• ראשי
  • פירוט הקורסים

    main_inner_menu_div

    תואר ראשון
    שיעורי מבוא (מסגרת 120)
    סמ.מס' קורסשם קורסמרציםיוםשעותחדר ובנייןמטלת סיום
    א' 0687.1111.01 מבוא סין א'-מהעת העתיקה ועד לעת החדשה המוקדמת ד"ר אורי סלע
    א 16:00-14:00 223 (אולם ברגר) גילמן מטלה
    ב' 0687.1112.01 מבוא סין ב'-מהעת החדשה המוקדמת ועד ימינו ד"ר אורי סלע
    א 16:00-14:00 223 (אולם ברגר) גילמן מטלה
    א' 0687.1113.01 מבוא יפן א' - מהעת העתיקה ועד לעת החדשה המוקדמת ד"ר ליאורה צרפתי
    ב 16:00-14:00 223 (אולם ברגר) גילמן מטלה
    ב' 0687.1114.01 מבוא יפן ב' -מהעת החדשה המוקדמת ועד ימינו ד"ר ארז יוסקוביץ
    ב 16:00-14:00 223 (אולם ברגר) גילמן מטלה
    א' 0687.1115.01 מבוא הודו א' -מהעת העתיקה ועד לעת החדשה המוקדמת ד"ר אהוד הלפרין
    ג 16:00-14:00 223 (אולם ברגר) גילמן מטלה
    ב' 0687.1116.01 מבוא הודו ב' -מהעת החדשה המוקדמת ועד ימינו ד"ר אהוד הלפרין
    ג 16:00-14:00 223 (אולם ברגר) גילמן מטלה
    תרגילים מבואיים (מסגרת 120)
  • התרגילים נלמדים אחת לשבועיים:
  • בסמ' א: שבוע 1 סין שבוע 2 יפן והודו
    בסמ' ב:שבוע 1 יפן והודו, בשבוע 2 סין
    סמ.מס' קורסשם קורסמרציםיוםשעותחדר ובנייןמטלת סיום
    א' 0687.1100.03 תרגיל מבואי- סין גב קושניר לי
    א 18:00-16:00 326 גילמן מטלה
    ב' גב קושניר לי
    א 18:00-16:00 317 גילמן
    א' 0687.1100.02 תרגיל מבואי-סין מר מנדל גל
    א 18:00-16:00 279 גילמן מטלה
    ב' מר מנדל גל
    א 18:00-16:00 362 גילמן
    א' 0687.1100.01 תרגיל מבואי- סין גב קושניר לי
    ב 10:00-08:00 279 גילמן מטלה
    ב' גב קושניר לי
    ב 10:00-08:00 362 גילמן
    א' 0687.1100.05 תרגיל מבואי- סין גב קושניר לי
    ג 10:00-08:00 281 גילמן מטלה
    ב' גב קושניר לי
    ג 10:00-08:00 362 גילמן
    א' 0687.1100.06 תרגיל מבואי- סין מר מנדל גל
    ד 16:00-14:00 279 גילמן מטלה
    ב' מר מנדל גל
    ד 16:00-14:00 362 גילמן
    א' 0687.1100.04 תרגיל מבואי- סין גב חזון פנינה
    ה 12:00-10:00 280 גילמן מטלה
    ב' גב חזון פנינה
    ה 12:00-10:00 361 גילמן
    א' 0687.1200.06 תרגיל מבואי-יפן גב הלנה גרנובסקי
    ב 18:00-16:00 278 גילמן מטלה
    ב' גב הלנה גרנובסקי
    ב 18:00-16:00 361 גילמן
    א' 0687.1200.08 תרגיל מבואי-יפן מר נועם שטיין
    ב 18:00-16:00 279 גילמן מטלה
    ב' מר נועם שטיין
    ב 18:00-16:00 317 גילמן
    א' 0687.1200.02 תרגיל מבואי-יפן גב הלנה גרנובסקי
    ב 20:00-18:00 279 גילמן מטלה
    ב' גב הלנה גרנובסקי
    ב 20:00-18:00 317 גילמן
    א' 0687.1200.01 תרגיל מבואי-יפן מר מינץ אופיר
    ג 18:00-16:00 278 גילמן מטלה
    ב' מר מינץ אופיר
    ג 18:00-16:00 362 גילמן
    א' 0687.1200.07 תרגיל מבואי-יפן גב' ליה אגרנוב
    ג 18:00-16:00 220 גילמן מטלה
    ב' גב' ליה אגרנוב
    ג 18:00-16:00 102 דן-דוד
    א' 0687.1200.03 תרגיל מבואי-יפן מר מינץ אופיר
    ד 10:00-08:00 220 גילמן מטלה
    ב' מר מינץ אופיר
    ד 10:00-08:00 362 גילמן
    א' 0687.1300.01 תרגיל מבואי-הודו גב ירדן אמיר
    א 14:00-12:00 279 גילמן מטלה
    ב' גב ירדן אמיר
    א 14:00-12:00 362 גילמן
    א' 0687.1300.03 תרגיל מבואי-הודו גב ירדן אמיר
    ב 14:00-12:00 280 גילמן מטלה
    ב' גב ירדן אמיר
    ב 14:00-12:00 362 גילמן
    א' 0687.1300.08 תרגיל מבואי-הודו מר ניסים קקון
    ג 12:00-10:00 282 גילמן מטלה
    ב' מר ניסים קקון
    ג 12:00-10:00 362 גילמן
    א' 0687.1300.05 תרגיל מבואי-הודו גב אביגיל פן לוי
    ד 14:00-12:00 326 גילמן מטלה
    ב' גב אביגיל פן לוי
    ד 14:00-12:00 101 דן-דוד
    א' 0687.1300.06 תרגיל מבואי-הודו מר שלמה סומך
    ד 18:00-16:00 449 גילמן מטלה
    ב' מר שלמה סומך
    ד 18:00-16:00 362 גילמן
    א' 0687.1300.04 תרגיל מבואי-הודו מר שלמה סומך
    ה 12:00-10:00 278 גילמן מטלה
    ב' מר שלמה סומך
    ה 12:00-10:00 362 גילמן
    שיעורים מונוגרפיים (בחירה) סמ' א' מסגרת 121
    סמ.מס' קורסשם קורסמרציםיוםשעותחדר ובנייןמטלת סיום
    א' 0687.2510.01 דת, חברה, תיירות ואקולוגיה בהימלאיה ד"ר אהוד הלפרין
    א 16:00-14:00 מקוון - מטלה
    א' 0687.2530.01 מאה שנים למפלגה הקומוניסטית בסין:הצלחות, מפלות, התאמות והסתג ד"ר יואל קורנרייך
    ב 14:00-12:00 מקוון - מטלה
    א' 0687.2425.01 דת וחברה ביפן המודרנית ד"ר ארז יוסקוביץ
    ב 16:00-14:00 מקוון - מטלה
    א' 0687.2486.01 מבוא לדתות סין פרופ' מאיר שחר
    ג 12:00-10:00 מקוון - מטלה
    א' 0618.1043.01 מבוא לפילוסופיה סינית פרופ' גליה פת-שמיר
    א 12:00-10:00 144 (אולם אתינגר) גילמן מטלה
    א' 0687.2512.01 מבוא לקוריאה המודרנית ד"ר ליאורה צרפתי
    ג 18:00-16:00 מקוון - מטלה
    א' 0687.2473.01 בודהיזם בהודו: פילוסופיה ופרקטיקה ד"ר רועי צהר
    ג 16:00-14:00 מקוון - מטלה
    א' 0618.2223.01 פילוסופיה הודית - שיעור המשך ד"ר רועי צהר
    ה 12:00-10:00 מקוון - מטלה
    א' 0687.2439.01 חיים בין תרבויות פרופ' מרק גמזה
    ד 12:00-10:00 מקוון - מטלה
    א' 0687.2529.01 הודו עכשו: קולנוע, ספרות, פילוסופיה פרופ' דני רוה
    ד 12:00-10:00 מקוון - מטלה
    א' 0687.2537.01 Western Influence and the Transformation of Chinese Society Dr. Lu Di
    ד 14:00-12:00 מקוון - מטלה
  • קורס בשפה האנגלית
  • א' 0687.2509.01 הודו המודרנית:רקע, אתגרים ותמורות ד"ר רוני פרצ'ק
    ה 12:00-10:00 מקוון - מטלה
    א' 0687.2189.01 זהויות אזוריות בסין המודרנית פרופ' מרק גמזה
    ה 16:00-14:00 מקוון - מטלה
    א' 0687.2514.01 סדנת סין העכשווית:תאוריה ופרקטיקה ד"ר אורי סלע
    ה 20:00-18:00 מקוון - מטלה
    ב' ד"ר אורי סלע
    ה 20:00-18:00
    א' ד"ר אורי סלע
    ב' ד"ר אורי סלע
  • רישום ידני במזכירות בקבלה מיוחדת.
