הקבץ לימודי סייבר- פרוט הקורסים
ייתכנו שינויים בפרטי הקורסים ובמועדי הבחינות.
יש להתעדכן באתר באופן שוטף ובמיוחד סמוך למועדי הבחינות.
הקבץ לימודי הסייבר (מסגרת 318)
שמו לב- הקבץ ללא סמינריון
בשנה א' חובה ללמוד "כתיבה אקדמית" וקורס מבואי
שיעורי חובה - 8 ש"ס
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר רוזנברג אריק | סמסטר א' | שיעור | ב' | 08:00–10:00 | טרובוביץ | 203 |
1843031002 - מבוא כללי לתכנות ולמדעי המחשב
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב ארד דנה | סמסטר א' | תרגיל | ה' | 11:00–12:00 |
- "מיועד למי שלא למד בעבר קורס תכנות
- תלמיד שלמד קורס תכנות, יפנה לוועדת ההוראה
- במקרה שיינתן פטור, ילמד קורס בחירה נוסף
- לאופן סיום הקורס והמועדים יש להתעדכן באתר הסייבר
- בקישור -https://cyber.tau.ac.il/2019/20_1836
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' בן ישראל יצחק | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | נפתלי | 001 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר פרי יונדב | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 16:00–19:00 | דן-דוד | 111 |
שיעורי ליבה - 4 ש"ס
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר אלחנתי משה | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 |
סגור בפני תלמידים הלומדים בהקבץ תרבות דיגיטלית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר צוקרמן רועי | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 08:00–10:00 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר ויסמונסקי חיים | סמסטר א' | שיעור | ה' | 18:00–20:00 | טרובוביץ | 206 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר שמר יצחק | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | דן-דוד | 109 |
שיעורי בחירה - 10 ש"ס
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר שחר כסלו | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר יצחק אלי | סמסטר א' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר אלון יפה | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 220 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
עו"ד אור-חוף דן | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | טרובוביץ | 206 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר גלרנטר ליאור | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 307 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר צוקרמן רועי | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 08:00–10:00 |