$תואר ראשון - מסלול ארכיאולוגיה של ארץ ישראל |
#מבואות שנה א |
א' | 0671100101 | ארכיאולוגיה מהי?** | ד"ר עדו קוך
| שיעור | ב | 16:00-14:00 | 220 גילמן | מטלה |
א' | 0671103501 | הארכיאולוגיה של א"י משחר ההיסטוריה ועד חורבן ירושלים | פרופ' רפאל גרינברג
| שיעור | ב | 18:00-16:00 | 220 גילמן | מטלה |
א' | 0671103501 | הארכיאולוגיה של א"י משחר ההיסטוריה ועד חורבן ירושלים | פרופ' רפאל גרינברג
| שיעור | ד | 18:00-16:00 | 220 גילמן | מטלה |
א' | 0671101001 | האדם הקדמון במזרח התיכון: מבוא לארכיאולוגיה פרהיסטורית | פרופ' רן ברקאי
| שיעור | ב | 12:00-10:00 | 220 גילמן | מטלה |
א' | 0671101001 | האדם הקדמון במזרח התיכון: מבוא לארכיאולוגיה פרהיסטורית | פרופ' רן ברקאי
| שיעור | ד | 12:00-10:00 | 220 גילמן | מטלה |
א' | 0671112301 | מיומנויות יסוד - קריאה וכתיבה מדעית לתלמידי שנה א' (קבוצה 1) | ד"ר ספיר-חן לידר
| סדנה | ב | 14:00-12:00 | 497 גילמן | מטלה |
ב' | 0671100102 | ארכיאולוגיה מהי?** | פרופ' יובל גדות
| שיעור | א | 14:00-12:00 | 220 גילמן | מטלה |
ב' | 0609100501 | תולדות האנושות - 3,000 השנים הראשונות | פרופ' יורם כהן
| שיעור | א | 10:00-08:00 | 326 גילמן | מטלה |
ב' | 0671107101 | מבוא לארכיאולוגיה קלאסית של א"י בתקופות הקלאסיות | ד"ר גיא שטיבל
| שיעור | א | 12:00-10:00 | 220 גילמן | מטלה |
ב' | 0671107101 | מבוא לארכיאולוגיה קלאסית של א"י בתקופות הקלאסיות | ד"ר גיא שטיבל
| שיעור | ג | 12:00-10:00 | 220 גילמן | מטלה |
ב' | 0671112501 | מיומנויות יסוד - כתיבה אקדמית באנגלית | ד"ר דבורה סוויני
| סדנה | ד | 18:00-16:00 | 326 גילמן | מטלה |
ב' | 0671112001 | ארכיאולוגיה של תקופת הברזל בדרום הלבנט | פרופ' יובל גדות
| שיעור | ד | 14:00-12:00 | 220 גילמן | מטלה |
ב' | 0671112302 | מיומנויות יסוד - קריאה וכתיבה מדעית לתלמידי שנה א' (קבוצה 2 | ד"ר לנגוט דפנה
| סדנה | ג | 16:00-14:00 | 304 גילמן | מטלה |
א' | 0671121601 | חפירה לימודית- רישום ע"י מזכירות החוג | ד"ר גיא שטיבל
| עבודה מעשית | | 00:00- | מחוץ לקמפוס מחוץ לקמפוס | מטלה |
א' | 0671112401 | סיורים (8 סיורים במהלך התואר)- רישום ע"י מזכירות החוג | ד"ר עדו קוך
| סיור | | 00:00- | מחוץ לקמפוס מחוץ לקמפוס | מטלה |
ב' | 0671121602 | חפירה לימודית - רישום ע"י מזכירות החוג | פרופ' עודד ליפשיץ
| עבודה מעשית | | 00:00- | מחוץ לקמפוס מחוץ לקמפוס | מטלה |
#פרוסמינרים (יש לקחת אחד) |
ב' | 0671112201 | מפגשים בין תרבויות בתקופת הברזל: ארכיאולוגיה של זהויות | פרופ' יובל גדות
| פרו"ס | א | 18:00-16:00 | 204 )(סיפריה) גילמן | מטלה |
ב' | 0671112601 | ילדים של החיים: תפיסות של ילדים ויַלְדוּת בחברות פרהיסטוריות | גב' אלה אסף
| פרו"ס | ב | 16:00-14:00 | 323 ע"ש אלקוב גילמן | מטלה |
ב' | 0671112101 | עמק המלכים | ד"ר דבורה סוויני
| פרו"ס | ג | 18:00-16:00 | א317 גילמן | מטלה |
#חובות שנים ב-ג -מסלול ארכיאולוגיה של א"י |
א' | 0671101101 | טיפולוגיה של כלי צור (קבוצה 1) | פרופ' רן ברקאי
| שו"ת | ב | 10:00-08:00 | 204 )(סיפריה) גילמן | מטלה |
א' | 0671121801 | טיפולוגיה של כלי-חרס א' (קבוצה 1) | פרופ' רפאל גרינברג
| שו"ת | ב | 14:00-12:00 | 204 )(סיפריה) גילמן | מטלה |
א' | 0671222001 | טיפולוגיה של כלי חרס ב' (קבוצה 1) | ד"ר אלכסנדר פאנטאלקין
| שו"ת | א | 12:00-10:00 | 204 )(סיפריה) גילמן | מטלה |
א' | 0671220001 | טיפולוגיה של כלי חרס ג' (קבוצה 1) | פרופ' אורן טל
| שו"ת | ד | 10:00-08:00 | 204 )(סיפריה) גילמן | מטלה |
א' | 0671320301 | ארכיאולוגיה מרחבית: מבוא עיוני ומעשי לסקר ארכיאולוגי* | ד"ר עדו קוך
| שו"ת | ג | 16:00-14:00 | 220 גילמן | מטלה |
א' | 0671206301 | יסודות הארכיאוזואולוגיה | ד"ר ספיר-חן לידר
| שיעור | ד | 14:00-12:00 | 210 דן-דוד | מטלה |
א' | 0671200001 | תולדות המחשבה הארכיאולוגית | פרופ' יובל גדות
| שיעור | ב | 16:00-14:00 | 280 גילמן | מטלה |
ב' | 0671101102 | כלי צור (קבוצה 2) | גב' אלה אסף
| שו"ת | ב | 10:00-08:00 | 204 )(סיפריה) גילמן | מטלה |
ב' | 0671121802 | טיפולוגיה של כלי חרס א' (קבוצה 2) | ד"ר אלכסנדר פאנטאלקין
| שו"ת | א | 12:00-10:00 | 204 )(סיפריה) גילמן | מטלה |
ב' | 0671222002 | טיפולוגיה של כלי חרס ב' (קבוצה 2) | פרופ' יובל גדות
| שו"ת | ד | 12:00-10:00 | 204 )(סיפריה) גילמן | מטלה |
ב' | 0671220002 | טיפולוגיה של כלי חרס ג' (קבוצה 2) | פרופ' אורן טל
| שו"ת | ד | 10:00-08:00 | 204 )(סיפריה) גילמן | מטלה |
#חלק מחובות שנים ב-ג יש לבחור שניים מהקורסים הבאים (פתוח לכל |
א' | 0671104501 | מבוא לתרבות מצרים הפרעונית | ד"ר דבורה סוויני
| שיעור | ד | 14:00-12:00 | 220 גילמן | מטלה |
א' | 0671103101 | מבוא לתרבות אנטוליה: היסטוריה וארכיאולוגיה של אנטוליה | פרופ' אמיר גילן
| שיעור | א | 16:00-14:00 | 220 גילמן | מטלה |
ב' | 0671254901 | מיציאת מצרים לשיבת ציון: קיצור תולדות ההיסטוריה של עם ישראל | פרופ' עודד ליפשיץ
| שיעור | ב | 14:00-12:00 | 223 (אולם ברגר) גילמן | מטלה |
ב' | 0609100501 | תולדות האנושות - 3,000 השנים הראשונות | פרופ' יורם כהן
| שיעור | א | 10:00-08:00 | 326 גילמן | מטלה |
ב' | 0671257001 | דת ומיתולוגיה באוגרית | דר' שירלי נתן יולזרי
| שיעור | ב | 12:00-10:00 | 277 גילמן | מטלה |
#סמינרים מסלול ארכיאולוגיה של א"י |
א' | 0671254801 | אימפריות המזרח הקדום: שגשוג וקריסה | ד"ר לנגוט דפנה
| סמינר | ג | 16:00-14:00 | 323 ע"ש אלקוב גילמן | מטלה |
ב' | 0671254801 | אימפריות המזרח הקדום: שגשוג וקריסה | ד"ר לנגוט דפנה
| סמינר | ג | 14:00-12:00 | 458 חדר עיון ע"ש גילמן | מטלה |
א' | 0671244401 | הפניקים במולדתם ובאגן הים התיכון במהלך תקופות הברונזה, הברזל | ד"ר אלכסנדר פאנטאלקין
| סמינר | ג | 12:00-08:00 | 204 )(סיפריה) גילמן | מטלה |
א' | 0671243501 | עם קשה עורף? מרידות היהודים ברומאים | ד"ר גיא שטיבל
| סמינר | א | 16:00-14:00 | 323 ע"ש אלקוב גילמן | מטלה |
א' | 0671243501 | עם קשה עורף? מרידות היהודים ברומאים | ד"ר גיא שטיבל
| סמינר | ג | 18:00-16:00 | 323 ע"ש אלקוב גילמן | מטלה |
ב' | 0671256801 | ארכיאולוגיה של הדקפוליס | פרופ' אורן טל
| סמינר | ד | 20:00-16:00 | 204 )(סיפריה) גילמן | מטלה |
ב' | 0671209101 | ארכיאולוגיה וחברה בישראל | פרופ' רפאל גרינברג
| סמינר | ג | 18:00-14:00 | 204 )(סיפריה) גילמן | מטלה |
#חיבור אישי - הכשרה מעשית בארכיאולוגיה לתלמידי מסלול א"י |
א' | 0671216001 | סדנה ארכיאולוג חופר | ד"ר יפתח שלו
| שיעור | ב | 18:00-16:00 | 305 גילמן | מטלה |
א' | 0671215901 | הכשרת שדה מתקדמת לארכיאולוג חופר | גב' אלה אסף
| עבודה מעשית | | 00:00- | לא לשיבוץ לא נדרשת כיתה | מטלה |
ב' | 0671233101 | ארכיאובוטניקה: שרידי צמחים ברקורד הארכיאולוגי | ד"ר לנגוט דפנה
| שיעור | ב | 16:00-14:00 | 220 גילמן | מטלה |
#חלק מחובות חיבור אישי יש לבחור אחד מהקורסים הבאים: |
ב' | 0671250901 | ארכיאומטלורגיה במזרח הקדום | ד"ר בן-יוסף ארז
| שיעור | ג | 20:00-18:00 | 306 גילמן | מטלה |
א' | 0671242001 | יסודות הגיאוארכיאולוגיה** | ד"ר בן-יוסף ארז
| שיעור | ב | 10:00-08:00 | 281 גילמן | מטלה |
א' | 0671242001 | יסודות הגיאוארכיאולוגיה** | ד"ר בן-יוסף ארז
| שיעור | ג | 10:00-08:00 | 281 גילמן | מטלה |
$תואר ראשון דו חוגי - מסלול תרבויות המזרח הקדום |
#מבואות שנה א |
א' | 0671100101 | ארכיאולוגיה מהי?** | ד"ר עדו קוך
| שיעור | ב | 16:00-14:00 | 220 גילמן | מטלה |
א' | 0671103501 | הארכיאולוגיה של א"י משחר ההיסטוריה ועד חורבן ירושלים | פרופ' רפאל גרינברג
| שיעור | ב | 18:00-16:00 | 220 גילמן | מטלה |
א' | 0671103501 | הארכיאולוגיה של א"י משחר ההיסטוריה ועד חורבן ירושלים | פרופ' רפאל גרינברג
| שיעור | ד | 18:00-16:00 | 220 גילמן | מטלה |
א' | 0671112301 | מיומנויות יסוד - קריאה וכתיבה מדעית לתלמידי שנה א' (קבוצה 1) | ד"ר ספיר-חן לידר
| סדנה | ב | 14:00-12:00 | 497 גילמן | מטלה |
ב' | 0671100102 | ארכיאולוגיה מהי?** | פרופ' יובל גדות
| שיעור | א | 14:00-12:00 | 220 גילמן | מטלה |
ב' | 0609100501 | תולדות האנושות - 3,000 השנים הראשונות | פרופ' יורם כהן
| שיעור | א | 10:00-08:00 | 326 גילמן | מטלה |
ב' | 0671112001 | ארכיאולוגיה של תקופת הברזל בדרום הלבנט | פרופ' יובל גדות
| שיעור | ד | 14:00-12:00 | 220 גילמן | מטלה |
ב' | 0671123801 | טקסט ותמונה - מוסד המלוכה במזרח הקדום וייצוגיו הטקסטואליים ו | פרופ' אמיר גילן
| שיעור | א | 16:00-14:00 | 220 גילמן | מטלה |
ב' | 0671112501 | מיומנויות יסוד - כתיבה אקדמית באנגלית | ד"ר דבורה סוויני
| סדנה | ד | 18:00-16:00 | 326 גילמן | מטלה |
ב' | 0671112302 | מיומנויות יסוד - קריאה וכתיבה מדעית לתלמידי שנה א' (קבוצה 2 | ד"ר לנגוט דפנה
| סדנה | ג | 16:00-14:00 | 304 גילמן | מטלה |
א' | 0671121601 | חפירה לימודית- רישום ע"י מזכירות החוג | ד"ר גיא שטיבל
| עבודה מעשית | | 00:00- | מחוץ לקמפוס מחוץ לקמפוס | מטלה |
א' | 0671112401 | סיורים (8 סיורים במהלך התואר)- רישום ע"י מזכירות החוג | ד"ר עדו קוך
| סיור | | 00:00- | מחוץ לקמפוס מחוץ לקמפוס | מטלה |
ב' | 0671121602 | חפירה לימודית - רישום ע"י מזכירות החוג | פרופ' עודד ליפשיץ
| עבודה מעשית | | 00:00- | מחוץ לקמפוס מחוץ לקמפוס | מטלה |
#פרוסמינרים (יש לבחור אחד) |
ב' | 0671112101 | עמק המלכים | ד"ר דבורה סוויני
| פרו"ס | ג | 18:00-16:00 | א317 גילמן | מטלה |
ב' | 0671112201 | מפגשים בין תרבויות בתקופת הברזל: ארכיאולוגיה של זהויות | פרופ' יובל גדות
| פרו"ס | א | 18:00-16:00 | 204 )(סיפריה) גילמן | מטלה |
ב' | 0671112601 | ילדים של החיים: תפיסות של ילדים ויַלְדוּת בחברות פרהיסטוריות | גב' אלה אסף
| פרו"ס | ב | 16:00-14:00 | 323 ע"ש אלקוב גילמן | מטלה |
#קורסי חובה שנים א-ב-ג -מסלול תרבויות המזרח הקדום |
#ניתן לקחת את הקורסים הבאים לאורך כל שנות התואר |
א' | 0671103101 | מבוא לתרבות אנטוליה: היסטוריה וארכיאולוגיה של אנטוליה | פרופ' אמיר גילן
| שיעור | א | 16:00-14:00 | 220 גילמן | מטלה |
א' | 0671104501 | מבוא לתרבות מצרים הפרעונית | ד"ר דבורה סוויני
| שיעור | ד | 14:00-12:00 | 220 גילמן | מטלה |
#כחלק מקורסי החובה בתשפ"ב ניתן ללקחת גם שלושה מהקורסים הבאים |
ב' | 0671257001 | דת ומיתולוגיה באוגרית | דר' שירלי נתן יולזרי
| שיעור | ב | 12:00-10:00 | 277 גילמן | מטלה |
ב' | 0671254901 | מיציאת מצרים לשיבת ציון: קיצור תולדות ההיסטוריה של עם ישראל | פרופ' עודד ליפשיץ
| שיעור | ב | 14:00-12:00 | 223 (אולם ברגר) גילמן | מטלה |
א' | 0671225601 | דת ומאגיה במצרים העתיקה** | ד"ר דבורה סוויני
| שיעור | ג | 14:00-12:00 | 220 גילמן | מטלה |
ב' | 0671244901 | מצרים באלף הראשון לפנה"ס** | ד"ר דבורה סוויני
| שיעור | ב | 18:00-16:00 | 220 גילמן | מטלה |
ב' | 0609100501 | תולדות האנושות - 3,000 השנים הראשונות | פרופ' יורם כהן
| שיעור | א | 10:00-08:00 | 326 גילמן | מטלה |
ב' | 0671257101 | על ארמונות, נוודים ומה שביניהם: תקופות הברונזה הביניימית והב | גב. הלנה רוט
| שיעור | ב | 12:00-10:00 | 306 גילמן | מטלה |
#שפות עתיקות - חובה למסלול תרבויות המזה"ק (יש לבחור שפה אחת) |
א' | 0671213101 | מצרית למתקדמים | ד"ר דבורה סוויני
| שו"ת | ב | 20:00-18:00 | 320 ע"ש אלקוב גילמן | מטלה |
א' | 0671252701 | אכדית למתחילים (תרגול) | גב' אביטל רומח
| שו"ת | א | 18:00-16:00 | 455 גילמן | מטלה |
א' | 0671155301 | אכדית למתחילים | פרופ' יורם כהן
| שו"ת | ג | 18:00-16:00 | 204 )(סיפריה) גילמן | מטלה |
ב' | 0671252701 | אכדית למתחילים (תרגול) | גב' אביטל רומח
| שו"ת | א | 18:00-16:00 | 320 ע"ש אלקוב גילמן | מטלה |
ב' | 0671155301 | אכדית למתחילים | פרופ' יורם כהן
| שו"ת | ג | 18:00-16:00 | 326 גילמן | מטלה |
א' | 0671239001 | חיתית למתחילים | פרופ' אמיר גילן
| שו"ת | א | 14:00-12:00 | 304 גילמן | מטלה |
א' | 0671244201 | חיתית למתחילים (תרגול) | גב' אביטל רומח
| שו"ת | ד | 14:00-12:00 | 450 גילמן | מטלה |
ב' | 0671239001 | חיתית למתחילים | פרופ' אמיר גילן
| שו"ת | א | 14:00-12:00 | 455 גילמן | מטלה |
ב' | 0671239001 | חיתית למתחילים | פרופ' אמיר גילן
| שו"ת | ד | 14:00-12:00 | 458 חדר עיון ע"ש גילמן | מטלה |
#סמינרים מסלול תרבויות המזה"ק |
א' | 0671254801 | אימפריות המזרח הקדום: שגשוג וקריסה | ד"ר לנגוט דפנה
| סמינר | ג | 16:00-14:00 | 323 ע"ש אלקוב גילמן | מטלה |
ב' | 0671254801 | אימפריות המזרח הקדום: שגשוג וקריסה | ד"ר לנגוט דפנה
| סמינר | ג | 14:00-12:00 | 458 חדר עיון ע"ש גילמן | מטלה |
א' | 0671433901 | Babylonian Literature** | פרופ' יורם כהן
| סמינר | ג | 16:00-14:00 | 497 גילמן | מטלה |
א' | 0671434801 | מין ומיניות בקרב החיתים ובמזרח הקדום | פרופ' אמיר גילן
| סמינר | ד | 12:00-10:00 | 306 גילמן | מטלה |
ב' | 0671434801 | מין ומיניות בקרב החיתים ובמזרח הקדום | פרופ' אמיר גילן
| סמינר | ד | 12:00-10:00 | 262 גילמן | מטלה |
א' | 0671433701 | קבורה וחברה במצרים העתיקה** | ד"ר דבורה סוויני
| סמינר | ב | 14:00-12:00 | 304 גילמן | מטלה |
ב' | 0671433701 | קבורה וחברה במצרים העתיקה | ד"ר דבורה סוויני
| סמינר | ג | 14:00-12:00 | א317 גילמן | מטלה |
#סמינרים מחוגים אחרים |
א' | 0672324401 | מפלצות, דרקונים וענקים בקיסרות רומא | פרופ' אורי יפתח
| סמינר | ב | 18:00-16:00 | 261 גילמן | מטלה |
א' | 0672324401 | מפלצות, דרקונים וענקים בקיסרות רומא | פרופ' אורי יפתח
| סמינר | ה | 18:00-16:00 | 323 ע"ש אלקוב גילמן | מטלה |
א' | 0672324701 | אושר: החיים הטובים בהגות העתיקה | פרופ' אורנה הררי
| סמינר | א | 14:00-10:00 | 260 גילמן | מטלה |
#חיבור אישי - הכשרה מעשית בארכיאולוגיה לתלמידי מסלול תרבויות |
א' | 0671216001 | סדנה ארכיאולוג חופר | ד"ר יפתח שלו
| שיעור | ב | 18:00-16:00 | 305 גילמן | מטלה |
א' | 0671215901 | הכשרת שדה מתקדמת לארכיאולוג חופר | גב' אלה אסף
| עבודה מעשית | | 00:00- | לא לשיבוץ לא נדרשת כיתה | מטלה |
א' | 0671206301 | יסודות הארכיאוזואולוגיה | ד"ר ספיר-חן לידר
| שיעור | ד | 14:00-12:00 | 210 דן-דוד | מטלה |
ב' | 0671233101 | ארכיאובוטניקה: שרידי צמחים ברקורד הארכיאולוגי | ד"ר לנגוט דפנה
| שיעור | ב | 16:00-14:00 | 220 גילמן | מטלה |
א' | 0671200001 | תולדות המחשבה הארכיאולוגית | פרופ' יובל גדות
| שיעור | ב | 16:00-14:00 | 280 גילמן | מטלה |
#כחלק מחובות חיבור אישי יש לקחת קורס טיפולוגיה אחד: |
א' | 0671101101 | טיפולוגיה של כלי צור (קבוצה 1) | פרופ' רן ברקאי
| שו"ת | ב | 10:00-08:00 | 204 )(סיפריה) גילמן | מטלה |
א' | 0671121801 | טיפולוגיה של כלי-חרס א' (קבוצה 1) | פרופ' רפאל גרינברג
| שו"ת | ב | 14:00-12:00 | 204 )(סיפריה) גילמן | מטלה |
א' | 0671222001 | טיפולוגיה של כלי חרס ב' (קבוצה 1) | ד"ר אלכסנדר פאנטאלקין
| שו"ת | א | 12:00-10:00 | 204 )(סיפריה) גילמן | מטלה |
א' | 0671220001 | טיפולוגיה של כלי חרס ג' (קבוצה 1) | פרופ' אורן טל
| שו"ת | ד | 10:00-08:00 | 204 )(סיפריה) גילמן | מטלה |
ב' | 0671101102 | כלי צור (קבוצה 2) | גב' אלה אסף
| שו"ת | ב | 10:00-08:00 | 204 )(סיפריה) גילמן | מטלה |
ב' | 0671121802 | טיפולוגיה של כלי חרס א' (קבוצה 2) | ד"ר אלכסנדר פאנטאלקין
| שו"ת | א | 12:00-10:00 | 204 )(סיפריה) גילמן | מטלה |
ב' | 0671220002 | טיפולוגיה של כלי חרס ג' (קבוצה 2) | פרופ' אורן טל
| שו"ת | ד | 10:00-08:00 | 204 )(סיפריה) גילמן | מטלה |
ב' | 0671222002 | טיפולוגיה של כלי חרס ב' (קבוצה 2) | פרופ' יובל גדות
| שו"ת | ד | 12:00-10:00 | 204 )(סיפריה) גילמן | מטלה |
#כחלק מחובות חיבור אישי יש לקחת אחר מהקורסים הבאים: |
ב' | 0671250901 | ארכיאומטלורגיה במזרח הקדום | ד"ר בן-יוסף ארז
| שיעור | ג | 20:00-18:00 | 306 גילמן | מטלה |
א' | 0671242001 | יסודות הגיאוארכיאולוגיה** | ד"ר בן-יוסף ארז
| שיעור | ב | 10:00-08:00 | 281 גילמן | מטלה |
א' | 0671242001 | יסודות הגיאוארכיאולוגיה** | ד"ר בן-יוסף ארז
| שיעור | ג | 10:00-08:00 | 281 גילמן | מטלה |
$תואר ראשון חד חוגי - ארכיאולוגיה של ארץ ישראל ותרבויות המזר |
א' | 0671100101 | ארכיאולוגיה מהי?** | ד"ר עדו קוך
| שיעור | ב | 16:00-14:00 | 220 גילמן | מטלה |
א' | 0671103501 | הארכיאולוגיה של א"י משחר ההיסטוריה ועד חורבן ירושלים | פרופ' רפאל גרינברג
| שיעור | ב | 18:00-16:00 | 220 גילמן | מטלה |
א' | 0671103501 | הארכיאולוגיה של א"י משחר ההיסטוריה ועד חורבן ירושלים | פרופ' רפאל גרינברג
| שיעור | ד | 18:00-16:00 | 220 גילמן | מטלה |
א' | 0671101001 | האדם הקדמון במזרח התיכון: מבוא לארכיאולוגיה פרהיסטורית | פרופ' רן ברקאי
| שיעור | ב | 12:00-10:00 | 220 גילמן | מטלה |
א' | 0671101001 | האדם הקדמון במזרח התיכון: מבוא לארכיאולוגיה פרהיסטורית | פרופ' רן ברקאי
| שיעור | ד | 12:00-10:00 | 220 גילמן | מטלה |
ב' | 0609100501 | תולדות האנושות - 3,000 השנים הראשונות | פרופ' יורם כהן
| שיעור | א | 10:00-08:00 | 326 גילמן | מטלה |
א' | 0671112301 | מיומנויות יסוד - קריאה וכתיבה מדעית לתלמידי שנה א' (קבוצה 1) | ד"ר ספיר-חן לידר
| סדנה | ב | 14:00-12:00 | 497 גילמן | מטלה |
ב' | 0671100102 | ארכיאולוגיה מהי?** | פרופ' יובל גדות
| שיעור | א | 14:00-12:00 | 220 גילמן | מטלה |
ב' | 0671107101 | מבוא לארכיאולוגיה קלאסית של א"י בתקופות הקלאסיות | ד"ר גיא שטיבל
| שיעור | א | 12:00-10:00 | 220 גילמן | מטלה |
ב' | 0671107101 | מבוא לארכיאולוגיה קלאסית של א"י בתקופות הקלאסיות | ד"ר גיא שטיבל
| שיעור | ג | 12:00-10:00 | 220 גילמן | מטלה |
ב' | 0671112302 | מיומנויות יסוד - קריאה וכתיבה מדעית לתלמידי שנה א' (קבוצה 2 | ד"ר לנגוט דפנה
| סדנה | ג | 16:00-14:00 | 304 גילמן | מטלה |
ב' | 0671112501 | מיומנויות יסוד - כתיבה אקדמית באנגלית | ד"ר דבורה סוויני
| סדנה | ד | 18:00-16:00 | 326 גילמן | מטלה |
ב' | 0671112001 | ארכיאולוגיה של תקופת הברזל בדרום הלבנט | פרופ' יובל גדות
| שיעור | ד | 14:00-12:00 | 220 גילמן | מטלה |
ב' | 0671123801 | טקסט ותמונה - מוסד המלוכה במזרח הקדום וייצוגיו הטקסטואליים ו | פרופ' אמיר גילן
| שיעור | א | 16:00-14:00 | 220 גילמן | מטלה |
א' | 0671121601 | חפירה לימודית- רישום ע"י מזכירות החוג | ד"ר גיא שטיבל
| עבודה מעשית | | 00:00- | מחוץ לקמפוס מחוץ לקמפוס | מטלה |
א' | 0671112401 | סיורים (8 סיורים במהלך התואר)- רישום ע"י מזכירות החוג | ד"ר עדו קוך
| סיור | | 00:00- | מחוץ לקמפוס מחוץ לקמפוס | מטלה |
# פרוסמינרים (יש לקחת אחד) |
ב' | 0671112201 | מפגשים בין תרבויות בתקופת הברזל: ארכיאולוגיה של זהויות | פרופ' יובל גדות
| פרו"ס | א | 18:00-16:00 | 204 )(סיפריה) גילמן | מטלה |
ב' | 0671112601 | ילדים של החיים: תפיסות של ילדים ויַלְדוּת בחברות פרהיסטוריות | גב' אלה אסף
| פרו"ס | ב | 16:00-14:00 | 323 ע"ש אלקוב גילמן | מטלה |
ב' | 0671112101 | עמק המלכים | ד"ר דבורה סוויני
| פרו"ס | ג | 18:00-16:00 | א317 גילמן | מטלה |
# חובות שנים ב-ג למסלול חד חוגי |
א' | 0671101101 | טיפולוגיה של כלי צור (קבוצה 1) | פרופ' רן ברקאי
| שו"ת | ב | 10:00-08:00 | 204 )(סיפריה) גילמן | מטלה |
א' | 0671121801 | טיפולוגיה של כלי-חרס א' (קבוצה 1) | פרופ' רפאל גרינברג
| שו"ת | ב | 14:00-12:00 | 204 )(סיפריה) גילמן | מטלה |
א' | 0671222001 | טיפולוגיה של כלי חרס ב' (קבוצה 1) | ד"ר אלכסנדר פאנטאלקין
| שו"ת | א | 12:00-10:00 | 204 )(סיפריה) גילמן | מטלה |
א' | 0671220001 | טיפולוגיה של כלי חרס ג' (קבוצה 1) | פרופ' אורן טל
| שו"ת | ד | 10:00-08:00 | 204 )(סיפריה) גילמן | מטלה |
א' | 0671320301 | ארכיאולוגיה מרחבית: מבוא עיוני ומעשי לסקר ארכיאולוגי* | ד"ר עדו קוך
| שו"ת | ג | 16:00-14:00 | 220 גילמן | מטלה |
א' | 0671206301 | יסודות הארכיאוזואולוגיה | ד"ר ספיר-חן לידר
| שיעור | ד | 14:00-12:00 | 210 דן-דוד | מטלה |
א' | 0671200001 | תולדות המחשבה הארכיאולוגית | פרופ' יובל גדות
| שיעור | ב | 16:00-14:00 | 280 גילמן | מטלה |
א' | 0671104501 | מבוא לתרבות מצרים הפרעונית | ד"ר דבורה סוויני
| שיעור | ד | 14:00-12:00 | 220 גילמן | מטלה |
א' | 0671103101 | מבוא לתרבות אנטוליה: היסטוריה וארכיאולוגיה של אנטוליה | פרופ' אמיר גילן
| שיעור | א | 16:00-14:00 | 220 גילמן | מטלה |
ב' | 0671101102 | כלי צור (קבוצה 2) | גב' אלה אסף
| שו"ת | ב | 10:00-08:00 | 204 )(סיפריה) גילמן | מטלה |
ב' | 0671121802 | טיפולוגיה של כלי חרס א' (קבוצה 2) | ד"ר אלכסנדר פאנטאלקין
| שו"ת | א | 12:00-10:00 | 204 )(סיפריה) גילמן | מטלה |
ב' | 0671222002 | טיפולוגיה של כלי חרס ב' (קבוצה 2) | פרופ' יובל גדות
| שו"ת | ד | 12:00-10:00 | 204 )(סיפריה) גילמן | מטלה |
ב' | 0671220002 | טיפולוגיה של כלי חרס ג' (קבוצה 2) | פרופ' אורן טל
| שו"ת | ד | 10:00-08:00 | 204 )(סיפריה) גילמן | מטלה |
ב' | 0671254901 | מיציאת מצרים לשיבת ציון: קיצור תולדות ההיסטוריה של עם ישראל | פרופ' עודד ליפשיץ
| שיעור | ב | 14:00-12:00 | 223 (אולם ברגר) גילמן | מטלה |
#כחלק מקורסי החובה במסלול בתשפ"ב ניתן ללקחת שלושה מהקורסים ה |
א' | 0671225601 | דת ומאגיה במצרים העתיקה** | ד"ר דבורה סוויני
| שיעור | ג | 14:00-12:00 | 220 גילמן | מטלה |
ב' | 0671257001 | דת ומיתולוגיה באוגרית | דר' שירלי נתן יולזרי
| שיעור | ב | 12:00-10:00 | 277 גילמן | מטלה |
ב' | 0609100501 | תולדות האנושות - 3,000 השנים הראשונות | פרופ' יורם כהן
| שיעור | א | 10:00-08:00 | 326 גילמן | מטלה |
ב' | 0671244901 | מצרים באלף הראשון לפנה"ס** | ד"ר דבורה סוויני
| שיעור | ב | 18:00-16:00 | 220 גילמן | מטלה |
ב' | 0671257101 | על ארמונות, נוודים ומה שביניהם: תקופות הברונזה הביניימית והב | גב. הלנה רוט
| שיעור | ב | 12:00-10:00 | 306 גילמן | מטלה |
#שפות עתיקות - חובה למסלול חד חוגי (יש לבחור שפה אחת) |
א' | 0671213101 | מצרית למתקדמים | ד"ר דבורה סוויני
| שו"ת | ב | 20:00-18:00 | 320 ע"ש אלקוב גילמן | מטלה |
א' | 0671155301 | אכדית למתחילים | פרופ' יורם כהן
| שו"ת | ג | 18:00-16:00 | 204 )(סיפריה) גילמן | מטלה |
א' | 0671252701 | אכדית למתחילים (תרגול) | גב' אביטל רומח
| שו"ת | א | 18:00-16:00 | 455 גילמן | מטלה |
ב' | 0671155301 | אכדית למתחילים | פרופ' יורם כהן
| שו"ת | ג | 18:00-16:00 | 326 גילמן | מטלה |
ב' | 0671252701 | אכדית למתחילים (תרגול) | גב' אביטל רומח
| שו"ת | א | 18:00-16:00 | 320 ע"ש אלקוב גילמן | מטלה |
א' | 0671239001 | חיתית למתחילים | פרופ' אמיר גילן
| שו"ת | א | 14:00-12:00 | 304 גילמן | מטלה |
א' | 0671244201 | חיתית למתחילים (תרגול) | גב' אביטל רומח
| שו"ת | ד | 14:00-12:00 | 450 גילמן | מטלה |
ב' | 0671239001 | חיתית למתחילים | פרופ' אמיר גילן
| שו"ת | א | 14:00-12:00 | 455 גילמן | מטלה |
ב' | 0671239001 | חיתית למתחילים | פרופ' אמיר גילן
| שו"ת | ד | 14:00-12:00 | 458 חדר עיון ע"ש גילמן | מטלה |
# סמינרים |
א' | 0671434801 | מין ומיניות בקרב החיתים ובמזרח הקדום | פרופ' אמיר גילן
| סמינר | ד | 12:00-10:00 | 306 גילמן | מטלה |
א' | 0671433701 | קבורה וחברה במצרים העתיקה** | ד"ר דבורה סוויני
| סמינר | ב | 14:00-12:00 | 304 גילמן | מטלה |
ב' | 0671433701 | קבורה וחברה במצרים העתיקה | ד"ר דבורה סוויני
| סמינר | ג | 14:00-12:00 | א317 גילמן | מטלה |
א' | 0671244401 | הפניקים במולדתם ובאגן הים התיכון במהלך תקופות הברונזה, הברזל | ד"ר אלכסנדר פאנטאלקין
| סמינר | ג | 12:00-08:00 | 204 )(סיפריה) גילמן | מטלה |
א' | 0671254801 | אימפריות המזרח הקדום: שגשוג וקריסה | ד"ר לנגוט דפנה
| סמינר | ג | 16:00-14:00 | 323 ע"ש אלקוב גילמן | מטלה |
ב' | 0671254801 | אימפריות המזרח הקדום: שגשוג וקריסה | ד"ר לנגוט דפנה
| סמינר | ג | 14:00-12:00 | 458 חדר עיון ע"ש גילמן | מטלה |
ב' | 0671256801 | ארכיאולוגיה של הדקפוליס | פרופ' אורן טל
| סמינר | ד | 20:00-16:00 | 204 )(סיפריה) גילמן | מטלה |
ב' | 0671209101 | ארכיאולוגיה וחברה בישראל | פרופ' רפאל גרינברג
| סמינר | ג | 18:00-14:00 | 204 )(סיפריה) גילמן | מטלה |
א' | 0671433901 | Babylonian Literature** | פרופ' יורם כהן
| סמינר | ג | 16:00-14:00 | 497 גילמן | מטלה |
#סמינירים מחוגים אחרים |
א' | 0672324401 | מפלצות, דרקונים וענקים בקיסרות רומא | פרופ' אורי יפתח
| סמינר | ב | 18:00-16:00 | 261 גילמן | מטלה |
א' | 0672324401 | מפלצות, דרקונים וענקים בקיסרות רומא | פרופ' אורי יפתח
| סמינר | ה | 18:00-16:00 | 323 ע"ש אלקוב גילמן | מטלה |
א' | 0672324701 | אושר: החיים הטובים בהגות העתיקה | פרופ' אורנה הררי
| סמינר | א | 14:00-10:00 | 260 גילמן | מטלה |
# חיבור אישי - מסלול הכשרה מעשית בארכיאולוגיה לתלמיד מסלול ח |
א' | 0671216001 | סדנה ארכיאולוג חופר | ד"ר יפתח שלו
| שיעור | ב | 18:00-16:00 | 305 גילמן | מטלה |
א' | 0671215901 | הכשרת שדה מתקדמת לארכיאולוג חופר | גב' אלה אסף
| עבודה מעשית | | 00:00- | לא לשיבוץ לא נדרשת כיתה | מטלה |
ב' | 0671233101 | ארכיאובוטניקה: שרידי צמחים ברקורד הארכיאולוגי | ד"ר לנגוט דפנה
| שיעור | ב | 16:00-14:00 | 220 גילמן | מטלה |
#כחלק מחיבור אישי יש לקחת אחד מהקורסים הבאים: |
ב' | 0671250901 | ארכיאומטלורגיה במזרח הקדום | ד"ר בן-יוסף ארז
| שיעור | ג | 20:00-18:00 | 306 גילמן | מטלה |
א' | 0671242001 | יסודות הגיאוארכיאולוגיה** | ד"ר בן-יוסף ארז
| שיעור | ב | 10:00-08:00 | 281 גילמן | מטלה |
א' | 0671242001 | יסודות הגיאוארכיאולוגיה** | ד"ר בן-יוסף ארז
| שיעור | ג | 10:00-08:00 | 281 גילמן | מטלה |
$קורסי מגוון - חובה בתואר ללכל המסלולים |
#קורסי מגוון יעודיים לסטודנטים בביה"ס למדעי היהדות והארכ |
א' | 0641110401 | מסביבה לחברה: דיאלוג בינתחומי | ד"ר לנגוט דפנה
| שיעור | ג | 14:00-12:00 | 278 גילמן | מטלה |
ב' | 0641110501 | רוח אינטראקטיבית: סדנה לשיתוף והנגשת ידע במדעי היהדות והרוח | ד"ר ג'רמי פוגל
| סדנה | ד | 18:00-16:00 | 207 (תוכנית אופקים) רוזנברג | מטלה |
# קורסי מגוון מתוך הפקולטה |
א' | 0672110201 | מבוא לספרות יוונית | ד"ר טדי פסברג
| שיעור | א | 14:00-12:00 | 278 גילמן | מטלה |
א' | 0672152201 | שער לעולם העתיק: מקורות ומתודולוגיה | פרופ' אורי יפתח
| שיעור | ד | 12:00-10:00 | 278 גילמן | מטלה |
א' | 0672110901 | מבוא למיתולוגיה יוונית | ד"ר מזור מעין
| שיעור | ג | 12:00-10:00 | 223 (אולם ברגר) גילמן | מטלה |
א' | 0618104101 | מבוא לפילוסופיה של המדע | ד"ר אורי בלקינד
| שיעור | ב | 16:00-14:00 | 144 (אולם אתינגר) גילמן | מטלה |
א' | 0622100301 | מבוא לדת ולתרבות האסלאם | ד"ר עידו בן-עמי
| שיעור | ד | 16:00-14:00 | 144 (אולם אתינגר) גילמן | מטלה |
א' | 0677106101 | יהודים ונוצרים מימי הבינים לעת החדשה א | פרופ' מעוז כהנא
| שיעור | ד | 10:00-08:00 | 449 גילמן | מטלה |
א' | 0612200501 | קריאה בין-תרבותית בתנ"ך ובספרות המזרח הקדום | ד"ר אסנת ברתור
| שיעור | א | 12:00-10:00 | 280 גילמן | מטלה |
א' | 0612100701 | מבוא למקרא א' | פרופ' יונתן בן דב
| שיעור | א | 14:00-12:00 | 280 גילמן | מטלה |
א' | 0612201901 | מגילות מדבר יהודה והתגבשות היהדות | פרופ' יונתן בן דב
| שיעור | א | 16:00-14:00 | 106 רוזנברג | מטלה |
ב' | 0612302201 | משלים וחידות של טבע ביצירה המקראית | פרופ' דלית רום-שילוני
| שיעור | א | 16:00-14:00 | 205 רוזנברג | מטלה |
ב' | 0612170601 | נוסחים ותרגומים של המקרא | פרופ' יונתן בן דב
| שו"ת | א | 16:00-14:00 | 001 רוזנברג | מטלה |
ב' | 0612302301 | אלימות מינית במקרא | ד"ר אהובה אשמן
| שיעור | ג | 12:00-10:00 | 104 רוזנברג | מטלה |
ב' | 0612600601 | הבן הסורר - היה או לא היה? החוק המקראי בין ספרות למציאות | ד"ר אסנת ברתור
| שיעור | א | 18:00-16:00 | 001 רוזנברג | מטלה |
ב' | 0677127201 | מי הרג את ישו? הפולמוס היהודי-נוצרי בשלהי העת העתיקה | ד"ר יפעת מוניקנדם
| שיעור | ב | 16:00-14:00 | 307 גילמן | מטלה |
$שעורי בחירה - לכל המסלולים |
א' | 0671257201 | בעקבות מלאכות מסורתיות: שימור, תיעוד והתנסות (ארכיאולגויה בק | ד"ר עדו קוך
| שיעור | ג | 14:00-12:00 | 304 גילמן | מטלה |
ב' | 0671257201 | בעקבות מלאכות מסורתיות: שימור, תיעוד והתנסות (ארכיאולגויה בק | ד"ר עדו קוך
| שיעור | ב | 12:00-10:00 | 220 גילמן | מטלה |
א' | 0671212601 | מבוא לארכיאולוגיה של יוון ב"תקופת האופל" והתקופה הארכאית** | ד"ר אלכסנדר פאנטאלקין
| שיעור | א | 14:00-12:00 | 220 גילמן | מטלה |
א' | 0671109101 | מבוא לאמנות בדרום-מערב אסיה: 3,500 - 500 לפני הספירה | ד"ר עדו קוך
| שיעור | ב | 12:00-10:00 | א206 מכסיקו | מטלה |
ב' | 0671257101 | על ארמונות, נוודים ומה שביניהם: תקופות הברונזה הביניימית והב | גב. הלנה רוט
| שיעור | ב | 12:00-10:00 | 306 גילמן | מטלה |
א' | 0671242001 | יסודות הגיאוארכיאולוגיה** | ד"ר בן-יוסף ארז
| שיעור | ב | 10:00-08:00 | 281 גילמן | מטלה |
א' | 0671242001 | יסודות הגיאוארכיאולוגיה** | ד"ר בן-יוסף ארז
| שיעור | ג | 10:00-08:00 | 281 גילמן | מטלה |
א' | 0671256901 | מציאות מדומה: תפיסות המציאות וכלים דיגטליים לשחזור העבר** | ד"ר גיא שטיבל
| שיעור | א | 18:00-16:00 | זום - | מטלה |
א' | 0671225601 | דת ומאגיה במצרים העתיקה** | ד"ר דבורה סוויני
| שיעור | ג | 14:00-12:00 | 220 גילמן | מטלה |
א' | 0671213101 | מצרית למתקדמים | ד"ר דבורה סוויני
| שו"ת | ב | 20:00-18:00 | 320 ע"ש אלקוב גילמן | מטלה |
ב' | 0609100501 | תולדות האנושות - 3,000 השנים הראשונות | פרופ' יורם כהן
| שיעור | א | 10:00-08:00 | 326 גילמן | מטלה |
ב' | 0671254901 | מיציאת מצרים לשיבת ציון: קיצור תולדות ההיסטוריה של עם ישראל | פרופ' עודד ליפשיץ
| שיעור | ב | 14:00-12:00 | 223 (אולם ברגר) גילמן | מטלה |
ב' | 0671250901 | ארכיאומטלורגיה במזרח הקדום | ד"ר בן-יוסף ארז
| שיעור | ג | 20:00-18:00 | 306 גילמן | מטלה |
ב' | 0671219801 | הכשרה בקריאה בדוחות ארכיאולוגים: חפירה נבחרת -לכיש | ד"ר אלכסנדר פאנטאלקין
| שיעור | א | 14:00-12:00 | 362 גילמן | מטלה |
ב' | 0671233101 | ארכיאובוטניקה: שרידי צמחים ברקורד הארכיאולוגי | ד"ר לנגוט דפנה
| שיעור | ב | 16:00-14:00 | 220 גילמן | מטלה |
ב' | 0671255801 | איך ילדים יודעים? תהליכי למידה בתקופת האבן | גב' אלה אסף
| שיעור | ג | 10:00-08:00 | | מטלה |
ב' | 0671244901 | מצרים באלף הראשון לפנה"ס** | ד"ר דבורה סוויני
| שיעור | ב | 18:00-16:00 | 220 גילמן | מטלה |
ב' | 0671257001 | דת ומיתולוגיה באוגרית | דר' שירלי נתן יולזרי
| שיעור | ב | 12:00-10:00 | 277 גילמן | מטלה |
$תואר השני |
#חובות תואר שני |
אב | 0671434901 | סמינר מחלקתי - מחתת להר געש– ארכיאולוגיה של חים בצל אסונות | פרופ' אמיר גילן
| סמינר | ד | 16:00-14:00 | 220 גילמן | מטלה |
ב' | 0671435001 | סמינר בית ספרי - מילים וחפצים - כתב, חפץ ותמונה | ד"ר עדו קוך
| סמינר | ג | 14:00-12:00 | 204 )(סיפריה) גילמן | מטלה |
א' | 0671416001 | סדנה לתלמידי מחקר** | ד"ר לנגוט דפנה
| שיעור | ב | 16:00-14:00 | 204 )(סיפריה) גילמן | מטלה |
אב | 0671435101 | הדרכה לתלמידי השלמות | גב' אלה אסף
| סדנה | ד | 15:00-14:00 | 323 ע"ש אלקוב גילמן | מטלה |
#סמינרים בחירה |
אב | 0671434401 | “The Age of Empires” – Judah under Assyrian, Babylonian and | פרופ' עודד ליפשיץ
| סמינר | ב | 16:00-14:00 | 304 גילמן | מטלה |
א' | 0671433901 | Babylonian Literature** | פרופ' יורם כהן
| סמינר | ג | 16:00-14:00 | 497 גילמן | מטלה |
ב' | 0671433901 | Babylonian Literature** | פרופ' יורם כהן
| סמינר | ג | 16:00-14:00 | 220 גילמן | מטלה |
א' | 0671433701 | קבורה וחברה במצרים העתיקה** | ד"ר דבורה סוויני
| סמינר | ב | 14:00-12:00 | 304 גילמן | מטלה |
ב' | 0671433701 | קבורה וחברה במצרים העתיקה | ד"ר דבורה סוויני
| סמינר | ג | 14:00-12:00 | א317 גילמן | מטלה |
א' | 0671434201 | יחסי אדם-חיה: עצמות ודנ"א | ד"ר ספיר-חן לידר
| סמינר | ב | 12:00-10:00 | 204 )(סיפריה) גילמן | מטלה |
א' | 0671434201 | יחסי אדם-חיה: עצמות ודנ"א | ד"ר ספיר-חן לידר
| סמינר | ד | 12:00-10:00 | 204 )(סיפריה) גילמן | מטלה |
א' | 0671434301 | ארכיאולוגיה במבצר: מסע להכרת מעוזי הצלבנים בארץ-ישראל | פרופ' אורן טל
| סמינר | ד | 20:00-16:00 | 204 )(סיפריה) גילמן | מטלה |
א' | 0671434501 | Jerusalem in Archaeology and in the Old Testament | פרופ' עודד ליפשיץ
| סמינר | ב | 20:00-18:00 | 458 חדר עיון ע"ש גילמן | מטלה |
א' | 0671434501 | Jerusalem in Archaeology and in the Old Testament | פרופ' עודד ליפשיץ
| סמינר | ה | 20:00-18:00 | 304 גילמן | מטלה |
ב' | 0671434001 | אדם ואבן: על מקומן של אבנים בחייהם ותפישת עולם של בני אדם קד | פרופ' רן ברקאי
| סמינר | ב | 14:00-12:00 | 204 )(סיפריה) גילמן | מטלה |
ב' | 0671434001 | אדם ואבן: על מקומן של אבנים בחייהם ותפישת עולם של בני אדם קד | פרופ' רן ברקאי
| סמינר | ד | 14:00-12:00 | 204 )(סיפריה) גילמן | מטלה |
ב' | 0671434601 | Stamp-seals from the Southern Levant: Production, Material, | ד"ר עדו קוך
| סמינר | ב | 20:00-16:00 | 204 )(סיפריה) גילמן | מטלה |
ב' | 0671434701 | Advanced topics in the archaeology of nomads | ד"ר בן-יוסף ארז
| סמינר | ב | 14:00-10:00 | 304 גילמן | מטלה |
# קורסי בחירה |
א' | 0671435201 | Here, there and everywhere - themes of Roman provincial arch | ד"ר גיא שטיבל
| שיעור | ד | 14:00-12:00 | מקוון-לא לשיבוץ - | מטלה |
א' | 0671419701 | סדנת שיטות שדה בארכיאובוטניקה ופליאואקלים | ד"ר לנגוט דפנה
| שו"ת | | 00:00- | לא לשיבוץ לא נדרשת כיתה | מטלה |
ב' | 0671409801 | קריאה ביקורתית במדעי הארכיאולוגיה | ד"ר בן-יוסף ארז
| שיעור | ג | 12:00-10:00 | 323 ע"ש אלקוב גילמן | מטלה |
ב' | 0671435301 | "הכל זורם" אודות תרבות חומרית וטקסטואלית של מים | ד"ר גיא שטיבל
| שיעור | ג | 14:00-12:00 | 262 גילמן | מטלה |
ב' | 0671433801 | Burial Customs in the Land of Israel from Prehistoric to Cla | ד"ר אלכסנדר פאנטאלקין
| סמינר | ג | 20:00-16:00 | 220 גילמן | מטלה |
ב' | 0671434101 | ארכיאולגיה של מצבי תודעה משתנים | פרופ' רן ברקאי
| שיעור | ד | 18:00-16:00 | 320 ע"ש אלקוב גילמן | מטלה |
#שיעורים מחוגים אחרים |
ב' | 0669613402 | המעבדה למחקר תרבות חומרית | ד"ר שרית פז
| סמינר | ב | 20:00-16:00 | 101 דן-דוד | מטלה |
אב | 0612600401 | ספרות מסופוטמית והמקרא | ד"ר טליה סוצקובר
| שיעור | ג | 12:00-10:00 | 102 רוזנברג | מטלה |
$לימודי ישראל הקדום |
#קורסי חובה - ישראל הקדום |
אב | 0671434901 | סמינר מחלקתי - מחתת להר געש– ארכיאולוגיה של חים בצל אסונות | פרופ' אמיר גילן
| סמינר | ד | 16:00-14:00 | 220 גילמן | מטלה |
ב' | 0671435001 | סמינר בית ספרי - מילים וחפצים - כתב, חפץ ותמונה | ד"ר עדו קוך
| סמינר | ג | 14:00-12:00 | 204 )(סיפריה) גילמן | מטלה |
א' | 0671416001 | סדנה לתלמידי מחקר** | ד"ר לנגוט דפנה
| שיעור | ב | 16:00-14:00 | 204 )(סיפריה) גילמן | מטלה |
אב | 0671435101 | הדרכה לתלמידי השלמות | גב' אלה אסף
| סדנה | ד | 15:00-14:00 | 323 ע"ש אלקוב גילמן | מטלה |
#קורסים וסמינרים לבחירה - ישראל הקדום |
אב | 0671434401 | “The Age of Empires” – Judah under Assyrian, Babylonian and | פרופ' עודד ליפשיץ
| סמינר | ב | 16:00-14:00 | 304 גילמן | מטלה |
א' | 0671434501 | Jerusalem in Archaeology and in the Old Testament | פרופ' עודד ליפשיץ
| סמינר | ב | 20:00-18:00 | 458 חדר עיון ע"ש גילמן | מטלה |
א' | 0671434501 | Jerusalem in Archaeology and in the Old Testament | פרופ' עודד ליפשיץ
| סמינר | ה | 20:00-18:00 | 304 גילמן | מטלה |
ב' | 0671434601 | Stamp-seals from the Southern Levant: Production, Material, | ד"ר עדו קוך
| סמינר | ב | 20:00-16:00 | 204 )(סיפריה) גילמן | מטלה |
ב' | 0671254901 | מיציאת מצרים לשיבת ציון: קיצור תולדות ההיסטוריה של עם ישראל | פרופ' עודד ליפשיץ
| שיעור | ב | 14:00-12:00 | 223 (אולם ברגר) גילמן | מטלה |
א' | 0612201901 | מגילות מדבר יהודה והתגבשות היהדות | פרופ' יונתן בן דב
| שיעור | א | 16:00-14:00 | 106 רוזנברג | מטלה |
א' | 0612100701 | מבוא למקרא א' | פרופ' יונתן בן דב
| שיעור | א | 14:00-12:00 | 280 גילמן | מטלה |
ב' | 0612100801 | מבוא למקרא ב' | פרופ' יונתן בן דב
| שיעור | א | 14:00-12:00 | 280 גילמן | מטלה |
ב' | 0612302201 | משלים וחידות של טבע ביצירה המקראית | פרופ' דלית רום-שילוני
| שיעור | א | 16:00-14:00 | 205 רוזנברג | מטלה |
ב' | 0612302301 | אלימות מינית במקרא | ד"ר אהובה אשמן
| שיעור | ג | 12:00-10:00 | 104 רוזנברג | מטלה |
א' | 0612603701 | תפיסות של מלחמה ושלום במקרא | פרופ' דלית רום-שילוני
| שיעור | ג | 14:00-12:00 | 002 רוזנברג | מטלה |
$ International program - Ancient Israel Studies |
א' | 1673400001 | Archaeology and History of the Land of Israel - Late Bronze | ד"ר עומר סרגי
| שיעור | ד | 12:00-10:00 | 304 גילמן | מטלה |
א' | 1673400001 | Archaeology and History of the Land of Israel - Late Bronze | ד"ר עומר סרגי
| שיעור | ג | 20:00-16:00 | 304 גילמן | מטלה |
א' | 1673400101 | Archaeology and History of the Land of Israel - Late Iron Ag | ד"ר עומר סרגי
| שיעור | ד | 12:00-10:00 | 304 גילמן | מטלה |
א' | 1673400101 | Archaeology and History of the Land of Israel - Late Iron Ag | ד"ר עומר סרגי
| שיעור | ג | 20:00-16:00 | 304 גילמן | מטלה |
א' | 1673400201 | The Archaeology and History of the Land of Israel - Iron Age | ד"ר עומר סרגי
| שיעור | ד | 12:00-10:00 | 304 גילמן | מטלה |
א' | 1673400201 | The Archaeology and History of the Land of Israel - Iron Age | ד"ר עומר סרגי
| שיעור | ג | 20:00-16:00 | 304 גילמן | מטלה |
ב' | 1673400301 | Archaeology & History of the Southern Levant during Persian | דר' מאיר אדרעי
| שיעור | ד | 12:00-10:00 | 326 גילמן | מטלה |
ק | 1673400701 | Field Archaeology | | עבודה מעשית | | 00:00- | | מטלה |
א' | 1673400501 | Academic Workshop | גב' שועה קיסילביץ
| שיעור | ב | 10:00-08:00 | 304 גילמן | מטלה |
א' | 1673400601 | Research Workshop | גב' שועה קיסילביץ
| שיעור | ב | 12:00-10:00 | 304 גילמן | מטלה |
ב' | 1673400901 | Archaeology, the Public, and the Media | Dr Robert Cargill
| שיעור | ג | 10:00-08:00 | | מטלה |
א' | 1673400401 | An Introduction to Field Archaeology: Theory and Method | מר בועז גרוס
| שיעור | ד | 16:00-14:00 | 304 גילמן | מטלה |
ב' | 1673401401 | The Kingdom of Israel under The Omrides | ד"ר עומר סרגי
| סמינר | ד | 18:00-16:00 | 304 גילמן | מטלה |
ב' | 1673401401 | The Kingdom of Israel under The Omrides | ד"ר עומר סרגי
| סמינר | ב | 10:00-08:00 | 304 גילמן | מטלה |
אב | 1673401201 | Biblical Hebrew for Beginners | גב' אור בן-צבי גולדבלום
| שו"ת | ב | 19:00-17:00 | זום - | מטלה |
א' | 0671434501 | Jerusalem in Archaeology and in the Old Testament | פרופ' עודד ליפשיץ
| סמינר | ה | 20:00-18:00 | 304 גילמן | מטלה |
אב | 0671434401 | “The Age of Empires” – Judah under Assyrian, Babylonian and | פרופ' עודד ליפשיץ
| סמינר | ב | 16:00-14:00 | 304 גילמן | מטלה |
א' | 0671433901 | Babylonian Literature** | פרופ' יורם כהן
| סמינר | ג | 16:00-14:00 | 497 גילמן | מטלה |
ב' | 0671433801 | Burial Customs in the Land of Israel from Prehistoric to Cla | ד"ר אלכסנדר פאנטאלקין
| סמינר | ג | 20:00-16:00 | 220 גילמן | מטלה |
ב' | 0671434701 | Advanced topics in the archaeology of nomads | ד"ר בן-יוסף ארז
| סמינר | ב | 14:00-10:00 | 304 גילמן | מטלה |
ב' | 0671434601 | Stamp-seals from the Southern Levant: Production, Material, | ד"ר עדו קוך
| סמינר | ב | 20:00-16:00 | 204 )(סיפריה) גילמן | מטלה |
ב' | 1673401301 | Transitional Periods in Archaeology | ד"ר קרן קובלו פראן
| שיעור | ג | 14:00-12:00 | 260 גילמן | מטלה |
ב' | 1673401501 | Beyond the field: Interdisciplinary Archaeology | גב. אורטל הרוש
| שיעור | ד | 14:00-12:00 | 304 גילמן | מטלה |