פירוט הקורסים
קורסי התכנית למחקר תרבות הילד והנוער
ייתכנו שינויים בפרטי הקורסים ובמועדי הבחינות.
יש להתעדכן באתר באופן שוטף ובמיוחד סמוך למועדי הבחינות.
התכנית לתואר שני במחקר תרבות הילד והנוער
לימודי ליבה חובה לכולם
סמסטר א'
0602612102 - טקסטים במחקר התרבות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' שביט זהר | סמסטר א' | סמינר | ג' | 10:00–14:00 | גילמן | 260 |
0602602001 - הדרכה בכתיבה אקדמית** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר טל קוגמן | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 08:00–10:00 | גילמן | 260 |
**חובה לכל תלמידי שנה א', לא לשקלול
סמסטר ב'
0602612101 - טקסטים במחקר התרבות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' יעל דר | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 14:00–18:00 | גילמן | א317 |
0602600801 - תרבות הילד והנוער: מקורות ומחקרים (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר טלי ברנר | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 497 |
0602600802 - תרבות הילד והנוער: מקורות ומחקרים (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר טל קוגמן | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 304 |
השיבוץ בין הקבוצות להלן יקבע ע"י היועצת במעמד הייעוצים
לימודי ליבה למסלול המחקרי
סמסטר א'
0602612102 - טקסטים במחקר התרבות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' שביט זהר | סמסטר א' | סמינר | ג' | 10:00–14:00 | גילמן | 260 |
0602602001 - הדרכה בכתיבה אקדמית** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר טל קוגמן | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 08:00–10:00 | גילמן | 260 |
**חובה לכל תלמידי שנה א', לא לשקלול
סמסטר ב'
0602612101 - טקסטים במחקר התרבות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' יעל דר | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 14:00–18:00 | גילמן | א317 |
0602600801 - תרבות הילד והנוער: מקורות ומחקרים (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר טלי ברנר | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 497 |
0602600802 - תרבות הילד והנוער: מקורות ומחקרים (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר טל קוגמן | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 304 |
השיבוץ בין הקבוצות להלן יקבע ע"י היועצת, במעמד הייעוצים
0602611401 - מהו ילד בפסיכואנליזה? (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר חגית אלדמע | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 08:00–10:00 | גילמן | 455 |
0602611201 - פרוייקט מחקר ועבודת תזה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר טלי ברנר | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 497 |
0602601401 - שיטות מחקר בתרבות הילד והנוער (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ברק-ברנדס סיגל | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 306 |
קורסי בחירה
סמסטר א'
0662311801 - מזבוב ועד פיל- בעלי חיים בתרבות הילד* (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר טל קוגמן | סמסטר א' | סמינר | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 261 |
רישום מותנה באישור היועצת
0602615101 - החיצים של ארוס: נעורים, אהבה ומיניות בעולם הקלאסי (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר פיה האוסקר | סמסטר א' | סמינר | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | א362 |
0602612601 - מבית הילדים אל הבית: מאה שנות ילדות והורות בקיבוץ (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' יעל דר | סמסטר א' | סמינר | ד' | 10:00–14:00 | דן-דוד | 101 |
0602600601 - דור הרשת: תרבות המסכים בחייהם של ילדים ובני נוער (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר קמפף רונית | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 304 |
0602601101 - טלויזיה וילדים בעידן של ריבוי מסכים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ברק-ברנדס סיגל | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 305 |
0602616001 - ילדים קוראים: המפגש עם הספר וחווית הקריאה בילדות בסיפורת העב (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר רתם פרגר וגנר | סמסטר א' | סמינר | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 497 |
0602611001 - סיפור השואה לילדים: שלושה דורות של הבניית זיכרון שואה בקרב י (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' יעל דר | סמסטר א' | סמינר | ג' | 14:00–18:00 | דן-דוד | 101 |
0602601301 - לקרוא תמונה: איור בספרות ילדים (תאריך בחינה) | ||||||
גב' אורנה גרנות | סמסטר א' | שיעור | ד' | 08:00–10:00 | גילמן | 262 |
0602614201 - דימויי נערות במדיה ובתרבות הפופולארית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר ברק-ברנדס סיגל | סמסטר א' | סמינר | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 497 |
0677408601 - להיות אזרחים במדינה החדשה: כינונה של הזהות האזרחית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אורית רוזין | סמסטר א' | סמינר | ג' | 16:00–20:00 | קרטר | 203 חדר מורים |
1411720530 - ילדים במשפט הישראלי (תאריך בחינה) | ||||||
קאדי איאד זחאלקה | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | טרובוביץ | 301 |
סמסטר ב'
0602620301 - סדנת טכנולוגיה דיגיטלית לילדים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר קמפף רונית | סמסטר ב' | סדנה | ג' | 08:00–10:00 |
0602620302 - סדנת טכנולוגיה דיגיטלית לילדים - התנסות מעשית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר קמפף רונית | סמסטר ב' | עבודה מעשית | 00:00–00:00 |
0602614801 - אלה הקטנים יהיו גדולים ויהיו עברים (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' שביט זהר | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 12:00–14:00 |
0602611101 - בניית תמונת עבר - מה סיפרו לילדים במערב גרמניה על הרייך השלי (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' שביט זהר | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 260 |
0602614701 - ביתו השני של הילד: בית-הספר המודרני ממבט היסטורי-תרבותי (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר טל קוגמן | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 08:00–12:00 | גילמן | 497 |
0602613701 - ילדות, מגדר וחברה: סיפורי חניכה ברומן הוויקטוריאני (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר גליה בנזימן | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 08:00–10:00 | גילמן | 323 ע"ש אלקוב |
0602601201 - מו"לות לילדים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רימה שיכמנטר | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 279 |
0602614601 - המשפחה והילדות המוסלמית בעידן המודרני (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
קאדי איאד זחאלקה | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 362 |
0602615201 - ילדים, ילדות, כלכלה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר פפרמן טליה | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 262 |
0602610101 - תרבות הילד ויצירת התרבות העברית החדשה 1905-1880 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר בשמת אבן-זהר | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 456 |
0602610201 - עיתונות הילדים העברית מראשיתה ועד ימינו (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר רימה שיכמנטר | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 12:00–14:00 | דן-דוד | 101 |
0602616101 - מילד חלוץ לילד אזרח: תרבות הילד בעשור הראשון למדינה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' יעל דר | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 12:00–16:00 | גילמן | 262 |
0602611401 - מהו ילד בפסיכואנליזה? (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר חגית אלדמע | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 08:00–10:00 | גילמן | 455 |
0602614901 - צעדים ראשונים: ההיסטוריה של הלידה והינקות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר טלי ברנר | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 261 |
0602612201 - "נשים קטנות?" ילדות ונערות בחברות קדם מודרניות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר טלי ברנר | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 16:00–18:00 | דן-דוד | 212 |
0602601401 - שיטות מחקר בתרבות הילד והנוער (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ברק-ברנדס סיגל | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 306 |
0677405301 - המשפחה היהודית במזרח אירופה: היסטוריה וספרות, דימוי ומציאות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' דוד אסף פרופ' אבנר הולצמן | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 16:00–20:00 | קרטר | 203 חדר מורים |
שיעורי השלמה - סמסטר א'
0602603001 - הדרכה בכתיבה אקדמית-הרחבה** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר טל קוגמן | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | א317 |
** חובה לתלמידים שעברית אינה שפת אמם, לא לשקלול
0602602001 - הדרכה בכתיבה אקדמית** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר טל קוגמן | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 08:00–10:00 | גילמן | 260 |
**חובה לכל תלמידי שנה א', לא לשקלול
0662101301 - מבוא לספרות ילדים ותרבות הילד (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רימה שיכמנטר | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–18:00 | רוזנברג | 001 |
0690340401 - לשונה של השירה העברית החדשה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' תמר סוברן | סמסטר א' | שיעור | ד' | 18:00–20:00 | גילמן | 278 |
0625625001 - ויקטור הוגו 1 (תאריך בחינה) | ||||||
מר עמנואל הלפרין | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | ווב | 001 |
0680324201 - תיאוריה צרפתית במאה העשרים א' (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עירן דורפמן | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 306 |
0625623201 - מולייר 1 (תאריך בחינה) | ||||||
מר עמנואל הלפרין | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | ווב | 001 |
0677124101 - עצמאות או נכבה? נרטיבים מתחרים 1949-1947 (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' מוטי גולני | סמסטר א' | שיעור | ד' | 08:00–10:00 | גילמן | 282 |
1411720530 - ילדים במשפט הישראלי (תאריך בחינה) | ||||||
קאדי איאד זחאלקה | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | טרובוביץ | 301 |
שיעורי השלמה - סמסטר ב'
0602603001 - הדרכה בכתיבה אקדמית-הרחבה** (תאריך בחינה) | ||||||
סמסטר ב' | תרגיל | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 262 |
** חובה לתלמידים שעברית אינה שפת אמם, לא לשקלול
0602610101 - תרבות הילד ויצירת התרבות העברית החדשה 1905-1880 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר בשמת אבן-זהר | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 456 |
0677210601 - הדפוס העברי ותרבות הספר (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מעוז כהנא | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 14:00–18:00 | רוזנברג | 105 |
0677113901 - בונים אומה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אורית רוזין | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 281 |
0677111101 - מדינת ישראל בעשור הראשון (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אורית רוזין | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 305 |
0680316101 - אתיופיה ודימוייה: ממלכת שבא להיילה סלאסי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רן הכהן | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 280 |