אודות

אודות

אם אתם חולמים באנגלית ורואים בה את עתידכם – הצטרפו לתכנית ללימודי אנגלית ולימודים אמריקניים באוניברסיטת תל אביב. כאן נפגשת התרבות המקומית עם השפה הגלובלית, והתלמידים זוכים להכיר את מורשת המופת של סופרים, משוררים ומחזאים, החל משייקספיר, דיקנס, וייטס ועד לפיליפ רות', טוני מוריסון וסלמאן רושדי. בה בעת, תוכלו ללמוד כאן על ההבדלים בין תרבויות שונות בעולם הדובר אנגלית, והיחסים ביניהן. זהו החוג היחיד בישראל המציע תואר ראשון גם בלימודים אמריקניים.

 

בספרות אנגלית תכירו לעומק פרקים מייצגים של הספרות והתרבות האנגלופונית; ותפתחו יכולת חשיבה אנליטית והרגלי למידה עצמאיים של מגוון טקסטים, תוך היכרות עם גישות תיאורטיות ומתודולוגיות שונות. כאן גם תשכללו את השליטה שלכם בשפה האנגלית, כך שתוכלו להשתמש בה לכל מטרה שתרצו.

 

במסלול ללימודים אמריקניים, תוזמנו להתמקד בתרבות ובחברה בצפון אמריקה, ולהבין את אופיין המורכב והמיוחד. כאן נעודד אתכם לנתח ולפרש את החוויה האמריקנית לסוגיה - בעבר ובהווה - באופן חדשני ויצירתי, תוך שילוב ידע מתחומים כגון היסטוריה, תקשורת, קולנוע וסוציולוגיה. כבוגרי המסלולים הללו, תוכלו לפנות לעיסוקים מקצועיים רבים – כמו הוראת האנגלית, תרגום ועריכה, עיתונות, דוברות, דיפלומטיה, קשרי תרבות ועוד.

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive