רשימת קורסי מגוון שיוצעו בתשפ"ב

ניתן להירשם לקורסי מגוון בחוגים שאינם חוגי הלימוד של התלמיד.

מספר החוג שם החוג סמסטר מספר הקורס שם הקורס שם המרצה יום בשבוע  שעות הערות 
0668 התכנית לתרבות צרפת א' 0668-1400-01 צרפת במאה ה-19 בראי הספרות, האומנות והקולנוע ד"ר עילי ראונר ה' 14:00-16:00  
0668 התכנית לתרבות צרפת ב' 0668-1401-01 מושגי יסוד בחברה, שלטון ושפה בצרפת ד"ר אביב אמית ה' 14:00-16:00 * קורס לחדשנות בהוראה
0627 בלשנות  א' 0627-1010-01 מבוא לבלשנות: מבט פנורמי  פרופ' איה מלצר-אשר ב' 14:00-16:00  
0672 לימודים קלאסיים א' 0672-1522-01 שער לעולם העתיק: מקורות ומתדולוגיה פרופ' אורי יפתח ד 10:00-12:00  
0672 לימודים קלאסיים א' 0672-1102-01 מבוא לספרות יוונית ד"ר טדי פסברג א 12:00-14:00  
0672 לימודים קלאסיים א' 0672-1202-01 מבוא לספרות רומית ד"ר טדי פסברג ד 12:00-14:00  
0672 לימודים קלאסיים א' 0672-1109-01 מבוא למיתולוגיה יוונית ד"ר מעין מזור ג 10:00-12:00  
0672 לימודים קלאסיים ב' 0672-1557-01 אמנות הנאום והשכנוע ביוון וברומא ד"ר עידו יזרעלוביץ' ה' 10:00-12:00  
0631 לימודי הערבית והאסלאם א' 0631-3496-01 תולדות הספרות הקלאסית א' – קורס מבואי 2 ש"ס לשנה א' ולא נדרש ידע בערבית ד"ר אמיר לרנר ב' 10:00-12:00  
0680 ספרות א' 0680-1305-01 המצאת האדם: תחנות יסוד בספרות המערב פרופ' אורי ש. כהן ג' 14:00-16:00  
0680 ספרות א' 0680-1005-01 מזשיר: מונחי יסוד בשירה ד"ר דנה אולמרט ג' 10:00-12:00  
0680 ספרות א' 0680-1112-01 התיאוריה של הספרות והתרבות במאה ה-20 פרופ' מיכאל גלוזמן ג' 12:00-14:00  
0680 ספרות ב' 0680-1000-01 לקרוא סיפור: מונחי יסוד בסיפורת פרופ' איריס מילנר ג' 10:00-12:00  
0680 ספרות ב' 0680-1116-01 יצירות מופת בשירת ימי הביניים ד"ר אריאל זינדר ג' 12:00-14:00  
0680 ספרות ב' 0680-1001-01 צמיחתה של סיפורת עברית מודרנית: קווי יסוד פרופ' אבנר הולצמן ג' 14:00-16:00  
0618 פילוסופיה א' 0618-1041-01 מבוא לפילוסופיה של המדע ד"ר אורי בלקינד ב' 14:00-16:00  
0618 פילוסופיה א' 0618-1032-01 מבוא לפילוסופיה חדשה ד"ר נועה נעמן צאודרר ג' 16:00-18:00  
0618 פילוסופיה ב' 0618-1032-02 מבוא לפילוסופיה חדשה ד"ר נועה נעמן צאודרר ד' 12:00-14:00  
0618 פילוסופיה א' 0618-1018-01 Introduction to Moral Philosophy ד"ר יאיר לוי ב' 16:00-18:00  
0618 פילוסופיה ב'  0618-1018-02 מבוא לפילוסופיה של המוסר ד"ר נוה פרומר ב' 14:00-16:00  
0618 פילוסופיה א' 0618-1019-01 מבוא לפילוסופיה פוליטית פרופ' אסף שרון ב' 18:00-20:00  
0618 פילוסופיה ב' 0618-1042-01 מבוא לפילוסופיה הודית ד"ר רועי צהר ג' 16:00-18:00  
0622 מזה"ת ואפריקה ב' 0622-2044-01 מרידות איכרים בלבנט:דימיון ושוני אל מול מקרי חקר מאפריקה ומאירופה ד"ר עמוס נדן ה' 10:00-12:00  
0622 מזה"ת ואפריקה ב' 0622-2040-01 משבר האקלים והמזה"ת ד"ר און ברק ב' 14:00-16:00  
0622 מזה"ת ואפריקה א' 0622-1002-01 תולדות העמים המוסלמים 1500-600 פרופ' מירי שפר-מוסנזון ה' 12:00-14:00  
0622 מזה"ת ואפריקה א' 0622-1003-01 מבוא לדת ולתרבות האסלאם ד"ר לאה קינברג ד' 14:00-16:00  
0622 מזה"ת ואפריקה ב' 0622-1001-01 מבוא לתולדות המזה"ת בעת החדישה פרופ' מאיר ליטבק ה' 12:00-14:00  
0622 מזה"ת ואפריקה ב' 0622-1004-01 מבוא לתלודות האימפריה העוסמאנית פרופ' מירי שפר-מוסנזון ד' 10:00-12:00  
0693 התכנית הבין אוניברסיטאית ללימודי אפריקה א' 0693100101 מבוא ללימודי אפריקה א' ד"ר אירית בק א' 12:00-14:00 2 ש"ס
0693 התכנית הבין אוניברסיטאית ללימודי אפריקה ב' 0693100201 מבוא ללימודי אפריקה ב' ד"ר אירית בק א' 12:00-14:00 2 ש"ס
0616 פילוסופיה יהודית ותלמוד א' 0616-1003-01 מבוא למחשבת חז"ל - היסטוריה וספרות פרופ' גדעון בוהק ב' 14:00-16:00  
0616 פילוסופיה יהודית ותלמוד ב' 0616-1004-01 מבוא למחשבת חז"ל - אמונות ודעות ד"ר אביטל דוידוביץ'-אשד ב' 14:00-16:00  
0616 פילוסופיה יהודית ותלמוד א' 0616-1311-01 מבוא למיסטיקה יהודית פרופ' אדם אפטרמן ב' 12:00-14:00  
0616 פילוסופיה יהודית ותלמוד א' 0616-1005-01 מבוא לפילוסופיה יהודית של ימי הביניים ד"ר עומר מיכאליס ג' 14:00-16:00  
0616 פילוסופיה יהודית ותלמוד א' 0616-1022-01 מיהו יהודי ומהי היהדות: מבוא להגות יהודית מודרנית א פרופ' רון מרגולין ב' 10:00-12:00  
0616 פילוסופיה יהודית ותלמוד ב' 0616-1023-01 מיהו יהודי ומהי היהדות: מבוא להגות יהודית מודרנית ב פרופ' רון מרגולין ב' 12:00-14:00  
0671 ארכיאולוגיה ותרבויות המזה"ק א' 0671-1001-01 ארכיאולוגיה מהי ד"ר עידו קוך ב' 14:00-16:00  
0671 ארכיאולוגיה ותרבויות המזה"ק ב' 0671-2558-01 איך ילדים יודעים? תהליכי למידה בתקופת האבן דר' אלה אסף ג' 08:00-10:00  
0671 ארכיאולוגיה ותרבויות המזה"ק א' 0671-1045-01 מבוא לתרבות מצריים הפרעונית ד"ר דבורה סויני ב' 12:00-14:00  
0671 ארכיאולוגיה ותרבויות המזה"ק א' 0671-1091-01 מבוא לאמנות בדרום-מערב אסיה: 3,500 - 500 לפני הספירה ד"ר עידו קוך ב' 10:00-12:00  
0671 ארכיאולוגיה ותרבויות המזה"ק ב 0671-1001-02 ארכיאולוגיה מהי פרופ' יובל גדות א 12:00-14:00  
0671 ארכיאולוגיה ותרבויות המזה"ק ב 0671-2549-01 מיציאת מצרים לשיבת ציון: קיצור תולדות ההיסטוריה של עם ישראל פרופ' עודד ליפשיץ ב' 12:00-14:00  
0662 התכנית הרב-תחומית  א' 0662175701 חשיבה ביקורתית: תיאוריה ומעשה ד"ר איתי שניר ב' 16:00-18:00  
0662 התכנית הרב-תחומית  א' 0662145001 מבוא לרטוריקה ד"ר ננה אריאל א' 12:00-14:00  
0662 התכנית הרב-תחומית  א' 0662222701 לאלוהים לחץ כאן: דת בעידן הדיגיטלי והטכנולוגיה כדת מודרנית ד"ר וייסמן כרמל א' 16:00-18:00  
0662 התכנית הרב-תחומית  א' 0662118001 זהות בעולם המודרני ד"ר נועה גדי ב' 14:00-16:00  
0662 התכנית הרב-תחומית  ב' 0662310301 שיח דיגיטלי ד"ר וייסמן כרמל א' 12:00-14:00  
0608 התכנית ללימודי נשים ומגדר א 0608100301 תרבות הגוף: מגדר וייצוגי גוף באמנות המודרנית ד"ר טל דקל ה' 14:00-16:00  
0608 התכנית ללימודי נשים ומגדר ב' 0608118801 מה אשה רוצה? מבוא לספרות נשים ד"ר רוני הלפרן ה' 14:00-16:00  
0612 החוג למקרא ב' 0612170601 נוסחים ותרגומים של המקרא פרופ' יונתן בן דב א' 14:00-16:00  
0612 החוג למקרא א' 0612200501 קריאה בין-תרבותית בתנ"ך ובספרות המזרח הקדום ד"ר אסנת ברתור א' 10:00-12:00  
0612 החוג למקרא א' 0612171401 מבוא לפרשנות המקרא בימי הביניים א': זרמים והתפתחויות פרופ' מאירה פוליאק א' 16:00-18:00  
0612 החוג למקרא א' 0612171501 מבוא לפרשנות המקרא בימי הביניים ב': זרמים והתפתחויות פרופ' מאירה פוליאק ב' 16:00-18:00  
0612 החוג למקרא א' 0612100701 מבוא למקרא א' פרופ' יונתן בן דב א' 12:00-14:00  
0612 החוג למקרא א' 0612170401 ספרות המקרא ממעוף הציפור - ת"נ למבוא למקרא א' מר מתן אורן א' 18:00-20:00  
0612 החוג למקרא ב' 612100801 מבוא למקרא ב' פרופ' יונתן בן דב א' 12:00-14:00  
0612 החוג למקרא ב' 612170501 ספרות המקרא ממעוף הציפור - ת"נ למבוא למקרא א' מר מתן אורן א' 18:00-20:00  
0612 החוג למקרא ב' 0612302201 משלים וחידות של טבע ביצירה המקראית פרופ' דלית רום שילוני א' 14:00-16:00  
0612 החוג למקרא ב' 0612302301 אלימות מינית במקרא ד"ר אהובה אשמן ג' 10:00-12:00  
0612 החוג למקרא ב' 0612600601 הבן הסורר - היה או לא היה? החוק המקראי בין ספרות למציאות ד"ר אסנת ברתור א' 16:00-18:00  
0612 החוג למקרא א' 0612201901 מגילות מדבר יהודה והתגבשות היהדות פרופ' יונתן בן דב א' 14:00-16:00  
0677 היסטוריה של עם ישראל א' 0677115101 תולדות השואה - קורס מקוון פרופ' חוי דרייפוס ב' 18:00-20:00  
0677 היסטוריה של עם ישראל ב' 0677130701 יחסי יהודים ופולנים במאה העשרים פרופ' חוי דרייפוס ג'  08:00-10:00  
0677 היסטוריה של עם ישראל ב' 0677127201 מי הרג את ישו? הפולמוס היהודי-נוצרי בשלהי העת העתיקה ד"ר יפעת מוניקנדם ב' 14:00-16:00  
0677 היסטוריה של עם ישראל ב' 0677130401 סורית: קריאה ביצחק מאנטיוכיה ד"ר יפעת מוניקנדם ה' 18:00-20:00  
0677 היסטוריה של עם ישראל א' 0677114801 המאבק להקמת מדינת ישראל 1947-1939 פרופ' מאיר חזן ה' 10:00-12:00  
0677 היסטוריה של עם ישראל ב' 0677125001 המנהיג: דוד בן גוריון פרופ' מאיר חזן ב' 10:00-12:00  
0677 היסטוריה של עם ישראל א' 0677130501 ציונות מבחוץ, ציונות מבפנים - חיים וייצמן ודוד בן גוריון כמשל פרופ' מוטי גולני ב' 08:00-10:00   
0677 היסטוריה של עם ישראל ב' 0677130601 ישראל מחפשת מלחמה: הדרך למלחמת סיני 1956-1955 פרופ' מוטי גולני ב' 08:00-10:00   
0677 היסטוריה של עם ישראל א' 0677106101 יהודים ונוצרים מימי הביניים לעת החדשה א' פרופ' מעוז כהנא ד' 08:00-10:00  
0677 היסטוריה של עם ישראל ב' 0677106201 יהודים ונוצרים מימי הביניים לעת החדשה ב' פרופ' מעוז כהנא ד' 10:00-12:00  
0677 היסטוריה של עם ישראל ב' 0677122901 The Jews in America ד"ר סקוט אורי ד' 18:00-20:00  
0677 היסטוריה של עם ישראל א' 0677126501 משפטי נירנברג והשואה פרופ' רוני שטאובר ב' 12:00-14:00  
0677 היסטוריה של עם ישראל ב' 0677412201 משפט אייכמן והשפעתו בארץ ובעולם פרופ' רוני שטאובר א' 14:00-16:00  
0614 החוג ללשון העברית ולבלשנות שמית א' 0614140201 העברית ממעוף הציפור ד"ר עמנואל מסטיי ב' 18:00-20:00  
0614 החוג ללשון העברית ולבלשנות שמית א' 0614140301 קריאה בטקסטים: מלשון המקרא עד לשון התנאים עינב פלק ד' 12:00-14:00  
0614 החוג ללשון העברית ולבלשנות שמית ב' 0614140302 קריאה בטקסטים: מלשון המקרא עד לשון התנאים עינב פלק ד' 12:00-14:00  
0614 החוג ללשון העברית ולבלשנות שמית א' 0614243401 סמנטיקה ד"ר ורד סיידון ג'  16:00-18.00  
0614 החוג ללשון העברית ולבלשנות שמית ב' 0614600701 קריאה בטקסטים: מלשון האמוראים עד לשון ההשכלה ד"ר איילת קמינצקי ד' 10:00-12:00  
0614 החוג ללשון העברית ולבלשנות שמית ב 0614300501 חקירות והכרעות בלשון - קורס בשיתוף צוות האקדמיה ללשון העברית ד"ר עינת גונן א 16:00-18:00  
0621  החוג להיסטוריה כללית א' 0621121901 מבוא לאירופה הקדם מודרנית 1600-400 ד"ר נעמה כהן הנגבי ג'  16:00-18:00  
0621 החוג להיסטוריה כללית ב' 0621109201 חומר למחשבה: פרקים בהיסטוריה של האוכל פרופ' גדי אלגזי ג'  16:00-18:00  
0621 החוג להיסטוריה כללית ב' 0621122201 The View from the Periphery: Life in the Provinces of Roman פרופ' יונתן פרייס ג'  16:00-14:00  
0621 החוג להיסטוריה כללית ב' 0621121701  מבוא להיסטוריה של הרפואה ד"ר אמיר טייכר ג'  18:00-16:00  
0626 ספרות אנגלית ולימודים אמריקניים א' 0626150001 Introduction to American Culture ד"ר ספנסר מוריסון  ב' ו-ה'  12:00-14:00  4 ש"ס , קורס בשפה האנגלית 
0626 ספרות אנגלית ולימודים אמריקניים א' 0626127901 Introduction to British Culture 2 ד"ר בן טובים רון א' ו- ד' 12:00-14:00 4 ש"ס , קורס בשפה האנגלית 
0626 ספרות אנגלית ולימודים אמריקניים א' 0626121701 Poetry Analysis ד"ר רועי טרטקובסקי ב' ו-ה'  10:00-12:00 4 ש"ס , קורס בשפה האנגלית 
0626 ספרות אנגלית ולימודים אמריקניים ב' 0626127801 Introduction to British Culture 1 ד"ר יונתן סטבסקי א' ו- ד' 10:00-12:00 4 ש"ס , קורס בשפה האנגלית 
0626 ספרות אנגלית ולימודים אמריקניים ב' 0626120801 Narrative Analysis ד"ר גל מנור א' ו- ד' 16:00-18:00 4 ש"ס , קורס בשפה האנגלית 
0626 ספרות אנגלית ולימודים אמריקניים ב' 0626125001 Introduction to Theory ד"ר ניר עברון א' ו- ד' 10:00-12:00 4 ש"ס , קורס בשפה האנגלית 
0641 ביה"ס למדעי היהדות וארכראולוגיה  א' 0641110401 מסביבה לחברה: דיאלוג בינתחומי  ד"ר דפנה לנגוט ג 12:00-14:00  2 ש"ס , פתוח לתלמידי חוגי ביהס בלבד: ארכאולוגיה, הסטוריה של ע"י, מקרא, לשון, פילוסופיה יהודית ותלמוד
0641 ביה"ס למדעי היהדות וארכראולוגיה  ב 0641110501 רוח אינטראקטיבית: סדנה לשיתוף והנגשת ידע במדעי היהדות  ד"ר ג'רמי פוגל ד' 16:00-18:00  2 ש"ס , פתוח לתלמידי חוגי ביהס בלבד: ארכאולוגיה, הסטוריה של ע"י, מקרא, לשון, פילוסופיה יהודית ותלמוד

 

להלן רשימת הקורסים לתשפ"ב.

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>