  • שיעור לתלמידי החד חוגי. לתלמידי הדו-חוגי באישור מיוחד
  • *המפגשים יתקיימו אחת לשבועיים
  • שיעורי ליבה סמסטר א'
    סמ.מס' קורסשם קורסמרציםיוםשעותחדר ובנייןמטלת סיום
    א' 0687.2473.01 בודהיזם בהודו: פילוסופיה ופרקטיקה ד"ר רועי צהר
    ג 16:00-14:00 מקוון - מטלה
    א' 0687.2509.01 הודו המודרנית:רקע, אתגרים ותמורות ד"ר רוני פרצ'ק
    ה 12:00-10:00 מקוון - מטלה
    א' 0687.2486.01 מבוא לדתות סין פרופ' מאיר שחר
    ג 12:00-10:00 מקוון - מטלה
    א' 0687.2512.01 מבוא לקוריאה המודרנית ד"ר ליאורה צרפתי
    ג 18:00-16:00 מקוון - מטלה
    קורסי בחירה מביה"ס להיסטוריה (מסגרת 121)
  • יש לבחור קורס אחד מהרשימה 2 ש"ס
  • א' 0622.1001.01 מבוא לתולדות המזה"ת בעת החדישה פרופ' מאיר ליטבק
    ה 14:00-12:00 מקוון - מטלה
    א' 0622.1002.01 תולדות העמים המוסלמים 1500-600 פרופ' מירי שפר-מוסנזון
    ה 12:00-10:00 מקוון - מטלה
    א' 0622.1003.01 מבוא לדת ולתרבות האסלאם ד"ר נורית צפריר
    ד 16:00-14:00 מקוון - מטלה
    א' 0621.1180.01 אימפריות: "מערב", "מזרח", מודרניות וכוח 2020-1700 פרופ' בלהה מלמן
    ב 12:00-10:00 מקוון - מטלה
    ב' 0645.2001.01 סדר, אי-סדר ואנרכיה: חברה, פוליטיקה ואידיאולוגיה בעבר ובהווה ד"ר אחמד אגברייה
    א 18:00-16:00 מקוון - מטלה
    ב' 0622.1004.01 מבוא לתולדות האימפריה העוסמאנית פרופ' מירי שפר-מוסנזון
    ד 14:00-12:00 מקוון - מטלה
    קורס בחירה של מרכז היזמות
    סמ.מס' קורסשם קורסמרציםיוםשעותחדר ובנייןמטלת סיום
    א' 1884.0101.01 יסודות היזמות והניהול ד"ר ארבל איריס
    ג 18:00-16:00 מטלה
    פרו"ס סמ' א' מסגרת 122
    סמ.מס' קורסשם קורסמרציםיוםשעותחדר ובנייןמטלת סיום
    א' 0687.2309.01 אהבה, נישואים ומשפחה בספרות ובחברה הסינית המסורתית פרופ' מאיר שחר
    ב 18:00-14:00 מקוון - מטלה
    א' 0687.2310.01 תרבות פופולרית ביפן וקוריאה ד"ר ליאורה צרפתי
    ב 12:00-10:00 מקוון - מטלה
    א' ד"ר ליאורה צרפתי
    ג 12:00-10:00 מקוון -
    א' 0687.2288.01 הודו המודרנית:פוליטיקת הזהויות בראי תקשורת המונים ד"ר רוני פרצ'ק
    ד 14:00-10:00 מקוון - מטלה
    א' 0687.2312.01 תרבות ומדיה בסין העכשווית ד"ר עדיאל פורטוגלי
    ה 18:00-14:00 מקוון - מטלה
    סמינרים סמ' א' מסגרת 123
    סמ.מס' קורסשם קורסמרציםיוםשעותחדר ובנייןמטלת סיום
    א' 1041.4482.01 עין אנתרופולוגית על יפן העכשווית פרופ' גולדשטין-גדעוני עפרה
    ב 16:00-12:00 מטלה
    א' 0687.3440.01 יהדות וקונפוציאניזם פרופ' ג'אנג פינג
    ג 12:00-08:00 מקוון - מטלה
    א' 0687.3457.01 השתתפות פוליטית בסין:דמוקרטיה דיונית,מחאה חברתית ואקטיביזם ד ד"ר יואל קורנרייך
    ג 16:00-14:00 מקוון - מטלה
    א' ד"ר יואל קורנרייך
    ה 16:00-14:00 מקוון -
    א' 0618.3031.01 נדודים פילוסופיים פרופ' דני רוה
    ג 20:00-16:00 מקוון - מטלה
    א' 0687.3463.01 משמרנות לאקטיביזם: מהפכת הזן-בודהיזם במאה ה - 18 פרופ' יעקב רז
    ד 14:00-10:00 מקוון - מטלה
    א' 0687.3458.01 הדרך והמימוש האנושי פרופ' גליה פת-שמיר
    ד 16:00-12:00 מקוון - מטלה
    א' 0687.3459.01 חיי הרגש: הפילוסופיה של הרגשות, מזרח ומערב ד"ר רועי צהר
    ה 18:00-14:00 מקוון - מטלה
    שיעורים מונוגרפיים (בחירה) סמ' ב' מסגרת 121
    סמ.מס' קורסשם קורסמרציםיוםשעותחדר ובנייןמטלת סיום
    ב' 0687.2534.01 מייסדי הבודהיזם היפני: מסע בהיסטוריה הגותית ד"ר איתן בולוקן
    א 12:00-10:00 280 גילמן מטלה
    ב' 0687.2464.01 מנגה ואנימה: בין המקומי לגלובלי בקומיקס ובאנימציה של יפן ד"ר רז גרינברג
    א 14:00-12:00 280 גילמן מטלה
    ב' 0687.2515.01 הינדואיזם חי בהודו העכשווית : דת, חברה ופוליטיקה ד"ר אהוד הלפרין
    א 16:00-14:00 280 גילמן מטלה
    ב' 0687.2420.02 נשים מגדר ומיניות בסין:בין היסטוריה לפילוסופיה ד"ר סמדר וינטר
    א 18:00-16:00 306 גילמן מטלה
    ב' 0687.2533.01 יפן בעת החדשה המוקדמת:סוגיות חברתיות ותרבותיות ד"ר שלמית בג'רנו
    ב 12:00-10:00 103 ווב מטלה
    ב' 0687.2523.01 פסיכולוגיה והמדיטציה הבודהיסטית ונדידתם אל המערב ד"ר קרן ארבל
    ב 12:00-10:00 277 גילמן מטלה
  • סגור לתלמידים שלקחו את הקורס תודעה,מדיטציה וטרנספורמציה
  • ב' 0687.2511.01 העבר שלפנינו:דיונים מודרניים על היסטוריוגרפיה בהודו ד"ר לוי שחם אילנית
    ב 14:00-12:00 282 גילמן מטלה
    ב' 0687.2062.01 אדריכלות וסביבה ביפן מר אריה קוץ
    ב 20:00-18:00 326 גילמן מטלה
    ב' 0687.2519.01 סדנת יזמות באסיה פרופ' אריאב גדי
    מר יאיר סאקוב
    ב 20:00-18:00 281 גילמן מטלה
    ב' 0687.2518.01 נחיתה בדלהי:עיר ועירוניות בהודו המודרנית ד"ר רוני פרצ'ק
    ג 12:00-10:00 307 גילמן מטלה
    ב' 0687.2531.01 מדיניות החוץ של סין : סייבר,חגורות וחיידקים ד"ר יואל קורנרייך
    ג 16:00-14:00 279 גילמן מטלה
    ב' 0687.2535.01 Asia Across Boundaries ד"ר אורי סלע
    ג 20:00-18:00 מטלה
  • קורס מקוון באנגלית
  • ב' 0687.2117.01 אתגר המערב בתרבות סין ממחצית המאה ה-19 ועד ימינו פרופ' מרק גמזה
    ד 12:00-10:00 282 גילמן מטלה
    ב' 0618.2420.01 שיעור יסוד: חוטים פילוסופיים בטקסטים הודיים קלאסיים פרופ' דני רוה
    ד 12:00-10:00 280 גילמן מטלה
    ב' 0618.1042.01 מבוא לפילוסופיה הודית פרופ' דני רוה
    ד 14:00-12:00 144 (אולם אתינגר) גילמן מטלה
    ב' 0687.2517.01 הלב של הודו:היסטוריה תרבותית של הדרום ד"ר לוי שחם אילנית
    ד 16:00-14:00 282 גילמן מטלה
    ב' 0687.2536.01 כלכלה ופוליטיקה בסין ד"ר ליאור רוזנברג
    ד 18:00-16:00 279 גילמן מטלה
    ב' 0687.2166.01 עולם העבודה ביפן הגלובאלית ד"ר בייקוביץ אביטל
    ה 12:00-10:00 277 גילמן מטלה
    ב' 0618.5229.01 שיעור קריאה: צ'יאן מו - מחשבות רגועות משפת האגם גב' ענבל שמיר
    ה 14:00-12:00 361 גילמן מטלה
    ב' 0687.2524.01 שווקים ומסחר בהודו העכשווית: כלכלה,חברה ותרבות מר אופיר מזרחי
    ה 14:00-12:00 277 גילמן מטלה
    ב' 0687.2532.01 ספרות סינית במאה העשרים והעשרים-ואחת פרופ' מרק גמזה
    ה 18:00-16:00 280 גילמן מטלה
    שיעורי ליבה סמסטר ב'
    סמ.מס' קורסשם קורסמרציםיוםשעותחדר ובנייןמטלת סיום
    ב' 0687.2517.01 הלב של הודו:היסטוריה תרבותית של הדרום ד"ר לוי שחם אילנית
    ד 16:00-14:00 282 גילמן מטלה
    ב' 0687.2515.01 הינדואיזם חי בהודו העכשווית : דת, חברה ופוליטיקה ד"ר אהוד הלפרין
    א 16:00-14:00 280 גילמן מטלה
    ב' 0687.2166.01 עולם העבודה ביפן הגלובאלית ד"ר בייקוביץ אביטל
    ה 12:00-10:00 277 גילמן מטלה
    ב' 0687.2531.01 מדיניות החוץ של סין : סייבר,חגורות וחיידקים ד"ר יואל קורנרייך
    ג 16:00-14:00 279 גילמן מטלה
    שיעור בחירה של מרכז היזמות
    סמ.מס' קורסשם קורסמרציםיוםשעותחדר ובנייןמטלת סיום
    א' 1884.0102.01 כלים ושיטות ביזמות מר תומר איתי
    א 19:00-17:00 מטלה
    פרו"ס סמ' ב' מסגרת 122
    סמ.מס' קורסשם קורסמרציםיוםשעותחדר ובנייןמטלת סיום
    ב' 0687.2302.01 מדע ורפואה בסין המסורתית פרופ' אסף גולדשמידט
    ב 18:00-16:00 260 גילמן מטלה
    ב' פרופ' אסף גולדשמידט
    ד 18:00-16:00 260 גילמן
    ב' 0687.2204.01 נשים ומגדר ביפן המודרנית: מבט אנתרופולוגי פרופ' גולדשטין-גדעוני עפרה
    ב 18:00-14:00 101 דן-דוד מטלה
    ב' 0687.2311.01 הדרך (דאו) בעין העדשה פרופ' גליה פת-שמיר
    ג 18:00-14:00 260 גילמן מטלה
    ב' 0687.2213.01 סוגיות מרכזיות בבודהיזם ד"ר רועי צהר
    ג 12:00-10:00 260 גילמן מטלה
    ב' ד"ר רועי צהר
    ה 12:00-10:00 262 גילמן
    סמינרים סמסטר ב' מסגרת 123
    סמ.מס' קורסשם קורסמרציםיוםשעותחדר ובנייןמטלת סיום
    ב' 0687.3462.01 שלטון ומנהל ציבורי ביפן המודרנית: מי למעשה שולט ביפן מתקופת פרופ' אהוד הררי
    א 14:00-10:00 260 גילמן מטלה
    ב' 0687.3461.01 הודו בשידור חי: סוגיות נבחרות בפוליטיקה ותקשורת בהודו המודרנ ד"ר רוני פרצ'ק
    ב 14:00-10:00 261 גילמן מטלה
    ב' 0687.3460.01 הראמאיינה עכשיו: תרבות, מגדר ופוליטיקה בראי האפוס ההודי ד"ר לוי שחם אילנית
    ב 12:00-10:00 455 גילמן מטלה
    ב' ד"ר לוי שחם אילנית
    ד 12:00-10:00 א361 גילמן
    ב' 0821.3163.01 היסטוריה פוטנציאלית של הצילום ביפן ד"ר אילת זהר
    ב 18:00-14:00 200 מכסיקו מטלה
    ב' 0687.3419.01 סין ואירופה:הסטוריה של יחסים ורעיונות פרופ' מרק גמזה
    ד 16:00-12:00 210 דן-דוד מטלה
    ב' 0687.3456.01 מרחב, חברה וסביבה בסין העכשווית ד"ר דרור קוכן
    ה 14:00-10:00 211 רוזנברג מטלה
    שיעורי שפה מסגרת 124
    יפנית שנה א'
    סמ.מס' קורסשם קורסמרציםיוםשעותחדר ובנייןמטלת סיום
    א' 0687.1680.01 יפנית שנה א' גב' ניקי ליטמן
    ב 10:00-08:00 220 גילמן מטלה
    ב' גב' ניקי ליטמן
    ב 10:00-08:00 317 גילמן
    א' גב' מסקו מוסקוביץ
    ד 14:00-12:00 282 גילמן
    ב' גב' מסקו מוסקוביץ
    ד 14:00-12:00 102 דן-דוד
    א' גב' ניקי ליטמן
    ה 10:00-08:00 282 גילמן
    ב' גב' ניקי ליטמן
    ה 10:00-08:00 317 גילמן
    א' 0687.1680.02 יפנית שנה א' גב' מסקו מוסקוביץ
    א 12:00-10:00 278 גילמן מטלה
    ב' גב' מסקו מוסקוביץ
    א 12:00-10:00 317 גילמן
    א' גב' ניקי ליטמן
    ב 12:00-10:00 277 גילמן
    ב' גב' ניקי ליטמן
    ב 12:00-10:00 101 דן-דוד
    א' גב' ניקי ליטמן
    ה 12:00-10:00 326 גילמן
    ב' גב' ניקי ליטמן
    ה 12:00-10:00 101 דן-דוד
    א' 0687.1680.03 יפנית שנה א' גב' מסקו מוסקוביץ
    א 10:00-08:00 220 גילמן מטלה
    ב' גב' מסקו מוסקוביץ
    א 10:00-08:00 101 דן-דוד
    א' גב' ניקי ליטמן
    ב 18:00-16:00 277 גילמן
    ב' גב' ניקי ליטמן
    ב 18:00-16:00 102 דן-דוד
    א' גב' מסקו מוסקוביץ
    ד 10:00-08:00 281 גילמן
    ב' גב' מסקו מוסקוביץ
    ד 10:00-08:00 102 דן-דוד
    סינית שנה א'
    סמ.מס' קורסשם קורסמרציםיוםשעותחדר ובנייןמטלת סיום
    א' 0687.1700.01 סינית שנה א' גב' ג'אנג לי
    א 10:00-08:00 279 גילמן מטלה
    ב' גב' ג'אנג לי
    א 10:00-08:00 362 גילמן
    א' גב' ג'אנג לי
    ג 10:00-08:00 280 גילמן
    ב' גב' ג'אנג לי
    ג 10:00-08:00 361 גילמן
    א' גב' ג'אנג לי
    ד 10:00-08:00 280 גילמן
    ב' גב' ג'אנג לי
    ד 10:00-08:00 361 גילמן
    א' 0687.1700.02 סינית שנה א' גב' ג'אנג לי
    א 12:00-10:00 279 גילמן מטלה
    ב' גב' ג'אנג לי
    א 12:00-10:00 362 גילמן
    א' גב' ג'אנג לי
    ג 12:00-10:00 279 גילמן
    ב' גב' ג'אנג לי
    ג 12:00-10:00 317 גילמן
    א' גב' חויי סיה
    ד 12:00-10:00 280 גילמן
    ב' גב' חויי סיה
    ד 12:00-10:00 362 גילמן
    א' 0687.1700.03 סינית שנה א' גב' חויי סיה
    ב 10:00-08:00 280 גילמן מטלה
    ב' גב' חויי סיה
    ב 10:00-08:00 361 גילמן
    א' גב' חויי סיה
    ד 10:00-08:00 279 גילמן
    ב' גב' חויי סיה
    ד 10:00-08:00 317 גילמן
    א' גב' חויי סיה
    ה 10:00-08:00 279 גילמן
    ב' גב' חויי סיה
    ה 10:00-08:00 362 גילמן
    א' 0687.1700.04 סינית שנה א' גב' חואנג צולי
    ב 18:00-16:00 280 גילמן מטלה
    ב' גב' חואנג צולי
    ב 18:00-16:00 362 גילמן
    א' גב' חואנג צולי
    ד 16:00-14:00 280 גילמן
    ב' גב' חואנג צולי
    ד 16:00-14:00 361 גילמן
    א' גב' חואנג צולי
    ה 16:00-14:00 280 גילמן
    ב' גב' חואנג צולי
    ה 16:00-14:00 362 גילמן
    הינדי שנה א'
    סמ.מס' קורסשם קורסמרציםיוםשעותחדר ובנייןמטלת סיום
    א' 0687.9200.01 הינדי שנה א' ד"ר גנאדי שלומפר
    א 12:00-10:00 280 גילמן מטלה
    ב' ד"ר גנאדי שלומפר
    א 12:00-10:00 361 גילמן
    א' ד"ר גנאדי שלומפר
    ג 12:00-10:00 280 גילמן
    ב' ד"ר גנאדי שלומפר
    ג 12:00-10:00 102 דן-דוד
    א' ד"ר גנאדי שלומפר
    ה 12:00-10:00 220 גילמן
    ב' ד"ר גנאדי שלומפר
    ה 12:00-10:00 102 דן-דוד
    סנסקריט שנה א'
    סמ.מס' קורסשם קורסמרציםיוםשעותחדר ובנייןמטלת סיום
    א' 0687.9000.01 סנסקריט שנה א' ד"ר רפי פלד
    א 18:00-16:00 220 גילמן מטלה
    ב' ד"ר רפי פלד
    א 18:00-16:00 102 דן-דוד
    א' ד"ר רפי פלד
    ג 18:00-16:00 277 גילמן
    ב' ד"ר רפי פלד
    ג 18:00-16:00 101 דן-דוד
    א' ד"ר רפי פלד
    ד 16:00-14:00 103 ווב
    ב' ד"ר רפי פלד
    ד 16:00-14:00 101 דן-דוד
    יפנית שנה ב'
    סמ.מס' קורסשם קורסמרציםיוםשעותחדר ובנייןמטלת סיום
    א' 0687.2680.01 יפנית שנה ב' גב' מסקו מוסקוביץ
    ב 12:00-10:00 305 גילמן מטלה
    ב' גב' מסקו מוסקוביץ
    ב 12:00-10:00 209 דן-דוד
    א' גב' מסקו מוסקוביץ
    ד 12:00-10:00 277 גילמן
    ב' גב' מסקו מוסקוביץ
    ד 12:00-10:00 102 דן-דוד
    א' ד"ר מיקה לוי- יממורי
    ה 12:00-10:00 281 גילמן
    ב' ד"ר מיקה לוי- יממורי
    ה 12:00-10:00 209 דן-דוד
    א' 0687.2680.02 יפנית שנה ב' גב' מסקו מוסקוביץ
    א 14:00-12:00 280 גילמן מטלה
    ב' גב' מסקו מוסקוביץ
    א 14:00-12:00 102 דן-דוד
    א' גב' ניקי ליטמן
    ב 14:00-12:00 282 גילמן
    ב' גב' ניקי ליטמן
    ב 14:00-12:00 277 גילמן
    א' גב' ניקי ליטמן
    ה 14:00-12:00 279 גילמן
    ב' גב' ניקי ליטמן
    ה 14:00-12:00 101 דן-דוד
    סינית שנה ב'
    סמ.מס' קורסשם קורסמרציםיוםשעותחדר ובנייןמטלת סיום
    א' 0687.2700.01 סינית שנה ב' גב' חואנג צולי
    ב 12:00-10:00 279 גילמן מטלה
    ב' גב' חואנג צולי
    ב 12:00-10:00 361 גילמן
    א' גב' חואנג צולי
    ד 12:00-10:00 279 גילמן
    ב' גב' חואנג צולי
    ד 12:00-10:00 317 גילמן
    א' גב' חואנג צולי
    ה 12:00-10:00 279 גילמן
    ב' גב' חואנג צולי
    ה 12:00-10:00 317 גילמן
    א' 0687.2700.02 סינית שנה ב' גב' ג'אנג לי
    א 18:00-16:00 280 גילמן מטלה
    ב' גב' ג'אנג לי
    א 18:00-16:00 361 גילמן
    א' גב' ג'אנג לי
    ג 18:00-16:00 279 גילמן
    ב' גב' ג'אנג לי
    ג 18:00-16:00 278 גילמן
    א' גב' ג'אנג לי
    ד 18:00-16:00 279 גילמן
    ב' גב' ג'אנג לי
    ד 18:00-16:00 361 גילמן
    הינדי שנה ב'
    סמ.מס' קורסשם קורסמרציםיוםשעותחדר ובנייןמטלת סיום
    א' 0687.9210.01 הינדי שנה ב' ד"ר גנאדי שלומפר
    א 14:00-12:00 278 גילמן מטלה
    ב' ד"ר גנאדי שלומפר
    א 14:00-12:00 101 דן-דוד
    א' ד"ר גנאדי שלומפר
    ג 14:00-12:00 280 גילמן
    ב' ד"ר גנאדי שלומפר
    ג 14:00-12:00 102 דן-דוד
    א' ד"ר גנאדי שלומפר
    ה 14:00-12:00 280 גילמן
    ב' ד"ר גנאדי שלומפר
    ה 14:00-12:00 209 דן-דוד
    סנסקריט שנה ב'
    סמ.מס' קורסשם קורסמרציםיוםשעותחדר ובנייןמטלת סיום
    א' 0687.9237.01 סנסקריט שנה ב': על אבות ובנים בספרות המיתולוגיה: קריאה בסיפו ד"ר רפי פלד
    א 12:00-10:00 220 גילמן מטלה
    א' ד"ר רפי פלד
    ד 18:00-16:00 326 גילמן
    ב' 0687.9238.01 סנסקריט שנה ב': שירת הגעגוע של קאלידאסה: קריאה ב"שליח-ענן" ד"ר רפי פלד
    א 12:00-10:00 101 דן-דוד מטלה
    ב' ד"ר רפי פלד
    ד 18:00-16:00 212 דן-דוד
  • **תלמידי שנה ב' נדרשים להירשם לשני הסמסטרים
  • **לתלמידי שנה ג' הקורס בסמ' ב' נחשב כטקסטים
  • (משוקללים כשיעורים מונוגרפיים)
    קורסי העשרה בשפות
  • ניתן לקחת עד 8 ש"ס מסה"כ 16 ש"ס שיעורי הבחירה
  • קורסי העשרה - סמ' א'
    סמ.מס' קורסשם קורסמרציםיוםשעותחדר ובנייןמטלת סיום
    א' 0687.9235.01 קוריאנית א' מר ז'אי רוסמן קים
    א 18:00-16:00 277 גילמן מטלה
    א' מר ז'אי רוסמן קים
    ד 12:00-10:00 305 גילמן
    א' 0687.9008.01 סינית שנה ג', חלק א' פרופ' ג'אנג פינג
    א 10:00-08:00 280 גילמן מטלה
    א' גב' חואנג צולי
    ג 10:00-08:00 279 גילמן
    א' 0687.9008.02 סינית שנה ג', חלק א' פרופ' ג'אנג פינג
    א 16:00-14:00 280 גילמן מטלה
    א' גב' חואנג צולי
    ג 16:00-14:00 279 גילמן
    א' 0687.9002.01 סינית קלאסית א' פרופ' אסף גולדשמידט
    ב 18:00-14:00 260 גילמן מטלה
    א' 0687.9109.01 יפנית קלאסית, חלק א' ד"ר מיקה לוי- יממורי
    ב 12:00-08:00 278 גילמן מטלה
    א' 0687.9019.01 יפנית שנה ג', חלק א' ד"ר מיקה לוי- יממורי
    ב 14:00-12:00 326 גילמן מטלה
    א' ד"ר מיקה לוי- יממורי
    ה 14:00-12:00 220 גילמן
    א' 0687.9239.01 הינדי שנה ג': התפתחות הסיפור בהינדי ד"ר גנאדי שלומפר
    ג 16:00-14:00 282 גילמן מטלה
    א' ד"ר גנאדי שלומפר
    ה 16:00-14:00 279 גילמן
    קורסי העשרה - סמ' ב'
    סמ.מס' קורסשם קורסמרציםיוםשעותחדר ובנייןמטלת סיום
    ב' 0687.9236.01 קוריאנית ב' מר ז'אי רוסמן קים
    א 18:00-16:00 101 דן-דוד מטלה
    ב' מר ז'אי רוסמן קים
    ד 12:00-10:00 210 דן-דוד
    ב' 0687.9108.01 סינית שנה ג', חלק ב' פרופ' ג'אנג פינג
    א 10:00-08:00 317 גילמן מטלה
    ב' גב' חואנג צולי
    ג 10:00-08:00 317 גילמן
    ב' 0687.9108.02 סינית שנה ג', חלק ב' פרופ' ג'אנג פינג
    א 16:00-14:00 317 גילמן מטלה
    ב' גב' חואנג צולי
    ג 16:00-14:00 317 גילמן
    ב' 0687.9102.01 סינית קלאסית ב' פרופ' ג'אנג פינג
    ג 18:00-14:00 361 גילמן מטלה
  • הרישום פתוח לתלמידים שלמדו סינית קלאסית א'
  • ב' 0687.9020.01 יפנית שנה ג', חלק ב' ד"ר מיקה לוי- יממורי
    ב 14:00-12:00 102 דן-דוד מטלה
    ב' ד"ר מיקה לוי- יממורי
    ה 14:00-12:00 102 דן-דוד
    ב' 0687.9110.01 יפנית קלאסית, חלק ב' ד"ר מיקה לוי- יממורי
    ב 12:00-08:00 102 דן-דוד מטלה
    תואר שני
    סמינרים לתואר שני
  • **תלמידי התואר השני נדרשים להשתתף בסמינר
  • סמ.מס' קורסשם קורסמרציםיוםשעותחדר ובנייןמטלת סיום
    אב 0687.0000 סמינר מחלקתי ג 14:00-12:00 449 גילמן מטלה
    תואר שני מחקרי
  • באישור ועדת הוראה ניתן להרשם לסמינר מהתואר הראשון
  • * ניתן להרשם לסמינרים של התואר השני העיוני
  • א' 0687.4500.01 אלוהות ומרחב בהינדואיזם: מקומם של האלים ד"ר אהוד הלפרין
    א 20:00-18:00 מקוון - מטלה
    ב' ד"ר אהוד הלפרין
    א 20:00-18:00 מקוון -
    א' 0687.4510.01 סוגיות מגדר בהודו המודרנית ד"ר רוני פרצ'ק
    ב 14:00-10:00 מקוון - מטלה
    א' 0687.4496.01 יפן בת זמננו: חברה, מגדר ומשפחה פרופ' גולדשטין-גדעוני עפרה
    ג 18:00-14:00 מקוון - מטלה
    א' 0821.5165.01 הביאנלות הגלובליות של אסיה ומעבר: לאתגר את אירופה ד"ר אילת זהר
    ד 18:00-14:00 מטלה
    א' 0687.4452.01 גישות לכתיבת ההיסטוריה של סין המודרנית פרופ' מרק גמזה
    ה 14:00-10:00 מקוון - מטלה
  • הסמינר פתוח לתלמידי תואר ראשון באישור המרצה וועדת הוראה. ה
  • א' 0687.4527.01 מחקר סינולוגי במאה ה-21: ביבליוגרפיה, מאגרי מידע, וכלים דיגי פרופ' אסף גולדשמידט
    ה 20:00-16:00 מטלה
    ב' 0618.4360.01 פילוסופיה בלי גבולות פרופ' דני רוה
    ג 20:00-16:00 261 גילמן מטלה
    ב' 0618.4008.01 חידת החיים והמוות – מבט השוואתי* פרופ' גליה פת-שמיר
    ד 14:00-10:00 א362 גילמן מטלה
    ב' 0687.4519.01 משטרים סמכותניים באסיה : מקורות, עמידות פוליטית ויחסי חברה-מ ד"ר יואל קורנרייך
    ה 16:00-12:00 323 ע"ש אלקוב גילמן מטלה
    ב' 0687.4518.01 זהות אישית:יום, ויטגנשטיין והבודהיזם ד"ר רועי צהר
    ה 18:00-14:00 260 גילמן מטלה
    סמינרים של קריאה מתקדמת בטקסטים
    סמ.מס' קורסשם קורסמרציםיוםשעותחדר ובנייןמטלת סיום
    א' 0687.4525.01 קריאת טקסטים מתקדמת בסינית קלאסית פרופ' אנדריו פלאקס
    ד 14:00-10:00 205 רוזנברג מטלה
    א' 0687.4521.01 קריאת טקסטים ביפנית מודרנית ד"ר מיקה לוי- יממורי
    ה 18:00-14:00 220 גילמן מטלה
    ב' 0687.4520.01 הינדואיזם בחדשות הטלויזיה ד"ר גנאדי שלומפר
    א 16:00-14:00 305 גילמן מטלה
    ב' ד"ר גנאדי שלומפר
    ג 16:00-14:00 212 דן-דוד
    תואר שני עיוני
    סמ.מס' קורסשם קורסמרציםיוםשעותחדר ובנייןמטלת סיום
    א' 0687.4522.01 סמינר מתודולוגי: זהויות תרבותיות, לאומיות ואתניות בסין המודר ד"ר עודד אבט
    ה 16:00-12:00 מקוון - מטלה
    א' 0687.4526.01 הרעיונות הגדולים של אסיה: צירי ליבה ד"ר אורי סלע
    ה 18:00-16:00 מקוון - מטלה
    ב' 0687.4519.01 משטרים סמכותניים באסיה : מקורות, עמידות פוליטית ויחסי חברה-מ ד"ר יואל קורנרייך
    ה 16:00-12:00 323 ע"ש אלקוב גילמן מטלה
    ב' 0687.4523.01 שיח ציבורי עכשווי ביפן ד"ר דלית בלוך
    ה 12:00-08:00 261 גילמן מטלה
    ב' 0687.4524.01 מדיניות החוץ של יפן וסין במאה ה - 21 ד"ר רחל שאול
    ד 20:00-16:00 262 גילמן מטלה
    מעבדות מחקר לתלמידי התואר השני
  • הרישום מותנה באישור מנהל/ת המעבדה. יחשב כרפראט
  • אב 0645.4010.01 העיקר זה האיכר: היסטוריה של פלאחים בלבנט ד"ר עמוס נדן
    ג 18:00-14:00 מקוון - מטלה
    א' 0645.4012.01 המעבדה להיסטוריה של משבר האקלים פרופ' און ברק
    ד"ר אבנר וישניצר
    ב 14:00-12:00 מקוון - מטלה
    ב' פרופ' און ברק
    ד"ר אבנר וישניצר
    ב 14:00-12:00 מקוון -
    א' 0645.4011.01 מעבדת יחידי סגולה: הכוח והסמכות לרפא פרופ' מירי שפר-מוסנזון
    ד"ר עינת קלפטר
    ג 14:00-12:00 מקוון - מטלה
    ב' פרופ' מירי שפר-מוסנזון
    ד"ר עינת קלפטר
    ג 14:00-12:00 מקוון -
    סמינרי דוקטורנטים
  • מתקיים אחת שלבועיים
  • א' 0645.1022.01 סמינר דוקטורנטים פרופ' מאיר ליטבק
    ג 18:00-16:00 מקוון - מטלה
    ב' 0645.1023.01 סמינר דוקטורנטים פרופ' מאיר ליטבק
    ג 18:00-16:00 מקוון - מטלה
    אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
    אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
    UI/UX Basch_Interactive