• ראשי
 • תנאי הקבלה

   הקבלה לתואר השני בחוג לאנגלית ולימודים אמריקניים תיעשה על פי המפורט באתר ההרשמה ללימודים.

   

  כמועמדים ללימודי התואר השני ייחשבו:

  1) בעלי תואר "בוגר אוניברסיטה" במתכונת חד/דו חוגי בחוג לאנגלית ולימודים אמריקניים, במסלול ספרות אנגלית: שסיימו בציון גמר של 85 לפחות ורמת "פטור" מהשפה האנגלית.

  2) בעלי תואר "בוגר אוניברסיטה" במתכונת דו-חוגית בחוג לאנגלית ולימודים אמריקניים, במסלול לימודים אמריקניים : בציון גמר של 85 לפחות ורמת "פטור" מהשפה האנגלית.   לתלמידים תורכב תוכנית השלמות של 12 ש"ס קורסי יסוד מהתואר הראשון. 

  4) בעלי תואר בוגר (תואר ראשון) בספרות אנגלית ממוסדות אחרים: בציון גמר של 85 לפחות. במקרים מסוימים תורכב למועמדים אלו תכנית השלמות שתכלול קורסים בהיקף שלא יעלה על 12 ש"ס, בהתאם להחלטת יועץ החוג לתואר.

  5) בעלי תואר בוגר (תואר ראשון) בחוג שאינו מתחום ספרות אנגלית: שסיימו בציון גמר של 85 לפחות ורמת "פטור" מהשפה האנגלית. למועמדים אלו תורכב תכנית השלמות שתכלול קורסים בהיקף של עד 32 ש"ס על פי החלטת יועץ החוג לתואר שני. במקרה זה הקבלה הינה על תנאי. על המועמדים לעבור בציון 85 לפחות בכל אחד מהקורסים מתכנית ההשלמות האישית. רק עם סיום קורסים אלו בציון 85 לפחות בכל אחד, יתקבלו המועמדים ללימודי התואר השני של החוג ויורשו לקחת קורסים בתואר השני.


  מועמד שהתקבל לתואר השני בחוג לאנגלית ולימודים אמריקניים יתקבל ראשית למסלול העיוני
  המעבר למסלול המחקרי מותנה בהשלמת 12 ש"ס בממוצע 90 במסלול העיוני ובהתאם להחלטת ועדת ההוראה של החוג ובכפוף למציאת מנחה מתאים לעבודת הגמר.
  על תלמידים במסלול המחקרי לשמור על ממוצע 90 ומעלה בשאר קורסי החובה.

  ועדת הוראה של החוג שומרת לעצמה את הזכות להחזיר תלמיד למסלול העיוני אם לא יעמוד בתנאים אלו.

  אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
  אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
  UI/UX Basch_Interactive