ברכות למצטייני הרקטור ומצטייני הדקאן של הפקולטה למדעי הרוח על הישגיהם בשנת הלימודים תשע"ט

ברכות למצטייני הרקטור ומצטייני הדקאן של הפקולטה למדעי הרוח

הפקולטה למדעי הרוח מברכת את תלמידיה ותלמידותיה:

ליטל כהן מהחוג לחינוך
ניצן פמיליה מהחוג לאנגלית ולימודים אמריקניים
מנדי קרטנר מהחוג לבלשנות
עמרי שלומוב מילסון מהחוג להיסטוריה כללית
אור שפירא מהחוג ללשון העברית

עם קבלת תואר "מצטיין/ת רקטור" על הישגים בשנת הלימודים תשע"ט
 


​הפקולטה למדעי הרוח מברכת את התלמידים והתלמידות הבאים על קבלת תואר "מצטיין/ת דקאן" על הישגים בשנת הלימודים תשע"ט:

אביטל נעה מהחוג ללימודי מזרח אסיה
אברבוך יעל מהתכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
אברמוביץ' גאורגי מהחוג לספרות
אגרי קארין מהחוג ללימודי מזרח אסיה
אושיה עמר מהחוג לפילוסופיה ומהחוג לספרות
אייזין לין מהתכנית ללימודי נשים ומגדר ומהחוג לאנגלית ולימודים אמריקניים
אלמן שרון מהחוג ללימודי מזרח אסיה
אנג'ל שרון מהחוג לפילוסופיה יהודית
אנגל נעמה מהחוג לפילוסופיה
אנטונוביץ' ורה מהחוג ללימודי מזרח אסיה
ארד מיכל מהחוג לפילוסופיה
אתר לילה מהחוג להיסטוריה כללית
בוגדנוב אלכסנדרה מהחוג ללימודי מזרח אסיה
בן עמי רעות מהחוג למקרא
ברג שחר מהחוג לבלשנות
ברמן שלומית מהחוג לאנגלית ולימודים אמריקניים
בתר-פוקר עידו מהחוג להיסטוריה של עם ישראל
ג'ובאני שי מהחוג ללימודי הערבית והאסלאם
גולדמן תום מהחוג להיסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה
גולדשטיין  נעם מהחוג לפילוסופיה ומהתכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
גולדשטיין אבי יהושע מתכנית הלימודים הרב-תחומית באנגלית של מדעי הרוח
דבורה ענבל מהחוג להיסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה
דולב גיא מהחוג להיסטוריה כללית ומהתכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
דולר לנדסמן ניליה מהחוג להיסטוריה כללית
דור אמיר מהחוג לבלשנות שמית
דותן ברק מהחוג ללימודי הערבית והאסלאם
דנציגר אייל מהחוג ללימודי מזרח אסיה
הולנדר מאיה מהחוג לאנגלית ולימודים אמריקניים
הורנשטיין שרה מהחוג לספרות
הייליג יוני מהחוג לבלשנות
הרמתי ענבר מהחוג ללימודים קלאסיים - יוון ורומא
וקנין חי מהחוג לאנגלית ולימודים אמריקניים
זלצר זובידה אוהד מהתכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
חזות אור מהחוג ללימודי הערבית והאסלאם
חי עידו מתוכנית פכ"מ
טוכמן עומר מתוכנית פכ"מ
טלגם אסף מהחוג להיסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה
טננבאום אופיר מהתכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
יוסוב דניאל מהחוג לפילוסופיה
יוסף חן מהחוג לפילוסופיה
ילנוביץ' מישל מהחוג לפילוסופיה
ירון לי מהחוג להיסטוריה כללית
ישראלי  עדי מתרבות צרפת
לוזון מיכאל מהחוג להיסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה ומהחוג ללימודי הערבית והאסלאם
לוי מיכאל מתרבות צרפת
ליבנה מימון עדי מהתכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
ליטובציק יבגניה מהחוג להיסטוריה כללית
מאירי מאי מהחוג להיסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה
מגדל דניאלה מהחוג לבלשנות
מיזרב עמית מהחוג לפילוסופיה
מימון קלי מהחוג ללימודי הערבית והאסלאם
מסד רז מהתכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
מקובייצ'וק יוליה מהחוג לארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום
נדלר ענבר מהחוג לאנגלית ולימודים אמריקניים
נוי פיינר אור מהחוג לספרות 
נומיס-שחף מיכל מהחוג ללשון העברית ומהחוג לאנגלית ולימודים אמריקניים
נחשוני יהונתן מהתכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
סאטון נעמי מתכנית הלימודים הרב-תחומית באנגלית של מדעי הרוח
סודאי רוני מהתכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
סטרונין יאנה מהחוג ללימודי מזרח אסיה
ספיון מור מהתכנית ללימודי נשים ומגדר
עם-שלום גל מהתכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
ערד אורי מהחוג לפילוסופיה
פאול ליהי מהחוג לפילוסופיה
פאטאל שי-אל מהחוג ללימודי מזרח אסיה
פארס סמיר מהחוג לפילוסופיה
פוקר שני מהחוג לספרות
פירוגובסקי ליאור מהחוג להיסטוריה כללית
צ'ו דונגסונג מתכנית הלימודים הרב-תחומית באנגלית של מדעי הרוח
קובי רועי מהחוג ללימודי הערבית והאסלאם
קוסולפוב יבגניה מהחוג לבלשנות
קורן עינת מהתכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
קיי אלה מהחוג לאנגלית ולימודים אמריקניים ומהתכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
קלוצ'קוב נטליה מהחוג לאנגלית ולימודים אמריקניים
קנכט ארז מתוכנית פכ"מ
קסה לאה מלימודי אפריקה בתכנית הבין-אוניברסיטאית 
קרטס קים מהחוג לארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום
רומח אביטל מהחוג ללימודים קלאסיים - יוון ורומא
רטהאוזר בנימין איתן מתכנית הלימודים הרב-תחומית באנגלית של מדעי הרוח
רפופורט אלי מתוכנית פכ"מ
שהרבני דורי פיליפ מהחוג לבלשנות
שוורץ ניצן מהחוג ללימודי מזרח אסיה
אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive