בוגרים

בוגרי תכנית אופקים

 

יפעת בירנבוים - מחזור א

סגנית מנהל בתיכון עירוני א לאמנויות בתל אביב. מורה למחשבת ישראל וספרות.

אסף גמזו - מחזור ד

אסף עובד כמנהל מחלקת החינוך המוזיאלי במוזיאון העם היהודי בבית התפוצות. במסגרת תפקיד זה הוא אחראי על כל התכניות החינוכיות והכשרת המדריכים של המוזיאון. לפני זה עבד כאוצר במוזיאון הקומיקס והקריקטורה בחולון, שם אצר תערוכות כגון "נשות חיל וסופר גיבורים - כשקומיקס ותנ"ך נפגשים". הספר שערך יחד עם קן קולטון-פרום Comics and Sacred Texts: Reimagining Religion and Graphic Narratives זכה בפרס ריי ופאט בראון לספר הערוך הטוב ביותר לשנת 2018 מטעם האגודה האמריקאית לחקר התרבות הפופולרית. 

ירין רבן - מחזור י

ירין מרכז את מקצוע מחשבת ישראל בתיכון ע״ש י.גלילי בכפר סבא. הוא מורה למחשבת ישראל ולהיסטוריה ומעביר שיעור בחירה על צדק חברתי ומהפכות. בנוסף, ירין אחראי בבית הספר על כך שכל הפעילות החינוכית והחברתית תתנהל בהתאם לוח השנה העברי ובהשקה לנושאים החודשים העבריים הנוגעים לשאלות של זהות, תרבות ומוסר. בנוסף, ירין מלמד בישיבה החילונית בתל אביב, שם הוא מעביר קורסים על אתיקה חילונית, צדק חברתי ביהדות, הפילוסופיה של א.ד. גורדון ומרטין בובר ועוד. לפני כן הוביל את מחלקת השיווק של בינ״ה - התנועה ליהדות חברתית. ירין כותב את הטור השבועי על פרשת השבוע בעיתון ׳הארץ׳. לאחר סיום לימודיו ב׳אופקים׳ השלים תואר שני בפילוסופיה יהודית וכתב את עבודת התזה שלו על פרשנות חילונית לטקסטים דתיים. ממייסדי ומובילי ארגון מגמ״ה - מורים ומורות גאים במערכת החינוך.

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive