפת התאטרון (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מלכא ליאורה | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | מכסיקו | א206 |
0811213701 - מבוא לתאטרון המודרני (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר הררי דרור | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | קיקואין | 01 |
0851661601 - מבוא לקולנוע בן זמננו א' (תאריך בחינה) | ||||||
מר אינגבר נחמן | סמסטר א' | שיעור | ד' | 16:00–20:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
0851659501 - מבוא לקולנוע ישראלי (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יוסף רז | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–16:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
0861158301 - מבוא לתולדות הקולנוע ב' ** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דובדבני שמוליק | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
**דרישת קדם: מבוא לתולדןת הקולנוע א'.
0861110701 - מבוא לשפת הקולנוע ** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דובדבני שמוליק | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
**היקף הקורס 2 ש"ס בלבד.
**בקורס מתקיימות הקרנות שאינן נכללות בשעות הקורס.
0811121501 - תאטרון, חברה,קהילה*** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר הריס פיטר | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | מכסיקו | 211 |
0851664801 - מבוא לקולנוע בן זמננו ב' (תאריך בחינה) | ||||||
מר אינגבר נחמן | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 16:00–20:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
**תנאי קדם: מבוא לקולנוע בן זממנו א'.
0821152801 - מבוא לאמנות מודרנית: אמנות המאה ה-20 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר לוריא-חיון עדי | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
קורסי בחירה - מסגרת 800
0851617601 - האישה הדיגיטלית בקולנוע ובמשחקי מחשב (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר פוספלד כהן אורית | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | מכסיקו | 209 |
0821615001 - ארוס והפוליס: מגדר באמנות העולם הקלאסי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שדה נאוה | סמסטר א' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | מכסיקו | 120 |
0608100301 - תרבות הגוף: ייצוגי הגוף הנשי באמנות המודרנית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר טל דקל | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | ווב | 001 |
0608100501 - ביקורת תרבות מפרספקטיבות פמיניסטיות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר להד כנרת | סמסטר א' | שיעור | ה' | 18:00–20:00 | ווב | 001 |
0687219301 - כשהאלים משחקים: תיאטרון המחול והדרמה במסורות ההודיות הקלאסיו (תאריך בחינה) | ||||||
גב' אסנת אלכביר | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 305 |
0662196501 - פוסט פורנוגרפיה ברשת: מין, אהבה וזהות דיגיטליים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עופר נורדהיימר נור | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 326 |
0851620301 - נקמתה של עקרת הבית: נשים ובית בקולנוע ובטלוויזיה האמריקניים (תאריך בחינה) | ||||||
גב' לוי יעל | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | קיקואין | 01 |
סמינריון מסלול אמנות - מסגרת 810
0851506001 - מפסיכה לביונסה : נשים ומיתוסים בקולנוע (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' זנגר ענת | סמסטר א' | סמינר | ב' | 10:00–16:00 | מכסיקו | א117 |
0608410201 - גברת מג'ונדרת: הפוליטיקה המינית של מיתוס היופי** (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר רוני הלפרן | סמסטר א' | סמינר | ד' | 16:00–20:00 | גילמן | 262 |
**דרישת קדם: "מבוא לפילוסופיה פמיניסטית".
**פתוח לתלמידי שנה ג' בלבד.
0851507301 - סירק, פאסבינדר, אלמודובר: סוגיות במלודרמה קולנועית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' יוסף רז | סמסטר ב' | סמינר | א' | 10:00–16:00 | מכסיקו | 117 |
קורסי מסלול חברה - מסגרת 400
קורסי מבוא - מסגרת 400
יש לבחור באחד משני השיעורים הבאים וכן תרגיל באנתרפולוגיה:
**חובה לבחור גם תרגיל באנתרופולוגיה.
1041110101 - מבוא לאנתרופולוגיה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר קרבאל-טובי מיכל | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | נפתלי | 003 אולם זאב סגל |
1041110102 - מבוא לאנתרופולוגיה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר קרבאל-טובי מיכל | סמסטר א' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | נפתלי | 003 אולם זאב סגל |
יש לבחור באחד מהתרגילים הבאים:
1041110103 - מבוא לאנתרופולוגיה (תאריך בחינה) | ||||||
מר חגי רעי | סמסטר א' | תרגיל | א' | 10:00–12:00 | נפתלי | 105 |
1041110104 - מבוא לאנתרופולוגיה (תאריך בחינה) | ||||||
מר חגי רעי | סמסטר א' | תרגיל | א' | 14:00–16:00 | נפתלי | 105 |
1041110106 - מבוא לאנתרופולוגיה (תאריך בחינה) | ||||||
מר בינה אחי אוריאל | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 08:30–10:00 | נפתלי | 104 |
1041110107 - מבוא לאנתרופולוגיה (תאריך בחינה) | ||||||
מר חריטן איתמר | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 08:30–10:00 | נפתלי | 106 |
1041110108 - מבוא לאנתרופולוגיה (תאריך בחינה) | ||||||
מר קינן עומר | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 08:30–10:00 | נפתלי | 105 |
1041110109 - מבוא לאנתרופולוגיה (תאריך בחינה) | ||||||
מר קינן עומר | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 10:00–12:00 | נפתלי | 103 |
1041110110 - מבוא לאנתרופולוגיה (תאריך בחינה) | ||||||
מר בינה אחי אוריאל | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 14:00–16:00 | נפתלי | 108 |
1041110201 - מבוא לסוציולוגיה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' שנהב יהודה | סמסטר א' | שיעור | ג' | 08:30–10:00 | נפתלי | 003 אולם זאב סגל |
**חובה לבחור גם תרגיל בסוציולוגיה.
יש לבחור תרגיל אחד מהבאים:
1041110202 - מבוא לסוציולוגיה (תאריך בחינה) | ||||||
מר יוסמן חנוך | סמסטר א' | תרגיל | א' | 12:00–14:00 | נפתלי | 206 |
1041110204 - מבוא לסוציולוגיה (תאריך בחינה) | ||||||
מר מאוטנר אורי | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 10:00–12:00 | נפתלי | 205 |
1041110205 - מבוא לסוציולוגיה (תאריך בחינה) | ||||||
מר מאוטנר אורי | סמסטר א' | תרגיל | ה' | 08:30–10:00 | נפתלי | 106 |
1041110207 - מבוא לסוציולוגיה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר בועז חגי | סמסטר א' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | נפתלי | 210 |
**חובה לבחור גם תרגיל בסוציולוגיה.
יש לבחור אחד מהתרגילים הבאים:
1041110208 - מבוא לסוציולוגיה (תאריך בחינה) | ||||||
גב' נעמן עירית | סמסטר א' | תרגיל | א' | 12:00–14:00 | נפתלי | 106 |
1041110209 - מבוא לסוציולוגיה (תאריך בחינה) | ||||||
מר יוחנני ליאור | סמסטר א' | תרגיל | ה' | 08:30–10:00 | נפתלי | 206 |
1041110211 - מבוא לסוציולוגיה (תאריך בחינה) | ||||||
מר יוחנני ליאור | סמסטר א' | תרגיל | ה' | 14:00–16:00 | נפתלי | 103 |
קורסי בחירה - מסגרת 400
דרישת קדם לכל שיעורי הבחירה מהפקולטה למדעי החברה: שמיעת שנ
לכל קורסי החוג היבטים התפתחותיים בחינוך
(0721) יש לבדוק דרישות קדם.
0691225001 - אתיקה סביבתית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מישורי דניאל | סמסטר א' | שו"ת | א' | 12:00–14:00 | יד אבנר | 232 |
1071281501 - פסיכולוגיה חברתית: מהאישי לבינאישי (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' קלר יחיאל | סמסטר א' | שיעור | ג' | 08:30–10:00 | נפתלי | 201 |
1071281502 - פסיכולוגיה חברתית: מהאישי לבינאישי (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' קלר יחיאל | סמסטר א' | שיעור | ג' | 10:15–11:45 | נפתלי | 201 |
0687242401 - "נצחון לאם" - אלות וזהות בהודו המודרנית: דת, חברה, פוליטיקה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אהוד הלפרין | סמסטר א' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 281 |
1041260401 - משפחה וחברה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' שטייר חיה | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 10:00–13:00 | נפתלי | 210 |
0608340101 - כשפסיכואנליזה פוגשת מגדר (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אפי זיו | סמסטר א' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 282 |
0721203201 - שותפות ושונות: המערכת החינוכית והמערכת המשפחתית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אינגבר שרה | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 14:00–16:00 | שרת | 307 |
0721300601 - הורים כמתווכים (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' ארם דורית | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 12:00–14:00 | שרת | 432 |
0662115401 - צדק חברתי ו(אי) שוויון בראי מאבקים חברתיים בישראל (תאריך בחינה) | ||||||
גב' יערה בוקסבאום | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 326 |
0687242001 - נשים מגדר ומיניות בסין- בין הסטוריה לפילוסופיה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר סמדר וינטר | סמסטר א' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 282 |
0608112201 - פמיניזמים, משפט וחברה בישראל (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דפנה הקר | סמסטר א' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0690222701 - אלימות מינית במקרא ובמזרח הקדום (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אשמן אהובה | סמסטר ב' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 205 |
0622219101 - נשים ותנועות לאומיות במזה"ת ובאפריקה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אירית בק | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 279 |
ד"ר אירית בק | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 279 |
0690293701 - מעמד האישה בימי בית שני (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מיכאל מאך | סמסטר ב' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | רוזנברג | 105 |
0677203601 - נשים יהודיות ונוצריות חדשות בספרד בימי הביניים (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אליעזר גוטווירט | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 14:00–16:00 | רוזנברג | 107 |
פרופ' אליעזר גוטווירט | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 14:00–16:00 | רוזנברג | 107 |
1041261101 - מגדר וחברה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מנדל הדס | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 16:00–19:00 | נפתלי | 210 |
0687240201 - נשים וגברים ביפן המסורתית: בין הגלוי לנסתר, בין עובדה לאגדה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר איילה קלמפרר | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 280 |
0608360101 - נישואין והורות - מבט אל פסקי הדין הרבניים והפסיקה לדורותיה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עליזה בזק | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | ווב | 105 |
1071281602 - פסיכולוגיה חברתית:מהבינאישי לקבוצתי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שנבל נורית | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 14:15–15:45 | נפתלי | 201 |
**תנאי קדם: "פסיכולוגיה חברתית מהאישי לבינאישי".
1041261501 - טבע או חברה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אלון סיגל | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 11:00–14:00 | נפתלי | 210 |
0621110201 - עולמה של האשה ברומא העתיקה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר איילת פאר | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 281 |
0662196501 - פוסט פורנוגרפיה ברשת: מין, אהבה וזהות דיגיטליים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עופר נורדהיימר נור | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 326 |
0687218501 - חברה ומשפחה ביפן (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דלית בלוך | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 002 |
0691158801 - מבוא לגיאוגרפיה חברתית-תרבותית (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' טובי פנסטר מר לביא הייציג | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 12:00–14:00 | יד אבנר | 120 |
0691252101 - תכנון מרחבי בישראל (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' טובי פנסטר מר לביא הייציג | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 14:00–16:00 | יד אבנר | 232 |
1071281601 - פסיכולוגיה חברתית:מהבינאישי לקבוצתי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שנבל נורית | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 10:15–11:45 | נפתלי | 001 |
**דרישת קדם: "פסיכולוגיה חברתית מהאישי לבינאישי"
0677112601 - נשים ביישוב ובישראל הצעירה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אורית רוזין | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 282 |
0721392201 - הורות - היבטים תיאורטיים ויישומיים (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' אליגון-לוין מיכל | סמסטר א'+ב' | סמינר | ג' | 12:00–14:00 | שרת | 324 |
**הרישום במזכירות ביהס לחינוך בשבוע השינויים
** על בסיס מקום פנוי
1085300001 - המדיה - מבט מקרוב (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אשורי תמר | סמסטר א'+ב' | שיעור | ד' | 18:00–20:00 | נפתלי | 003 אולם זאב סגל |
סמינריונים במסלול חברה - מסגרת 410
סמינריונים של הפקולטה למדעי החברה מחייבים הגשת
עבודה סמינריונית (לא רפראט).
0680410101 - נשים נודדות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אורלי לובין | סמסטר א' | סמינר | א' | 16:00–20:00 | גילמן | 304 |
1041448201 - עין אנתרופולוגית על יפן העכשווית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' גולדשטין-גדעוני עפרה | סמסטר א' | סמינר | ג' | 15:00–19:00 | נפתלי | 425 |
1041381201 - ארגונים ואי שוויון חברתי (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' קלב אלכסנדרה | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 10:00–14:00 | נפתלי | 425 |
0622323201 - הגוף האנושי בחברות מוסלמיות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר מירי שפר-מוסנזון | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 260 |
ד"ר מירי שפר-מוסנזון | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 497 |
1041379601 - ההיבטים הסוציולוגיים של העדפה מתקנת (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' אלון סיגל | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 15:00–19:00 | נפתלי | 419 |
0608440401 - מגדר וחינוך- פדגוגיה פמיניסטית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר גור זיו חגית | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 18:00–20:00 | גילמן | 304 |
1031330701 - בחירות בישראל (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' שמיר מיכל | סמסטר א'+ב' | סמינר | ב' | 12:00–14:00 | נפתלי | 421 |
קורסי מסלול משפטים - מסגרת 700
המשתתפים בקורסי הפקולטה למשפטים כפופים לנהלי הפקולטה
למשפטים. שימו לב במיוחד לדרישות הקדם!
בקורסים של הפקולטה למשפטים (1411) יש הקפדה על
ציון טווח בין 77-81
קורסי מבוא - מסגרת 700
0608112201 - פמיניזמים, משפט וחברה בישראל (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דפנה הקר | סמסטר א' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
1411113001 - משפט, חברה ותרבות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר קריכלי-כץ תמר | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 15:00–17:30 | טרובוביץ | 301 |
1411117001 - פמיניזם ומשפט (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' בילסקי ליאורה | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 15:00–17:30 | טרובוביץ | 301 |
קורסי בחירה - מסגרת 700
1411310901 - משפט עברי: יחסים כלכליים במשפחה במשפט העברי בהשוואה למשפט הי (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' וסטרייך אלימלך | סמסטר א' | שיעור | א' | 10:30–12:00 | טרובוביץ | 209 - אולם קפלון |
פרופ' וסטרייך אלימלך | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:15–11:45 | טרובוביץ | 209 - אולם קפלון |
1411712701 - זרים במולדתם: משפט, קולוניאליזם ועמים ילידים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר בן-דוד ליאור | סמסטר א' | שיעור | א' | 19:00–20:30 | טרובוביץ | 203 |
1411211910 - דיני משפחה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר הקר דפנה | סמסטר א' | שיעור | ב' | 08:30–10:00 | טרובוביץ | 209 - אולם קפלון |
ד"ר הקר דפנה | סמסטר א' | שיעור | ה' | 08:30–10:00 | טרובוביץ | 209 - אולם קפלון |
1411211911 - משפחה-קב' א' (תאריך בחינה) | ||||||
גב' ליברזון רוני | סמסטר א' | תרגיל | ה' | 13:15–14:45 | טרובוביץ | 203 |
1411211912 - משפחה-קב' ב' (תאריך בחינה) | ||||||
גב' ליברזון רוני | סמסטר א' | תרגיל | ה' | 13:15–14:45 | טרובוביץ | 203 |
1411712201 - יהדות, חוק וטכנולוגיה בישראל (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' לביא שי ד"ר מעוז כהנא | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–17:30 | גילמן | 278 |
0608112201 - פמיניזמים, משפט וחברה בישראל (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דפנה הקר | סמסטר א' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
1411572801 - המעמד המשפטי של המיעוט הערבי בישראל (תאריך בחינה) | ||||||
עו"ד ג'בארין חסן | סמסטר א' | שיעור | ה' | 17:00–18:30 | טרובוביץ | 209 - אולם קפלון |
0608360101 - נישואין והורות - מבט אל פסקי הדין הרבניים והפסיקה לדורותיה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עליזה בזק | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | ווב | 105 |
1411652301 - זנות וסחר בנשים בראי המשפט והחברה (תאריך בחינה) | ||||||
גב' לבנקרון נעמי | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 15:00–16:30 | טרובוביץ | 204 |
1411698701 - אפליה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר תירוש יופי | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 08:30–10:00 | טרובוביץ | 100 - אולם קגן |
ד"ר תירוש יופי | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 10:30–12:00 | טרובוביץ | 100 - אולם קגן |
1411715101 - טובת הילד, זכויות ההורים (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' טריגר צבי חיים | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 15:00–16:30 | טרובוביץ | 203 |
תואר שני
קורסי הכשרה - מסגרות 620, 630
0607530001 - סדנת מחקר לתואר שני (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דפנה הקר | סמסטר א' | סדנה | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 449 |
ד"ר מירי רוזמרין | סמסטר ב' | סדנה | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 449 |
0607510001 - תיאוריות מתקדמות: רוח ואמנויות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מירי רוזמרין | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 08:00–10:00 | גילמן | 449 |
0607510101 - תיאוריות מתקדמות: משפט וחברה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר הקר דפנה | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | רוזנברג | 002 |
סמינריונים ושיעורים - מסגרות 620, 622, 630, 632
1041452301 - מדינת הרווחה ואי שוויון מגדרי (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר מנדל הדס | סמסטר א' | סמינר | א' | 12:00–16:00 | נפתלי | 422 |
0621703701 - הפוליטיקה המינית של המרות-דת ברפורמציה הקתולית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' תמר הרציג | סמסטר א' | סמינר | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | א362 |
פרופ' תמר הרציג | סמסטר א' | סמינר | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | א362 |
1071466001 - אמפטיה והבנת הזולת (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' קרניול רחל | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | נפתלי | 419 |
**רישום במזכירות תואר שני ביה"ס לפסיכולוגיה
0607540701 - פמיניזמים מזרחיים בישראל בראשית המאה ה- 21 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר יאלי השש | סמסטר א' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 002 |
**פתוח גם לתלמידות ולתלמידי תואר ראשון בשנה ג'.
0607531201 - הטמעת חשיבה מגדרית בארגונים (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר לרר זאב גב' בן אליהו הדס | סמסטר א' | סמינר | ג' | 12:00–16:00 | דן-דוד | 212 |
1041448201 - עין אנתרופולוגית על יפן העכשווית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' גולדשטין-גדעוני עפרה | סמסטר א' | סמינר | ג' | 15:00–19:00 | נפתלי | 425 |
0677406801 - ממשפחה יהודית למשפחה ישראלית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אורית רוזין | סמסטר א' | סמינר | ג' | 16:00–20:00 | קרטר | 203 |
0607531901 - רווקות כמקרה מבחן לסוגיות תיאורטיות,פמינסטיות וסוציולוגיות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר להד כנרת | סמסטר א' | סמינר | ג' | 16:00–20:00 | דן-דוד | 210 |
**לא פתוח למי שלמדו את הסמינר בקרוב אצלך 0608-4400-01
0607540401 - בעלות ערך: נשים וכלכלה בין אקדמיה לפעולה * (תאריך בחינה) | ||||||
גב' חסון יעל גב' וייל לביא הדס | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | ווב | 105 |
**פתוח גם לתלמידי תואר ראשון שנה ג'.
0607540801 - גבריות במלכוד- סדנאת לימוד אינטרדיספלינרית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר להד כנרת ד"ר הקר דפנה | סמסטר א' | סדנה | ד' | 14:00–16:00 | רוזנברג | 212 |
0621324501 - מגדר ומלחמה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' איריס רחמימוב | סמסטר א' | סמינר | ד' | 16:00–20:00 | ווב | 103 |
0680509301 - ייצוג המשפחה בספרות העברית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' חנה נוה | סמסטר א' | סמינר | ה' | 08:00–12:00 | גילמן | א361 |
0687445801 - מין מגדר ומיניות: בין הודו למערב (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר רוני פרצ'ק | סמסטר א' | סמינר | ה' | 10:00–14:00 | גילמן | 455 |
0680513501 - אמהות, מלחמות וצבא (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר דנה אולמרט | סמסטר א' | סמינר | ה' | 12:00–16:00 | גילמן | א317 |
0607531801 - פמיניזמים ותנועות נשים במזרח התיכון (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר תגריד יחיא-יונס | סמסטר א' | סמינר | ה' | 14:00–18:00 | גילמן | א319 |
1085443701 - ייצוגי קבוצות מיעוטים ומגדר במדיה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר טורין ארנת | סמסטר א' | שיעור | ה' | 17:00–20:00 | נפתלי | 208 |
**פתוח גם לתלמידי תואר ראשון שנה ג' בלבד באישור המרצה
0851984801 - קולנוע של נשים בימאיות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' דיטמר לינדה | סמסטר א' | סמינר | ד' | 10:00–14:00 | קיקואין | 02 |
