ברכות למצטייני הרקטור ומצטייני הדקאן של הפקולטה למדעי הרוח על הישגיהם בשנת הלימודים תשע"ח

ברכות למצטייני הרקטור ומצטייני הדקאן של הפקולטה למדעי הרוח

 

הפקולטה למדעי הרוח מברכת את תלמידיה:

עמר אושיה מהחוג לפילוסופיה
איתמר בכר מהחוג להיסטוריה של המזה"ת ואפריקה
ים וינברג מהחוג להיסטוריה כללית
אייל ילין מהתכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
משה משה מהחוג ללשון העברית ולבלשנות שמית

עם קבלת תואר "מצטיין רקטור" על הישגים בשנת הלימודים תשע"ח


​ואת "מצטייני הדקאן":

אברמוביץ' גאורגי מהחוג לאנגלית ולימודים אמריקניים
אגרי קארין מהחוג ללימודי מזרח אסיה
אדלסבורג יערה מהתכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
אטר שי מהחוג לפילוסופיה ומהחוג לספרות
איזנמן תמר מהחוג ללימודי הערבית והאסלאם
אילוז מיכאל מהחוג לספרות
אליעז עלמה מהתכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
אלעזר ירדן מהתכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
אנגל נעמה מהחוג לפילוסופיה
ארד מיכל מהחוג לפילוסופיה
בלום הדס מהחוג לאנגלית ולימודים אמריקניים
בן אבו ימית מהתכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
בן ישי מאי מהחוג למקרא
בנט אליס מהחוג לאנגלית ולימודים אמריקניים
בר מתן מהחוג להיסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה
בתר-פוקר עידו מהחוג להיסטוריה של עם ישראל
ג'ובאני שי מהחוג להיסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה ומהחוג לללימודי הערבית והאסלאם
גבזה מואב עפרי מהחוג להיסטוריה כללית
גל אופאל מהחוג ללימודי מזרח אסיה
גלובינסקי הילה מהחוג להיסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה
דבורה ענבל מהחוג להיסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה
דגן נעה מהחוג להיסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה
דגן יהונתן מהתכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
דולב גיא מהחוג להיסטוריה כללית
הורוביץ יובל מהחוג ללימודי מזרח אסיה
הייליג יוני מהחוג לבלשנות
ויסמן מאריס-דוד מהחוג לפילוסופיה
וכוטינסקי דנה מהחוג ללימודי מזרח אסיה
זהר הדר מהחוג ללימודי מזרח אסיה
זיו הראל מהחוג להיסטוריה כללית
חי עידו מתכנית פכ"מ
טוכשר אליעד מהחוג ללימודי מזרח אסיה
טלגם אסף מהחוג להיסטוריה כללית ומהחוג להיסטוריה של המזה"ת ואפריקה
טלר יסמין מלימודי אפריקה בתכנית הבין-אוניברסיטאית
יוסוב דניאל מהחוג לפילוסופיה
יוסופוב ורד מהחוג ללימודי הערבית והאסלאם
יעקבי גיא מהחוג לפילוסופיה ומהחוג לספרות
יעקובסון נועה ליבא מהחוג לאנגלית ולימודים אמריקניים
יריב דניאלה מהחוג לבלשנות
כהן תומר מהחוג לפילוסופיה
לוזון מיכאל מהחוג להיסטוריה של המה"ת ואפריקה ולימודי הערבית והאסלאם
לנדה בלאו אמיר מהתכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
מאירסון ענבר מהחוג לארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום
מיזרב עמית מהחוג לפילוסופיה
מימון קלי מהחוג ללימודי הערבית והאסלאם
מלאכי מאי מהחוג לפילוסופיה יהודית ותלמוד
מלוני קרלו מהחוג לבלשנות
מנדל גל מהחוג ללימודי מזרח אסיה
מקינן אמה אינק מתכנית הלימודים הרב-תחומית באנגלית של מדעי הרוח
נדלר ענבר מהחוג לאנגלית ולימודים אמריקניים
נוי פיינר אור מהחוג לספרות
נומיס-שחף מיכל מהחוג ללשון העברית ולבלשנות שמית
סאטון נעמי מתכנית הלימודים הרב-תחומית באנגלית של מדעי הרוח
סטרונין יאנה מהחוג ללימודי מזרח אסיה
סיון אופיר מהתכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
סנדלר שלי מהחוג ללימודי מזרח אסיה
ספיון מור מהתכנית ללימודי נשים ומגדר
סרוסי יואב מהחוג ללימודים קלאסיים - יוון ורומא
עידן סתיו מהתכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
עצמון דידי מהתכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
פאטאל שי-אל מהחוג ללימודי מזרח אסיה
פודוליץ' חנן מתרבות צרפת
פופליקר איתמר מתכנית פכ"מ
פוקר  שני מהחוג לספרות
פמיליה ניצן מהחוג לאנגלית ולימודים אמריקניים
פרישוף נגה מהחוג לפילוסופיה
פרנקו עידן מהחוג לאנגלית ולימודים אמריקניים
צ'ן ניאנג מתכנית הלימודים הרב-תחומית באנגלית של מדעי-הרוח
צפרוני אורי מהחוג להיסטוריה כללית
קופר בן מהחוג לבלשנות
קיי אלה מהחוג לאנגלית ולימודים אמריקניים
קליין אור מהתכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
רגב עתליה מהחוג לפילוסופיה
רוזנבוים רועי מהחוג לבלשנות
רומח אביטל מהחוג לארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום ומהחוג ללימודים קלאסיים- יוון ורומא
רטהאוזר בנימין איתן מתכנית הלימודים הרב-תחומית באנגלית של מדעי הרוח
רפופורט אלי מתכנית פכ"מ
שבאלבו מאיה מתכנית המצטיינים המשולבת במדעי הרוח ואמנויות
שהרבני דורי פיל מהחוג לבלשנות
שזר תולי מהתכנית הרב תחומית במדעי הרוח
שיליאן מאיה מהתכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
שלו ניצן מהחוג לאנגלית ולימודים אמריקניים
שלומוב מילסון עמרי מהחוג לפילוסופיה ומהחוג להיסטוריה כללית
שלש מגד מהחוג ללימודי הערבית והאסלאם
שרגיל שיר מהתכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
שרזי מיטל מהחוג ללימודי הערבית והאסלאם
     
אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive