הבוגרות שלנו

יפעת בלפר, עו"ד מומחית בתחום מניעת הטרדה מינית בעבודה

כיום מרצה, יועצת ומלווה ארגונים ציבוריים ופרטיים בטיפול במקרי הטרדה מינית ובפיתוח והטמעה של תהליכים למניעת הטרדה מינית ושוויון מגדרי.

בעברה שמשה כיועמ"ש וראשת תחום מניעת הטרדה מינית באיגוד מרכזי הסיוע לנפגעות ולנפגעי תקיפה מינית ובמסגרת זו ניסחה את ה"קוד הוולונטרי למניעת הטרדה מינית בעבודה" בשיתוף מכון התקנים הישראלי ובתמיכת משרד הכלכלה. כמו כן, פעלה לקידום מדיניות וחקיקה בתחום. יפעת בעלת תואר ראשון בהצטיינות בסוציולוגיה וביחב"ל ותואר ראשון נוסף במשפטים מהאוניברסיטה העברית ותואר שני בתוכנית למגדר באוניברסיטת ת"א. כאקטיביסטית פמיניסטית יפעת כותבת טורי דעה בתחום נשים ועבודה. כיום חברה ב- MINDU  מיזם חברתי - עסקי לפיתוח מערכת טכנולוגית מתקדמת להטמעת תרבות מונעת הטרדה מינית בארגונים.

 

לינור דויטשעו"ד, מנכ"לית לובי 99

והלוביסטית הציבורית הראשונה. בוגרת 8200, יועצת משפטית, מומחית לרגולציה וייעוץ פוליטי. בוגרת תואר ראשון במשפטים ומדע המדינה ותואר שני במגדר, כולם מאוניברסיטת תל אביב. בתפקידה האחרון כיהנה כסמנכ”ל רגולציה ויועמ”ש בהתאחדות האיכרים בישראל. לפני כן עבדה כעוזרת פרלמנטרית ויועצת פוליטית בכנסת.

לינור היא פעילה פמיניסטית זה שנים רבות, בין היתר אחת ממובילות המאבק בהדרת נשים בישראל ואחת מיוזמות קמפיינים ציבוריים להגברת הייצוג הנשי בפוליטיקה המקומית והארצית. דוברת עברית, אנגלית וערבית (ספרותית). נשואה ואם לשניים.  

קישור לפרופיל הפייסבוק האישי :https://www.facebook.com/linor.deutsch

קישור לעמוד הציבורי: https://www.facebook.com/%D7%9C%D7%99%D7%A0%D7%95%D7%A8-%D7%93%D7%95%D7%99%D7%98%D7%A9-Linor-Deutsch-1035830689794763/

טוויטר: https://twitter.com/LinorDeutsch

 

מאיה כהן, אשת תקשורת

כתבת התרבות של ישראל היום, מגישת תכנית התרבות "סופ"ש תרבות" בתאגיד השידור הישראלי, בכאן תרבות ובערוץ כאן 11. 

בוגרת תואר שני בלימודי מגדר, במסגרתם הגישה את עבודת התזה שנושאה: "החברות הבין נשית במחזות של ענת גוב". מאיה מספרת: "הלימודים בתוכנית ללימודי נשים ומגדר שינוי את חיי, פתחו את עיני והפכו את עולמי. אני מרגישה את התרומה שלהם הן במישור האישי והן במישור המקצועי, ואני משתדלת עד מאוד לפעול לעודד ולסייע בקידום יצירה נשית ובחשיפה וקידום של נשים בתקשורת ובאמנות". 

 

לנה רוסובסקי, אשת תקשורת, יזמת חברתית, מרצה ויועצת

מייסדת קהילת פייסבוק ידועה "רוסיות בלי חוש הומור וחבריהן" שהשפיעה רבות על השיח החברתי בישראל. לנה מגישה ועורכת במספר תחנות רדיו בתאגיד השידור הישראלי "כאן" ומעורבת בפרוייקטים דיגיטליים וטלוויזיוניים בתאגיד. לנה מובילת דעת קהל בכל הנוגע לדוברות ודוברי רוסית בישראל. היא מקדמת סוגיות הקשורות לדוברי ודוברות רוסית במגוון פלטפורמות - בארגונים ועמותות מגזר השלישי, באקדמיה, בתקשורת ומדיה חברתית ובעבר גם בכנסת. 

לנה מרצה ויועצת בנושאים הקשורים לדוברי רוסית בישראל ולתרבותם ומעבירה מפגשים וסדנאות כדי להכיר לקהלים שונים את הייחוד של כמיליון דוברי רוסית בישראל. 

לנה בעלת תואר ראשון במדעי החיים והרפואה ועד לפני כמה שנים ניהלה קריירה מוצלחת בניהול פרוייקטים בביוטק. אחרי שתכני חברה ותרבות ופעילות חברתית החלו למלא את חייה, עזבה את ביוטק והגיעה לעולם התקשורת. היא בוגרת תואר שני בהצטיינות בחוג למגדר באוניברסיטת תל אביב.

 

סיביל גולדפיינר, יזמית, מנכ"לית ובעלים של בית האופנה comme il faut ו- כולה ספא לנשים

בשנת 1987, הקימה סיביל יחד עם שותפתה קרול גודין את בית האופנה הישראלי comme il faut. מאז הקמתו פעל כבית אופנה כחול-לבן המעצב, מייצר ומשווק אופנת נשים איכותית ללא פשרות. לאחר מספר שנים בעולם האופנה הישראלי, במהלכן באו המייסדות במגע עם מאות נשים על בסיס יומיומי, הן החלו לשים לב לדפוס, כתוצאה מהדיכוי ומשטר הגוף של החברה הפטריארכלית המודרנית בה אנו חיים. נשים מכל הגילאים, מידות וסוגי גוף חוות בעיות רציניות עם גופן ונמנעות מלהביט בעצמן בראי. כתוצאה מאלו, בשנת 2000 החליטו המייסדות להשתמש בכוח המותג במטרה להעלות את המודעות ולהפיץ אג'נדה פמיניסטית. מאז, כל פריט לבוש שעוצב, כל תמונה שהופקה וכל משפט שנכתב על ידי המותג היו מחויבים לתפיסת העולם הפמיניסטית. סיביל בעלת תואר ראשון בכלכלה, תואר שני במנהל עסקים ותואר שני נוסף בתוכנית ללימודי מגדר בתל אביב.  

לצד בית האופנה comme il faut הפועל בכ-9 חנויות ברחבי הארץ, פועלת גם 'כולה', ספא לנשים בלבד הנמצא בנמל תל אביב. כולה באה לעולם כדי לתת לכל אישה את הזמן לעצמה, לייצר מרחב וזמן של נשים. מתוך הרצון הזה, הכניסה למקום אסורה לגברים, עגלות וגם טלפונים. 

האתר של comme il faut

כולה, ספא לנשים בלבד

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>