פירוט הקורסים
ייתכנו שינויים בפרטי הקורסים ובמועדי הבחינות.
יש להתעדכן באתר באופן שוטף ובמיוחד סמוך למועדי הבחינות.
פילוסופיה, כלכלה, מדע המדינה (פכ"מ) שנה א'
פכ"מ
סמסטר א'
יש לבחור תרגיל אחד צמוד לפילו' פוליטית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר איתמר פופליקר | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 278 |
0651101902 - תרגיל צמוד למבוא לפילוסופיה פוליטית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר נדב כרמון | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 317 |
0651100701 - מתמטיקה לפכ"מ
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר ארז רון | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 09:00–12:00 | גילמן | 305 |
מר ארז רון | סמסטר א' | שו"ת | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 305 |
מר עוזרי עופר | סמסטר א' | תרגיל | א' | 16:00–17:00 | גילמן | 305 |
יש לבחור קבוצה אחת של קריאה מודרכת א'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר ינאי ויס | סמסטר א' | תרגיל | ה' | 08:00–10:00 | גילמן | 306 |
0651100102 - קריאה מודרכת א'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר ינאי ויס | סמסטר א' | תרגיל | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 280 |
סמסטר ב'
יש לבחור קבוצה אחת של קריאה מודרכת ב'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' סיון אלעד | סמסטר ב' | תרגיל | ב' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 101 |
0651100202 - קריאה מודרכת ב'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' סיון אלעד | סמסטר ב' | תרגיל | ב' | 14:00–16:00 | דן-דוד | 101 |
0651100501 - סטטיסטיקה לפכ"מ
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר פרל ניר | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 08:00–10:00 | גילמן | 456 |
ד"ר פרל ניר | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 09:00–12:00 | גילמן | 456 |
מר נוי איל | סמסטר ב' | תרגיל | ב' | 12:00–13:00 | גילמן | 449 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר אילנה ארבל | סמסטר ב' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 279 |
ד"ר אילנה ארבל | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 279 |
0651100801 - חוק סמכות ופרשנות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' בנבג'י יצחק | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | טרובוביץ | 301 |
פילוסופיה
סמסטר א'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' אלי דרזנר | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
יש לבחור תרגיל אחד צמוד למבוא ללוגיקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' ענבל בלום | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 16:00–18:00 | דן-דוד | 209 |
0618101209 - פכ"מ - תרגיל צמוד למבוא ללוגיקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' יעל פייטלסון (טבח) | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 14:00–16:00 | דן-דוד | 212 |
0618103201 - מבוא לפילוסופיה חדשה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר נועה נעמן צאודרר | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618101901 - מבוא לפילוסופיה פוליטית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' אסף שרון | סמסטר א' | שיעור | ב' | 18:00–20:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
סמסטר ב'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר יאיר לוי | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
כלכלה
סמסטר ב'
יש לבחור שיעור אחד ותרגיל אחד המשויך לשיעור זה
רישום לקורס מותנה בעמידה בדרישות הקדם לקורס.
לפירוט דרישות הקדם ראו בידיעון בי"ס לכלכלה:
https://social-sciences.tau.ac.il/yedion/econ-first-pacham
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' גלבוע יצחק | סמסטר ב' | שיעור | א' | 16:00–19:00 | ברגלס | 012 |
1011210305 - מיקרו כלכלה א' - קבלת החלטות כלכליות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' לב עדי | סמסטר ב' | תרגיל | ד' | 08:00–10:00 | ברגלס | 001 |
1011210306 - מיקרו כלכלה א' - קבלת החלטות כלכליות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' לב עדי | סמסטר ב' | תרגיל | ד' | 10:00–12:00 | ברגלס | 001 |
1011210307 - מיקרו כלכלה א' - קבלת החלטות כלכליות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' ברגמן נתאי | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 08:00–11:00 | ברגלס | 012 |
1011210308 - מיקרו כלכלה א' - קבלת החלטות כלכליות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר עוזרי עופר | סמסטר ב' | תרגיל | א' | 10:00–12:00 | ברגלס | 012 |
1011210309 - מיקרו כלכלה א' - קבלת החלטות כלכליות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר עוזרי עופר | סמסטר ב' | תרגיל | א' | 14:00–16:00 | ברגלס | 012 |
1011210310 - מיקרו כלכלה א' - קבלת החלטות כלכליות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר פרשטמן דניאל | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 11:00–14:00 | ברגלס | 012 |
1011210311 - מיקרו כלכלה א' - קבלת החלטות כלכליות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' ויסמן הדר | סמסטר ב' | תרגיל | ג' | 10:00–12:00 | ברגלס | 010 |
1011210312 - מיקרו כלכלה א' - קבלת החלטות כלכליות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' ויסמן הדר | סמסטר ב' | תרגיל | ג' | 12:00–14:00 | ברגלס | 001 |
מדע המדינה
סמסטר א'
יש לבחור תרגיל אחד לכל שיעור
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר שומר יעל | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–13:00 | נפתלי | 001 |
1031110030 - כתיבה ומחקר במדע המדינה**לתלמידי פכ"מ בלבד
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' טרגר קלרטה | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 13:00–14:00 | נפתלי | 004 |
1031110031 - כתיבה ומחקר במדע המדינה**לתלמידי פכ"מ בלבד
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' טרגר קלרטה | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 14:00–15:00 | נפתלי | 004 |
1031100201 - פוליטיקה ומשטר בישראל
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' אמל ג'מאל | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–13:00 | נפתלי | 201 |
1031100230 - פוליטיקה ומשטר בישראל**לתלמידי פכ"מ בלבד
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' ריבלין אנגרט נעמה | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 13:00–14:00 | נפתלי | 207 |
1031100231 - פוליטיקה ומשטר בישראל**לתלמידי פכ"מ בלבד
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' ריבלין אנגרט נעמה | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 14:00–15:00 | נפתלי | 207 |
סמסטר ב'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר נבון עמנואל | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–19:00 | נפתלי | 101 |
1031190030 - מבוא ליחסים בינלאומיים ואסטרטגיה**לתלמידי פכ"מ בלבד
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' רביב שיר | סמסטר ב' | תרגיל | ג' | 14:00–15:00 | נפתלי | 107 |
1031190031 - מבוא ליחסים בינלאומיים ואסטרטגיה**לתלמידי פכ"מ בלבד
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' רביב שיר | סמסטר ב' | תרגיל | ג' | 15:00–16:00 | נפתלי | 107 |
משפטים
קורס חובה לשנה א'
יש לבחור קבוצה אחת מבין השתיים
סמסטר ב'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' זיו נטע | סמסטר ב' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | טרובוביץ | 105 - אולם הופיין |
פרופ' זיו נטע | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | טרובוביץ | 105 - אולם הופיין |
1411910710 - חקיקה ורגולציה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר לוסטיג דורין | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 08:00–10:00 | טרובוביץ | 35 אולם כס המשפט |
ד"ר לוסטיג דורין | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 08:00–10:00 | טרובוביץ | 35 אולם כס המשפט |
פילוסופיה, כלכלה, מדע המדינה (פכ"מ) שנה ב'
פכ"מ
סמסטר א'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' מרגלית יותם | סמסטר א' | שיעור | ד' | 09:00–12:00 | נפתלי | 207 |
סמסטר ב'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר קוק אלי | סמסטר ב' | שיעור | א' | 12:00–16:00 | גילמן | 305 |
- מיועד לתלמידי שנים ב' ו - ג'
- לא פתוח לתלמידי שנה א'
- לא רשאים להירשם סטודנטים שלמדו את הקורס
- "תולדות המחשבה הכלכלית: 1665-2015 " מס' 1011-3165
פילוסופיה
סמסטר א'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר עמיחי עמית | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 281 |
0618220001 - מבוא לפילוסופיה במאה התשע-עשרה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' עילית פרבר | סמסטר א' | שיעור | ג' | 18:00–20:00 | דן-דוד | 003 |
סמסטר ב'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר דן טנא | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 326 |
שיעור קריאה/יסוד בפילוסופיה למי שהחל לימודיו בתשע"ח
ואילך
יש ללמוד שיעור קריאה/יסוד אחד לפחות
יש לבדוק דרישות קדם לקורס טרם הרישום
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' אסף שרון | סמסטר א' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 278 |
0618244701 - שיעור יסוד: היידגר ולוינס - אונטולוגיה או אתיקה?
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' חגי כנען | סמסטר א' | שיעור | ב' | 18:00–20:00 | גילמן | 278 |
0618214101 - שיעור יסוד: פרקים ב"פילוסופיה של המשפט" מאת היגל
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' צבי טאובר | סמסטר א' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 279 |
0618295201 - שיעור יסוד: דרידה בשולי הפילוסופיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר ענת מטר | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 277 |
0618211601 - שיעור יסוד: גוף ונפש - מאריסטו עד מרלו-פונטי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' רות רונן | סמסטר א' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 279 |
0618221801 - שיעור יסוד: דיאלוגים ופולמוסים בפילוסופיה הודית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' דני רוה | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 279 |
0618218901 - שיעור יסוד: סוגיות בפילוסופיה אפיקוראית וסטואית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר שרון וייסר | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 279 |
0618283301 - שיעור יסוד: פילוסופיה של ההיסטוריה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' עילית פרבר | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 279 |
0618286501 - שיעור יסוד: פילוסופיה של הנפש
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר יאיר לוי | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 307 |
0618273001 - שיעור יסוד: המהפך הביקורתי בהגותו של קאנט
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר עפרה רכטר | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 18:00–20:00 | גילמן | 277 |
0618211101 - שיעור יסוד: הפילוסופיה בימה"ב - זרמים מרכזיים וסוגיות נבחרות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' יוסף שורץ | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 278 |
0618207301 - שיעור יסוד: ולטר בנימין - שפה, טבע והסטוריה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' אלי פרידלנדר | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 278 |
0618285301 - שיעור יסוד: סימבולים - שפה, חישוב, מחשבה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' אלי דרזנר | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 278 |
0618202701 - שיעור יסוד: המצאת הדברים - המפנה האריסטוטלי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' אורנה הררי | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 278 |
0618243501 - שיעור יסוד: שיטוטים פילוסופיים - מאודאלקה עד הומי בהבה וחזרה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' דני רוה | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 278 |
0618223001 - שיעור יסוד: רעיון האמנה החברתית (הובס, לוק, רוסו)
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' צבי טאובר | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 278 |
0618521101 - שיעור קריאה: ז'אק רנסייר, "חלוקת החושי"
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' קרן שחר | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 260 |
0618521301 - שיעור קריאה: לודוויג ויטגנשטיין, "על הוודאות"
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר אורן רוז | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 307 |
0618522401 - שיעור קריאה: גילברט רייל "The Concept of Mind"
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר יאיר לוי | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 317 |
0618521901 - שיעור קריאה: מנג דזה (מנציוס)
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' גליה פת-שמיר | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 307 |
0618522001 - שיעור קריאה: ג'ודית בטלר, "Excitable Speech"
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר גלעד קינן | סמסטר ב' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 306 |
0618522201 - שיעור קריאה: מישל פוקו, "המילים והדברים"
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר רגב יאירי | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 277 |
0618521801 - שיעור קריאה: ג'ון מקדוואל, "Mind and World"
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר אמיר ירצקי | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 307 |
0618521601 - שיעור קריאה: היידגר, "מהי חשיבה?"
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר תום מרגלית | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | 306 |
כלכלה
יש לבחור שיעור אחד ותרגיל אחד המשויך לשיעור זה
רישום לקורס מותנה בעמידה בדרישות הקדם לקורס
לפירוט דרישות הקדם ראו בידיעון בי"ס לכלכלה:
https://social-sciences.tau.ac.il/yedion/econ-first-pacham
סמסטר א'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר ספורטא איתי מר בן יהודה שלומי | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–17:00 | ברגלס | 010 |
1011210202 - מאקרו כלכלה א' - תצרוכת, השקעה, ושוק העבודה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר ספורטא איתי ד"ר בשן אורן | סמסטר א' | שיעור | ה' | 09:00–12:00 | ברגלס | 012 |
1011210203 - מאקרו כלכלה א' - תצרוכת, השקעה, ושוק העבודה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר ספורטא איתי ד"ר בשן אורן | סמסטר א' | שיעור | ה' | 14:00–17:00 | ברגלס | 012 |
1011210204 - מאקרו כלכלה א' - תצרוכת, השקעה, ושוק העבודה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר בן בשט יוני | סמסטר א' | תרגיל | א' | 14:00–16:00 | ברגלס | 011 |
1011210205 - מאקרו כלכלה א' - תצרוכת, השקעה, ושוק העבודה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר כהן אסף | סמסטר א' | תרגיל | א' | 14:00–16:00 | נפתלי | 103 |
1011210206 - מאקרו כלכלה א' - תצרוכת, השקעה, ושוק העבודה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' גת דינה | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 12:00–14:00 | ברגלס | 011 |
1011210207 - מאקרו כלכלה א' - תצרוכת, השקעה, ושוק העבודה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר בן בשט יוני | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 12:00–14:00 | ברגלס | 012 |
1011210208 - מאקרו כלכלה א' - תצרוכת, השקעה, ושוק העבודה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' גת דינה | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 14:00–16:00 | ברגלס | 001 |
1011210209 - מאקרו כלכלה א' - תצרוכת, השקעה, ושוק העבודה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' גת דינה | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 16:00–18:00 | ברגלס | 001 |
1011210901 - מיקרו כלכלה ב' - כלכלת רווחה והשוק התחרותי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
דר בינסקי הדר | סמסטר א' | שיעור | א' | 16:00–19:00 | ברגלס | 011 |
1011210902 - מיקרו כלכלה ב' - כלכלת רווחה והשוק התחרותי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר עוזרי עופר | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 12:00–14:00 | ברגלס | 011 |
1011210903 - מיקרו כלכלה ב' - כלכלת רווחה והשוק התחרותי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר עוזרי עופר | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 14:00–16:00 | ברגלס | 011 |
1011210904 - מיקרו כלכלה ב' - כלכלת רווחה והשוק התחרותי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' פוזנר עדי | סמסטר א' | שיעור | ב' | 08:00–11:00 | ברגלס | 010 |
1011210905 - מיקרו כלכלה ב' - כלכלת רווחה והשוק התחרותי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' פוזנר עדי | סמסטר א' | שיעור | ג' | 08:00–11:00 | ברגלס | 012 |
1011210906 - מיקרו כלכלה ב' - כלכלת רווחה והשוק התחרותי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' ויסמן הדר | סמסטר א' | תרגיל | א' | 08:00–10:00 | ברגלס | 012 |
1011210907 - מיקרו כלכלה ב' - כלכלת רווחה והשוק התחרותי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' ויסמן הדר | סמסטר א' | תרגיל | א' | 10:00–12:00 | ברגלס | 011 |
1011210908 - מיקרו כלכלה ב' - כלכלת רווחה והשוק התחרותי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר גוטמן אלעד | סמסטר א' | תרגיל | א' | 12:00–14:00 | ברגלס | 001 |
1011210909 - מיקרו כלכלה ב' - כלכלת רווחה והשוק התחרותי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר גוטמן אלעד | סמסטר א' | תרגיל | א' | 16:00–18:00 | שאפל | 118 |
לתשומת לבכם: לשיעור אקונומטריקה יש שני מופעים
בשבוע + תרגיל. סה"כ 6 שעות שבועיות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר שלוסר אנליה פרופ' כהן אלמה | סמסטר א' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | ברגלס | 012 |
ד"ר שלוסר אנליה פרופ' כהן אלמה | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | ברגלס | 012 |
1011210602 - מבוא לאקונומטריקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' כהן אלמה ד"ר שלוסר אנליה | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | ברגלס | 012 |
פרופ' כהן אלמה ד"ר שלוסר אנליה | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | ברגלס | 012 |
1011210603 - מבוא לאקונומטריקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' צור דה לה וגה נועה | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 16:00–18:00 | ברגלס | 001 |
1011210604 - מבוא לאקונומטריקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' צור דה לה וגה נועה | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 18:00–20:00 | ברגלס | 001 |
1011210605 - מבוא לאקונומטריקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר שנן ינאי | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 12:00–14:00 | ברגלס | 001 |
1011210606 - מבוא לאקונומטריקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר שנן ינאי | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 14:00–16:00 | ברגלס | 001 |
1011210607 - מבוא לאקונומטריקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר וייסבורד שרית | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | ברגלס | 001 |
ד"ר וייסבורד שרית | סמסטר א' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | ברגלס | 001 |
1011210608 - מבוא לאקונומטריקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר דה מלאך אלעד | סמסטר א' | תרגיל | א' | 08:00–10:00 | ברגלס | 008 |
1011210609 - מבוא לאקונומטריקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר דה מלאך אלעד | סמסטר א' | תרגיל | א' | 10:00–12:00 | ברגלס | 008 |
1011210501 - מאקרו כלכלה ב' - שיווי משקל, מדיניות, והמשק הפתוח
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר וייסמן דארין | סמסטר א' | שיעור | א' | 17:00–20:00 | ברגלס | 001 |
1011210502 - מאקרו כלכלה ב' - שיווי משקל, מדיניות, והמשק הפתוח
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר כהן אסף | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 14:00–16:00 | ברגלס | 011 |
סמסטר ב'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר סטי עופר | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 09:00–12:00 | ברגלס | 011 |
1011210211 - מאקרו כלכלה א' - תצרוכת, השקעה, ושוק העבודה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר בן בשט יוני | סמסטר ב' | תרגיל | ג' | 12:00–14:00 | ברגלס | 011 |
1011210910 - מיקרו כלכלה ב' - כלכלת רווחה והשוק התחרותי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' נאמן צבי | סמסטר ב' | שיעור | א' | 16:00–19:00 | ברגלס | 010 |
1011210911 - מיקרו כלכלה ב' - כלכלת רווחה והשוק התחרותי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר סברין רום | סמסטר ב' | תרגיל | ג' | 14:00–16:00 | ברגלס | 011 |
1011210912 - מיקרו כלכלה ב' - כלכלת רווחה והשוק התחרותי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר סברין רום | סמסטר ב' | תרגיל | ג' | 18:00–20:00 | ברגלס | 011 |
לתשומת לבכם: לשיעור אקונומטריקה יש שני מופעים
בשבוע + תרגיל. סה"כ 6 שעות שבועיות.
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
דר' ששון רועי | סמסטר ב' | שיעור | א' | 19:00–21:00 | ברגלס | 012 |
דר' ששון רועי | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | ברגלס | 012 |
1011210611 - מבוא לאקונומטריקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' צור דה לה וגה נועה | סמסטר ב' | תרגיל | א' | 10:00–12:00 | נפתלי | 108 |
1011210612 - מבוא לאקונומטריקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' צור דה לה וגה נועה | סמסטר ב' | תרגיל | א' | 14:00–16:00 | ברגלס | 010 |
1011210503 - מאקרו כלכלה ב' - שיווי משקל, מדיניות, והמשק הפתוח
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר וייס דוד פרופ' חזן משה | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 08:00–11:00 | ברגלס | 012 |
1011210504 - מאקרו כלכלה ב' - שיווי משקל, מדיניות, והמשק הפתוח
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר וייס דוד פרופ' חזן משה | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 08:00–11:00 | ברגלס | 012 |
1011210505 - מאקרו כלכלה ב' - שיווי משקל, מדיניות, והמשק הפתוח
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר וייס דוד פרופ' חזן משה | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 08:00–11:00 | ברגלס | 012 |
1011210506 - מאקרו כלכלה ב' - שיווי משקל, מדיניות, והמשק הפתוח
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר אודאי רועי | סמסטר ב' | תרגיל | ג' | 12:00–14:00 | ברגלס | 010 |
1011210507 - מאקרו כלכלה ב' - שיווי משקל, מדיניות, והמשק הפתוח
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר אודאי רועי | סמסטר ב' | תרגיל | ג' | 14:00–16:00 | ברגלס | 001 |
1011210508 - מאקרו כלכלה ב' - שיווי משקל, מדיניות, והמשק הפתוח
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר כהן אסף | סמסטר ב' | תרגיל | ד' | 12:00–14:00 | ברגלס | 001 |
1011210509 - מאקרו כלכלה ב' - שיווי משקל, מדיניות, והמשק הפתוח
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר כהן אסף | סמסטר ב' | תרגיל | ד' | 17:00–19:00 | ברגלס | 010 |
1011210510 - מאקרו כלכלה ב' - שיווי משקל, מדיניות, והמשק הפתוח
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' פוקס הדר | סמסטר ב' | תרגיל | א' | 14:00–16:00 | ברגלס | 001 |
1011210511 - מאקרו כלכלה ב' - שיווי משקל, מדיניות, והמשק הפתוח
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' פוקס הדר | סמסטר ב' | תרגיל | א' | 16:00–18:00 | ברגלס | 001 |
מדע המדינה
סמסטר א'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר קלאובר יבגני | סמסטר א' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | נפתלי | 201 |
1031210602 - פוליטיקה השוואתית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' שלייפר דריה | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 12:00–13:00 | נפתלי | 106 |
1031210603 - פוליטיקה השוואתית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' שלייפר דריה | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 13:00–14:00 | נפתלי | 106 |
1031210604 - פוליטיקה השוואתית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר רול יונתן | סמסטר א' | תרגיל | ה' | 14:00–15:00 | נפתלי | 425 |
סמסטר ב'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' שיין יוסף | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | נפתלי | 201 |
1031210607 - פוליטיקה השוואתית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר רול יונתן | סמסטר ב' | תרגיל | ג' | 12:00–13:00 | נפתלי | 205 |
1031210608 - פוליטיקה השוואתית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר רול יונתן | סמסטר ב' | תרגיל | ג' | 13:00–14:00 | נפתלי | 205 |
1031210609 - פוליטיקה השוואתית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' שלייפר דריה | סמסטר ב' | תרגיל | ג' | 12:00–13:00 | נפתלי | 004 |
1031210610 - פוליטיקה השוואתית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' שלייפר דריה | סמסטר ב' | תרגיל | ג' | 13:00–14:00 | נפתלי | 004 |
משפטים
בשנה ב' ניתן להירשם לקורס אחד או שניים מבין:
דיני חוזים/משפט ישראלי
דיני נזיקין/דיני עונשין/משפט חוקתי
משפט מנהלי/דיני קניין/משפט בינלאומי פומבי
דיני עבודה
סמסטר א'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר דודזון נטלי רוז | סמסטר א' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | טרובוביץ | 105 - אולם הופיין |
ד"ר דודזון נטלי רוז | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | טרובוביץ | 105 - אולם הופיין |
1411910101 - דיני חוזים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר קריכלי כץ תמר | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | טרובוביץ | 105 - אולם הופיין |
ד"ר קריכלי כץ תמר | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | טרובוביץ | 105 - אולם הופיין |
1411910210 - משפט חוקתי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר פינטו מיטל | סמסטר א' | שו"ת | א' | 10:00–12:00 | טרובוביץ | 35 אולם כס המשפט |
ד"ר פינטו מיטל | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 10:00–12:00 | טרובוביץ | 35 אולם כס המשפט |
1411922501 - דיני עבודה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
שופטת לויט מיכל | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | טרובוביץ | 308- אולם בן שמש |
שופטת לויט מיכל | סמסטר א' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | טרובוביץ | 308- אולם בן שמש |
1411922410 - משפט מנהלי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר פלג איל | סמסטר א' | שיעור | ב' | 08:00–10:00 | טרובוביץ | 105 - אולם הופיין |
ד"ר פלג איל | סמסטר א' | שיעור | ה' | 08:00–10:00 | טרובוביץ | 105 - אולם הופיין |
1411922301 - משפט בינלאומי פומבי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר לוסטיג דורין | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | טרובוביץ | 308- אולם בן שמש |
ד"ר לוסטיג דורין | סמסטר א' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | טרובוביץ | 308- אולם בן שמש |
1411910901 - דיני עונשין
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר קידרון איתן | סמסטר א' | שיעור | א' | 08:00–10:00 | טרובוביץ | 105 - אולם הופיין |
ד"ר קידרון איתן | סמסטר א' | שיעור | ד' | 08:00–10:00 | טרובוביץ | 105 - אולם הופיין |
1411910910 - דיני עונשין
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר אוחנה דניאל | סמסטר א' | שיעור | א' | 08:00–10:00 | טרובוביץ | 35 אולם כס המשפט |
ד"ר אוחנה דניאל | סמסטר א' | שיעור | ד' | 08:00–10:00 | טרובוביץ | 35 אולם כס המשפט |
1411922101 - דיני קניין
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' זנדברג חיים | סמסטר א' | שיעור | ה' | 08:30–10:00 | טרובוביץ | 308- אולם בן שמש |
פרופ' זנדברג חיים | סמסטר א' | שיעור | ב' | 08:30–10:00 | טרובוביץ | 308- אולם בן שמש |
1411910301 - משפט ישראלי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' לחובסקי אסף | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | טרובוביץ | 105 - אולם הופיין |
פרופ' לחובסקי אסף | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | טרובוביץ | 105 - אולם הופיין |
0608112201 - פמיניזמים, משפט וחברה בישראל
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' דפנה הקר | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 281 |
סמסטר ב'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' דויטש מיגל | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | טרובוביץ | 308- אולם בן שמש |
פרופ' דויטש מיגל | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | טרובוביץ | 308- אולם בן שמש |
1411922510 - דיני עבודה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' מונדלק גיא | סמסטר ב' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | טרובוביץ | 308- אולם בן שמש |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' בלנק ישי | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | טרובוביץ | 301 |
פרופ' בלנק ישי | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | טרובוביץ | 301 |
1411910410 - דיני נזיקין
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' דורפמן אביחי | סמסטר ב' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | טרובוביץ | 35 אולם כס המשפט |
פרופ' דורפמן אביחי | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | טרובוביץ | 35 אולם כס המשפט |
1411922310 - משפט בינלאומי פומבי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר ליבליך אליאב | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | טרובוביץ | 308- אולם בן שמש |
ד"ר ליבליך אליאב | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 08:30–10:00 | טרובוביץ | 308- אולם בן שמש |
פילוסופיה, כלכלה, מדע המדינה (פכ"מ) שנה ג'
פכ"מ
סמסטר ב'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' ארד אילה | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | רקנאטי | 405 |
שנתי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' אסף שרון | סמסטר א' | סמינר | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 304 |
פרופ' אסף שרון | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 14:00–16:00 |
פילוסופיה
סמסטר א'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר ירון סנדרוביץ | סמסטר א' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
כלכלה
מיקרו ג': יש לבחור שיעור אחד ותרגיל צמוד
רישום לקורס מותנה בעמידה בדרישות הקדם לקורס
לפירוט דרישות הקדם ראו בידיעון בי"ס לכלכלה:
https://social-sciences.tau.ac.il/yedion/econ-first-pacham
סמסטר א'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר זלצר דן ד"ר בירד דניאל | סמסטר א' | שיעור | א' | 14:00–17:00 | ברגלס | 001 |
1011210403 - מיקרו כלכלה ג' - כוח שוק, כלכלת אינפורמציה ותורת המשחקים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר יברכיהו דורון | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 08:00–10:00 | ברגלס | 008 |
1011210404 - מיקרו כלכלה ג' - כוח שוק, כלכלת אינפורמציה ותורת המשחקים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר קריסטל מיכאל | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 14:00–16:00 | ברגלס | 011 |
1011210405 - מיקרו כלכלה ג' - כוח שוק, כלכלת אינפורמציה ותורת המשחקים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר קריסטל מיכאל | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 16:00–18:00 | ברגלס | 011 |
סמסטר ב'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר זלצר דן ד"ר בירד דניאל | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 09:00–12:00 | ברגלס | 010 |
1011210407 - מיקרו כלכלה ג' - כוח שוק, כלכלת אינפורמציה ותורת המשחקים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר זלצר דן ד"ר בירד דניאל | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 14:00–17:00 | ברגלס | 010 |
1011210408 - מיקרו כלכלה ג' - כוח שוק, כלכלת אינפורמציה ותורת המשחקים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר קריסטל מיכאל | סמסטר ב' | תרגיל | ב' | 14:00–16:00 | ברגלס | 001 |
1011210409 - מיקרו כלכלה ג' - כוח שוק, כלכלת אינפורמציה ותורת המשחקים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר קריסטל מיכאל | סמסטר ב' | תרגיל | ב' | 18:00–20:00 | ברגלס | 011 |
1011210410 - מיקרו כלכלה ג' - כוח שוק, כלכלת אינפורמציה ותורת המשחקים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר יברכיהו דורון | סמסטר ב' | תרגיל | ג' | 16:00–18:00 | ברגלס | 001 |
1011210411 - מיקרו כלכלה ג' - כוח שוק, כלכלת אינפורמציה ותורת המשחקים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר יברכיהו דורון | סמסטר ב' | תרגיל | ג' | 18:00–20:00 | ברגלס | 001 |
משפטים
סמסטר א'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר לביא שי נ. | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | טרובוביץ | 301 |
שיעורי בחירה לשנים א' - ג'
יש לבדוק עמידה בדרישות קדם ולוח בחינות טרם
הרישום
תלמידי שנה א' - הרישום לקורס בחירה רק באישור יועץ
וברישום ידני בלבד במזכירות התכנית
מתוך תכנית הפכ"מ
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר מיקי פלד | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | דן-דוד | 102 |
מר מיקי פלד | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 304 |
- קורס משלב עשייה חברתית
- ע"פ הגשת מועמדות עד 04/07/2019
- הקורס מיועד לתלמידי שנים ב'-ג'
- מפגשי הקורס יתקיימו בסמסטר א' עד השעה 19:00 ובסמ' ב' עד
- עד השעה 20:00. התלמידים נדרשים לקחת זאת בחשבון בעת
- תכנון מערכת השעות לשנת הלימודים הנוכחית.
- ייתכנו מספר מפגשים בימי ו'.
מתוך החוג ללימודי מגדר
סמסטר א'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר מירי רוזמרין | סמסטר א' | שיעור | ה' | 08:00–10:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0607542801 - כשאת אומרת לא, למה את מתכוונת? תרבות אונס בישראל
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר משעלי יעל | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 18:00–20:00 | רוזנברג | 106 |
0608100701 - בבית ובחוץ: נשים בישראל בשנות המדינה הראשונות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר גבע שרון | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | ווב | 103 |
0608360401 - למה יש רק מארי קירי אחת - פילוסופיה, פמיניזם ומדע
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' מאיה רומן | סמסטר ב' | סדנה | ג' | 16:00–18:00 | דן-דוד | 102 |
0608360402 - למה יש רק מארי קירי אחת - פילוסופיה, פמיניזם ומדע
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' מאיה רומן | סמסטר ב' | עבודה מעשית | 00:00–00:00 |
- קורס משלב עשייה בהיקף 4 ש"ס
- אינו מיועד למי שלמד את הקורס "למה יש רק מארי קירי
- אחת - ידע פמיניסטי וקהילה"
מתוך החוג לניהול ועל פי הגשת מועמדות
סמסטר ב'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר פרידמן יאיר | סמסטר ב' | פרויקט | א' | 16:00–20:00 | רקנאטי | 252 |
מתוך החוג לפילוסופיה
סמסטר א'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר שרון וייסר | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618104101 - מבוא לפילוסופיה של המדע
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר אורי בלקינד | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618104301 - מבוא לפילוסופיה סינית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' גליה פת-שמיר | סמסטר א' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | ווב | 001 |
0618101601 - מבוא לפילוסופיה של הדת
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר נחמה ורבין | סמסטר א' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
0618745801 - לוגיקה - שיעור המשך
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר עפרה רכטר | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 307 |
0618745802 - לוגיקה - שיעור המשך, תרגיל צמוד לנ"ל
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר שי אטר | סמסטר א' | תרגיל | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 307 |
0618758501 - פילוסופיה פוליטית - שיעור המשך
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' צבי טאובר | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 280 |
0618222301 - פילוסופיה הודית - שיעור המשך
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר רועי צהר | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 305 |
0618235001 - תורת ההכרה ומטפיזיקה - שיעור המשך
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' רות ויינטראוב | סמסטר א' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 279 |
0618240001 - אסתטיקה - שיעור המשך
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' אלי פרידלנדר | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 277 |
0618240101 - פילוסופיה של השפה - שיעור המשך
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר דנה ריזנפלד | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 307 |
0618220901 - פילוסופיה של הדת - שיעור המשך
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר נחמה ורבין | סמסטר א' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 307 |
0618221101 - שיעור יסוד: סמכות פוליטית - בין אנרכיזם לעריצות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' אסף שרון | סמסטר א' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 278 |
0618244701 - שיעור יסוד: היידגר ולוינס - אונטולוגיה או אתיקה?
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' חגי כנען | סמסטר א' | שיעור | ב' | 18:00–20:00 | גילמן | 278 |
0618214101 - שיעור יסוד: פרקים ב"פילוסופיה של המשפט" מאת היגל
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' צבי טאובר | סמסטר א' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 279 |
0618295201 - שיעור יסוד: דרידה בשולי הפילוסופיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר ענת מטר | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 277 |
0618211601 - שיעור יסוד: גוף ונפש - מאריסטו עד מרלו-פונטי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' רות רונן | סמסטר א' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 279 |
0618221801 - שיעור יסוד: דיאלוגים ופולמוסים בפילוסופיה הודית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' דני רוה | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 279 |
0618218901 - שיעור יסוד: סוגיות בפילוסופיה אפיקוראית וסטואית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר שרון וייסר | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 279 |
0618283301 - שיעור יסוד: פילוסופיה של ההיסטוריה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' עילית פרבר | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 279 |
0618521101 - שיעור קריאה: ז'אק רנסייר, "חלוקת החושי"
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' קרן שחר | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 260 |
0618521301 - שיעור קריאה: לודוויג ויטגנשטיין, "על הוודאות"
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר אורן רוז | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 307 |
0618522401 - שיעור קריאה: גילברט רייל "The Concept of Mind"
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר יאיר לוי | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 317 |
0618521901 - שיעור קריאה: מנג דזה (מנציוס)
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' גליה פת-שמיר | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 307 |
סמסטר ב'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר דנה ריזנפלד | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618104201 - מבוא לפילוסופיה הודית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' דני רוה | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
0618105901 - מבוא לאסתטיקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' חגי כנען | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 18:00–20:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618103002 - מבוא לפילוסופיה יוונית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' אורנה הררי | סמסטר ב' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618286501 - שיעור יסוד: פילוסופיה של הנפש
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר יאיר לוי | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 307 |
0618273001 - שיעור יסוד: המהפך הביקורתי בהגותו של קאנט
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר עפרה רכטר | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 18:00–20:00 | גילמן | 277 |
0618211101 - שיעור יסוד: הפילוסופיה בימה"ב - זרמים מרכזיים וסוגיות נבחרות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' יוסף שורץ | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 278 |
0618207301 - שיעור יסוד: ולטר בנימין - שפה, טבע והסטוריה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' אלי פרידלנדר | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 278 |
0618285301 - שיעור יסוד: סימבולים - שפה, חישוב, מחשבה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' אלי דרזנר | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 278 |
0618202701 - שיעור יסוד: המצאת הדברים - המפנה האריסטוטלי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' אורנה הררי | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 278 |
0618243501 - שיעור יסוד: שיטוטים פילוסופיים - מאודאלקה עד הומי בהבה וחזרה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' דני רוה | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 278 |
0618223001 - שיעור יסוד: רעיון האמנה החברתית (הובס, לוק, רוסו)
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' צבי טאובר | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 278 |
0618522001 - שיעור קריאה: ג'ודית בטלר, "Excitable Speech"
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר גלעד קינן | סמסטר ב' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 306 |
0618522201 - שיעור קריאה: מישל פוקו, "המילים והדברים"
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר רגב יאירי | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 277 |
0618521801 - שיעור קריאה: ג'ון מקדוואל, "Mind and World"
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר אמיר ירצקי | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 307 |
0618521601 - שיעור קריאה: היידגר, "מהי חשיבה?"
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר תום מרגלית | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | 306 |
מתוך ביה"ס לכלכלה
סמסטר א
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' שפיגלר רן | סמסטר א' | שו"ת | א' | 16:00–18:00 | ברגלס | 101 |
1011319301 - כלכלה בעולם ה- Big Data
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
דר' ששון רועי | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 18:00–21:00 | ברגלס | 010 |
1011332101 - בנקאות בישראל: תאוריה ויישום**
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר בנימיני יעל | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 08:00–10:00 | ברגלס | 011 |
1011343401 - סדנא לתלמידים מצטיינים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר זלצר דן | סמסטר א' | סדנה | ד' | 12:00–14:00 | ברגלס | 101 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר וייס דוד | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 08:00–11:00 | ברגלס | 011 |
סמסטר ב'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר אינגבר גלי | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 16:00–18:00 | ברגלס | 010 |
1011322001 - מדיניות כלכלית בישראל**
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' בן- דוד דן | סמסטר ב' | שו"ת | ה' | 12:00–15:00 | נפתלי | 004 |
1011333401 - החלטות בתנאי אי ודאות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' גלבוע יצחק | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 12:00–14:00 | ברגלס | 011 |
1011319101 - Introduction to Financial Economics**
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' ברגמן נתאי | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 09:00–12:00 | ברגלס | 010 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' הרקוביץ צבי | סמסטר ב' | שו"ת | ה' | 10:00–12:00 | ברגלס | 011 |
1011347401 - הגבלים עסקיים ורגולציה כלכלית**
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר שלם רועי | סמסטר ב' | שו"ת | ה' | 16:00–18:00 | ברגלס | 010 |
1011355001 - הסטוריה כלכלית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר גולדברג דרור | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 12:00–14:00 | ברגלס | 010 |
1011350901 - אופציות ושווקים פיננסיים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר בן יהודה שלומי | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 12:00–14:00 | ברגלס | 001 |
מתוך החוג למדע המדינה
סמסטר א'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' גת עזר | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | נפתלי | 210 |
1031210802 - אסטרטגיה בעידן המודרני
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר פלדמן דורון | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 14:00–15:00 | נפתלי | 103 |
1031210803 - אסטרטגיה בעידן המודרני
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר פלדמן דורון | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 15:00–16:00 | נפתלי | 103 |
1031210804 - אסטרטגיה בעידן המודרני
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' שלייפר דריה | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 13:00–14:00 | נפתלי | 107 |
1031180001 - מנהל ציבורי ומדיניות ציבורית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר מנדלקרן רונן | סמסטר א' | שיעור | ד' | 16:00–19:00 | נפתלי | 101 |
1031180002 - מנהל ציבורי ומדיניות ציבורית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' דולינקו ענבר | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 09:00–10:00 | נפתלי | 105 |
1031180003 - מנהל ציבורי ומדיניות ציבורית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' דולינקו ענבר | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 10:00–11:00 | נפתלי | 105 |
1031210301 - כלכלה פוליטית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר שדה טל | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | נפתלי | 001 |
1031210304 - כלכלה פוליטית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר עפרי נהוראי | סמסטר א' | תרגיל | ה' | 10:00–12:00 | נפתלי | 107 |
1031210305 - כלכלה פוליטית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר עפרי נהוראי | סמסטר א' | תרגיל | ה' | 12:00–14:00 | נפתלי | 107 |
1031210306 - כלכלה פוליטית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר רובינשטיין ערן | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 14:00–16:00 | נפתלי | 106 |
1031210307 - כלכלה פוליטית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר רובינשטיין ערן | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 16:00–18:00 | נפתלי | 106 |
1031379301 - תיאוריות של אינטגרציה: מדוע מדינות מוותרות על הריבונות שלהן?
