רשימת מסיימי תואר ראשון ומסיימי תכנית נוספת בלימודי התואר הראשון

מסיימי תואר בוגר אוניברסיטה (B.A.)

מסיימי תכנית נוספת בלימודי התואר הראשון

 

 

מסיימי תואר בוגר אוניברסיטה (B.A.):

רימה אבו סייף ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום  
שירלי אבידן מקרא ובפילוסופיה יהודית בהצטיינות
תהל אביר התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
    לימודי מזרח אסיה  
אריאל אבירם היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה  
    גאוגרפיה וסביבת האדם  
סילבי אברבנל לימודי מזרח אסיה  
    גאוגרפיה וסביבת האדם  
דני אברהם היסטוריה כללית בהצטיינות יתרה
אמאני אגבאריה לימודי הערבית והאסלאם  
עדי אגמון לימודי מזרח אסיה בהצטיינות
דיאנה אגמי לימודי מזרח אסיה בהצטיינות
רוני אגסי היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה בהצטיינות יתרה
ליה אגרנוב לימודי מזרח אסיה בהצטיינות יתרה
גיא אדלר התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
    ספרות  
מאיה אהרוני ספרות  
לי אהרונסון פילוסופיה  
    התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
מתן אויזרת היסטוריה כללית  
    התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
עמי אומנסקי ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום  
נועה עינת אורבך תכנית המצטיינים במדעי הרוח ובאמנויות בהצטיינות יתרה
אוריה אורן תכנית המצטיינים במדעי הרוח ובאמנויות בהצטיינות
מתן אורן לשון עברית ומקרא בהצטיינות יתרה
רועי אטינגר התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
    היסטוריה של עם ישראל  
לידן אטר התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
    גאוגרפיה וסביבת האדם  
אלי איטקין ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום  
ענת אייגין התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
    לימודי מזרח אסיה  
יעל אילני ספרות  
    לימודי מזרח אסיה  
ניר איציק היסטוריה של עם ישראל  
אלעד איצקוביץ לימודי מזרח אסיה בהצטיינות יתרה
שקד אישך תכנית המצטיינים במדעי הרוח ובאמנויות בהצטיינות
אדם איתח ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום  
    גאוגרפיה וסביבת האדם  
ברק אלבג התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
    גאוגרפיה וסביבת האדם  
שלי אלדור התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
    מקרא  
חיים אלון היסטוריה של עם ישראל  
    ספרות  
מיה אלון בלשנות  
מייזי אליאשווילי אנגלית  
עדי אלעד בלשנות  
    התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
מיכל אלפי היסטוריה כללית  
    פילוסופיה יהודית בהצטיינות יתרה
אליאור אלקיים בלשנות בהצטיינות
הדס אמין פילוסופיה יהודית ותלמוד בהצטיינות
חן אנטלר ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום בהצטיינות
    לימודים קלאסיים (רומית)  
יואב אפטר התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
    היסטוריה של עם ישראל  
שני חנה אפלבאום לימודי מזרח אסיה בהצטיינות
אריה אפלטוני היסטוריה כללית  
    היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה  
בר אפרתי ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום בהצטיינות
דנה אקרפלד ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום בהצטיינות יתרה
איריס ארבל היסטוריה כללית  
    לימודי מזרח אסיה  
אלון ארד היסטוריה כללית  
    ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום בהצטיינות יתרה
מרינה אריאל היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה  
    לימודי אפריקה בתכנית הבין-אוניברסיטאית  
בילי ארן פילוסופיה בהצטיינות יתרה
    התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח בהצטיינות יתרה
נעה אשכנזי היסטוריה כללית  
    לימודי מזרח אסיה בהצטיינות יתרה
שי אשכנזי גאוגרפיה וסביבת האדם בהצטיינות
דניאל אשרוב בלשנות בהצטיינות יתרה
עדי בודרהם בלשנות  
    התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
קונסטנטין בוטקו אנגלית  
    לימודי מזרח אסיה  
ענבר בונדי אנגלית במסלול לימודים אמריקניים בהצטיינות יתרה
    התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח בהצטיינות
קים בוסי היסטוריה כללית  
    היסטוריה של עם ישראל  
מעיין בכר תכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
    לימודי מזרח אסיה  
מורן בלילה ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום  
מאיה בלנק פילוסופיה  
    התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
רחל בן דוד היסטוריה כללית בהצטיינות
    פילוסופיה יהודית בהצטיינות
גל בן חיים פילוסופיה בהצטיינות יתרה
    התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח בהצטיינות
צוק בן יואש היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה  
    התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
עדי בן צור לימודי הערבית והאסלאם במגמה ללימודי האסלאם  
    התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
מאי בניה פילוסופיה בהצטיינות
    ספרות  
מיכל בניה תכנית הלימודים הכלליים והבין-תחומיים  
    לימודי מזרח אסיה  
דינה בסין פילוסופיה  
    ספרות  
סופי בר לימודי הערבית והאסלאם במגמה ללימודי האסלאם  
    לשון עברית  
עדן בר-טל פילוסופיה  
    גאוגרפיה וסביבת האדם  
תום בר נחום התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
    גאוגרפיה וסביבת האדם  
נדב ברזלי התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
    גאוגרפיה וסביבת האדם  
עמוס בריזון היסטוריה כללית  
    התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
עודד ברנע פילוסופיה  
    לימודי מזרח אסיה  
מאיה ברנשטיין היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה  
    לימודי מזרח אסיה  
בן ברש צרפתית  
    לימודי מזרח אסיה  
הנאא ג'בארה לימודי הערבית והאסלאם  
יוליה גדימוב צרפתית  
    לימודי מזרח אסיה  
בר אל גוזי פילוסופיה בהצטיינות
    פילוסופיה יהודית בהצטיינות יתרה
גלעד גוטמן פילוסופיה  
    אנגלית בהצטיינות
סמי גוימן התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
    ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום  
מיכאל גולדבוים פילוסופיה בהצטיינות
הגר גולדברג לוי מקרא ופילוסופיה יהודית  
מעיין גולדין צרפתית  
    התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
נמרוד גולן התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
    לימודי מזרח אסיה  
יוליה גולצמן צרפתית  
    אנגלית  
דניאלה גורמזנו אנגלית במסלול לימודים אמריקניים  
    התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
רועי גורן היסטוריה כללית  
    ספרות  
עמית גיל פילוסופיה בהצטיינות
    היסטוריה כללית בהצטיינות יתרה
ג'ניה גילגולין היסטוריה כללית  
    ספרות  
יוסי גילרמן היסטוריה של עם ישראל  
שירה גינוסר היסטוריה כללית בהצטיינות
    פילוסופיה יהודית בהצטיינות
אייל גינצברג התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
    היסטוריה של עם ישראל  
ליעד גלאון פילוסופיה  
    ספרות  
ארתור גלויאן היסטוריה כללית  
    היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה  
נתנאל גלנץ לימודי מזרח אסיה  
    גאוגרפיה וסביבת האדם  
בן ציון גניר היסטוריה כללית  
    היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה  
רם גפן צרפתית  
    גאוגרפיה וסביבת האדם  
איתמר גפני ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום בהצטיינות יתרה
אנאל גפני פילוסופיה  
    התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
עמיר גרד היסטוריה כללית  
    היסטוריה של עם ישראל בהצטיינות יתרה
הדס גרוס היסטוריה כללית  
    היסטוריה של עם ישראל בהצטיינות
עינבל גרוס היסטוריה של עם ישראל  
    גאוגרפיה וסביבת האדם  
יהונתן גרין פילוסופיה  
אלה גריצמן פילוסופיה בהצטיינות
    פילוסופיה יהודית בהצטיינות
עדי גרנות תכנית המצטיינים במדעי הרוח ובאמנויות בהצטיינות
סיון דוידוב ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום  
    לימודי מזרח אסיה  
אייל דוידוביץ תכנית המצטיינים במדעי הרוח ובאמנויות  
הילה דוידוביץ בלשנות בהצטיינות
נופר דולב היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה  
נורא דיב לימודי נשים ומגדר  
    בלשנות  
יקיר דלל בלשנות בהצטיינות יתרה
מורן דניאל היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה  
    גאוגרפיה וסביבת האדם  
עינת הולצמן אנגלית  
    לימודי מזרח אסיה בהצטיינות
שמרית הירשהורן פילוסופיה  
    פילוסופיה יהודית  
תומר הלפרט היסטוריה של המזרח התיכון בעת החדישה  
    לימודי מזרח אסיה  
יונתן הנדל לימודי מזרח אסיה בהצטיינות
הדר הרפה היסטוריה כללית  
    לימודי מזרח אסיה  
דן ואלפיש פילוסופיה  
    היסטוריה כללית  
נועם ויגודני התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
    היסטוריה של עם ישראל  
עינת ויינבוים ספרות  
אורנית ויינשטין פילוסופיה  
    ספרות  
דרור וייס פילוסופיה  
    התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
גבריאלה וילנץ תכנית המצטיינים במדעי הרוח ובאמנויות בהצטיינות יתרה
יותם ויקטור היסטוריה כללית  
    היסטוריה של עם ישראל  
נעמה ולצר ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום בהצטיינות
    היסטוריה של עם ישראל בהצטיינות
נתנאל וקנין אנגלית במסלול לימודים אמריקניים  
    לימודי מזרח אסיה בהצטיינות
פאולינה ז'וקוב צרפתית בהצטיינות
    אנגלית  
עומר זאבי ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום בהצטיינות יתרה
תום זהבי פילוסופיה  
    התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
אנסטסיה זולוטרבסקי בלשנות  
    לימודי מזרח אסיה  
ניצן זונדלביץ' היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה  
    היסטוריה של עם ישראל  
אמי זית לימודי נשים ומגדר בהצטיינות
    פילוסופיה  
איה זלוטניקוב ספרות  
    לימודי אפריקה בתכנית הבין-אוניברסיטאית  
מוריה זלקה לימודי נשים ומגדר  
    לימודי אפריקה בתכנית הבין-אוניברסיטאית  
ארנון זמורה פילוסופיה  
    לימודי מזרח אסיה  
ישראל זנד היסטוריה כללית  
    צרפתית  
רוני זקסנברג היסטוריה כללית  
    פילוסופיה יהודית  
אביטל זרובימסקי בלשנות  
    לימודי מזרח אסיה בהצטיינות
עודד זרחיה פילוסופיה  
    היסטוריה כללית  
הנאא חאג יחיא לימודי הערבית והאסלאם  
יהונתן חובה פילוסופיה בהצטיינות
    התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח בהצטיינות
אולי חי לימודי הערבית והאסלאם במגמה ללימודי האסלאם  
    לימודי אפריקה בתכנית הבין-אוניברסיטאית  
עידן חיימוב תכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
    גאוגרפיה וסביבת האדם  
שיר חיימוביץ התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
    ספרות  
עלאא חלאילי היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה  
    התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
עדי חן אנגלית  
    ספרות  
עדי חנן תכנית המצטיינים במדעי הרוח ובאמנויות בהצטיינות
איאת חסן פילוסופיה  
    אנגלית  
מורן חפץ צרפתית בהצטיינות
    התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
מאיה טבצ'ניק בלשנות  
    התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
בר טל התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
    לימודי מזרח אסיה  
שי טל לימודי נשים ומגדר  
    ספרות  
אלכסנדרה טלייסניק צרפתית  
    לימודי מזרח אסיה  
הגר טלמון בלשנות בהצטיינות יתרה
    לשון עברית בהצטיינות יתרה
תומר טלמור היסטוריה כללית בהצטיינות
    ספרות בהצטיינות
יבגני טננבאום לימודי מזרח אסיה  
    גאוגרפיה וסביבת האדם  
יהונתן טננבאום היסטוריה של עם ישראל  
    פילוסופיה יהודית בהצטיינות
דותן טראובמן ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום  
אלונה יאגודייב אנגלית בהצטיינות
יוליה יגודין אנגלית  
    ספרות  
דור ידלין היסטוריה כללית בהצטיינות
    ספרות בהצטיינות
גל יונגמן ספרות  
    פילוסופיה יהודית  
עידן יוניש ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום  
דניאלה יפרח התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
    לימודי מזרח אסיה  
דניאל יצחק היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה בהצטיינות
עמרי ירון היסטוריה כללית  
ליאור כהן היסטוריה כללית  
    לימודי מזרח אסיה בהצטיינות
נעמה כהן ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום בהצטיינות יתרה
    לימודים קלאסיים (רומית) בהצטיינות יתרה
נתן כהן התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
    גאוגרפיה וסביבת האדם  
קרינה כחלון אנגלית  
    ספרות  
עוז כפרי ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום  
    גאוגרפיה וסביבת האדם  
טלי כץ ספרות  
עדן כץ פילוסופיה בהצטיינות יתרה
    ספרות בהצטיינות יתרה
דלית לאוב סוטר פילוסופיה  
    התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח בהצטיינות
מעיין לב ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום  
אורן לבנה פילוסופיה בהצטיינות
    התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח בהצטיינות
בן לבנה ויצמן תכנית המצטיינים במדעי הרוח ובאמנויות בהצטיינות
גיל לוגסי פילוסופיה  
    היסטוריה כללית  
אור לוטן התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח בהצטיינות
    ספרות  
אלית לוטן מקרא ופילוסופיה יהודית  
חנן לוי פילוסופיה בהצטיינות יתרה
    אנגלית במסלול לימודים אמריקניים בהצטיינות יתרה
יואב זאק לוי ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום  
יוסף לוי לימודי הערבית והאסלאם  
מור לוי תכנית המצטיינים במדעי הרוח ובאמנויות  
עדי לוי היסטוריה כללית  
    לימודי מזרח אסיה  
הילה לויט תכנית המצטיינים במדעי הרוח ובאמנויות בהצטיינות
מיתר לויט ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום  
תומר לויסמן פילוסופיה  
אורן לולו היסטוריה כללית  
    היסטוריה של עם ישראל  
ליהי לוריא לימודי מזרח אסיה  
    גאוגרפיה וסביבת האדם  
אופיר ליאור ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום  
    לימודי מזרח אסיה  
רעיה ליפצר אנגלית בהצטיינות
    תורת הספרות הכללית  
מאיה ליפשיץ לימודי מזרח אסיה  
    גאוגרפיה וסביבת האדם  
דניאל מגן היסטוריה כללית  
    צרפתית בהצטיינות
עדי מולד פילוסופיה  
    ספרות  
סוניה מונטס היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה  
    לימודי הערבית והאסלאם במגמה ללימודי האסלאם  
לירן מוסקוביצי היסטוריה כללית  
    לימודי מזרח אסיה  
שניר מוראי לימודי הערבית והאסלאם במגמה ללימודי האסלאם  
    לימודי מזרח אסיה  
מעין מורג ספרות בהצטיינות יתרה
    פילוסופיה יהודית בהצטיינות יתרה
שמואל מוריוסף היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה  
    גאוגרפיה וסביבת האדם  
דניאל מזרחי היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה  
    לימודי אפריקה בתכנית הבין-אוניברסיטאית  
דור מילר פילוסופיה  
נועה מינסטר ספרות בהצטיינות
יולי מירינבורג פילוסופיה  
    ספרות  
זאב מלאכי התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
    גאוגרפיה וסביבת האדם  
יונתן מלאמנט היסטוריה כללית  
שני מלכין התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
    גאוגרפיה וסביבת האדם  
אדוה ממנוב היסטוריה כללית  
    התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
תום מרגלית פילוסופיה בהצטיינות
סיון מרדוק לימודי מזרח אסיה  
    גאוגרפיה וסביבת האדם  
מאיה מרדכי אנגלית במסלול לימודים אמריקניים  
    לימודי מזרח אסיה  
אביעד משה היסטוריה כללית  
    גאוגרפיה וסביבת האדם  
אסף נאור היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה  
    היסטוריה של עם ישראל  
מעין ליה נדבך תכנית המצטיינים במדעי הרוח ובאמנויות  
הדר נוטלס לימודי מזרח אסיה  
מתן נורני מקרא ופילוסופיה יהודית  
מתן נחום פילוסופיה  
    גאוגרפיה וסביבת האדם  
מריה ניימן לימודי מזרח אסיה  
    גאוגרפיה וסביבת האדם  
מיכל נצר ספרות  
    לשון עברית בהצטיינות
דניאל סבח היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה  
    לימודי הערבית והאסלאם במגמה ללימודי האסלאם  
זינה סדיקוב לימודי הערבית והאסלאם  
ענבל סולומון התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
    לימודי מזרח אסיה  
אלברט סומבריירו בלשנות  
    גאוגרפיה וסביבת האדם  
גל סחר היסטוריה כללית  
    התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
מקסים סטבינסקי צרפתית  
    גאוגרפיה וסביבת האדם  
קורנית סטולר היסטוריה כללית  
    תכנית הלימודים הכלליים והבין-תחומיים  
מריה סיבקוב אנגלית במסלול לימודים אמריקניים  
    לימודי מזרח אסיה  
מורן סיון פילוסופיה  
    התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
ניצן סימנר בלשנות בהצטיינות
אלכסנדרה סלונימסקי לויט בלשנות  
    לשון עברית  
דניאל סמדר היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה  
    לימודי הערבית והאסלאם במגמה ללימודי האסלאם  
תקוה סנדקה היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה  
    התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
אביב סעד התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
    ספרות  
הגר סקוטלסקי בלשנות בהצטיינות יתרה
חן סרור ארצי ספרות  
    פילוסופיה יהודית בהצטיינות
אסרא עאמר לימודי נשים ומגדר  
    לימודי הערבית והאסלאם במגמה לשפה ולספרות ערבית  
שירה עדן תכנית המצטיינים במדעי הרוח ובאמנויות  
בן עובדיה היסטוריה כללית  
    ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום  
נטלי עובדיה צרפתית  
    לימודי מזרח אסיה  
לי עוז ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום  
    גאוגרפיה וסביבת האדם  
שחר עוז פילוסופיה  
    ספרות  
אלונה עופר היסטוריה כללית  
    התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח בהצטיינות
אסף עירוני התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
    לימודי מזרח אסיה בהצטיינות יתרה
אליהו עמוס היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה  
    לימודי הערבית והאסלאם במגמה ללימודי האסלאם  
ליאור פאטאל ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום  
    מקרא  
עמיר פומרנץ פילוסופיה  
    היסטוריה כללית בהצטיינות
אייר פז תכנית המצטיינים במדעי הרוח ובאמנויות בהצטיינות יתרה
נופר פז גאוגרפיה וסביבת האדם  
ארטיום פייגין היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה  
    גאוגרפיה וסביבת האדם  
דורון פייסיק פילוסופיה בהצטיינות
    התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
עידן פינטו פילוסופיה בהצטיינות יתרה
    פילוסופיה יהודית בהצטיינות יתרה
אלון פישמן בלשנות בהצטיינות יתרה
ליאורה פישמן אנגלית במסלול לימודים אמריקניים  
    לימודי מזרח אסיה  
ירון פנצ'ק היסטוריה כללית  
    היסטוריה של עם ישראל  
ליאואה אלחנדרו פרבר אנגלית  
    לימודי מזרח אסיה  
ולריה פרוסין היסטוריה כללית  
    פילוסופיה יהודית  
ניב פרוסקי התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
    היסטוריה של עם ישראל  
עבד פריג אנגלית במסלול לימודים אמריקניים  
    לימודי הערבית והאסלאם במגמה לשפה ולספרות ערבית  
יותם פרידמן היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה  
    גאוגרפיה וסביבת האדם  
עמרי פרידמן פילוסופיה  
    אנגלית  
אור פריידן בלשנות  
חן פריספיריט אנגלית  
אלכסנדרה פרשטנדיק לימודי מזרח אסיה בהצטיינות
    גאוגרפיה וסביבת האדם  
אליס צ'רבוני ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום  
    מקרא  
אנה צ'רני אנגלית בהצטיינות יתרה
    לימודים קלאסיים (רומית) בהצטיינות יתרה
איל צ'רנינסקי התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
    ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום  
אורית צוברי פילוסופיה  
    ספרות  
גיל צפובצקי לימודי מזרח אסיה בהצטיינות
עידו צפריר היסטוריה של האסלאם  
    היסטוריה של המזרח התיכון בעת החדישה  
אשרף קאסם פילוסופיה  
    היסטוריה כללית  
אסראא קבהא אנגלית  
    לימודי הערבית והאסלאם במגמה לשפה ולספרות ערבית  
מאיה קוביסי צרפתית  
    לימודי מזרח אסיה  
אייר קובלין היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה  
    לימודי מזרח אסיה  
מיכאל קוטליאר לימודי מזרח אסיה  
    גאוגרפיה וסביבת האדם  
עתי קוסלובסקי פילוסופיה בהצטיינות
עדן קופרמינץ פילוסופיה  
    היסטוריה כללית בהצטיינות
דבורה קורזיץ היסטוריה כללית  
    ספרות  
מתי קזס היסטוריה כללית  
    התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
סופיה שירז קירקלוב אנגלית  
    בלשנות  
יונתן קלאוזנר לימודי מזרח אסיה  
    גאוגרפיה וסביבת האדם  
אסף קלדרון היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה  
    לימודי אפריקה בתכנית הבין-אוניברסיטאית בהצטיינות
סתיו קליין בלשנות  
    בלשנות שמית בהצטיינות
יוליה קצביץ לימודי נשים ומגדר  
    צרפתית בהצטיינות
נמרוד קראוזה מקרא ופילוסופיה יהודית בהצטיינות
ענת קרולין אנגלית בהצטיינות יתרה
    ספרות בהצטיינות יתרה
אלה קרחובסקי צרפתית  
    התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
מתן קרני היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה  
    גאוגרפיה וסביבת האדם  
רון קרצנר היסטוריה כללית  
    היסטוריה של עם ישראל  
קרין רביב התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
    לימודי מזרח אסיה  
איריס רבץ לימודי מזרח אסיה  
    גאוגרפיה וסביבת האדם  
טל רגב גאוגרפיה וסביבת האדם  
ריטה רובינסקי היסטוריה כללית  
    אנגלית  
תומר רוט פילוסופיה  
    ספרות  
גיל ששון רומנו פילוסופיה  
    פילוסופיה יהודית  
מיקה רון התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
    לימודי אפריקה בתכנית הבין-אוניברסיטאית  
דורון רונן היסטוריה כללית  
    אנגלית במסלול לימודים אמריקניים  
נרי רוס היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה  
    לימודי הערבית והאסלאם במגמה ללימודי האסלאם  
מיטל רושו היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה  
    היסטוריה של עם ישראל  
אסף ריבק ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום  
נטלי ריגר התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
    לימודי מזרח אסיה  
הגר רשף ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום  
    גאוגרפיה וסביבת האדם  
שחר רשף פילוסופיה בהצטיינות
    פילוסופיה יהודית בהצטיינות יתרה
נטלי  שאולוב היסטוריה כללית  
    התכנית הרב תחומית במדעי הרוח  
יותם שבולת תכנית המצטיינים במדעי הרוח ובאמנויות בהצטיינות יתרה
פז שבתאי ספרות  
    מקרא  
ברנע לוי שה-לבן ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום  
מרב שוהם אנגלית במסלול לימודים אמריקניים בהצטיינות
    היסטוריה של עם ישראל בהצטיינות
ליבי שוורץ היסטוריה כללית  
    אנגלית במסלול לימודים אמריקניים בהצטיינות
יגאל שוורצמן גאוגרפיה וסביבת האדם  
    לימודי אפריקה בתכנית הבין-אוניברסיטאית  
אביב שונפלד בלשנות בהצטיינות יתרה
    ספרות בהצטיינות יתרה
אסתר שוסטר אנגלית  
    התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
ניצן שורף פילוסופיה בהצטיינות יתרה
    ספרות בהצטיינות יתרה
נוי שושן היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה  
    לימודי מזרח אסיה  
סיון שושני התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
    לימודי מזרח אסיה  
תומר שחף פילוסופיה  
    גאוגרפיה וסביבת האדם  
ענבר שטיינברג פילוסופיה  
    פילוסופיה יהודית  
מאיה שטיינר היסטוריה כללית  
    היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה  
תמר שטנג ספרות  
דקלה שטנגר התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
    לימודי מזרח אסיה  
טל שיבר פילוסופיה יהודית ובלשון העברית  
נטלי שיינין התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
    היסטוריה של עם ישראל  
סטניסלב שיינין היסטוריה כללית  
    היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה  
רות שייניס היסטוריה כללית  
אביטל שיפטן תכנית המצטיינים במדעי הרוח ובאמנויות  
מיכאל שלום היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה  
    התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
ליאור שלזינגר ספרות  
משי שמואלי תכנית המצטיינים במדעי הרוח ובאמנויות  
קאי שמושקו התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
    לימודי מזרח אסיה בהצטיינות
גאיה שמחון התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
    לימודי מזרח אסיה  
יצחק שמלי היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה  
    לימודי הערבית והאסלאם במגמה ללימודי האסלאם  
זיו שנהב התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
    לימודי מזרח אסיה  
אדם שפירא פילוסופיה  
    היסטוריה של עם ישראל  
מתן שפירא פילוסופיה בהצטיינות
    היסטוריה כללית בהצטיינות יתרה
יעקב שר היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה בהצטיינות
שירלי שריג היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה  
    היסטוריה של עם ישראל  
מירן שרפי התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
    לימודי מזרח אסיה בהצטיינות
גבריאל תגר התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
    לימודי מזרח אסיה  

מסיימי תכנית נוספת בלימודי התואר הראשון

עזרא אברהם ספרות בהצטיינות
שרית אלקון ספרות בהצטיינות
בנימין אשכנזי פילוסופיה  
ארז בדר התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
רנדה בדראן אנגלית  
טלי אינה בר-און היסטוריה של עם ישראל  
אוהד גראוב לימודי מזרח אסיה  
גל גרינברג לימודי נשים ומגדר  
איציק דבורי היסטוריה של עם ישראל בהצטיינות
דניאל וינקלר פילוסופיה  
בועז ישי לימודי הערבית והאסלאם במגמה לשפה ולספרות ערבית  
אורית מרקוביץ לימודי מזרח אסיה  
פטרישיה מרקוביץ היסטוריה של עם ישראל  
כרמל עמיר לימודי מזרח אסיה  
ניר פולמן גאוגרפיה וסביבת האדם בהצטיינות יתרה
עמוס קרן לימודי מזרח אסיה בהצטיינות
רפאל רזניק פילוסופיה בהצטיינות
שנית רייך לימודי מזרח אסיה  
אלכס רייס סורוקין התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח בהצטיינות
אריה שאוס ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום בהצטיינות יתרה
יואב שחורי היסטוריה כללית  
רן שלם לשון עברית בהצטיינות
סמר שמשום אנגלית  

 

 

אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
Developed by
Design by
Basch Interactive