רשימת מסיימי תואר ראשון ומסיימי תכנית נוספת בלימודי התואר הראשון

מסיימי תואר בוגר אוניברסיטה (B.A.):

שם פרטי שם משפחה תכנית
רוזין אבו נעאג'

אנגלית

לימודי הערבית והאסלאם 

ענקאא אבו סאלח

לימודי נשים ומגדר

אנגלית

נעה אבישור תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה (פכ"מ)
איתי אבני תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה (פכ"מ)
אמיתי אגרסט

היסטרויה כללית בהצטיינות

ספרות

מיכל  אהרון תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה (פכ"מ) - בהצטיינות
ענת אהרון לימודי מזרח אסיה - בהצטיינות
אלעד אורן

היסטוריה כללית - בהצטיינות יתרה

פילוסופיה

ימית אורן

אנגלית במסלול לימודים אמריקניים

בלשנות

יארא  אחמוד

אנגלית במסלול לימודים אמריקניים

לימודי הערבית והאסלאם

זוהר  אטינגר

פילוסופיה יהודית - בהצטיינות

היסטוריה כללית

שירה  אייל פילוסופיה - בהצטיינות יתרה
יובל  אינהורן תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה (פכ"מ)
מיכל אלווד ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום
ליזה אלטשולר

אנגלית - בהצטיינות

ספרות

נטע אליהו

היסטוריה כללית

תכנית הרב-תחומית במדעי הרוח

לוטם  אלישב

היסטוריה כללית

ספרות

שרון אלמן

לימודי מזרח אסיה - בהצטיינות יתרה

אנגלית

גלעד אלפסי

תכנית הרב-תחומית במדעי הרוח

לימודי מזרח אסיה

אסף  אסטרחן

פילוסופיה

תכנית הרב-תחומית במדעי הרוח

גל  אפלויג תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה (פכ"מ)
מיכל אקרלינג

אנגלית במסלול לימודים אמריקניים

תכנית הרב-תחומית במדעי הרוח

יהונתן  ארז היסטוריה כללית
נגה ארליך

היסטוריה כללית - בהצטיינות יתרה

לימודים קלאסיים (מגמה יוונית)

עמית אתיה  ארכאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום - בהצטיינות
מיכאל  באר תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה (פכ"מ)
עמית בביוב

תכנית הרב-תחומית במדעי הרוח

לימודי מזרח אסיה

רינה בבקין

ארכאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום

לימודי מזרח אסיה

אבנר  בוהק תכנית הרב תחומית במדעי הרוח
לאה  בוזובה-קונסטינסקי

היסטוריה של עם ישראל

לימודי מזרח אסיה

ליה בוקשפן תכנית הרב תחומית במדעי הרוח - בהצטיינות
מגל בז

פילוסופיה - בהצטיינות יתרה

היסטוריה כללית

שני  בן דוד  לימודי מזרח אסיה - בהצטיינות
אורן  בן חיים  תכנית הרב תחומית במדעי הרוח
רון  בן חיים

תרבות צרפת בהצטיינות יתרה

היסטוריה כללית

שי בן משה תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה (פכ"מ)
צבי בן נון

היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה

לימודי אפריקה בתכנית הבין-אוניברסיטאית

אופיר בן עזרא לימודי מזרח אסיה - בהצטיינות יתרה
עומר בן שבת

לימודי מזרח אסיה - בהצטיינות 

תכנית הרב תחומית במדעי הרוח

גילי  בקר תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה (פכ"מ)
גל  בר היסטוריה כללית 
מתן בר-אפרת תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה (פכ"מ)
רועי בר לב

פילוסופיה - בהצטיינות

היסטוריה כללית

נעה  בראל תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה (פכ"מ)
מנור בראלי תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה (פכ"מ)
אטיר  בראנסי

לימודי הערבית והאסלאם

ספרות 

שחר ברג בלשנות - בהצטיינות יתרה
צבטלינה ברדיצ'בר

פילוסופיה

לימודי מזרח אסיה - בהצטיינות

קורל  ברטפלד

תרבות צרפת - בהצטיינות

תכנית הרב תחומית במדעי הרוח - בהצטיינות

אורי  ברנדר

היסטוריה כללית

היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה 

אורי ברק

פילוסופיה

תכנית הרב-תחומית במדעי הרוח

שי  ברק ארכאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום
יובל  ברקן

תכנית הרב תחומית במדעי הרוח 

לימודי מזרח אסיה

בושרה גאנם

לימודי נשים ומגדר

תכנית הרב תחומית במדעי הרוח

ניר  גבעוני תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה (פכ"מ)
נעם  גוטליב תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה (פכ"מ)
אנדראה  גולדרינג

היסטוריה של המזרח התיכון

לימודי הערבית והאסלאם

דן גולדשטיין

היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה 

תכנית הרב תחומית במדעי הרוח 

הילה  גולדשמיד לימודי הערבית והאסלאם - בהצטיינות
דריה גורן

ספרות - בהצטיינות

פילוסופיה

אביגיל  גילור

תכנית הרב תחומית במדעי הרוח

תרבות צרפת

גדליה גיליס תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה (פכ"מ) - בהצטיינות
יותם גל און 

לימודי נשים ומגדר

פילוסופיה 

ניר גלט היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה
חלי הילה  גלר אנגלית
ענבר  גרידינגר תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה (פכ"מ) - בהצטיינות יתרה
רותם  גרינבוים

 ספרות - בהצטיינות

תכנית הרב תחומית במדעי הרוח

מייסא דאהר אנגלית
דניאל  דהאן

פילוסופיה 

לימודי מזרח אסיה

דניאל דוידי תכנית הרב תחומית במדעי הרוח
ברק דותן

לימודי הערבית והאסלאם - בהצטיינות יתרה

היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה

אלדר דרוקרמן ארכאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום - בהצטיינות
איתי דרור תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה (פכ"מ)
מאיר הורביץ

תכנית הרב תחומית במדעי הרוח

לימודי מזרח אסיה

שרה  הורנשטיין

פילוסופיה יהודית - בהצטיינות יתרה

ספרות

זינה הירש לימודי הערבית והאסלאם
שירה הירש תכנית הרב תחומית במדעי הרוח - בהצטיינות
גיל  הכהן תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה (פכ"מ) - בהצטיינות
צליל הלר

לימודי נשים ומגדר

תכנית הרב תחומית במדעי הרוח - בהצטיינות

תום-לי הנדלמן

היסטוריה כללית - בהצטיינות

היסטוריה של עם ישראל

מאי התרסי

פילוסופיה יהודית - בהצטיינות

תכנית הרב תחומית במדעי הרוח

אלון  ווד בלשנות - בהצטיינות
טליה וורצברגר 

אנגלית במסלול לימודים אמריקניים

היסטוריה של עם ישראל

ניקיטה ויטנין

אנגלית

לימודי מזרח אסיה

חגי וייס תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה (פכ"מ)
יריב ורשינסקי פילוסופיה
לימור  זבולון 

תכנית הרב-תחומית במדעי הרוח 

לימודי מזרח אסיה 

אירנה  זדורה ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום
אלינה זוקין

פילוסופיה

ספרות בהצטיינות

רואי זילברמן תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה (פכ"מ) - בהצטיינות
יהונתן  זית

פילוסופיה - בהצטיינות

היסטוריה כללית

ריקי  זלוט הר-טוב ארכאולגויה ותרבויות המזרח הקדום
אסיל  חואלד

אנגלית

תכנית הרב תחומית במדעי הרוח - בהצטיינות יתרה

כרם חלאילה

אנגלית

לימודי הערבית והאסלאם - בהצטיינות

רון חצור

אנגלית - בהצטיינות

פילוסופיה - בהצטיינות יתרה

סתיו טאובר תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה (פכ"מ) - בהצטיינות
רונה טל היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה - בהצטיינות
גילי טמיר  לימודי מזרח אסיה - בהצטיינות
אלון טננבאום תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה (פכ"מ)
דליה  טס

היסטוריה כללית - בהצטיינות יתרה

פילוסופיה יהודית

דין  טפליצקי

ספרות - בהצטיינות יתרה

היסטוריה כללית

דנה  יאגודייב

אנגלית

לימודים קלאסיים (תרבות קלאסית)

כפיר יהוד

לימודי הערבית והאסלאם - בהצטיינות

הגר יהל

היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה

לימודי הערבית והאסלאם

איתי יונה

תכנית הרב תחומית במדעי הרוח

היסטוריה של עם ישראל

אנגלינה יוסים

היסטוריה כללית

היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה

יותם יחידי תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה (פכ"מ)
רן  יעקב לימודי הערבית והאסלאם
יהודית  יצחק לימודי מזרח אסיה
ספיר יצחקי היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה
שחר יצחקי תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה (פכ"מ)
לי ירון

היסטוריה כללית - בהצטיינות יתרה

תכנית הרב תחומית במדעי הרוח

אביתר  כהן

לשון עברית - בהצטיינות יתרה

בלשנות - בהצטיינות 

אריאל כהן היסטוריה של עם ישראל
אריאל כהן

פילוסופיה - בהצטיינות יתרה

לימודי מזרח אסיה

נועם  כהן

לימודי אפריקה בתכנית הבין אוניברסיטאית - בהצטיינות

היסטוריה כללית

ניצן כהן

לימודי אפריקה בתכנית הבין אוניברסיטאית - בהצטיינות

היסטוריה כללית

קורל כהן תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה (פכ"מ)
יובל כספית תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה (פכ"מ)
גור כפיר היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה - בהצטיינות יתרה
גדעון כפרי

פילוסופיה

היסטוריה כללית

נופר כתב

פילוסופיה - בהצטיינות יתרה

אנגלית

גלית לאניאדו אנגלית - בהצטיינות
נמרוד  לב

פילוסופיה

תכנית הרב תחומית במדעי הרוח 

ירון לבנשטיין

פילוסופיה

היסטוריה כללית - בהצטיינות יתרה

דברה לומברג

פילוסופיה 

לימודי הערבית והאסלאם

דוריאל  לונקה

פילוסופיה - בהצטיינות

בלשנות

פז לזר תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה (פכ"מ)
ולדיסלב ליובצ'נקו ארכאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום - בהצטיינות
יבגניה ליטובציק

פילוסופיה - בהצטיינות יתרה 

היסטוריה כללית

אביעד לייבוביץ

אנגלית במסלול לימודים אמריקניים

תכנית הרב תחומית במדעי הרוח - בהצטיינות

עידו לן תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה (פכ"מ) - בהצטיינות
מיתר  לנדאו תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה (פכ"מ)
כמאל  מורד ארכאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום
אטאר  מזאריב 

אנגלית

לימודי מזרח אסיה - בהצטיינות

בראאה  מטר לימודי הערבית והאסלאם
אהרון  מידן  תכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
יובל  מייזל 

תכנית הרב תחומית במדעי הרוח

לימודי מזרח אסיה

איתמר  מליס לימודי הערבית והאסלאם - בהצטיינות
תום מנדל תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה (פכ"מ)
עדי  מנצל לימודי מזרח אסיה - בהצטיינות יתרה
מורג מסינגר

אנגלית

בלשנות

יואב  מרציאנו תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה (פכ"מ)
אייר מרק

פילוסופיה

ספרות 

אייל מרקו

בלשנות - בהצטיינות יתרה

לימודי אפריקה בתכנית הבין-אוניברסיטאית

אור יצחק נדיב

בלשנות שמית - בהצטיינות יתרה

לימודי הערבית והאסלאם

אלכסנדרינה  נוביקוב

אנגלית

ספרות - בהצטיינות יתרה

יעל נחום תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה (פכ"מ) - בהצטיינות
רותם נינו

תכנית הרב תחומית במדעי הרוח

לימודי מזרח אסיה

יוסף  ניקול בלשנות
שיר סגל

תכנית הרב תחומית במדעי הרוח

ספרות

יעל סופר

ספרות - בהצטיינות יתרה

תכנית הרב-תחומית והאסלאם

דניאל סטי

היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה - בהצטיינות יתרה

לימודי הערבית והאסלאם

ליאור  סיגל

פילוסופיה

ספרות - בהצטיינות 

סרגיי  סיניוב תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה (פכ"מ)
אלמוג סלע

תרבות צרפת

ספרות

תמר סנה

פילוסופיה

ספרות

ניצן סער

לימודי מזרח אסיה - בהצטיינות 

פילוסופיה

יערה ספירו

לשון עברית - בהצטיינות יתרה

בלשנות - בהצטיינות יתרה

אלכסיי סקובלב

פילוסופיה

היסטוריה כללית

נועם סרוסי

היסטוריה כללית

תכנית הרב תחומית במדעי הרוח 

רוקייה סרסור לימודי הערבית והאסלאם
גילי  סרקז אנגלית - בהצטיינות יתרה
אמיר עאסי

פילוסופיה

לימודי הערבית והאסלאם

מרלן עבד אלג'ני

אנגלית במסלול לימודים אמריקניים

תכנית הרב תחומית במדעי הרוח

היאא  עבדאלקאדר

אנגלית

לימודי הערבית והאסלאם

ערמונה ליה עברי לימודי מזרח אסיה - בהצטיינות
בר עובדיה

לימודי הערבית והאסלאם

ספרות

שי  עוזרי

פילוסופיה

ספרות

דין עיד

היסטרויה של המזרח התיכון ואפריקה

תכנית הרב תחומית במדעי הרוח

איה עיסא לימודי הערבית והאסלאם 
רימא עלימי

בלשנות

לימודי הערבית והאסלאם

רעות ענבר

פילוסופיה 

תכנית הרב תחומית במדעי הרוח 

אליהו ענתבי

היסטוריה כללית - בהצטיינות יתרה

לימודי מזרח אסיה

אלי  עתיר פילוסופיה יהודית
חנן  פודוליץ'

תרבות צרפת - בהצטיינות יתרה

בלשנות

אורי פודולר תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה (פכ"מ)
קורן פוטרן

היסטוריה כללית 

היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה

אסתי פייגנבאום

אנגלית במסלול לימודים אמריקניים

לימודי אפריקה בתכנית הבין אוניברסיטאית

אורי פיינברג תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה (פכ"מ) - בהצטיינות
סיאל פישר

אנגלית

תרבות צרפת

שיר פלג

תכנית הרב תחומית במדעי הרוח 

לימודי אפריקה בתכנית הבין אוניברסיטאית

שמואל פפרמן היסטוריה כללית
רוני פרוקצ'יה

לימודי אפריקה בתכנית הבין אוניברסיטאית - בהצטיינות יתרה

פילוסופיה

רותם פרידברג

פילוסופיה

היסטוריה כללית

עמית פרץ תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה (פכ"מ)
ליטל פתיחה תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה (פכ"מ)
אלון צבי היסטוריה כללית
טאלה  קאסם לימודי הערבית והאסלאם
נועם  קודש ארכאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום
דנה קונטנטה לימודי מזרח אסיה
חן  קורדובה בלשנות - בהצטיינות יתרה
מאיה  קורן 

פילוסופיה

תכנית הרב תחומית במדעי הרוח

רינה קושרובסקי ספרות
טל קימלמן

היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה

לימודי הערבית והאסלאם

נועה קליין תכנית הרב תחומית במדעי הרוח - בהצטיינות
סבינה קמקין 

היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה

לימודי הערבית והאסלאם

אוריאל  קנורוביץ תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה (פכ"מ)
ארז קנכט תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה (פכ"מ) - בהצטיינות
אביתר  קסטרו

פילוסופיה

לימודי מזרח אסיה

ניצן קפלן תכנית הרב תחומית במדעי הרוח
רועי קפלן מנדלמן תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה (פכ"מ)
בן קצפ תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה (פכ"מ)
נעה קרני לימודי מזרח אסיה
מיכל ראש - בן עמי

ארכאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום - בהצטיינות יתרה

היסטוריה של עם ישראל

יונה טספהן רדא לימודי אפריקה בתכנית הבין אוניברסיטאית
אור רובין לימודי הערבית והאסלאם
רועי רוזבוים תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה (פכ"מ)
יותם רוטן ארכאולוגיהו תרבויות המזרח הקדום
עינת רויטמן

תכנית הרב תחומית במדעי הרוח

לימודי מזרח אסיה

ורה  רוסיאנוב

בלשנות בהצטיינות

אנגלית 

נגה רותם

לימודי מזרח אסיה - בהצטיינות

בלשנות

ברק רז ספרות
מדלין  רייאן 

לימודי הערבית והאסלאם

התכנית ללימודי תרבות ערבית-יהודית

נופר  רמון

לשון עברית - בהצטיינות יתרה

בלשנות

נדב רפופורט

היסטוריה כללית

היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה

טל רצון

אנגלית

תכנית הרב תחומית במדעי הרוח

טל שגיא

לימודי נשים ומגדר

פילוסופיה

עומרי  שוחט

פילוסופיה בהצטיינות

תכנית הרב תחומית במדעי הרוח 

אור שועה פילוסופיה
דפנה שחר

אנגלית

תכנית הרב תחומית במדעי הרוח

יעל  שטוקמן

היסטוריה כללית

ספרות

עיז אלדין שייח' סלימאן

אנגלית

לימודי הערבית והאסלאם

איתי שימן זכים

פילוסופיה

תכנית הרב תחומית במדעי הרוח

עידו  שינגוט לימודי מזרח אסיה - בהצטיינות
עמרי  שלומוב מילסון

פילוסופיה - בהצטיינות יתרה

היסטוריה כללית 

בלה  שמואלי

היסטוריה כללית 

ספרות

עודד שנהב

תכנית הרב תחומית במדעי הרוח - בהצטיינות

היסטוריה כללית

יערה שפירא תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה (פכ"מ)
יקטרינה שפירא

תכנית הרב תחומית במדעי הרוח

לימודי מזרח אסיה

עידו  שפירא תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה (פכ"מ)
עדן שצמן ספרות

 

יישר כוח!

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>