הקבץ לימודי סביבה - פירוט הקורסים
ייתכנו שינויים בפרטי הקורסים ובמועדי הבחינות.
יש להתעדכן באתר באופן שוטף ובמיוחד סמוך למועדי הבחינות.
הקבץ לימודי סביבה (מסגרת 210)
בשנה א' חובה ללמוד "כתיבה אקדמית" וקורס מבואי
רשימת הקבוצות מופיעה בראש פרק פירוט הקורסים
שיעורי חובה - 4 ש"ס
שיעורים שלא נלמדו במסגרת זו יכולים להלמד כשיעורי ליבה/בחירה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר מישורי דניאל | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 280 |
0349140701 - מבוא לסביבת האדם: מרחב, מקום וסביבה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' יובל פורטוגלי | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 16:00–18:00 | יד אבנר | 120 |
פרופ' יובל פורטוגלי | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 10:00–12:00 | יד אבנר | 120 |
0349130301 - מבוא לתכנון עירוני ואזורי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' טובי פנסטר | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 12:00–16:00 | יד אבנר | 120 |
0349150301 - מבוא לאקלים ובעיות הסובב
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' עודד פוצ'טר | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 08:00–10:00 | יד אבנר | 120 |
פרופ' עודד פוצ'טר | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 08:00–10:00 | יד אבנר | 120 |
שיעורי ליבה - 6 ש"ס
שיעורים שלא נלמדו במסגרת זו יכולים להלמד כשיעורי בחירה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר ניר נפתלי | סמסטר א' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | פורטר | 013B |
0910110001 - מבוא לאקו-פילוסופיה ואתיקה סביבתית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר מישורי דניאל | סמסטר א' | שיעור | ב' | 08:00–10:00 | פורטר | 013B |
0910150001 - פרקים נבחרים באקולוגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר גרונטמן מיכל | סמסטר א' | שיעור | ב' | 18:00–20:00 | פורטר | 013B |
0662175501 - קנאביס: דיון ביקורתי על רפואה, חברה ומדע
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר מישורי דניאל | סמסטר ב' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 280 |
0349130301 - מבוא לתכנון עירוני ואזורי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' טובי פנסטר | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 12:00–16:00 | יד אבנר | 120 |
שיעורי בחירה
ניתן לבחור בכל קורס משלב עשייה כבחירה
רשימת הקורסים מופיעה בפירוט הקורסים בקישור:
מחוגי הפקולטה למדעי הרוח
יש לשים לדרישות קדם לקורסים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' אורן טל | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 08:00–10:00 | גילמן | 304 |
0622910201 - מבוא ללימודי אפריקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר אירית בק | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 326 |
0671206301 - מבוא לארכיאוזואולוגיה - יחסי אדם-חיה-סביבה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר ספיר-חן לידר | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 362 |
0622230601 - חברה וסביבה בצפון אפריקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר דניאל זיסינויין | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 456 |
0687230601 - אלות בהינדואיזם העכשווי:ריטואל, חברה וסביבה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר אהוד הלפרין | סמסטר ב' | פרו"ס | א' | 16:00–18:00 | ווב | 101 |
0671250901 - ארכיאומטלורגיה של המזרח הקדום**
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר בן-יוסף ארז | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 08:00–10:00 | גילמן | 220 |
0687230601 - אלות בהינדואיזם העכשווי:ריטואל, חברה וסביבה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר אהוד הלפרין | סמסטר ב' | פרו"ס | ג' | 16:00–18:00 | ווב | 101 |
מהחוג לגיאוגרפיה - יש לשים לב לדרישות קדם
דרישות קדם בשיעורי גיאוגרפיה-מבוא בתחום שיעור הבחירה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' יובל פורטוגלי | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 16:00–18:00 | יד אבנר | 120 |
פרופ' יובל פורטוגלי | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 10:00–12:00 | יד אבנר | 120 |
0349252701 - תכנון עירוני
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' טלי חתוקה | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 10:00–12:00 | יד אבנר | 115 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר עמית בירנבוים | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 12:00–14:00 | יד אבנר | 115 |
0349246001 - אדם, מכונה,מרחב: הגיאוגרפיה האנושית של הטכנולוגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר אריאל הנדל | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 16:00–18:00 | יד אבנר | 012 |
0349213401 - בריאות, מקום וחברה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר עמית בירנבוים | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 12:00–14:00 | יד אבנר | 115 |
0349274801 - שינויי אקלים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' הדס סערוני | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 08:00–10:00 | יד אבנר | 115 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר ירון בלסלב | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 10:00–12:00 | יד אבנר | 013 |
0349228701 - גאוגרפיה של תיירות ופנאי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר עמית בירנבוים | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 12:00–14:00 | יד אבנר | 115 |
0349246001 - אדם, מכונה,מרחב: הגיאוגרפיה האנושית של הטכנולוגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר אריאל הנדל | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 16:00–18:00 | יד אבנר | 012 |
0349226401 - עיור, ערים, עירוניות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר אורנה צפריר-ראובן | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 10:00–12:00 | יד אבנר | 115 |
0349291801 - חישה מרחוק
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' איל בן - דור | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 16:00–18:00 | יד אבנר | 013 |
0349217801 - חופי הים התיכון של ישראל
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר צבי רון | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 16:00–18:00 | יד אבנר | 115 |
0349247701 - גאוגרפיה רפואית וסביבה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' מיכה הופ | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 14:00–16:00 | יד אבנר | 115 |
0349274801 - שינויי אקלים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' הדס סערוני | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 08:00–10:00 | יד אבנר | 115 |
פרופ' הדס סערוני | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 10:00–12:00 | יד אבנר | 115 |
0349226601 - טיפול בפסולת בישראל
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר ירון בלסלב | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 14:00–16:00 | יד אבנר | 013 |
0349287001 - קרקעות ישראל
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' איל בן - דור | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 16:00–18:00 | יד אבנר | 013 |
0349229201 - גאוגרפיה סביבתית של המזרח התיכון
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר אמנון קרטין | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 12:00–14:00 | יד אבנר | 120 |
קורסי בחירה מפקולטות אחרות
לתלמידי שנים ב'-ג' - ניתן לבחור קורס אחד בלבד
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' רבינוביץ דני | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 09:00–12:00 | נפתלי | 103 |
0881350301 - אדריכלות בארץ-ישראל בעת החדשה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר מטרני קרן | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | קיקואין | 01 |
0881440701 - מבוא לתרבות דיגיטאלית באדריכלות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר שיבר יואב | סמסטר ב' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | קיקואין | 01 |
0881320701 - תולדות אדריכלות ה': אדריכלות במאה ה- 20
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר קוזלובסקי רועי | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 08:00–10:00 | מכסיקו | א206 |
ד"ר קוזלובסקי רועי | סמסטר ב' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | מכסיקו | א206 |
קורסים משלבי עשייה כבחירה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר רונית יעקובוביץ | סמסטר א' | שיעור | א' | 16:00–18:00 |
1883030201 - המצפן הירוק - שיקולים סביבתיים בפיתוח מוצרים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר בלאס ורד | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | דן-דוד | 211 |
1883040101 - האתגר הסביבתי של קיום האדם על כדור הארץ
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' אבלסון אביגדור | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | דן-דוד | 101 |
1883060401 - ילדים ובעלי חיים: סוגיות הסטוריות, חברתיות וחינוכיות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר טל קוגמן | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | דן-דוד | 109 |
1883030101 - יזמות חברתית ופיתוח בר קיימא - כלים ושיטות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר בלאס ורד | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | דן-דוד | 102 |
סמינריונים
לפני הרישום יש לברר דרישות קדם בחוג המתאים
בגיאוגרפיה ניתן להרשם לסמינריון בתחום בו נלמד ש' המבוא
בסמינר בגיאוגרפיה ניתן להגיש עבודה סמינריונית בלבד.
סמינריון בהיקף של 2 ש"ס יש להשלים שיעור בחירה 2 ש"ס
מותנה בציון חיובי בכתיבה אקדמית ובקורס המבוא במסגרת 666
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר דניאל חי מישורי | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 08:00–12:00 | גילמן | 260 |
0662322901 - סוגיות עכשוויות בכלכלה - פרט, חברה וסביבה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר יקותיאל שהם | סמסטר א' | סמינר | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 455 |
0349371301 - גאו-אינפורמטיקה ותכנון
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' יצחק בננסון | סמסטר א' | סמינר | ג' | 08:00–10:00 | יד אבנר | 232 |
פרופ' טלי חתוקה | סמסטר א' | סמינר | ג' | 10:00–12:00 | יד אבנר | 104 |
0349371501 - זיהום מים וגאופוליטיקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר אמנון קרטין | סמסטר א' | סמינר | ד' | 12:00–14:00 | יד אבנר | 013 |
פרופ' דרור אבישר | סמסטר א' | סמינר | ד' | 10:00–12:00 | יד אבנר | 013 |
0349370001 - עיר, אקלים וסביבה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' הדס סערוני ד"ר אורנה צפריר-ראובן | סמסטר א'+ב' | סמינר | ב' | 10:00–12:00 | יד אבנר | 012 |