** הסמינר ינתן באנגלית. ניתן להגיש עבודות בעברית.
** הסמינר יתקיים באופן מרוכז פעמיים בשבוע במשך כחודש
** בין התאריכים: xxxxx
1411705530 - סוגיות אקטואליות בדיני המעמד האישי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר בארי - אלון תהילה | סמסטר א' | שיעור | ו' | 08:15–09:45 | טרובוביץ | 203 |
0607541001 - לא טוב היות אישה לבדה - אישה וזוגיות בשיח ההלכתי ובאתוס העבר (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עליזה בזק | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 497 |
1041381201 - ארגונים ואי שוויון חברתי (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' קלב אלכסנדרה | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 10:00–14:00 | נפתלי | 425 |
0607531301 - "משפחות טובות" - דיון במגדר ובמשפחה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר להד כנרת | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 16:00–20:00 | רוזנברג | 209 |
0680505701 - סיפורת מהדרום: פוקנר, או'קונור וולטי (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר סמדר שיפמן | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 455 |
ד"ר סמדר שיפמן | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 455 |
1041422401 - דרכים לדעת: סדנה בשיטות מחקר איכותניות (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' הרצוג חנה | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 16:00–18:00 | נפתלי | 314 |
0722430901 - ידיעה וחירות :רוסו ומרקס (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ארבל אילנה | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 12:00–14:00 | רקנאטי | 403 |
0602612701 - מה קרה לכיפה אדומה בדרך למאה ה- 20 (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' שביט זהר | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 497 |
0607530401 - מגדר, טראומה ובושה** (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אפי זיו | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 212 |
**ד"ק: השתתפות בקורס: "מבוא לפילו' פמיניסטית" 0608111001
**לא פתוח למשתתפי קורס 0608530401 בשנה"ל תשס"ח ו-תשס"ט.
1085431501 - מגדר, זהות והצגה-עצמית בעידן של טכנולוגיות תקשורת חדשות* (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר ברק-ברנדס סיגל | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 12:00–15:00 | נפתלי | 420 |
0602615601 - משפחה וילדים בחברה הערבית בישראל (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
קאדי איאד זחאלקה | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 16:00–18:00 | דן-דוד | 212 |
1411607730 - מימוש ההורות הרגשית ביחסי הורים-ילדים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר פרילינג שרון | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 19:00–20:30 | טרובוביץ | 206 |
1071476601 - הנחיית קבוצות בנושא מין ומגדר: צפיה וניתוח (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יואל דפנה | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 |
**ד"ק: 1071.2328.01 ("ורוד זה צבע..." או "כחול זה צבע..."
**רצויים קורסים ו/או ניסיון בהנחיית קבוצות.
** רישום במזכירות התכנית על סמך קורות חיים עם פירוט רלוונ
0607540901 - פוליטיקה קווירית: זהות, ביקורת, ושינוי (תאריך בחינה) | ||||||
מר תומר ששונקין עפרון | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 103 |
**פתוח גם לתלמידי תואר ראשון שנה ג' בלבד באישור המרצה
0607540501 - תיאוריות פמיניסטיות של זמן, גיל ומהלך חיים (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר להד כנרת | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 103 |
0607531701 - סדנה לכותבות תזה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר להד כנרת | סמסטר ב' | סדנה | ד' | 18:00–20:00 | גילמן | א319 |
0607540201 - חיות בסרט (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רוני הלפרן | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 18:00–20:00 | גילמן | 220 |
0721803001 - שפה והבנת האחר (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר בלבן נגה | סמסטר א'+ב' | סמינר | ב' | 12:00–14:00 | שרת | 328 |
**הרישום במזכירות ביהס לחינוך בשבוע השינויים
**על בסיס מקום פנוי.
0721802701 - תעסוקה ולימודים-האם השילוב אפשרי ובאיזה מחיר? (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' צינמון - גלי רחל | סמסטר א'+ב' | סמינר | ב' | 18:00–20:00 | שרת | 328 |
**הרישום במזכירות ביהס לחינוך בשבוע השינויים
**על בסיס מקום פנוי.
0721453140 - סוגיות בהורות בגיל הרך (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' ארם דורית | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ד' | 10:00–12:00 | שרת | 318 |
**הרישום במזכירות ביהס לחינוך בשבוע השינויים
**על בסיס מקום פנוי .
0722803001 - זאן זאק רוסו : בין חינוך , פילוסופיה ופוליטיקה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' בן עמוס אבנר | סמסטר א'+ב' | סמינר | ה' | 12:00–14:00 | שרת | 324 |
0721803401 - אלימות בבתי ספר: התמודדות ומניעה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר דניאל אלה | סמסטר א'+ב' | סמינר | ה' | 16:00–18:00 | שרת | 318 |
**הרישום במזכירות ביהס לחינוך בשבוע השינויים
**על בסיס מקום פנוי.