קורסי צדק חברתי – דמוקרטיה, הומניזם וצדק חברתי
קורסי הקבצים הבין תחומיים
ייתכנו שינויים בפרטי הקורסים ובמועדי הבחינות.
יש להתעדכן באתר באופן שוטף ובמיוחד סמוך למועדי הבחינות.
הקבץ צדק חברתי - דמוקרטיה, הומניזם וצדק חברתי (מסגרת 400)
שיעורי חובה - בשנה א'
לבחור 6-4 ש"ס מההצע שלהלן
כל קורס שלא יבחר כחובה, יכול להבחר כבחירה
0662115401 - צדק חברתי ו(אי) שוויון בראי מאבקים חברתיים בישראל (תאריך בחינה) | ||||||
גב' יערה בוקסבאום | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 326 |
0618101901 - מבוא לפילוסופיה פוליטית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אסף שרון | סמסטר א' | שיעור | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618101802 - מבוא לתורת המוסר (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מירי רוזמרין | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
שיעורי בחירה ותרגילים
מהתכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
0662118601 - אל המערב: מקורות התרבות ומושג התרבות - דת, עיר, מדינה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נועה גדי | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 326 |
0662119001 - תרבות דיגיטלית ומציאות וירטואלית: בירור מושגי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נועה גדי | סמסטר א' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 326 |
0662208401 - תרבות פופולרית ותקשורת המונים באמריקה הלטינית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נאואל ריבקה | סמסטר א' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 279 |
0662196201 - תרבות וקוגניציה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רונן סלמן צדקה | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 326 |
0662113701 - מ' לסוצ' של הרשת:יחסים,רשתות חברתיות והון חברתי בעידן המידע (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עופר נורדהיימר נור | סמסטר א' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 282 |
0662196001 - תולדות המחשבה הכלכלית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ירון כהן צמח | סמסטר א' | שיעור | ג' | 18:00–20:00 | גילמן | 326 |
0662312001 - מחלוקות בכלכלה ובניהול (תאריך בחינה) | ||||||
מר אבירם שריאל | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 306 |
0662141601 - ארגנטינה במאה ה-20: כלכלה, חברה ופוליטיקה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אפריים דוידי | סמסטר א' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 305 |
0662115101 - ניהול - מקורות רעיוניים ומודלים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עידן שמעוני | סמסטר ב' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 305 |
0662205401 - אל המערב: מקורות התרבות ומושג התרבות - חברה, כלכלה, מדע (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נועה גדי | סמסטר ב' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 326 |
0662196301 - מ- CERN לויקיפדיה: ידע בעידן הדיגיטאלי (תאריך בחינה) | ||||||
מר גלרנטר ליאור | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 326 |
0662176201 - שלא יעבדו עליכם: עדויות ושקרים ברשת (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר בועז מילר | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 326 |
0662208901 - "ספרד שבלב": מלחמת האזרחים הספרדית והדיה משני עברי האטלנטי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר בן-דוד ליאור | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 18:00–20:00 | גילמן | 278 |
0662208801 - עלייתו של התאגיד המודרני (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר חפץ שרון | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 001 |
מחוגי הפקולטה
0691321001 - צדק סביבתי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מישורי דניאל | סמסטר א' | שו"ת | א' | 10:00–12:00 | יד אבנר | 115 |
0691228901 - טריטוריה, אדמה וקרקע בעידן הפוסט מודרני (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אמנון קרטין | סמסטר א' | שו"ת | א' | 18:00–20:00 | יד אבנר | 115 |
0691140701 - מרחב, מקום סביבה: מבוא לסביבת האדם (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יובל פורטוגלי מר גיא רוס-משה | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 10:00–14:00 | יד אבנר | 120 |
0691225001 - אתיקה סביבתית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מישורי דניאל | סמסטר א' | שו"ת | א' | 12:00–14:00 | יד אבנר | 232 |
0691158801 - מבוא לגיאוגרפיה חברתית-תרבותית (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' טובי פנסטר מר לביא הייציג | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 12:00–14:00 | יד אבנר | 120 |
0691252101 - תכנון מרחבי בישראל (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' טובי פנסטר מר לביא הייציג | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 14:00–16:00 | יד אבנר | 232 |
מהחוג להיסטוריה של המזה"ת
0693200901 - תיירות באפריקה: הזדמנויות ואתגרים בפיתוח מקומי בר קיימא (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ערן כתר | סמסטר א' | שיעור | א' | 16:00–18:00 | גילמן | 281 |
0622218101 - תולדות הסכסוך הישראלי-ערבי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ברוס מדי ויצמן | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | א319 |
0622219101 - נשים ותנועות לאומיות במזה"ת ובאפריקה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אירית בק | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 279 |
ד"ר אירית בק | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 279 |
0622218201 - מחאה ומהפכה במזה"ת (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' עוזי רבי | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 282 |
מהחוג להיסטוריה כללית
0621168701 - חברה, משטר ותרבות בארה"ב (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מיכאל זכים | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 306 |
ד"ר מיכאל זכים | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 306 |
0621168702 - חברה, משטר ותרבות בארה"ב (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר יעל שטרנהל | סמסטר א' | שו"ת | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 307 |
ד"ר יעל שטרנהל | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 307 |
0621168501 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-19 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שגיא שפר | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 305 |
ד"ר שגיא שפר | סמסטר א' | שו"ת | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 305 |
0621198701 - מבוא לתולדות ארצות הברית (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אייל נווה | סמסטר א' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0621168801 - חברה, משטר ותרבות באמל"ט (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אורי פרויס | סמסטר א' | שו"ת | ה' | 10:00–14:00 | גילמן | 306 |
0621168502 - חברה, משטר ותרבות ברוסיה במאה ה-19 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ורה קפלן | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 305 |
0621169001 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-20 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מיכל שפירא | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 14:00–18:00 | גילמן | 306 |
0621169004 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-20 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שגיא שפר | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 305 |
0621168503 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-19 (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' איריס רחמימוב | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 307 |
פרופ' איריס רחמימוב | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 307 |
0621168703 - חברה, משטר ותרבות בארה"ב (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מיכאל זכים | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 306 |
ד"ר מיכאל זכים | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 306 |
0621168803 - חברה, משטר ותרבות באמל"ט (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר חררדו לייבנר | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 08:00–10:00 | גילמן | 305 |
ד"ר חררדו לייבנר | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 08:00–10:00 | גילמן | 305 |
מהחוג לפילוסופיה
0618758501 - פילוסופיה פוליטית - שיעור המשך (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' צבי טאובר | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 280 |
0618758401 - תרגיל צמוד לנ"ל- פוליטית (תאריך בחינה) | ||||||
מר אדם אבולעפיה | סמסטר א' | תרגיל | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 306 |
**או
0618758402 - תרגיל צמוד לנ"ל -פוליטית (תאריך בחינה) | ||||||
מר יובל איתן | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 08:00–10:00 | גילמן | 306 |
0618260101 - תורת המוסר - שיעור המשך (תאריך בחינה) | ||||||
גב' נופר שמעוני | סמסטר א' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 279 |
0618260201 - תרגיל צמוד לנ"ל - מוסר (תאריך בחינה) | ||||||
מר אבי טיירי | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 18:00–20:00 | גילמן | 307 |
**או
0618260202 - תרגיל צמוד לנ"ל - מוסר (תאריך בחינה) | ||||||
מר אורי גלעד | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 277 |
0618298501 - פוקו המאוחר: אתיקה וסובייקטיביות (תאריך בחינה) | ||||||
מר תומר ששונקין עפרון | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 279 |
0618208901 - אקזיסטנציאליזם - שיעור יסוד (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' חגי כנען | סמסטר א' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 326 |
0618275501 - הומניזם קונפוציאני (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' גליה פת-שמיר | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 307 |
חוגים שונים במדעי הרוח
0626235101 - ספרות אמריקנית של המאה ה-20 20th Century American Fiction (תאריך בחינה) | ||||||
גב' דלית אלפרוביץ | סמסטר א' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | ווב | 103 |
0687242501 - חברה ודת ביפן המודרנית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ארז יוסקוביץ | סמסטר א' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 280 |
0687240901 - מרחב וחברה בסין העכשווית (תאריך בחינה) | ||||||
מר דרור קוכן | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 277 |
מר דרור קוכן | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 277 |
0687243501 - מדינה וחברה בסין הקומוניסטית (תאריך בחינה) | ||||||
מר ליאור רוזנברג | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 306 |
0687243101 - לבנות את הכפרים: סוגיות פוליטיות, חברתיות וכלכליות בסין (תאריך בחינה) | ||||||
מר ליאור רוזנברג | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | 305 |
0608111001 - מבוא לפילוסופיה פמיניסטית: מחשבות נשים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מירי רוזמרין | סמסטר א' | שיעור | ה' | 08:00–10:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0659515501 - מבוא לתיאוריה חברתית מודרנית (קורס השלמות) (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' משה צוקרמן | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 279 |
פרופ' משה צוקרמן | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 279 |
0608100501 - ביקורת תרבות מפרספקטיבות פמיניסטיות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר להד כנרת | סמסטר א' | שיעור | ה' | 18:00–20:00 | ווב | 001 |
0608320001 - גברים וגבריות: הטוב הרע והמכוער** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עופר נורדהיימר נור | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 001 |
0687216801 - "על מנת להתקדם עליך לעבור למקום אחר": משמעויות של הגירה בסין (תאריך בחינה) | ||||||
גב' בינה- פולק אביטל | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 277 |
0672154201 - חוק וסדר בעולם הרומי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עידו יזרעלוביץ | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 281 |
שיעורים מפקולטות אחרות - ניתן לבחור שיעור אחד בלבד
לתלמידי שנים ב'-ג' , לאחר סיום החובות
שעות צפייה בסרטים אינן נשקלות
שימו לב- קורס בהיקף 3 ש"ס ישוקלל כ-2 ש"ס, אלא אם יצורף אליו
בהקבץ קורס נוסף בן 3 ש"ס (שניהם ישוקללו כ-6 ש"ס).
0861121001 - פרקים בתולדות תרבות המערב (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אונגר הנריך | סמסטר א'+ב' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
0861158501 - אמת וייצוג באמנויות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רז-דגני אירית | סמסטר א' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | מכסיקו | 211 |
0861158601 - זרמים בביקורת המאה העשרים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רז-דגני אירית | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | קיקואין | 01 |
0910110001 - מבוא לאקו-פילוסופיה ואתיקה סביבתית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מישורי דניאל | סמסטר א' | שיעור | ב' | 08:00–10:00 | פורטר | 013B |
1085222901 - אתיקה ומדיניות התקשורת (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר פלג ענת | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | נפתלי | 003 אולם זאב סגל |
1031100201 - פוליטיקה ומשטר בישראל (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אמל ג'מאל | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–13:00 | נפתלי | 101 |
1031100206 - פוליטיקה ומשטר בישראל (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' פלד יואב | סמסטר ב' | שיעור | א' | 11:00–14:00 | נפתלי | 003 אולם זאב סגל |
1031100203 - פוליטיקה ומשטר בישראל (תאריך בחינה) | ||||||
גב' סקר רז | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 14:00–15:00 | נפתלי | 205 |
1031100205 - פוליטיקה ומשטר בישראל (תאריך בחינה) | ||||||
גב' כהן רותם | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 16:00–17:00 | נפתלי | 205 |
1031140001 - מבוא למחשבה פוליטית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר להט גולן | סמסטר א' | שיעור | א' | 16:00–19:00 | נפתלי | 101 |
1031140006 - מבוא למחשבה פוליטית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר להט גולן | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 14:00–17:00 | נפתלי | 210 |
1031140007 - מבוא למחשבה פוליטית (תאריך בחינה) | ||||||
מר שוורץ אבשלום | סמסטר ב' | תרגיל | ד' | 12:00–13:00 | נפתלי | 205 |
1031180001 - מבוא למינהל ולמדיניות ציבורית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אופק חנה | סמסטר א' | שיעור | ה' | 16:00–19:00 | נפתלי | 101 |
1031180008 - מבוא למינהל ולמדיניות ציבורית (תאריך בחינה) | ||||||
מר יהל עידו | סמסטר ב' | תרגיל | ה' | 18:00–19:00 | נפתלי | 208 |
1009110201 - מבוא לכלכלה ללא כלכלנים (תאריך בחינה) | ||||||
מר כץ אורי | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 14:00–16:00 | נפתלי | 110 |
1009184001 - שיטת המשפט הישראלי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ליטור לילך | סמסטר א' | שו"ת | א' | 14:00–16:00 | נפתלי | 004 |
1009184002 - שיטת המשפט הישראלי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ליטור לילך | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 14:00–16:00 | נפתלי | 003 אולם זאב סגל |
**ניתן יהיה להירשם ע"ב מקום פנוי ב- 6.11.14
**במזכירות הפקולטה של בניין נפתלי - חדר 311 מ- 12 עד 13.
1031368801 - זכויות וחירויות אזרחיות בדמוקרטיה האמריקאית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר זומר אודי | סמסטר א' | שיעור | א' | 13:00–16:00 | נפתלי | 107 |
1031369301 - מרקס, קיינס ופרידמן: מהמהפכה התעשייתית למשבר האשראי (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' פלד יואב | סמסטר א' | שיעור | א' | 15:00–18:00 | נפתלי | 103 |
1031391801 - הפוליטיקה של הכסף ושל משטרים מוניטריים בינלאומיים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שדה טל | סמסטר א' | שיעור | ג' | 08:00–11:00 | נפתלי | 103 |
1031385101 - דמוקרטיה אתנית (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' פלד יואב | סמסטר א' | שיעור | א' | 10:00–13:00 | נפתלי | 103 |
1031310001 - התנהגות פוליטית בישראל (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' פלד יואב | סמסטר ב' | שיעור | א' | 16:00–18:00 | נפתלי | 201 |
1041110201 - מבוא לסוציולוגיה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' שנהב יהודה | סמסטר א' | שיעור | ג' | 08:30–10:00 | נפתלי | 003 אולם זאב סגל |
1041110202 - מבוא לסוציולוגיה (תאריך בחינה) | ||||||
מר יוסמן חנוך | סמסטר א' | תרגיל | א' | 12:00–14:00 | נפתלי | 206 |
1041110204 - מבוא לסוציולוגיה (תאריך בחינה) | ||||||
מר מאוטנר אורי | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 10:00–12:00 | נפתלי | 205 |
1041110205 - מבוא לסוציולוגיה (תאריך בחינה) | ||||||
מר מאוטנר אורי | סמסטר א' | תרגיל | ה' | 08:30–10:00 | נפתלי | 106 |
1041110207 - מבוא לסוציולוגיה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר בועז חגי | סמסטר א' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | נפתלי | 210 |
1041219101 - תאוריות סוציולוגיות קלאסיות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר קמפ אדריאנה | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 12:00–15:00 | נפתלי | 003 אולם זאב סגל |
1041219102 - תאוריות סוציולוגיות קלאסיות (תאריך בחינה) | ||||||
גב' יאבו מריאלה | סמסטר ב' | תרגיל | ד' | 16:00–17:00 | נפתלי | 106 |
1041219103 - תאוריות סוציולוגיות קלאסיות (תאריך בחינה) | ||||||
גב' נעמן עירית | סמסטר ב' | תרגיל | ד' | 09:00–10:00 | נפתלי | 106 |
1041260401 - משפחה וחברה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' שטייר חיה | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 10:00–13:00 | נפתלי | 210 |
1041310001 - תאוריות סוציולוגיות בנות זמננו (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' שמיר רונן | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–13:00 | נפתלי | 201 |
1041310002 - תאוריות סוציולוגיות בנות זמננו (תאריך בחינה) | ||||||
גב' חקלאי חן | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 13:00–14:00 | נפתלי | 206 |
1041310003 - תאוריות סוציולוגיות בנות זמננו (תאריך בחינה) | ||||||
מר פדר איל | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 13:00–14:00 | נפתלי | 205 |
1041260801 - ארגונים וחברה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' קלב אלכסנדרה | סמסטר א' | שו"ת | ה' | 16:00–19:00 | נפתלי | 004 |
1041260701 - ריבוד ואי שוויון (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' לוין אפשטיין נח | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 10:00–13:00 | נפתלי | 108 |
1041357601 - תיאוריות בקרימינולוגיה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר קורן אלינה | סמסטר א' | שו"ת | ה' | 13:00–16:00 | נפתלי | 004 |
1041261101 - מגדר וחברה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מנדל הדס | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 16:00–19:00 | נפתלי | 210 |
1041310201 - חברה בישראל (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' שנהב יהודה | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 16:00–19:00 | נפתלי | 101 |
1041260501 - יסודות הפסיכולוגיה החברתית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר קריכלי-כץ תמר | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 08:30–11:00 | נפתלי | 003 אולם זאב סגל |
1041260201 - פוליטיקה וחברה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר קמפ אדריאנה | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 14:00–17:00 | נפתלי | 003 אולם זאב סגל |
1041358301 - מדינת הרווחה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר קריכלי-כץ תמר | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 10:00–13:00 | נפתלי | 204 |
1085264501 - סיקור הסכסוך הישראלי פלסטיני במערב:ארה"ב,אנגליה, צרפת (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' בורדון ז'רום | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | נפתלי | 208 |
0851617601 - האישה הדיגיטלית בקולנוע ובמשחקי מחשב (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר פוספלד כהן אורית | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | מכסיקו | 209 |
0851617701 - קולנוע ואתיקה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר בידרמן שי | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | מכסיקו | 209 |
1031367401 - הפרטה: שיקולים כלכליים ותהליך פוליטי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר זהבי עמוס | סמסטר א' | שיעור | ג' | 15:00–18:00 | נפתלי | 103 |
מהפקולטה למשפטים
**בקורסי הפק' למשפטים (1141) יש הקפדה על ציון טווח בין 77-81
**המשתתפים בקורסי משפטים כפופים לנהלי הפקולטה. שימו לב לד"ק
1411116010 - משפט והיסטוריה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' לחובסקי אסף | סמסטר א' | שיעור | ב' | 15:00–17:30 | טרובוביץ | 301 |
1411572801 - המעמד המשפטי של המיעוט הערבי בישראל (תאריך בחינה) | ||||||
עו"ד ג'בארין חסן | סמסטר א' | שיעור | ה' | 17:00–18:30 | טרובוביץ | 209 - אולם קפלון |
1411583001 - מדיניות החינוך בישראל וזיקתה למשפט:סוגייה בצדק (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' גבתון דן | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 15:00–16:30 | טרובוביץ | 100 - אולם קגן |
1411572801 - המעמד המשפטי של המיעוט הערבי בישראל (תאריך בחינה) | ||||||
עו"ד ג'בארין חסן | סמסטר א' | שיעור | ה' | 17:00–18:30 | טרובוביץ | 209 - אולם קפלון |
1411712501 - דילמות מוסריות והכרעות משפטיות (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' בנבג'י יצחק | סמסטר א' | שיעור | ג' | 17:00–18:30 | טרובוביץ | 203 |
1411310701 - משפט עברי: הציונות ומדינת ישראל- הלכה והגות (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אדרעי אריה | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:30–12:00 | טרובוביץ | 209 - אולם קפלון |
פרופ' אדרעי אריה | סמסטר א' | שיעור | ג' | 10:30–12:00 | טרובוביץ | 209 - אולם קפלון |
1411113001 - משפט, חברה ותרבות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר קריכלי-כץ תמר | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 15:00–17:30 | טרובוביץ | 301 |
1411507801 - חופש הביטוי בדמוקרטיה ליברלית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דיין-אורבך אילנה | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 15:00–16:30 | טרובוביץ | 203 |
1411115001 - מבוא לתורת המוסר והמדינה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' בנבג'י יצחק | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 17:00–19:30 | טרובוביץ | 209 - אולם קפלון |
1411652301 - זנות וסחר בנשים בראי המשפט והחברה (תאריך בחינה) | ||||||
גב' לבנקרון נעמי | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 15:00–16:30 | טרובוביץ | 204 |
1411117001 - פמיניזם ומשפט (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' בילסקי ליאורה | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 15:00–17:30 | טרובוביץ | 301 |
סמינריונים (לפני הרישום יש לשים לב לתנאי הקדם)
ד"ק בחוג להיסטוריה - מבוא או שו"ת בתקופה של הסמינריון
סמינריון בהיקף של 2 ש"ס, יש להשלים שיעור בחירה
0662312301 - העידן החדש של ארגונים: השפעת הגלובליזציה על ארגונים ועל האנש (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר תובל עתליה | סמסטר א' | סמינר | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | א317 |
0662312101 - הסינגולריות מתקרבת? כיצד הפכנו לפוסט הומניסטיים (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר וייסמן כרמל | סמסטר א' | סמינר | א' | 10:00–14:00 | גילמן | 304 |
0662312201 - רטוריקה של מחאה ושינוי חברתי (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר איתן אורקיבי | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 455 |
0662308501 - היסטוריה תרבותית של העיתונות: מהפמפלט של המאה ה-17 ועד הבלוג (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר משה אלחנתי | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 320 ע"ש אקירוב |
0662310501 - אתיקה בעסקים (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
מר יקותיאל שהם | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 262 |
מהחוג להיסטוריה של המזה"ת
שימו לב - בפרו"ס/סמינרים של החוג למזה"ת
קיימת בחינה בנוסף לעבודה
סמינריון בהיקף של 2 ש"ס, יש להשלים שיעור בחירה
0622322201 - דור שלם דורש שינוי - צעירים ומהפכות במזה"ת (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר מירה צורף | סמסטר א' | סמינר | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 450 |
ד"ר מירה צורף | סמסטר א' | סמינר | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 450 |
מחוגים שונים בפקולטה למדעי הרוח
סמינריון בהיקף של 2 ש"ס, יש להשלים שיעור בחירה
חשוב לברר דרישות קדם בחוג הרלוונטי
0618352801 - דיון בבעיות אקטואליות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר עובדיה עזרא | סמסטר א' | סמינר | א' | 08:00–12:00 | גילמן | א361 |
0608410201 - גברת מג'ונדרת: הפוליטיקה המינית של מיתוס היופי** (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר רוני הלפרן | סמסטר א' | סמינר | ד' | 16:00–20:00 | גילמן | 262 |
**דרישת קדם: "מבוא לפילו' פמיניסטית" או "בין המינים".
0621269701 - המהפכה הצרפתית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר עודד רבינוביץ | סמסטר א' | סמינר | א' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 101 |
ד"ר עודד רבינוביץ | סמסטר א' | סמינר | ב' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 101 |
0621324401 - העבדות באמריקה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר מיכאל זכים | סמסטר א' | סמינר | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 449 |
ד"ר מיכאל זכים | סמסטר א' | סמינר | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | 304 |
0659600301 - עיונים במושג האידיאולוגיה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' משה צוקרמן | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 10:00–14:00 | גילמן | א317 |
בחירה מהפקולטה למשפטים
**המשתתפים בקורסי משפטים כפופים לנהלי הפקולטה. שימו לב לד"ק
**בקורסי הפק' למשפטים (1141) יש הקפדה על ציון טווח בין 77-81