קורסי החוג ללימודי מזרח אסיה
ייתכנו שינויים בפרטי הקורסים ובמועדי הבחינות.
יש להתעדכן באתר באופן שוטף ובמיוחד סמוך למועדי הבחינות.
שיעורי מבוא (מסגרת 120)
0687100101 - מבוא לתולדות סין ותרבותה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אורי סלע | סמסטר א'+ב' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
0687100201 - מבוא לתולדות יפן ותרבותה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ליאורה צרפתי | סמסטר א'+ב' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
0687100301 - מבוא לתולדות הודו ותרבותה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רועי צהר | סמסטר א'+ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
תרגילים מבואיים (מסגרת 120)
התרג' נלמדים אחת לשבועיים.בסמ' א: שבוע 1 סין שבוע 2 יפן וה
0687110001 - תרגיל מבואי- סין (תאריך בחינה) | ||||||
גב' רוני דשא | סמסטר א'+ב' | תרגיל | ב' | 08:00–10:00 | גילמן | 361 |
0687110002 - תרגיל מבואי סין (תאריך בחינה) | ||||||
מר מארק טישלר | סמסטר א'+ב' | תרגיל | ב' | 18:00–20:00 | גילמן | 362 |
0687110003 - תרגיל מבואי- סין (תאריך בחינה) | ||||||
מר יצחק צוברה | סמסטר א'+ב' | תרגיל | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 362 |
0687110005 - תרגיל מבואי- סין (תאריך בחינה) | ||||||
גב' שחף פרידמן | סמסטר א'+ב' | תרגיל | ד' | 08:00–10:00 | גילמן | 307 |
0687110006 - תרגיל מבואי- סין (תאריך בחינה) | ||||||
גב' רוני דשא | סמסטר א'+ב' | תרגיל | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 362 |
0687110007 - תרגיל מבואי סין (תאריך בחינה) | ||||||
גב' שחף פרידמן | סמסטר א'+ב' | תרגיל | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 362 |
0687120006 - תרגיל מבואי-יפן (תאריך בחינה) | ||||||
גב' מאיה מרדכי | סמסטר א'+ב' | תרגיל | ב' | 16:00–18:00 | דן-דוד | 211 |
0687120002 - תרגיל מבואי-יפן (תאריך בחינה) | ||||||
גב' מאיה מרדכי | סמסטר א'+ב' | תרגיל | ב' | 18:00–20:00 | דן-דוד | 211 |
0687120001 - תרגיל מבואי-יפן (תאריך בחינה) | ||||||
גב' מאיה מרדכי | סמסטר א'+ב' | תרגיל | ג' | 16:00–18:00 | דן-דוד | 210 |
0687120003 - תרגיל מבואי-יפן (תאריך בחינה) | ||||||
גב' מאיה ספר | סמסטר א'+ב' | תרגיל | ד' | 08:00–10:00 | דן-דוד | 210 |
0687120004 - תרגיל מבואי-יפן (תאריך בחינה) | ||||||
מר נועם שטיין | סמסטר א'+ב' | תרגיל | ד' | 14:00–16:00 | דן-דוד | 210 |
0687120005 - תרגיל מבואי-יפן (תאריך בחינה) | ||||||
גב' מאיה ספר | סמסטר א'+ב' | תרגיל | ד' | 18:00–20:00 | דן-דוד | 210 |
0687130001 - תרגיל מבואי-הודו (תאריך בחינה) | ||||||
מר יוסי שבו | סמסטר א'+ב' | תרגיל | א' | 16:00–18:00 | דן-דוד | 210 |
0687130002 - תרגיל מבואי-הודו (תאריך בחינה) | ||||||
מר לירון וולפסון | סמסטר א'+ב' | תרגיל | ב' | 08:00–10:00 | דן-דוד | 209 |
0687130003 - תרגיל מבואי-הודו (תאריך בחינה) | ||||||
מר לירון וולפסון | סמסטר א'+ב' | תרגיל | ב' | 12:00–14:00 | דן-דוד | 210 |
0687130004 - תרגיל מבואי-הודו (תאריך בחינה) | ||||||
גב' הדר כהני | סמסטר א'+ב' | תרגיל | ד' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 210 |
0687130005 - תרגיל מבואי-הודו (תאריך בחינה) | ||||||
גב' הדר כהני | סמסטר א'+ב' | תרגיל | ד' | 12:00–14:00 | דן-דוד | 210 |
0687130006 - תרגיל מבואי-הודו (תאריך בחינה) | ||||||
מר יוסי שבו | סמסטר א'+ב' | תרגיל | ד' | 16:00–18:00 | דן-דוד | 210 |
שיעורי חובה לתלמידי שנה ב' (מסגרת 121)
0645200001 - היסטוריות מקבילות ומצטלבות (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אביעד קליינברג | סמסטר א' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
*שיעור חובה לתלמידי שנה ב'
0687247301 - מבוא לבודהיזם בהודו (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רועי צהר | סמסטר א' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | ווב | 001 |
* חלק א'-שיעור חובה לתלמידי שנה ב' במסלול החד חוגי.חלק ב' בס
שיעורים מונוגרפיים (בחירה) סמ' א' מסגרת 121
0687245001 - מבוא לתרבות הוודה:מיתולוגיה,הגות ופולחן (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר צחי פרידמן | סמסטר א' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 282 |
0687244701 - היסטוריה דתית של יפן (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אירית אורבוך | סמסטר א' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 279 |
ד"ר אירית אורבוך | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 277 |
* סגור לתלמידים שלקחו את הקורס בעל הפולחן, בעל השלטון
0687247501 - מצייתנות ליצירתיות ? מבט השוואתי על חינוך וחברה בסין ובאסיה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר בינה- פולק אביטל | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 279 |
0687247601 - ההיסטוריה הארוכה של השירה הקצרה ביפן (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר איתן בולוקן | סמסטר א' | שיעור | א' | 16:00–18:00 | גילמן | 306 |
0687248001 - קונפוציוס עכשו-משנת החכם במאה ה - 21 (תאריך בחינה) | ||||||
גב' ענבל שמיר | סמסטר א' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 209 |
0687246301 - משני עברי המייצר:זהות לאומית ומרחב עיוני בטאיוואן ובסין (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דרור קוכן | סמסטר א' | שיעור | א' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 002 |
0687245701 - מדיניות החוץ של יפן וסין במאה ה - 21 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רחל שאול | סמסטר א' | שיעור | ב' | 08:00–10:00 | גילמן | 281 |
0687211601 - תרבות והיסטוריה בקוריאה המודרנית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ליאורה צרפתי | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 281 |
0687248301 - היסטוריה של מלחמה וזכרון-יפן במאות ה - 19 וה - 20 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רעות הררי | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 279 |
0687219201 - ההיסטוריה של סין המודרנית א':משיא שושלת צ'ינג ועד לנפילתה 1 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אורי סלע | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 281 |
0618520201 - שיעור קריאה בג'ואנג דזה ופרשנויותיו (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' גליה פת-שמיר | סמסטר א' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 306 |
0687206201 - אדריכלות וסביבה ביפן המסורתית (תאריך בחינה) | ||||||
מר אריה קוץ | סמסטר א' | שיעור | ב' | 18:00–20:00 | גילמן | 326 |
0687241101 - מדיה ומסורת ביפן ובקוריאה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ליאורה צרפתי | סמסטר א' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 307 |
0687247901 - מיתולוגיה, היסטוריה ומושגי זמן בהודו הפרה-מודרנית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר לוי שחם אילנית | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 280 |
0618104301 - מבוא לפילוסופיה סינית (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' גליה פת-שמיר | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | ווב | 001 |
**לתלמידי החוג ללימודי מזרח אסיה אין דרישת קדם
0687248101 - סוגיות באמנות יפן (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שלמית בג'רנו | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 281 |
0687248201 - כלכלת , תרבות ושיווק לסין (תאריך בחינה) | ||||||
מר ארז כ"ץ וולובלסקי | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 306 |
0687243501 - יחסי מדינה וחברה בסין הקומוניסטית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ליאור רוזנברג | סמסטר א' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 277 |
0687247101 - התבוננות בודהיסטית ופסיכואנליטית על התהוותו של הסבל, על הפצת (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מיכל ברנע-אסטרוג | סמסטר א' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 220 |
0618222301 - פילוסופיה הודית - שיעור המשך (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רועי צהר | סמסטר א' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 280 |
0687245501 - דרכים אחרות של חרות: דיון בין תרבויות וזמנים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר סמדר וינטר | סמסטר א' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 281 |
קורסי בחירה מביה"ס להיסטוריה (מסגרת 121)
* ניתן ללמוד עד 4 ש"ס מהרשימה-קורס אחד מכל חוג
0622100101 - מבוא לתולדות המזה"ת בעת החדישה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' עוזי רבי | סמסטר א' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0622100401 - מבוא לתולדות האימפריה העות'מאנית (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' איימי סינגר | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 08:00–10:00 | גילמן | 282 |
0621120901 - התהוותה של אירופה: משלהי העולם העתיק אל ראשית העת החדשה המוק (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' גדי אלגזי | סמסטר א' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0621154201 - תולדות הנצרות 1350 - 2017 (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' דוד כ"ץ | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
פרו"ס סמ' א' מסגרת 122
0687229001 - קטורות וקוקוסים:ריטואלים ופסטיבלים בהודו בת זמננו (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אהוד הלפרין | סמסטר א' | פרו"ס | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 260 |
ד"ר אהוד הלפרין | סמסטר א' | פרו"ס | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 260 |
0687222001 - דת עממית ביפן (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אירית אורבוך | סמסטר א' | פרו"ס | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 261 |
ד"ר אירית אורבוך | סמסטר א' | פרו"ס | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 261 |
0687230301 - תרבות פופולארית וחיי יומיום בסין (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עדיאל פורטוגלי | סמסטר א' | פרו"ס | ג' | 14:00–18:00 | דן-דוד | 209 |
* סגור לתלמידים שלקחו את השיעור 2468-תרבות פופולארית וחיי יו
0687228601 - משפחה ופולחן בסין (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עודד אבט | סמסטר א' | פרו"ס | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 260 |
ד"ר עודד אבט | סמסטר א' | פרו"ס | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | א317 |
0687230501 - האימפריאליזם היפני-פוליטיקה, חברה, מדע ותרבות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רעות הררי | סמסטר א' | פרו"ס | ב' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 102 |
ד"ר רעות הררי | סמסטר א' | פרו"ס | ה' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 102 |
סמינרים סמ' א' מסגרת 123
0687342201 - תודעה, מדיטציה וטרנספורמציה בהגות הבודהיסטית בדרום ומזרח אסי (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר קרן ארבל | סמסטר א' | סמינר | א' | 14:00–18:00 | גילמן | 262 |
0687448901 - רגעים נשגבים בתולדות הציור והקליגרפיה בסין (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' יואב אריאל | סמסטר א' | סמינר | א' | 16:00–20:00 | גילמן | 282 |
0687343401 - אלף ראמאיינות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר לוי שחם אילנית | סמסטר א' | סמינר | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 262 |
ד"ר לוי שחם אילנית | סמסטר א' | סמינר | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 261 |
0687337401 - מנצ'וריה במפגש האימפריות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' מרק גמזה | סמסטר א' | סמינר | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 323 ע"ש אלקוב |
פרופ' מרק גמזה | סמסטר א' | סמינר | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 323 ע"ש אלקוב |
0687342401 - שיטות מחקר איכותניות ללימוד חברה זרה-מקרה יפן (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר דלית בלוך | סמסטר א' | סמינר | ד' | 10:00–14:00 | גילמן | 260 |
0687343501 - דרך אחרת בהגות הסינית העתיקה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' אנדריו פלאקס | סמסטר א' | סמינר | ה' | 10:00–14:00 | גילמן | 260 |
0687335501 - הקולנוע היפני (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' סרפר צביקה | סמסטר א' | סמינר | ה' | 14:00–18:00 | גילמן | 262 |
שיעורים מונוגרפיים (בחירה) סמ' ב' מסגרת 121
0687247401 - מבוא לבודהיזם בסין ויפן (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יעקב רז | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
*חלק ב'-שיעור חובה לתלמידי שנה ב' במסלול החג חוגי
0687245401 - הפילוסופיה של האין בראי האדריכלות והאסתטיקה בסין וביפן (תאריך בחינה) | ||||||
גב' גליה דור | סמסטר ב' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 279 |
0687246401 - מנגה ואנימה: בין המקומי לגלובלי בקומיקס ובאנימציה של יפן (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רז גרינברג | סמסטר ב' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 279 |
0687242401 - נצחון לאם:אלות וזהות בהודו המודרנית:דת,חברה,פוליטיקה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אהוד הלפרין | סמסטר ב' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 280 |
0687247701 - מבוא לפוליטיקה יפנית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רחל שאול | סמסטר ב' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 280 |
0687242901 - גיאוגרפיה קדושה:עליות לרגל בהינדואיזם (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אהוד הלפרין | סמסטר ב' | שיעור | א' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 205 |
0687248401 - מ"ממסורת ל"מודרנה":מדע,רפואה,טכנולוגיה וחברה ביפן (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רעות הררי | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 281 |
0687248501 - מעבר להרי הוינדהיה:מבוא לדרום הודו (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר לוי שחם אילנית | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 002 |
0687241801 - ההיסטוריה של סין המודרנית ב': מנפילת שושלת צ'ינג (1911) ועד (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אורי סלע | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 281 |
* דרישת קדם-ההיסטוריה של סין המודרנית א'
0687248601 - דתות סין (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' מאיר שחר | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 317 |
0687218901 - זהויות אזוריות בסין המודרנית (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' מרק גמזה | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 306 |
0687245801 - אלוהויות נשיות בדת הטאיוונית:שורשים היסטוריים ונוהגים בני זמ (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר סמדר וינטר | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 278 |
0687243902 - חיים בין תרבויות (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' מרק גמזה | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 282 |
0687247801 - ג'נוסייד ואלימות המונית-מבט מאסיה המודרנית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רן שאולי | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 280 |
0687248801 - דיאלוגים ופולומסים בפילוסופיה הודית (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' דני רוה | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 281 |
*הקורס זהה לקורס שנלמד בפילוסופיה 0618-2218
0618104201 - מבוא לפילוסופיה הודית (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' דני רוה | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0687245601 - אנשים,מוסיקה וגלובליזציה בטאיוואן (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עדיאל פורטוגלי | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 08:00–10:00 | גילמן | 279 |
0687248901 - סין ואירופה : הסטוריה של יחסים ורעיונות (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' מרק גמזה | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 10:00–14:00 | גילמן | 280 |
0687214601 - אלים שדים ואבות:דת בסין ובטאיוואן (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עודד אבט | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 282 |
0687216601 - עולם העבודה ביפן הגלובאלית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר בייקוביץ אביטל | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 307 |
0687242002 - נשים מגדר ומיניות בסין-בין היסטוריה לפילוסופיה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר סמדר וינטר | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 281 |
פרו"ס סמ' ב' מסגרת 122
0687221301 - סוגיות בסיסיות בבודהיזם (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רועי צהר | סמסטר ב' | פרו"ס | א' | 16:00–18:00 | דן-דוד | 102 |
ד"ר רועי צהר | סמסטר ב' | פרו"ס | ג' | 16:00–18:00 | דן-דוד | 102 |
0687230201 - מדע ורפואה בסין המסורתית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אסף גולדשמידט | סמסטר ב' | פרו"ס | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 260 |
ד"ר אסף גולדשמידט | סמסטר ב' | פרו"ס | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 260 |
0687230401 - זוגות וזוגיות בהודו הקלאסית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר לוי שחם אילנית | סמסטר ב' | פרו"ס | ב' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 211 |
ד"ר לוי שחם אילנית | סמסטר ב' | פרו"ס | ד' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 211 |
0687229701 - תרבות פופולרית בקוריאה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ליאורה צרפתי | סמסטר ב' | פרו"ס | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 261 |
ד"ר ליאורה צרפתי | סמסטר ב' | פרו"ס | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 261 |
סמינרים סמסטר ב' מסגרת 123
סמינר משלב עשייה (2 ש"ס עיוני+2 ש"ס מעשי):
0687343601 - דרך-סמינר משלב עשייה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' גליה פת-שמיר | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 101 |
0687343602 - דרך-סמינר משלב עשייה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' גליה פת-שמיר | סמסטר ב' | עבודה מעשית | ו' | 09:00–11:00 | מחוץ לקמפוס | מחוץ לקמפוס |
* העבודה המעשית בימי ו' או בתאום מראש עם המרצה
0618354201 - לאו דזה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' גליה פת-שמיר | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 12:00–16:00 | גילמן | 262 |
0687344101 - יפן של ימי הביניים:קיסרים עולי רגל, נזירים לוחמים (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אירית אורבוך | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 261 |
ד"ר אירית אורבוך | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 261 |
0687340601 - האימפריות האחרונות באסיה לפני העת המודרנית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אורי סלע | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 260 |
ד"ר אורי סלע | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 260 |
0687343701 - רפואה, גוף, חברה והיסטוריה ביפן (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר רעות הררי | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 260 |
ד"ר רעות הררי | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 260 |
0687344001 - יהדות וקונפוציאניזם (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' ג'אנג פינג | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 08:00–12:00 | גילמן | 260 |
0618386101 - היוגה סוטרה: קריאות חדשות של טקסט ישן (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' דני רוה | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 16:00–20:00 | גילמן | א362 |
0687343801 - על הקיום הביולוגי וכוחות התודעה:ע"פ היוגה,האדוייטה-ודאנטה ות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר יוחנן גרינשפון | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 12:00–16:00 | רקנאטי | 409 |
שיעורי שפה מסגרת 124
יפנית שנה א'
0687168001 - יפנית שנה א' (תאריך בחינה) | ||||||
גב' ניקי ליטמן | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ב' | 08:00–10:00 | דן-דוד | 210 |
גב' מסקו מוסקוביץ | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ג' | 08:00–10:00 | דן-דוד | 210 |
גב' ניקי ליטמן | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ה' | 08:00–10:00 | דן-דוד | 210 |
0687168002 - יפנית שנה א' (תאריך בחינה) | ||||||
גב' ניקי ליטמן | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ב' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 210 |
גב' מסקו מוסקוביץ | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ג' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 210 |
גב' ניקי ליטמן | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ה' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 210 |
סינית שנה א'
0687170001 - סינית שנה א' (תאריך בחינה) | ||||||
גב' ג'אנג לי | סמסטר א'+ב' | שו"ת | א' | 08:00–10:00 | גילמן | 361 |
גב' ג'אנג לי | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ג' | 08:00–10:00 | גילמן | 361 |
גב' לואו דזיה | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ד' | 08:00–10:00 | גילמן | 361 |
0687170002 - סינית שנה א' (תאריך בחינה) | ||||||
גב' ג'אנג לי | סמסטר א'+ב' | שו"ת | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 361 |
גב' ג'אנג לי | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 361 |
גב' לואו דזיה | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 361 |
0687170003 - סינית שנה א' (תאריך בחינה) | ||||||
גב' חויי סיה | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 362 |
גב' חויי סיה | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 362 |
גב' לואו דזיה | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 362 |
0687170004 - סינית שנה א' (תאריך בחינה) | ||||||
גב' חואנג צולי | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ב' | 08:00–10:00 | גילמן | 362 |
גב' חואנג צולי | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ד' | 08:00–10:00 | גילמן | 362 |
גב' לואו דזיה | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ה' | 08:00–10:00 | גילמן | 362 |
0687170005 - סינית שנה א' (תאריך בחינה) | ||||||
גב' חואנג צולי | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 362 |
גב' חואנג צולי | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 362 |
גב' חויי סיה | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | 362 |
הינדי שנה א'
0687920001 - הינדי שנה א' (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר גנאדי שלומפר | סמסטר א'+ב' | שו"ת | א' | 12:00–14:00 | דן-דוד | 212 |
ד"ר גנאדי שלומפר | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ג' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 212 |
ד"ר גנאדי שלומפר | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ה' | 12:00–14:00 | דן-דוד | 212 |
סנסקריט שנה א'
0687900001 - סנסקריט שנה א' (תאריך בחינה) | ||||||
מר רפי פלד | סמסטר א'+ב' | שו"ת | א' | 16:00–18:00 | דן-דוד | 211 |
מר רפי פלד | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ג' | 16:00–18:00 | דן-דוד | 212 |
מר רפי פלד | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ה' | 12:00–14:00 | דן-דוד | 211 |
יפנית שנה ב'
0687268001 - יפנית שנה ב' (תאריך בחינה) | ||||||
גב' מסקו מוסקוביץ | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ב' | 10:00–12:00 | רקנאטי | 404 |
ד"ר מיקה לוי- יממורי | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ג' | 12:00–14:00 | רקנאטי | 404 |
גב' מסקו מוסקוביץ | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ד' | 10:00–12:00 | רקנאטי | 404 |
0687268002 - יפנית שנה ב' (תאריך בחינה) | ||||||
גב' ניקי ליטמן | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ב' | 12:00–14:00 | רקנאטי | 404 |
גב' מסקו מוסקוביץ | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ד' | 12:00–14:00 | רקנאטי | 404 |
גב' ניקי ליטמן | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ה' | 12:00–14:00 | רקנאטי | 404 |
סינית שנה ב'
0687270001 - סינית שנה ב' (תאריך בחינה) | ||||||
גב' חויי סיה | סמסטר א'+ב' | שו"ת | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 362 |
גב' חויי סיה | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 362 |
גב' טאנג דנהונג | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 317 |
0687270002 - סינית שנה ב' (תאריך בחינה) | ||||||
גב' ג'אנג לי | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ב' | 08:00–10:00 | גילמן | 317 |
גב' ג'אנג לי | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ד' | 08:00–10:00 | גילמן | 317 |
גב' טאנג דנהונג | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ה' | 08:00–10:00 | גילמן | 317 |
0687270003 - סינית שנה ב' (תאריך בחינה) | ||||||
גב' ג'אנג לי | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 361 |
גב' ג'אנג לי | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ד' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 211 |
גב' טאנג דנהונג | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ה' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 211 |
0687270004 - סינית שנה ב' (תאריך בחינה) | ||||||
גב' חואנג צולי | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 362 |
גב' חואנג צולי | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 362 |
גב' טאנג דנהונג | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 362 |
הינדי שנה ב'
0687921001 - הינדי שנה ב' (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר גנאדי שלומפר | סמסטר א'+ב' | שו"ת | א' | 16:00–18:00 | ווב | 501 |
ד"ר גנאדי שלומפר | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ג' | 14:00–16:00 | דן-דוד | 212 |
ד"ר גנאדי שלומפר | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ה' | 16:00–18:00 | ווב | 501 |
סנסקריט שנה ב'
0687922801 - סנסקריט שנה ב': על שדים ובני-אדם:קריאה באפוסים הגדולים בסנסק (תאריך בחינה) | ||||||
מר רפי פלד | סמסטר א' | שו"ת | א' | 10:00–12:00 | רקנאטי | 409 |
מר רפי פלד | סמסטר א' | שו"ת | ה' | 10:00–12:00 | רקנאטי | 409 |
0687922901 - סנסקריט שנה ב':מי גנב את הגולגולת שלי ?-קריאה במחזות סטיריים (תאריך בחינה) | ||||||
מר רפי פלד | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 278 |
מר רפי פלד | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 10:00–12:00 | רקנאטי | 409 |
**תלמידי שנה ב' נדרשים להירשם לשני הסמסטרים
**לתלמידי שנה ג' הקורס בסמ' ב' נחשב כטקסטים
(משוקללים כשיעורים מונוגרפיים)
קורסי העשרה בשפות
**ניתן לקחת עד 8 ש"ס מסה"כ 16 ש"ס שיעורי הבחירה
קורסי העשרה - סמ' א'
0687900801 - סינית שנה ג', חלק א' (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' ג'אנג פינג | סמסטר א' | שו"ת | א' | 08:00–10:00 | גילמן | 362 |
גב' חואנג צולי | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 08:00–10:00 | גילמן | 362 |
0687900802 - סינית שנה ג', חלק א' (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' ג'אנג פינג | סמסטר א' | שו"ת | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 362 |
גב' חואנג צולי | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 362 |
0687900201 - סינית קלאסית א' (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אסף גולדשמידט | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–18:00 | גילמן | 261 |
0687910901 - יפנית קלאסית, חלק א' (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מיקה לוי- יממורי | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 08:00–12:00 | רקנאטי | 409 |
0687901901 - יפנית שנה ג', חלק א' (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מיקה לוי- יממורי | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 12:00–14:00 | רקנאטי | 409 |
ד"ר מיקה לוי- יממורי | סמסטר א' | שו"ת | ה' | 12:00–14:00 | רקנאטי | 409 |
0687922001 - הינדי שנה ג' (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר גנאדי שלומפר | סמסטר א' | שו"ת | א' | 14:00–16:00 | דן-דוד | 211 |
ד"ר גנאדי שלומפר | סמסטר א' | שו"ת | ה' | 14:00–16:00 | דן-דוד | 211 |
קורסי העשרה - סמ' ב'
0687910801 - סינית שנה ג', חלק ב' (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' ג'אנג פינג | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 08:00–10:00 | גילמן | 362 |
גב' חואנג צולי | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 08:00–10:00 | גילמן | 362 |
0687910802 - סינית שנה ג', חלק ב' (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' ג'אנג פינג | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 362 |
גב' חואנג צולי | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 362 |
0687910201 - סינית קלאסית ב' (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יואב אריאל | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 16:00–20:00 | גילמן | 361 |
0687902001 - יפנית שנה ג', חלק ב' (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מיקה לוי- יממורי | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 12:00–14:00 | רקנאטי | 409 |
ד"ר מיקה לוי- יממורי | סמסטר ב' | שו"ת | ה' | 12:00–14:00 | רקנאטי | 409 |
0687911001 - יפנית קלאסית, חלק ב' (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מיקה לוי- יממורי | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 08:00–12:00 | רקנאטי | 409 |
סמינרים לתואר שני
**תלמידי התואר השני נדרשים להשתתף בסמינר
06870000 - סמינר מחלקתי (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
סמסטר א'+ב' | סמינר | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 449 |
סמינרי מחקר
** באישור ועדת הוראה ניתן להרשם לסמינר מהתואר הראשון
0687448901 - רגעים נשגבים בתולדות הציור והקליגרפיה בסין (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' יואב אריאל | סמסטר א' | סמינר | א' | 16:00–20:00 | גילמן | 282 |
0654400901 - היסטוריה דיגיטלית: מה, למה, איך? (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' איימי סינגר | סמסטר א' | סמינר | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 261 |
פרופ' איימי סינגר | סמסטר א' | סמינר | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 261 |
0645400101 - זיכרון להיסטוריונים (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' ידין דודאי | סמסטר א' | סמינר | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 449 |
0618404601 - פילוסופיה וטרנספורמציה** (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' דני רוה | סמסטר א' | סמינר | ד' | 10:00–14:00 | גילמן | 458 חדר עיון ע"ש |
0687449001 - משמעות החיים בהגות הודו הקלאסית: אתיקה, תשוקה, חיי היום יום (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר רועי צהר | סמסטר א' | סמינר | ה' | 16:00–20:00 | גילמן | 261 |
0687343501 - דרך אחרת בהגות הסינית העתיקה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' אנדריו פלאקס | סמסטר א' | סמינר | ה' | 10:00–14:00 | גילמן | 260 |
0687448801 - צייר לי תודעה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' יעקב רז | סמסטר א' | סמינר | ה' | 10:00–14:00 | גילמן | 262 |
0687445001 - גוף ורפואה בסין הקיסרית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אסף גולדשמידט | סמסטר א' | סמינר | ה' | 14:00–18:00 | גילמן | 260 |
0687340601 - האימפריות האחרונות באסיה לפני העת המודרנית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אורי סלע | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 260 |
ד"ר אורי סלע | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 260 |
0618354201 - לאו דזה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' גליה פת-שמיר | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 12:00–16:00 | גילמן | 262 |
0687344001 - יהדות וקונפוציאניזם (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' ג'אנג פינג | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 08:00–12:00 | גילמן | 260 |
0687446201 - הינדואיזם חי:אמונות ופרקטיקות דתיות בחיי היומיום בהודו (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אהוד הלפרין | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 16:00–20:00 | גילמן | 261 |
0687441001 - קאמי, בודהא ומה שבינהם (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אירית אורבוך | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 14:00–18:00 | גילמן | 317 |
0687443101 - הרומן הסיני המסורתי (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' מאיר שחר | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 14:00–18:00 | דן-דוד | 211 |
0687449101 - New Prespectives on Chan (Zen) Buddhism (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
Prof. Robert H.Sharf | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 12:00–16:00 | רוזנברג | 107 |
Prof. Robert H.Sharf | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 12:00–16:00 | דן-דוד | 211 |
* יינתנו עוד 5 מפגשים בימים ג',ה',ו'.נא להתעדכן במזכירות
0687449401 - Twentieth-Century Global China (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
Prof. Eugenia Lean | סמסטר ב' | סמינר | א' | 14:00–18:00 | רוזנברג | 212 |
Prof. Eugenia Lean | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 14:00–18:00 | רוזנברג | 211 |
**במסגרת הקורס ינתנו מפגשים אישיים.נא להתעדכן במזכירות
סמינרים משותפים של ביה"ס להיסטוריה
*תלמידי התואר השני נדרשים להשתתף בסמינר אחד מהרשימה
0687448701 - אימפריות פרה מודרניות: מזרח, מערב, ומה שביניהם בעת החדשה המו (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אורי סלע ד"ר עודד רבינוביץ | סמסטר א' | סמינר | ד' | 10:00–14:00 | גילמן | 449 |
0621905501 - רוסיה וסין: היסטוריה תרבותית השוואתית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' יגאל חלפין פרופ' מרק גמזה | סמסטר א' | סמינר | ג' | 16:00–20:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
סמינרים של קריאה מתקדמת בטקסטים
0687449201 - קריאת טקסטים ביפנית קלאסית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מיקה לוי- יממורי | סמסטר א' | שיעור | ה' | 14:00–18:00 | גילמן | 317 |
0687441201 - סינית מודרנית (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' ג'אנג פינג | סמסטר א' | שיעור | ג' | 08:00–12:00 | גילמן | 317 |
0687449302 - קריאת טקסטים מתקדמת בסנסקריט (תאריך בחינה) | ||||||
מר אלכס צרניאק | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–16:00 | גילמן | 361 |
סמינרי דוקטורנטים
0645101601 - סמינר דוקטורנטים (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' איימי סינגר | סמסטר א' | סמינר | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 455 |
0645101701 - סמינר דוקטורנטים (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' איימי סינגר | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 449 |