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר לופוביץ אמיר | סמסטר א' | שיעור | ב' | 18:00–21:00 | נפתלי | 106 |
1031379101 - מחשבה פוליטית יהודית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר קופר ג'ולי | סמסטר א' | שיעור | ד' | 13:00–16:00 | נפתלי | 505 |
1031384101 - מעצמאות למעצמה: מדינאות של ארה"ב בראשית דרכה, 1776-1829
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' קוצ'ין מיכאל | סמסטר א' | שיעור | א' | 09:00–12:00 | נפתלי | 419 |
1031382101 - אירופה במשבר
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר שדה טל | סמסטר א' | שיעור | ד' | 09:00–12:00 | נפתלי | 004 |
1031383901 - פוליטיקה וטכנולוגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' מתניה אביתר | סמסטר א' | שיעור | ד' | 13:00–16:00 | נפתלי | 004 |
1031392901 - המאה הישראלית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' שיין יוסף | סמסטר א' | שיעור | ג' | 13:00–16:00 | נפתלי | 004 |
1031368701 - בית משפט עליון אמריקאי: פוליטיקה וחוק נפגשים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר זומר אודי | סמסטר א' | שיעור | ב' | 09:00–12:00 | נפתלי | 106 |
1031458301 - לאומיות ורב תרבותיות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' ספקטורווסקי אלברטו | סמסטר א' | שיעור | ג' | 10:00–13:00 | נפתלי | 108 |
1031368801 - זכויות וחירויות אזרחיות בדמוקרטיה האמריקאית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר זומר אודי | סמסטר א' | שיעור | א' | 13:00–16:00 | נפתלי | 107 |
סמסטר ב'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר מנדלקרן רונן | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 16:00–19:00 | נפתלי | 201 |
1031180007 - מנהל ציבורי ומדיניות ציבורית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר אשר אור | סמסטר ב' | תרגיל | א' | 17:00–18:00 | נפתלי | 207 |
1031180010 - מנהל ציבורי ומדיניות ציבורית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר אשר אור | סמסטר ב' | תרגיל | א' | 18:00–19:00 | נפתלי | 207 |
1031210806 - אסטרטגיה בעידן המודרני
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' גת עזר | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | נפתלי | 110 |
1031210807 - אסטרטגיה בעידן המודרני
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' שלייפר דריה | סמסטר ב' | תרגיל | ב' | 14:00–15:00 | נפתלי | 207 |
1031210809 - אסטרטגיה בעידן המודרני
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר פלדמן דורון | סמסטר ב' | תרגיל | ב' | 14:00–15:00 | נפתלי | 205 |
1031310201 - מדיניות ומדינאות מעשית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר קלאובר יבגני | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | נפתלי | 101 |
1031310001 - התנהגות פוליטית בישראל
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר מנדלקרן רונן | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | נפתלי | 201 |
1031369901 - "מקום" במחשבה הפוליטית בישראל
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר חוברס איל | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 09:00–12:00 | נפתלי | 505 |
1031379401 - אירופה במאה העשרים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' ספקטורווסקי אלברטו | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 18:00–21:00 | נפתלי | 108 |
1031385801 - יחסים בן לאומיים במרחב קיברנטי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר לופוביץ אמיר | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 09:00–12:00 | נפתלי | 203 |
1031384001 - קפיטליזם, תרבות ופוליטיקה בעולם הגלובאלי העכשווי - דיון ביק
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר פלג רונית | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 16:00–19:00 | נפתלי | 107 |
1031379501 - הפוליטיקה והדיפלומטיה של הספורט
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר פדלון תומר | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 16:00–19:00 | נפתלי | 103 |
1031393001 - ביקורת המדינה-מהלכה למעשה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר לויט אביחי | סמסטר ב' | פרו"ס | ב' | 12:00–14:00 | נפתלי | 421 |
1031391801 - פוליטיקה של הכסף, משטרים מוניטריים בינלאומיים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר שדה טל | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 09:00–12:00 | נפתלי | 420 |
1031367401 - הפרטה: שיקולים כלכליים ותהליך פוליטי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר זהבי עמוס | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 12:00–15:00 | נפתלי | 103 |
פרוסמינריונים שיוכרו כקורס בחירה לתלמידי פכ"מ
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר חוברס איל | סמסטר א' | פרו"ס | א' | 16:00–18:00 | נפתלי | 505 |
1031387201 - הדמוקרטיה הישראלית במבט השוואתי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' שמיר מיכל | סמסטר א' | פרו"ס | ג' | 11:00–13:00 | נפתלי | 419 |
1031387301 - How to make a political argument
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר קופר ג'ולי | סמסטר א' | פרו"ס | ג' | 11:00–13:00 | נפתלי | 422 |
1031321701 - עיונים במקאבלי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' גת עזר | סמסטר ב' | פרו"ס | ב' | 12:00–14:00 | נפתלי | 203 |
1031385701 - איך משיגים שינוי חברתי?קונפליקטים אפשריים בין דמוקרטיה לזכוי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר זומר אודי | סמסטר ב' | פרו"ס | א' | 10:00–12:00 | נפתלי | 419 |
1031386301 - המשפטיזציה של הפוליטיקה והפוליטיזציה של המשפט
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר לרנר חנה | סמסטר ב' | פרו"ס | ד' | 12:00–14:00 | נפתלי | 103 |
1031390001 - אתגרים לדמוקרטיה במאה 21: כלכלה גלובלית רב תרבותיות וצדק
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' ספקטורווסקי אלברטו | סמסטר ב' | פרו"ס | ד' | 12:00–14:00 | נפתלי | 004 |
מתוך החוג למדעי המדינה לימודי תואר שני
סמסטר א'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' אמל ג'מאל | סמסטר א' | שיעור | א' | 13:00–16:00 | נפתלי | 207 |
1031448101 - סוגיות אקטואליות בפילוסופיה פוליטית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' מייזלס תמר | סמסטר א' | שיעור | ב' | 18:00–21:00 | נפתלי | 206 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר לרנר חנה | סמסטר א' | שיעור | ד' | 15:00–18:00 | נפתלי | 205 |
סמסטר ב'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר קופר ג'ולי | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 12:00–15:00 | נפתלי | 505 |
1031448601 - מנהיגות, דמוקרטיה ופוליטיקה בעידן התקשורת הגלובאלית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר טל דיאנה | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 15:00–18:00 | נפתלי | 425 |
1031448701 - עלייתם ונפילתם של מדינות ומשטרים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר קלאובר יבגני | סמסטר ב' | שיעור | א' | 15:00–18:00 | נפתלי | 203 |
מתוך הפקולטה למשפטים
סמסטר א'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' יוסף בל עילית | סמסטר א' | שיעור | א' | 18:00–20:00 | טרובוביץ | 209 - אולם קפלון |
1411749001 - משפט רפואי ומדיניות בריאות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר ניב - יגודה עדי | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | טרובוביץ | 204 |
סמסטר ב'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר מארק מאיה | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | טרובוביץ | 204 |
מתוך החוג לפילוסופיה יהודית
סמסטר א'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' רון מרגולין | סמסטר א' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 282 |
0616201401 - שפינוזה והולדת החילוניות היהודית בעת החדשה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר גובני יובל | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | רוזנברג | 206 (ספרייה לתלמוד) |
סמסטר ב'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' רון מרגולין | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 282 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר עומר מיכאליס | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 281 |
0616600901 - בין האדם החדש לעברי החדש: ניטשה בתרבות העברית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר גובני יובל | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 106 |
מתוך המכון להיסטוריה ופילוסופיה של המדעים והרעיונות
סמסטר א'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר עדו יעבץ | סמסטר א' | שיעור | ד' | 18:00–20:00 | גילמן | 281 |
0659305601 - מבוא לתיאוריה ביקורתית (השלמות)
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר לין חלוזין דברת | סמסטר א' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 278 |
0659246301 - ידע ומוסדות ידע (השלמות)
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' יוסף שורץ | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 278 |
סמסטר ב'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' עמוס מוריס- רייך | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 317 |
0659211901 - הסטוריה של המדעים הפיזיקלייים ב'(השלמות+תואר)
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' שאול קציר | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 279 |
0659461301 - פילוסופיה של המדע המשך (השלמות)
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר אורי בלקינד | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 277 |
מתוך התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
סמסטר א'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר מישורי דניאל | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 280 |
0662145001 - מבוא לרטוריקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר ננה אריאל | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 326 |
0662261701 - פרויד: אדם ללא נחת
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' שי פרוגל | סמסטר א' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 282 |
0662175601 - תולדות מדינת הרווחה האירופית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר אפרים דוידי | סמסטר א' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 326 |
סמסטר ב'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' שי פרוגל | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 326 |
0662224101 - פסיכואנליזה ופילוסופיה צרפתית עכשווית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר חיים דעואל לוסקי | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 326 |
0662260601 - פסיכואנליזה ומושג האמת
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר שלומית גדות | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 18:00–20:00 | גילמן | 326 |
0662260401 - אתיקה יישומית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר ירון כהן צמח | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 282 |
0662175801 - אמריקה הלטינית במאה ה-20 והמערכה לצדק חברתי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר אפרים דוידי | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 326 |
0662196101 - קפיטליזם במבחן: אנתולוגיה של משברים כלכליים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר חפץ שרון | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 08:00–10:00 | גילמן | 326 |
מתוך החוג לסוציולוגיה ואנתרופולוגיה
סמסטר ב'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר שרון סמדר | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 14:00–17:00 | נפתלי | 101 |
1041353601 - ביג דאטה: בין פרקטיקה לביקורת
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר ששון יצחק | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 10:00–13:00 | נפתלי | מ005 |
מתוך החוג למדיניות ציבורית לתלמידי שנה ג' בלבד
הרישום על בסיס מקום פנוי
יש להעביר בקשה למזכירות פכ"מ
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר עידה יורם | סמסטר א' | שיעור | ה' | 09:30–12:00 | נפתלי | 003 זאב סגל |
1082401802 - כלכלה ציבורית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר שלומי צדקי | סמסטר א' | תרגיל | ה' | 08:00–08:45 | נפתלי | 204 |
1082401803 - כלכלה ציבורית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר שלומי צדקי | סמסטר א' | תרגיל | ה' | 08:45–09:30 | נפתלי | 204 |
1082417101 - מודלים של מנהיגות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר רוזלר נמרוד | סמסטר א' | שיעור | ה' | 18:00–21:00 | נפתלי | 108 |
1082402601 - היבטים חברתיים של מדיניות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר קרת דורית | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 08:00–11:00 | נפתלי | 204 |
1082402602 - הבטיים חברתיים של מדיניות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב מיטל פלג מזרחי | סמסטר ב' | תרגיל | ג' | 16:00–17:00 | נפתלי | 315 |
1082402603 - היבטים חברתיים של מדיניות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר קרת דורית | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 12:00–15:00 | נפתלי | 204 |
1082402604 - היבטים חברתיים של מדיניות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב מיטל פלג מזרחי | סמסטר ב' | תרגיל | ג' | 15:00–16:00 | נפתלי | 315 |
1082419601 - רגולציה של חדשנות טכנולוגית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר חנני רונית | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 12:00–15:00 | נפתלי | 003 זאב סגל |
1082419101 - מדיניות לקידום החברה הערבית במאה ה-21
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר זהבי עמוס מר איימן סייף | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 15:00–18:00 | נפתלי | 003 זאב סגל |
מתוך החוג לניהול - לתלמידי שנה ג' בלבד
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר סטטנר אוריאל | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–20:00 | רקנאטי | 254 |
1221330402 - Fundamentals Of Strategy
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר סטטנר אוריאל | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–20:00 | רקנאטי | 254 |
1221330403 - Fundamentals of Strategy
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר סטטנר אוריאל | סמסטר א' | שיעור | ה' | 08:00–12:00 | רקנאטי | 105/6 |
1221330404 - Fundamentals of Strategy
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' פוגל נועה | סמסטר ב' | שיעור | א' | 08:00–12:00 | רקנאטי | 103 |
1221330405 - Fundamentals of Strategy
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' פוגל נועה | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 14:00–18:00 | רקנאטי | 406 |
1221430101 - יסודות השיווק
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר ניצן עירית | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–18:00 | דן-דוד | 302 |
1221430102 - יסודות השיווק
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' שטיינהרט יעל | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–17:30 | רקנאטי | 405 |
1221430103 - יסודות השיווק
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר עמית אלינור | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00–14:00 | רקנאטי | 405 |
1221430104 - יסודות השיווק
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר ניצן עירית | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 14:30–18:00 | רקנאטי | 403 |
1221330101 - יסודות המימון
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר לי-לו דור | סמסטר א' | שיעור | א' | 08:00–12:00 | רקנאטי | 253 |
1221330102 - יסודות המימון
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר אטד אהד | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 08:00–10:00 | רקנאטי | 304 |
1221330103 - יסודות המימון
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר פרנקל סיון | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 08:30–12:00 | רקנאטי | 408 |
1221330104 - יסודות המימון
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר אטד אהד | סמסטר ב' | תרגיל | ג' | 18:00–20:00 | גילמן | 280 |
1221330105 - יסודות המימון
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר פרנקל סיון | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 10:00–14:00 | רקנאטי | 304 |
1221330106 - יסודות המימון
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר אטד אהד | סמסטר ב' | תרגיל | א' | 14:00–16:00 | רקנאטי | 304 |
1221702101 - טיפול יישומי בנתונים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר מאירי מישר | סמסטר א' | שיעור | ג' | 12:00–14:30 | רקנאטי | 304 |
מתוך התכנית למדעי הדתות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' רון מרגולין | סמסטר א' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 103 |
סמינרים
יש ללמוד 3 סמינרים על פני שנים ב' - ג' בנוסף לסמינר פכ"מ
יש לבחור סמינר אחד לפחות מתוך תחום המיקוד
יש לבחור סמינר אחד לפחות מחוץ לתחום המיקוד
יש לבדוק עמידה בדרישות קדם טרם הרישום לסמינרים
מתוך החוג לפילוסופיה יהודית
סמינר שנתי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר גובני יובל | סמסטר א'+ב' | סמינר | ג' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 206 (ספרייה לתלמוד) |
סמסטר ב'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' רון מרגולין | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 18:00–20:00 | רוזנברג | 206 (ספרייה לתלמוד) |
מתוך החוג לפילוסופיה
סמסטר א'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר יובל קרמניצר | סמסטר א' | סמינר | א' | 10:00–14:00 | גילמן | 262 |
0618316701 - ספקנות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' רות ויינטראוב | סמסטר א' | סמינר | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
פרופ' רות ויינטראוב | סמסטר א' | סמינר | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
0618387401 - Scientific Explanation
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר דוד קובץ' | סמסטר א' | סמינר | א' | 16:00–20:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
0618353401 - תודעת הזמן
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר ירון סנדרוביץ | סמסטר א' | סמינר | ב' | 10:00–14:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
0618388101 - אינטואיציות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר יאיר לוי | סמסטר א' | סמינר | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 323 ע"ש אלקוב |
ד"ר יאיר לוי | סמסטר א' | סמינר | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
0618342901 - אמנות ופוליטיקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' צבי טאובר | סמסטר א' | סמינר | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
פרופ' צבי טאובר | סמסטר א' | סמינר | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
0618300101 - דיוידסון - פירוש, שפה פעולה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' אלי דרזנר | סמסטר א' | סמינר | ג' | 14:00–18:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
0618387501 - שופנהאור: העולם כרצון וייצוג
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' אלי פרידלנדר | סמסטר א' | סמינר | ה' | 14:00–18:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
סמסטר ב'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר שרון וייסר | סמסטר ב' | סמינר | א' | 10:00–14:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
0618387901 - קריאה בפרויד ולאקאן: יחיד וחברה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' רות רונן | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 10:00–14:00 | גילמן | א361 |
0618386101 - היוגה-סוטרה מאלף עד תו
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' דני רוה | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 10:00–14:00 | גילמן | א361 |
0618387601 - פילוסופיה כפרקטיקה: הפרוייקט הניאו-קונפוציאני
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' גליה פת-שמיר | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 16:00–20:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
0618301501 - ברוך שפינוזה: מאמר תיאולוגי מדיני
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר נועה נעמן צאודרר | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 10:00–14:00 | גילמן | 458 חדר עיון ע"ש |
0618388201 - סבל ושחרור בפילוסופיה של הדת
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר נחמה ורבין | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 12:00–16:00 | גילמן | 260 |
0618387801 - אינטואיציה והשיטה האקסיומטית: מדקארט לגדל
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר עפרה רכטר | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 14:00–18:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
0618356901 - הפילוסופיה הפוליטית של קרל מרקס
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר נוה פרומר | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 14:00–18:00 | דן-דוד | 210 |
0618388301 - פרקים בהגותה של חנה ארנדט
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר ראיף זרייק | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 16:00–20:00 | דן-דוד | 102 |
מתוך החוג למדעי המדינה
סמסטר א'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר שומר יעל | סמסטר א' | סמינר | ב' | 10:00–14:00 | נפתלי | 203 |
1031379001 - כתיבת חוקות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר לרנר חנה | סמסטר א' | סמינר | ב' | 10:00–14:00 | נפתלי | 421 |
1031395101 - הרתעה ביחסים הבין-לאומיים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר לופוביץ אמיר | סמסטר א' | סמינר | ג' | 09:00–13:00 | נפתלי | 425 |
1031395801 - משפט, ממשל וחוקה: אתגרים בדמוקרטיה המודרנית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר זומר אודי | סמסטר א' | סמינר | א' | 09:00–13:00 | נפתלי | 420 |
1031379701 - קפיטליזם ודמוקרטיה**
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר מנדלקרן רונן | סמסטר א' | סמינר | ד' | 11:00–15:00 | נפתלי | 314 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר חוברס איל | סמסטר א' | סמינר | ד' | 16:00–20:00 | נפתלי | 505 |
1031392301 - פאשיזם, נציונאל-סוציאליזם וימין חדש:עבר והווה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' ספקטורווסקי אלברטו | סמסטר א' | סמינר | ג' | 16:00–20:00 | נפתלי | 314 |
1031397201 - הפוליטיקה של אי-שיוויון וחלוקת משאבים מחודשת
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר יקטר אלון | סמסטר א' | סמינר | ה' | 12:00–16:00 | נפתלי | 206 |
סמסטר ב'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' ספקטורווסקי אלברטו | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 16:00–20:00 | נפתלי | 203 |
1031395301 - פרצופה של המדינה: כיצד מוסדות משפיעים על המשחק הפוליטי?
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר שומר יעל | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 11:00–15:00 | נפתלי | 419 |
1031396201 - האוניברסיטה והסטודנט: אמת, פוליטיקה וידע בעידן הזה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר חוברס איל | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 12:00–16:00 | נפתלי | 505 |
1031396501 - אתגרים חברתיים ומדיניות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר זהבי עמוס | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 12:00–16:00 | נפתלי | 426 |
1031384201 - דת ומדינה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר לרנר חנה | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 08:00–12:00 | נפתלי | 421 |
1031397001 - השאלה אודות הטכנולוגיה בסרטים של כריסטופר נולן
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' קוצ'ין מיכאל | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 12:00–16:00 | נפתלי | 420 |
1031397301 - יהדות מודרנית, מהי? פילוסופיה יהודית בעידן של תמורות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר קופר ג'ולי | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 12:00–16:00 | נפתלי | 505 |
1031397401 - מבוא לפסיכולוגיה פוליטית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר שפר ליאור | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 16:00–20:00 | נפתלי | 419 |
מתוך החוג למדעי המדינה תואר שני
סמסטר א'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' שמיר מיכל | סמסטר א' | סמינר | ג' | 13:00–16:00 | נפתלי | 425 |
1031449901 - דמוקרטיות ליברליות, משטרים סמכותניים והעמימות העכורה שביניהם
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר חוברס איל | סמסטר א' | סמינר | א' | 13:00–16:00 | נפתלי | 505 |
1031449701 - הפוליטיקה של משבר האירו
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר שדה טל | סמסטר א' | סמינר | ד' | 16:00–19:00 | נפתלי | 421 |
סמסטר ב'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' קוצ'ין מיכאל | סמסטר ב' | סמינר | א' | 09:00–12:00 | נפתלי | 421 |
1031458201 - המלחמה: תיאוריה ומעשה - מנפוליאון לקלאוזביץ' - למלחמות העול
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' גת עזר | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 17:00–20:00 | נפתלי | 208 |
1031449601 - גישות חדשות וסוגיות עכשוויות בחקר ביטחון בינלאומי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר לופוביץ אמיר | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 15:00–18:00 | נפתלי | 206 |
1031470701 - התחדשות הסדר הגלובלי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' קוצ'ין מיכאל | סמסטר ב' | סמינר | א' | 13:00–16:00 | נפתלי | 422 |
1031470801 - גישות בחקר התיאוריה הפוליטית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר קופר ג'ולי | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 12:00–15:00 | נפתלי | 420 |
1031385401 - דילמות במלחמות מודרניות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' מייזלס תמר | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 18:00–21:00 | נפתלי | 419 |
מתוך בית הספר לכלכלה
כל הסמינרים בהיקף 4 ש"ס. דרישת קדם לכל הסמינרים:
ציון עובר בכל קורסי החובה.
חובת נוכחות בפגישת סמינר ראשונה. חובה לאשר מול
המרצה נושא לעבודה תוך חודש מתחילת הסמ'.
העבודה תוגש בזוגות. פרק הסיכום ייכתב בנפרד, ואף
הציון יקבע לכל תלמיד בנפרד
סמסטר א'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' פוזנר עדי | סמסטר א' | סמינר | ב' | 13:00–15:00 | ברגלס | 008 |
1011356101 - נושאים במאקרו כלכלה**
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר וייס דוד | סמסטר א' | סמינר | ב' | 10:00–12:00 | ברגלס | 009 |
1011356201 - נושאים בכלכלה יישומית: תאונות דרכים, פשע, והרתעה**
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר וייסבורד שרית | סמסטר א' | סמינר | ב' | 10:00–12:00 | ברגלס | 008 |
1011356301 - כלכלה יישומית: רגולציה, סיכונים והתנהגות פרטים**
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' כהן אלמה | סמסטר א' | סמינר | ג' | 10:00–12:00 | ברגלס | 104 |
1011356401 - נושאים בכלכלת עבודה ובכלכלת חינוך**
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר שלוסר אנליה | סמסטר א' | סמינר | ב' | 10:00–12:00 | ברגלס | 101 |
1011356501 - נושאים במאקרו כלכלה ומדיניות ציבורית**
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר סטי עופר | סמסטר א' | סמינר | ב' | 08:00–10:00 | ברגלס | 101 |
1011357701 - כלכלת משפחה**
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' חזן משה | סמסטר א' | סמינר | ג' | 10:00–12:00 | ברגלס | 008 |
1011357801 - אי שוויון כלכלי**
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר דניאלי אורן | סמסטר א' | סמינר | ב' | 10:00–12:00 | ברגלס | 011 |
1011356901 - נושאים בכלכלת עבודה: היצע עבודה, תצרוכת, וחסכון משקי בית**
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר ספורטא איתי | סמסטר א' | סמינר | ב' | 09:00–11:00 | ברגלס | 104 |
סמסטר ב'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' פוזנר עדי | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 10:00–12:00 | ברגלס | 008 |
1011356202 - נושאים בכלכלה יישומית: תאונות דרכים, פשע, והרתעה**
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר וייסבורד שרית | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 10:00–12:00 | ברגלס | 009 |
1011356302 - כלכלה יישומית: רגולציה, סיכונים והתנהגות פרטים**
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' כהן אלמה | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 10:00–12:00 | ברגלס | 009 |
1011356402 - נושאים בכלכלת עבודה ובכלכלת חינוך
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר שלוסר אנליה | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 10:00–12:00 | ברגלס | 008 |
1011357101 - כלכלה, רווחה ומוסר**
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר סטי עופר | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 10:00–12:00 | ברגלס | 101 |
1011357501 - נושאים בתאוריה מיקרו-כלכלית**
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר פרשטמן דניאל | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 16:00–18:00 | ברגלס | 009 |
1011357601 - תכנון שווקים**
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' אליעז כפיר | סמסטר ב' | סמינר | א' | 16:00–18:00 | ברגלס | 008 |
1011357901 - סוגיות במימון חברות ומשקי בית**
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' ברגמן נתאי | סמסטר ב' | סמינר | א' | 13:00–15:00 | ברגלס | 008 |
מתוך המכון להיסטוריה ופילוסופיה של מדעים והרעיונות
שנתי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר אלחנתי משה | סמסטר א'+ב' | סמינר | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 362 |
סמסטר א'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר לין חלוזין דברת | סמסטר א' | סמינר | ב' | 12:00–16:00 | דן-דוד | 102 |
0659258201 - פילוסופית הטכנולוגיה של וילם פלוסר
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' עמוס מוריס- רייך | סמסטר א' | סמינר | ב' | 12:00–16:00 | דן-דוד | 212 |
סמסטר ב'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר אורי בלקינד | סמסטר ב' | סמינר | א' | 10:00–14:00 | גילמן | 262 |
0659214601 - מהי הלשון? תשובות מן הפילוסופיה ומן הבלשנות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר לין חלוזין דברת | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 12:00–16:00 | דן-דוד | 102 |
0659889301 - מחלוקות בסביבה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר דניאל חי מישורי | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 08:00–12:00 | גילמן | 260 |
מתוך החוג למדיניות ציבורית לתלמידי שנה ג' בלבד
רישום על בסיס מקום פנוי
יש להעביר בקשה למזכירות פכ"מ
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר זהבי עמוס | סמסטר א' | סמינר | ג' | 16:00–19:00 | נפתלי | 207 |
1082415701 - מדיניות מרחבית ופוליטקה עירונית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר חננאל רוית | סמסטר א' | סמינר | ה' | 15:00–18:00 | נפתלי | 314 |