תוכנית לימודים לתואר שני למורים להיסטוריה

תואר שני למורים להיסטוריה

החוג להיסטוריה של עם ישראל באוניברסיטת ת"א משיק תוכנית לימודים לתואר שני המוקדשת ללימוד, הוראה וכתיבת היסטוריה של עם ישראל.

התוכנית מיועדת למורות ומורים להיסטוריה בכל מסגרות החינוך בישראל המעוניינים להרחיב את תחום ידיעותיהם בהיבטים תיאורטיים ומעשיים בלימוד והוראת היסטוריה, בחקר היסטוריה, וביחסים בין היסטוריה פרטיקולרית של עם ישראל להיסטוריה גלובלית.

במוקד התוכנית עומדים שלושה סמינריונים: סמינר מחקר העוסק בהיסטוריה וזכרון, סמינר תיאורטי מעשי על מהות מקצועו של ההיסטוריון, וסמינר מחקר - שנתי העוסק בהיסטוריוגרפיה ובהיבטים מעשיים של הקשר בינה ובין הוראת היסטוריה בישראל של היום. הקורסים מכוונים להעניק בסיס תיאורטי ומעשי רחב כדי לדון בשאלות הנוגעות למהות הדיסציפלינה ודרכי לימודה במסגרות החינוכיות העכשוויות בישראל. לצדם מציע החוג להיסטוריה של עם ישראל מגוון גדול של קורסים העוסקים בחברה, פוליטיקה ותרבות של עם ישראל למורות ולמורים השואפים להתמחות בתקופה היסטורית מסויימת מהעת העתיקה ועד ימינו אלה.

התוכנית מיועדת למורים ומורות, גם לאלה העובדים במשרה מלאה, כחלק מלימודי התואר השני הן במסלול עיוני הן במסלול עם תיזה. לקבלת פרטים נוספים, אנא צרו קשר עם רותי ויגודסקי: ruthiv@tauex.tau.ac.il , או בטל': 03-6409277.

בואו להירשם ולהעשיר את מסגרת ההוראה והחשיבה בחוג להיסטוריה של עם ישראל באוניברסיטת ת"א.

 

 

 

אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive