מסלול אמנויות - פירוט הקורסים
ייתכנו שינויים בפרטי הקורסים ובמועדי הבחינות.
יש להתעדכן באתר באופן שוטף ובמיוחד סמוך למועדי הבחינות.
קורסי מסלול אמנויות - מסגרת 800
קורסי מבוא - מסגרת 800
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר אופנהיים רועי | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–14:00 | מכסיקו | א206 |
0811213701 - מבוא לתיאטרון המודרני
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר הררי דרור | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | מכסיקו | א206 |
0821190001 - אמנות על ציר הזמן א': העת העתיקה-ממצרים ועד סוף ימי הביניים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר שדה נאוה ד"ר אריה קפיטיקין ד"ר אילת זהר ד"ר ברטל רננה | סמסטר א' | שיעור | א' | 16:00–18:00 | קיקואין | 01 |
0851652401 - מבוא לתיאוריות קולנועיות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר חגין בועז | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
0851619001 - מבוא לקולנוע תיעודי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר דובדבני שמוליק | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–14:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
0851623401 - תולדות הקולנוע א'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר חיוטין דן | סמסטר א' | שיעור | ג' | 10:00–14:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
ד"ר חיוטין דן | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
0811134301 - מבוא לתיאטרון פוסט-מודרני
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר הררי דרור | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | קיקואין | 01 |
0861110701 - מבוא לשפת הקולנוע
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר דובדבני שמוליק | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
ד"ר דובדבני שמוליק | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 18:00–20:00 | מכסיקו | א206 |
0821190201 - אמנות על ציר הזמן ב': מהרנסנס ועד לאמנות המודרנית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר ספי הנדלר דר' קרן צדפי ד"ר מאיר תמר ד"ר מיימון ורד ד"ר לוריא-חיון עדי | סמסטר ב' | שיעור | א' | 16:00–18:00 | קיקואין | 01 |
0851659501 - מבוא לקולנוע ישראלי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר דובדבני שמוליק | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–16:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
0851623501 - תולדות הקולנוע ב' (הקרנה)
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר חיוטין דן | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
ד"ר חיוטין דן | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 10:00–14:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
0811121501 - תיאטרון, חברה, קהילה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר חן אלון | סמסטר ב' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | מכסיקו | 212 |
קורסי בחירה - מסגרת 800
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר פדבה גלעד | סמסטר א' | שיעור | ג' | 18:00–20:00 | גילמן | 278 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' עוזרי יערה | סמסטר א' | שיעור | א' | 16:00–20:00 | קיקואין | 02 |
0821615001 - ארוס והפוליס: מגדר ומחשבה אפלטונית באמנות הארכאית והקלאסית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר שדה נאוה | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | מכסיקו | 211 |
0821638701 - גברים וגבריות באמנות האסלאם
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר הגר נעמי | סמסטר א' | שיעור | ד' | 18:00–20:00 | מכסיקו | 211 |
0607543001 - מוציאות את הכביסה השחורה: יצירה מזרחית, פמיניזם מזרחי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר משעלי יעל | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 18:00–20:00 | רוזנברג | 106 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר עינת קלפטר | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | מכסיקו | 213 |
0821689801 - אמנות אפריקאית מהי? מזירה קולוניאלית לאמנות גלובלית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר סוניה נרונסקי לאדן | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | קיקואין | 02 |
0851673301 - בין אחווה לאיבה: יחסי יהודים וערבים בראי הקולנוע הערבי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר ביזאוי איל שגיא | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 16:00–20:00 | מכסיקו | 212 |
0851671701 - מלחמה וקולנוע
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' גזית אירית | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 14:00–18:00 | מכסיקו | א206 |
0851673101 - תיאוריות טלוויזיה פמיניסטיות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר לוי יעל | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | קיקואין | 01 |
סמינריונים במסלול אמנות - מסגרת 810
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר אביטל דוידוביץ'-אשד | סמסטר א' | סמינר | ג' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 211 |
0608410301 - 'כמו באגדות': דברים שוולט דיסני לא ספר לכם
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר רוני הלפרן | סמסטר א' | סמינר | ד' | 12:00–16:00 | רוזנברג | 105 |
0851509301 - קולנוע פלסטיני
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר רינאוי חליל | סמסטר א' | סמינר | ד' | 10:00–14:00 | מכסיקו | א117 |
0851510301 - קולנוע ומחאה חברתית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר אלוש לברון מירב | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 10:00–14:00 | מכסיקו | ג206 |