ברכות למקבלי תואר הד"ר בשנת תש"ף

יישר כח!

21 מאי 2020
ברכות למקבלי תואר הד"ר בשנת תש"ף

 

אנו גאים ונרגשים לברך את מקבלי תואר הד"ר בשנת תש"ף :

  • ד"ר אביעד אגם אשר כתב את עבודת הדוקטורט בנושא: "אסטרטגיות השגה וניצול של צור בפליאולית התחתון המאוחר בלבאנט: מקרה המבחן של האתר האשלו- יברודי מערת קסם" בהנחיית פרופ' אבי גופר, ופרופ' רן ברקאי מהחוג לארכאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום ופרופ' לוסי וילסון מאוניברסיטת New Brunswick.

 

  • ד"ר סיגלית אור אשר כתבה  את עבודת הדוקטורט בנושא: "דיאלוגים בין יהודים לנכרים בספרות חז"ל", בהנחיית פרופ' ורד נעם מהחוג לפילוסופיה יהודית ותלמוד.

 

  • ד"ר משה מרום אשר כתב את עבודת הדוקטורט בנושא: "הביטוח הפנסיוני: קופות התגמולים וקרנות הפנסיה ההסתדרותיות בימי היישוב ובראשית ימי המדינה, 1920 – 1957", בהנחיית פרופ' מאיר חזן מהחוג להיסטוריה של עם ישראל ופרופ' יצחק גרינברג, מהמכללה האקדמית בית ברל.

 

  • ד"ר אנה ענבר אשר כתבה את עבודת הדוקטורט שלה בנושא: "חיבור ושעבוד בעברית מדוברת בת זמננו: המיליות 'ו' ו 'ש' ותפקידיהן השונים", בהנחיית פרופ' שלמה יזרעאל מהחוג ללשון עברית ובלשנות שמית.

 

קישור לדף של בוגרי ועבודות הדוקטורט של בית הספר למדעי היהדות וארכיאולוגיה ע"ש חיים רוזנברג

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive