הליך סיום לימודים והענקת תואר

 • תלמיד.ה שסיים.ה את כל חובותיו.ה לתואר י.תדרש להגיש בקשה לסיום לימודים. את הבקשה יש להגיש לכל המאוחר שנה ממועד סיום המטלה האחרונה לתואר. הבקשה תוגש לאחר קבלת הציון האחרון בבחינה או בעבודה האחרונה ולאחר שהתלמיד.ה בדק.ה שכל הציונים הוזנו כהלכה, שכן בהגשת בקשת הזכאות מצהיר.ה התלמיד.ה על נכונות רשומת הלימודים. לאחר קבלת אישור הזכאות לתואר לא ניתן יהיה  לערער או לשפר ציון בקורס.
   
 • בקשה לסיום לימודים יש להגיש באתר באמצעות "מידע אישי לתלמיד" – "טופס טיולים" – מסיימי לימודים" – "בקשה לסיום לימודים".
   
 • הבקשה תועבר לבדיקה, לטיפול ולאישור מזכירות היחידה, מזכירות תלמידים בפקולטה, מדור שכר לימוד וספריות האוניברסיטה.
   
 • עם גמר הטיפול בבקשה לסיום הלימודים י.תקבל התלמיד.ה אישור זכאות לתואר. שלושה עותקים של אישור הזכאות ושלושה עותקים של גיליון הציונים הסופי יישלחו לכתובתו.ה של התלמיד.ה (יש לבדוק ולעדכן כתובת בעת מילוי הבקשה לסיום הלימודים).
   
 • אישור הזכאות לתואר של תלמידי.ות המסלול המחקרי כולל את הפרטים הבאים:
  שם החוג שסיים.ה התלמיד.ה, ציון הגמר, שם עבודת הגמר והציון שניתן בעבודה זו, מועד הזכאות לתואר שייקבע על פי מועד הבחינה או הגשת העבודה האחרונה ופירוט סיום לימודים "בהצטיינות" או "בהצטיינות יתרה" לזכאים לכך.

  התואר "מוסמך אוניברסיטה" בהצטיינות יוענק לתלמידים.ות אשר סיימו את לימודיהם בציון סופי שבין 90 ל-94, הן בציון עבודת הגמר והן בציון הסופי, בכל אחד משני מרכיבים אלה בנפרד.

  התואר "מוסמך אוניברסיטה" בהצטיינות יתרה יוענק לתלמידים.ות אשר סיימו את לימודיהם בציון סופי 95 ומעלה, הן בציון עבודת הגמר והן בציון הסופי, בכל אחד משני מרכיבים אלה בנפרד.


​טקס הענקת תעודות (דיפלומות) יתקיים בחודש יוני. על התלמידים.ות המעוניינים.ות להשתתף בטקס להגיש את הבקשות  לסיום לימודים לא יאוחר מיום 1.4.2020.

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>