קורסי החוג לגיאוגרפיה ולסביבת האדם
ייתכנו שינויים בפרטי הקורסים ובמועדי הבחינות.
יש להתעדכן באתר באופן שוטף ובמיוחד סמוך למועדי הבחינות.
שנה א'
0691101101 - הדרכה בספרייה כולל ספריית המפות (תאריך בחינה) | ||||||
סמסטר א' | הד' | 00:00–00:00 |
0691160601 - מבוא לגיאואינפורמטיקה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אלכסנדרה צ'ודנובסקי מר אלדד לוי | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 16:00–18:00 | יד אבנר | 120 |
0691181701 - סטטיסטיקה לגיאוגרפים (תאריך בחינה) | ||||||
גב בן נוח טליטמן מיכל | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–13:00 | יד אבנר | 120 |
0691181702 - סטטיסטיקה לגיאוגרפים (תאריך בחינה) | ||||||
גב' אסטשנקו סופיה | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 13:00–15:00 | יד אבנר | 120 |
0691181703 - סטטיסטיקה לגיאוגרפים (תאריך בחינה) | ||||||
גב' אסטשנקו סופיה | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 14:00–16:00 | יד אבנר | 120 |
0691150901 - מבוא למדעי כדור הארץ (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' דרור אבישר גב' אולגה מיארוב | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 08:00–10:00 | יד אבנר | 120 |
פרופ' דרור אבישר גב' אולגה מיארוב | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 08:00–10:00 | יד אבנר | 120 |
0691140701 - מרחב, מקום סביבה: מבוא לסביבת האדם (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יובל פורטוגלי מר גיא רוס-משה | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 10:00–14:00 | יד אבנר | 120 |
0691158801 - מבוא לגיאוגרפיה חברתית-תרבותית (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' טובי פנסטר מר לביא הייציג | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 12:00–14:00 | יד אבנר | 120 |
0691150301 - מבוא לאקלים ובעיות הסובב (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עודד פוצטר מר אלדד לוי | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 10:00–12:00 | יד אבנר | 120 |
ד"ר עודד פוצטר מר אלדד לוי | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 14:00–16:00 | יד אבנר | 120 |
0691157701 - מבוא לגיאוגרפיה כלכלית-פוליטית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אמנון קרטין | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 10:00–12:00 | יד אבנר | 120 |
0691120001 - שיטות מחקר כמותיות (תאריך בחינה) | ||||||
גב' מרינה טוגר מר גבריאל גרינשטיין | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 12:00–14:00 | יד אבנר | 120 |
**קורס חובה לשנה א' וקורס בחירה לשנה ב'
שנה ב'
שיעורים מתודולוגיים ושיעורי חובה
0691202001 - מיומנויות במחקר וכתיבה מדעית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מישורי דניאל מר לביא הייציג | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 14:00–16:00 | יד אבנר | 115 |
0691229201 - גיאוגרפיה של המזרח התיכון (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אמנון קרטין | סמסטר א' | שו"ת | א' | 10:00–12:00 | יד אבנר | 120 |
0691240001 - שיטות מחקר איכותיות (תאריך בחינה) | ||||||
מר חן משגב | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 12:00–14:00 | יד אבנר | 115 |
שיעורי יסוד**
**דרישות קדם - השלמת מבוא בתחום שיעור היסוד
0691223401 - יסודות הגיאוגרפיה ההיסטורית (תאריך בחינה) | ||||||
מר ירון בלסלב | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 10:00–12:00 | יד אבנר | 115 |
0691225001 - אתיקה סביבתית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מישורי דניאל | סמסטר א' | שו"ת | א' | 12:00–14:00 | יד אבנר | 232 |
0691211801 - יסודות הגיאוגרפיה הכלכלית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר משה גבעוני | סמסטר א' | שו"ת | א' | 14:00–16:00 | יד אבנר | 115 |
מר אמיר ראובן פדר | סמסטר א' | תרגיל | א' | 16:00–18:00 | יד אבנר | 115 |
**התרגיל לא נכלל במניין השעות
0691291801 - יסודות החישה מרחוק (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אלכסנדרה צ'ודנובסקי | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 14:00–16:00 | יד אבנר | 115 |
ד"ר אלכסנדרה צ'ודנובסקי | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 16:00–18:00 | יד אבנר | 227 |
0691229801 - יסודות ההידרוגיאולוגיה** (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' דרור אבישר | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 10:00–12:00 | יד אבנר | 232 |
**דרישת קדם - מבוא למדעי כדור הארץ
0691274801 - שינויי אקלים** (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' הדס סערוני | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 08:00–10:00 | יד אבנר | 115 |
**דרישות קדם - מבוא לאקלים ובעיות הסובב
0691252701 - יסודות התכנון העירוני (תאריך בחינה) | ||||||
גב' רוני בר | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 16:00–18:00 | יד אבנר | 115 |
**דרישת קדם- לתלמידי תואר ראשון בלבד
**מבוא לסביבת האדם: מרחב, מקום וסביבה או
**מבוא לגיאוגרפיה חברתית-תרבותית
פרוסמינריונים (שנה ב')**
**דרישת קדם-השלמת המבואות+מיומנויות במחקר וכתיבה מדעית
0691284501 - סוגיות באקלים ובעיות הסובב** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עודד פוצטר | סמסטר ב' | פרו"ס | א' | 10:00–12:00 | יד אבנר | 115 |
**דרישות קדם - מבוא לאקלים ובעיות הסובב
0691288401 - חישה מרחוק ומערכות מידע גיאוגרפיות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אלכסנדרה צ'ודנובסקי | סמסטר ב' | פרו"ס | ג' | 10:00–12:00 | יד אבנר | 232 |
**דרישת קדם יסודות החישה מרחוק או
** מערכות מידע גיאוגרפיות או מבוא לגיאואינפורמטיקה
0691289001 - סוגיות בתכנון תחבורה** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר משה גבעוני | סמסטר ב' | פרו"ס | א' | 10:00–12:00 | יד אבנר | 012 |
**דרישת קדם - יסודות הגיאוגרפיה הכלכלית
סמינריונים (שנה ג)**
**דרישת קדם - פרוסמינריון + שיטות מחקר
0691388801 - גיאוגרפיה עירונית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' יצחק אומר | סמסטר א' | סמינר | ב' | 12:00–14:00 | יד אבנר | 012 |
פרופ' יצחק אומר | סמסטר א' | סמינר | ד' | 12:00–14:00 | יד אבנר | 012 |
0691389901 - מים וסביבה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' דרור אבישר | סמסטר א' | סמינר | ד' | 12:00–14:00 | יד אבנר | 232 |
פרופ' דרור אבישר | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 08:00–10:00 | יד אבנר | 232 |
0691356801 - ניידות ותחבורה בעידן של אתגרים (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר משה גבעוני | סמסטר א' | סמינר | א' | 12:00–14:00 | יד אבנר | 012 |
ד"ר משה גבעוני | סמסטר ב' | סמינר | א' | 12:00–14:00 | יד אבנר | 012 |
**דרישת קדם- יסודות הגיאוגרפיה הכלכלית
0691333901 - גיאוגרפיה תרבותית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' יצחק שנל | סמסטר א' | סמינר | ד' | 10:00–12:00 | יד אבנר | 012 |
פרופ' יצחק שנל | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 10:00–12:00 | יד אבנר | 012 |
0691362001 - נושאים נבחרים באקלים** (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' הדס סערוני | סמסטר א' | סמינר | 00:00–00:00 | |||
פרופ' הדס סערוני | סמסטר ב' | סמינר | 00:00–00:00 |
**דרישת קדם - מבוא לאקלים ובעיות הסובב
** לא יינתן בשנת הלימודים תשע"ה
שיעורי בחירה (שנים ב' ו-ג')**
**דרישות קדם - השלמת מבוא בתחום שיעור הבחירה
גיאואינפורמטיקה
0691200101 - מערכות מידע גיאוגרפיות (מבוא ל-GIS א)** (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יצחק בננסון | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 10:00–12:00 | יד אבנר | 232 |
**דרישת קדם - מבוא לגיאואינפורמטיקה
**התרגיל בסמסטר א' לא נכלל במניין השעות
0691200101 - מערכות מידע גיאוגרפיות (תאריך בחינה) | ||||||
מר נמרוד כרמון | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 16:00–18:00 | יד אבנר | 232 |
0691200201 - מערכות מידע גיאוגרפיות (מבוא ל-GIS ב)** (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יצחק בננסון | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 14:00–16:00 | יד אבנר | 232 |
**דרישת קדם - מבוא ל-GIS א'
**מוכר לתואר שני
0691200201 - מערכות מידע גיאוגרפיות (תאריך בחינה) | ||||||
מר נמרוד כרמון | סמסטר ב' | תרגיל | ג' | 16:00–18:00 | יד אבנר | 232 |
0691286201 - מודלים מתמטיים בגיאוגרפיה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יצחק בננסון | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 12:00–14:00 | יד אבנר | 227 |
**דרישת קדם- מבוא למערכות מידע א'
**מוכר לתואר שני
0691293501 - חישה מרחוק בסביבה עירונית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אלכסנדרה צ'ודנובסקי | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 16:00–18:00 | יד אבנר | 115 |
**מוכר לתואר שני
0691225501 - ניהול ושימוש בבסיסי מידע לוויני למחקר סביבתי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אלכסנדרה צ'ודנובסקי | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 14:00–16:00 | יד אבנר | 227 |
** דרישת קדם - מבוא לחישה מרחוק
**מוכר לתואר שני
אקלים, קרקע ומשאבי מים
0691287001 - קרקעות ישראל** (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' איל בן - דור | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 14:00–16:00 | יד אבנר | 232 |
**דרישת קדם- מבוא למדעי כדור הארץ
0691230001 - אקלים א"י** (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' הדס סערוני | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 08:00–10:00 | יד אבנר | 115 |
**דרישת קדם - מבוא לאקלים ובעיות הסובב
**מוכר לתואר שני
0691254401 - אזורי אקלים ע"פ כדור הארץ** (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' הדס סערוני | סמסטר ' | שו"ת | 00:00–00:00 |
**דרישת קדם - מבוא לאקלים ובעיות הסובב
** לא יינתן בשנת הלימודים תשע"ה
0691267001 - מטאורולוגיה סינופטית** (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' הדס סערוני | סמסטר א' | שו"ת | 00:00–00:00 |
** דרשית קדם - מבוא לאקלים ובעיות הסובב
**לא יינתן בשנת הלימודים תשע"ה
0691299301 - יישומי מטאורולוגיה בעידן של שינוי אקלימי** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ברוך זיו | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 12:00–14:00 | יד אבנר | 115 |
**דרישת קדם - מבוא לאקלים ובעיות הסובב
**מוכר לתואר שני
0691291201 - שימוש באיזוטופים וכלים כימיים לכלים למעקב אחרי זיהום מי תהום (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' דרור אבישר | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 14:00–16:00 | יד אבנר | 232 |
**דרישת קדם-מבוא למדעי כדור הארץ ומבוא להידרוגיאולוגיה
**מוכר לתואר שני
0691286001 - יחסי גומלין בין קרקע וסביבה בישראל** (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' איל בן - דור | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 16:00–18:00 | יד אבנר | 115 |
**דרישת קדם מומלצת - קרקעות ישראל
**מוכר לתואר שני
עיר, סביבה ותכנון (כולל היסטורית - מדינית)
0691228901 - טריטוריה, אדמה וקרקע בעידן הפוסט מודרני (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אמנון קרטין | סמסטר א' | שו"ת | א' | 18:00–20:00 | יד אבנר | 115 |
0691247701 - גיאוגרפיה רפואית (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' מיכה הופ | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 14:00–16:00 | יד אבנר | 232 |
0691290201 - גיאוגרפיה קוגניטיבית (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יצחק אומר | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 14:00–16:00 | יד אבנר | 104 |
0691292901 - גיאוגרפיה היסטורית סביבתית בעת החדשה (תאריך בחינה) | ||||||
מר ירון בלסלב | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 12:00–14:00 | יד אבנר | 232 |
**מוכר לתואר שני
0691252101 - תכנון מרחבי בישראל (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' טובי פנסטר מר לביא הייציג | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 14:00–16:00 | יד אבנר | 232 |
0691210001 - גיאוגרפיה של תעופה** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר משה גבעוני | סמסטר ב' | שו"ת | 00:00–00:00 |
**דרישת קדם - יסודות הגיאוגרפיה הכלכלית
**לא יינתן בשנת הלימודים תשע"ה
0691290301 - קוגניציה מרחבית והעיר** (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יצחק אומר | סמסטר ב' | שו"ת | 00:00–00:00 |
**דרישת קדם - גיאוגרפיה קוגניטיבית
** לא יינתן בשנת הלימודים תשע"ה
**ניתן להוסיף קורסי בחירה בתחום זה מרשימת קורסי היסוד
שיעורים מבוססי סיורי שטח (שנה ג')
0691321001 - צדק סביבתי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מישורי דניאל | סמסטר א' | שו"ת | א' | 10:00–12:00 | יד אבנר | 115 |
**+3 ימי סיור
0691356701 - חופי הים התיכון של ישראל (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר צבי רון | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 16:00–18:00 | יד אבנר | 115 |
** +3 ימי סיור
"מחנה" מחקר (לתלמידי החד-חוגי)
0691300101 - סדנת מחקר (קמפוס)** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר משה גבעוני | סמסטר ב' | קמפוס | א' | 14:00–16:00 | יד אבנר | 012 |
**קורס חובה למסלול חד חוגי וקורס בחירה למסלול דו-חוגי
תואר שני
0691437701 - סמינר מחלקתי (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר מישורי דניאל | סמסטר א' | סמינר | ג' | 12:00–14:00 | יד אבנר | 232 |
** אחת לשבועיים
0691437801 - סמינר מחלקתי (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר מישורי דניאל | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 12:00–14:00 | יד אבנר | 232 |
** אחת לשבועיים
0691469901 - זרמים מתודולוגיים בגיאוגרפיה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יצחק שנל | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 16:00–18:00 | יד אבנר | 012 |
0691484201 - שיטות מחקר כמותיות מתקדמות (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יצחק בננסון | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 12:00–14:00 | יד אבנר | 227 |
**דרישת קדם - SPSS, מערכות מידע גיאוגרפיות א',
**ושיטות מחקר כמותיות
0691488401 - שיטות מחקר איכותניות מתקדמות (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יצחק שנל | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 14:00–16:00 | יד אבנר | 115 |
גיאואינפורמטיקה
0691443401 - תיאוריה ופרקטיקה בחישה מרחוק של הסביבה** (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' איל בן - דור | סמסטר א' | שו"ס | ג' | 16:00–20:00 | יד אבנר | 115 |
**דרישת קדם - מבוא לגיאואינפורמטיקה, מבוא לחישה מרחוק
**מתודולוגיה
0691449301 - היבטים תיאורטיים ויישומיים של הקמת מערכות מידע גיאוגרפיות (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יצחק בננסון | סמסטר א' | שו"ס | ב' | 14:00–16:00 | יד אבנר | 227 |
**דרישת קדם- מבוא למערכות מידע גיאוגרפיות א'
**מתודולוגיה
0691442601 - ניטור זיהום אוויר בחישה מרחוק (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אלכסנדרה צ'ודנובסקי | סמסטר א' | שו"ס | ד' | 18:00–20:00 | יד אבנר | 115 |
**דרישת קדם - מבוא לחישה מרחוק
0691424401 - ניתוח טופולוגי של מערכת מידע גיאוגרפית (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יצחק אומר | סמסטר א' | שו"ס | 00:00–00:00 | |||
פרופ' יצחק אומר | סמסטר א' | שו"ס | 00:00–00:00 |
** לא יינתן בשנת הלימודים תשע"ה
0691477201 - קבלת החלטות מרחביות בעזרת GIS (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יצחק בננסון | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | יד אבנר | 227 |
** דרישת קדם- מבוא ל- GIS
**מתודולוגיה
0691431201 - יישומים תאורטיים בחישה מרחוק של הסביבה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' איל בן - דור | סמסטר ב' | שו"ס | ג' | 08:00–12:00 | יד אבנר | 013 |
**דרישת קדם - לחישה מרחוק ועיבוד תמונה
0691488201 - שימוש בלווין MODIS למיפוי תופעות סביבתיות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אלכסנדרה צ'ודנובסקי | סמסטר ב' | שו"ס | ג' | 14:00–16:00 | יד אבנר | 227 |
אקלים, קרקע, משאבי מים וסביבה
0691462501 - תכנון תואם אקלים וסביבה** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עודד פוצטר | סמסטר א' | שו"ס | ב' | 18:00–20:00 | יד אבנר | 115 |
**דרישת קדם - מבוא לאקלים
**ליבה
0691448401 - התפתחות הכשרת הקרקע באזורים הרריים בא"י (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר צבי רון | סמסטר א' | שו"ס | ב' | 16:00–18:00 | יד אבנר | 013 |
0691443301 - אירועי מזג אוויר קיצוניים והקשרם הסביבתי א'-ההיבט הגלובלי** (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' הדס סערוני | סמסטר א' | 00:00–00:00 |
**דרישת קדם - מבוא ולאלים ובעיות הסובב
**לא יינתן בשנת הלימודים תשע"ה
0691443501 - אירועי מזג אוויר קיצוניים והקשרם הסביבתי ב'- ההיבט המקומי (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' הדס סערוני | סמסטר ב' | שו"ס | ב' | 10:00–12:00 | יד אבנר | 115 |
**דרישת קדם - מבוא לאקלים ובעיות הסובב
0691436201 - סוגיות בטיפול במים וטיפול במים ושפכים (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' דרור אבישר | סמסטר ב' | שו"ס | ד' | 10:00–14:00 | יד אבנר | 232 |
סביבה ותכנון עירוני
0691486901 - פרוייקט יישומי: בניית חבילת מדיניות לקידום תחבורה בת קיימא (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר משה גבעוני | סמסטר א' | פרויקט | ג' | 14:00–18:00 | יד אבנר | 012 |
**נדרש הקורס ניידות ותחבורה במקביל
0691426601 - ניידות ותחבורה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר משה גבעוני | סמסטר א' | שו"ס | ג' | 10:00–12:00 | יד אבנר | 115 |
**מתודולוגיה
0691436001 - התנהגות מרחבית בסביבה עירונית (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יצחק אומר | סמסטר א' | שו"ס | ד' | 14:00–16:00 | יד אבנר | 104 |
**ליבה/מתודולוגיה
0691489901 - ויכוחים בתיאוריות מתקדמות בתכנון** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר טלי חתוקה | סמסטר א' | שו"ס | 00:00–00:00 |
**לא יינתן בשנת הלימודים תשע"ה
0691441101 - תרחישים לתחבורה וניידות** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר משה גבעוני | סמסטר ב' | סדנה | 00:00–00:00 |
**לא יינתן בשנת הלימודים תשע"ה
0691437901 - מערכות עירוניות** (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יצחק אומר | סמסטר ב' | שו"ס | 00:00–00:00 |
** לא יינתן בשנת הלימודים תשע"ה
0691452201 - חוקי תכנון ובניה: היבטים משפטיים וכלכליים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר בועז ברזילי | סמסטר ב' | שו"ס | ד' | 18:00–20:00 | יד אבנר | 115 |
**ליבה
0691436601 - נחלת הכלל (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מישורי דניאל | סמסטר ב' | שו"ס | ב' | 16:00–20:00 | יד אבנר | 104 |
**ליבה
0691446501 - אסתטיקה סביבתית (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יצחק שנל | סמסטר ב' | שו"ס | ג' | 16:00–18:00 | יד אבנר | 013 |
**ליבה
0691401101 - תיאוריות בתכנון ועיצוב עירוני (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יובל פורטוגלי | סמסטר ב' | שו"ס | ה' | 16:00–20:00 | יד אבנר | 012 |
**ליבה
0691485101 - פרויקט יישומי: תכנון עם קהילות - עבר, הווה, עתיד (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' טובי פנסטר | סמסטר ב' | פרויקט | ב' | 12:00–16:00 | יד אבנר | 012 |
** דרישת קדם- יסודות התכנון העירוני או תכנון מרחבי בישראל
0691491901 - גיאופוליטיקה של מים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אמנון קרטין | סמסטר ב' | שו"ס | ב' | 18:00–20:00 | יד אבנר | 115 |
0691433401 - אפידמיולוגיה סביבתית (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' מיכה הופ | סמסטר ב' | שו"ס | ד' | 14:00–16:00 | יד אבנר | 115 |
0691433301 - פרויקט יישומי: מסלולים בהתחדשות עירונית** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר טלי חתוקה | סמסטר ב' | פרויקט | 00:00–00:00 |
** לא יינתן בשנת הלימודים תשע"ה
0691417701 - תכנון עירוני בעידן של קונפליקטים, אלימות ופשע בעיר** ** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר טלי חתוקה | סמסטר ב' | שו"ס | 00:00–00:00 |
** דרישת קדם - יסודות התכנון העירוני או תכנון מרחבי בישרא
** לא יינתן בשנת הלימודים תשע"ה
0691999701 - בחינת גמר בעל פה (תאריך בחינה) | ||||||
סמסטר א' | 00:00–00:00 |
0691999702 - בחינת גמר בעל פה (תאריך בחינה) | ||||||
סמסטר ב' | 00:00–00:00 |
תואר שלישי
0691555901 - סמינר דוקטורנטים: חקר המרחב והסביבה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' יצחק שנל | סמסטר א' | סמינר | ג' | 16:00–18:00 | יד אבנר | 104 |