פירוט הקורסים
ייתכנו שינויים בפרטי הקורסים ובמועדי הבחינות.
יש להתעדכן באתר באופן שוטף ובמיוחד סמוך למועדי הבחינות.
התכנית לתואר שני במחקר תרבות הילד והנוער
לימודי ליבה חובה לכולם
סמסטר א'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' יעל דר | סמסטר א' | סמינר | ג' | 10:00–14:00 | גילמן | א317 |
0602602001 - הדרכה בכתיבה אקדמית**
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר טל קוגמן | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 08:00–10:00 | גילמן | 260 |
סמסטר ב'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר טל קוגמן | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 323 ע"ש אלקוב |
לימודי ליבה למסלול המחקרי
סמסטר א'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' יעל דר | סמסטר א' | סמינר | ג' | 10:00–14:00 | גילמן | א317 |
0602602001 - הדרכה בכתיבה אקדמית**
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר טל קוגמן | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 08:00–10:00 | גילמן | 260 |
סמסטר ב'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר טל קוגמן | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 323 ע"ש אלקוב |
0602611201 - פרוייקט מחקר ועבודת תזה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' יעל דר | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 261 |
0602601401 - שיטות מחקר בתרבות הילד והנוער
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר ברק-ברנדס סיגל | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 08:00–10:00 | גילמן | 262 |
קורסי בחירה
סמסטר א'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר קמפף רונית | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | ברגלס | 011 |
0602601101 - טלויזיה, נוער וילדים בעידן של ריבוי מסכים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר ברק-ברנדס סיגל | סמסטר א' | שיעור | ד' | 08:00–10:00 | גילמן | 262 |
0602615901 - הילד הלז אני הוא ולא אחר: ילדים, ילדות ועיצוב העצמי בסיפורת
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר רתם פרגר וגנר | סמסטר א' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 323 ע"ש אלקוב |
0602619201 - מילדי טבע למגיני הסביבה: שינויים ביחסי ילד-טבע בתקופה המודרנ
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר טל קוגמן | סמסטר א' | סמינר | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
0602612201 - "נשים קטנות"? מבטים היסטוריים וספרותיים על ילדוֹת ונערוֹת (1
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר טלי ברנר ד"ר רתם פרגר וגנר | סמסטר א' | סמינר | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | א317 |
0602615401 - השכלה לילד - ראשיתה של ספרות הילדים היהודית באירופה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר טל קוגמן | סמסטר א' | סמינר | ד' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 101 |
0602617501 - דודה של שום-איש: מרכזיותה של לאה גולדברג בקביעת הטעם לילדים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' יעל דר | סמסטר א' | סמינר | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 497 |
0602601701 - עולמם החזותי של ספרי הילדים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גברת בתיה קולטון | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 317 |
0669613701 - תרבות בזירה האינטימית: יחסים קרובים בפרספקטיבה תרבותית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר דלית בלוך | סמסטר א' | סמינר | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 455 |
סמסטר ב'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר טלי ברנר | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 209 |
0602613501 - זיכרונות ילדות: ביטויי הילדות בספרות האוטוביוגראפית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר טלי ברנר | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 12:00–14:00 | דן-דוד | 209 |
0602614701 - ביתו השני של הילד: בית הספר ה המודרני ממבט היסטורי-תרבותי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר טל קוגמן | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 08:00–12:00 | גילמן | 262 |
0602615201 - ילדים, ילדות, כלכלה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר פפרמן טליה | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | א317 |
0602611001 - שלושה דורות בסיפור השואה לילדים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' יעל דר | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 10:00–14:00 | גילמן | 262 |
0602616801 - בני נוער ותרבות הסלפי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר ברק-ברנדס סיגל | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 12:00–14:00 | דן-דוד | 101 |
0602613801 - עלייה, הגירה ופליטות בספרות הילדים והנוער הישראלית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר רימה שיכמנטר | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 317 |
0602614601 - המשפחה המוסלמית בעידן המודרני
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
קאדי איאד זחאלקה | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | א317 |
0602601401 - שיטות מחקר בתרבות הילד והנוער
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר ברק-ברנדס סיגל | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 08:00–10:00 | גילמן | 262 |
0602616301 - קשר משפחתי: ילדים ומשפחה בקולנוע ובספרות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר מעין הראל | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 14:00–16:00 | דן-דוד | 209 |
0602618401 - זה נוער זה?: תפיסות של נעורים בתרבות הישראלית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר רימה שיכמנטר | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | א361 |
0608440401 - מגדר וחינוך- פדגוגיה פמיניסטית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר גור זיו חגית | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
0669401401 - מגעים בין תרבויות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר שרית פז | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 16:00–20:00 | דן-דוד | 101 |
שיעורי השלמה - סמסטר א'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר רימה שיכמנטר | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–18:00 | גילמן | 281 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר קרבאל-טובי מיכל | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | נפתלי | 101 |
1041110103 - מבוא לאנתרופולוגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' פת שמיר עלמה | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 16:00–18:00 | נפתלי | 208 |
1041110201 - מבוא לסוציולוגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' מזרחי ניסים | סמסטר א' | שיעור | ב' | 08:30–10:00 | נפתלי | 101 |
1041110204 - מבוא לסוציולוגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' ליפשיץ גל | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 14:00–16:00 | נפתלי | 206 |
0662262101 - אבות ובנות בספרות העברית העתיקה והחדשה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' דרור בורשטיין | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 326 |
0662224501 - ילדים יקרים: אספקטים כלכליים בגידול ילדים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר פפרמן טליה | סמסטר א' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 326 |
0680120301 - מבוא לספרות העממית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר דוד רוטמן | סמסטר א' | שיעור | א' | 16:00–18:00 | גילמן | 306 |
0662261301 - יאנוש קורצ'אק ומהפיכת זכויות הילד
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר אביב לבנת | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 317 |
0662125101 - "הפגיעה השלישית"- דמות האדם בראי הפסיכואנליזה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר יוסף טריאסט | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 282 |
0662260701 - משחקי מחשב - היסטוריה ותיאוריה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר רנארד גלוזמן | סמסטר א' | שיעור | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | 326 |
שיעורי השלמה - סמסטר ב'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר שולמית מילך-רייך | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 282 |
0662196401 - ילדים ויצירתיות: המקרה של המדיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר יובל גוז'נסקי | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 08:00–10:00 | גילמן | 326 |
0672155401 - אמנות התרגום מיוונית ומרומית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר אברהם ארואטי | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 001 |