מסיימי תואר שני ולימודי תעודה

 

מסיימי תואר מוסמך אוניברסיטה (M.A.)​

 

שם פרטי שם משפחה התכנית
פקדה אבבה פילוסופיה- בהצטיינות
רחמה אבו רכבה היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה
יובל אביבי ספרות- בהצטיינות
מיקה אבני פילוסופיה יהודית- בהצטיינות
סלמאן אברהים היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה
יהונתן אברהם ספרות- בהצטיינות
מיטל אברון היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה- בהצטיינות
יאיר אגמון ספרות- בהצטיינות
אדם אהרוני היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה
ליאור אוזיק היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה- בהצטיינות
אוריאן אוחיון מקרא
יוחאי אונגר היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה
מאיה אונגר היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה
אור אוסי שאנן לשון עברית בהצטיינות
שלמה אופיר היסטוריה ופילוסופיה של המדעים והרעיונות- בהצטיינות
נורית אורן אבישר מחקר תרבות הילד והנוער- בהצטיינות
אלון אזולאי היסטוריה של עם ישראל- בהצטיינות
שירה אחישר פילוסופיה בהצטיינות יתרה
אמיר איבצן היסטוריה כללית- בהצטיינות
יעל איזנברג ספרות- בהצטיינות יתרה
רונה איזנר אנגלית- בהצטיינות
משי אייד לימודי מגדר
אורי אילת היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה- בהצטיינות
שקד אישך לימודי מזרח אסיה- בהצטיינות
הדס אלגרבלי-פרחי ספרות
יואב אברהם אלדן מחקר תרבות הילד והנוער
טל אלוהב מדעי הדתות- בהצטיינות
דניאל אלימלך פילוסופיה יהודית
עדי אמדור לימודי מגדר
שרית אמיר מקרא
שיר אנוש הלוי מחקר תרבות הילד והנוער
זורח אנפולסקי פילוסופיה יהודית- בהצטיינות יתרה
ולריה אפוס בלשנות- בהצטיינות יתרה
נירית אפק לימודי מגדר- בהצטיינות יתרה
דינה אפשטיין אנגלית- בהצטיינות
אביתר ארביב היסטוריה ופילוסופיה של המדעים והרעיונות- בהצטיינות
טל ארביבו מקרא- בהצטיינות
נטע ארליך היסטוריה של עם ישראל- בהצטיינות יתרה
בילי ארן פילוסופיה- בהצטיינות יתרה
נעמה אשל לימודים קוגניטיביים של השפה ושימושיה- בהצטיינות
נדב באום היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה- בהצטיינות
יואב בוירסקי פילוסופיה- בהצטיינות
מיכאל ביבי היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה
מרגריטה בילובה אנגלית- בהצטיינות
שביט בינשטוק ספרות
דרור בירגר פילוסופיה- בהצטיינות יתרה
מיקי (יחיאל) בירנבאום היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה- בהצטיינות
יורם בכלר פילוסופיה
יפעת בלפר לימודי מגדר- בהצטיינות יתרה
יעל בלקין לימודים קוגניטיביים של השפה ושימושיה- בהצטיינות
יאיר בן-חורין היסטוריה ופילוסופיה של המדעים והרעיונות- בהצטיינות יתרה
ירדן בן-צור ספרות- בהצטיינות יתרה
דנה בן אור היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה
אורי בן שלום היסטוריה כללית- בהצטיינות יתרה
יעל בן שלום פילוסופיה יהודית- בהצטיינות יתרה
שלי בנבניסטי מקרא
יעל בנגל היסטוריה ופילוסופיה של המדעים והרעיונות- בהצטיינות
רינת בניאר מחקר תרבות הילד והנוער- בהצטיינות
רנה בנימין לימודים קוגניטיביים של השפה ושימושיה- בהצטיינות יתרה
נועה בר לימודי מגדר- בהצטיינות
שיא ברבי בלשנות
מירב ברודי מדעי הדתות- בהצטיינות יתרה
הילה ברוקמן ספרות- בהצטיינות יתרה
מיכל בריצ'גי גלעד מחקר תרבות הילד והנוער- בהצטיינות יתרה
סיון גולברי היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה- בהצטיינות
דוד גולדמן היסטוריה ופילוסופיה של המדעים והרעיונות
נעמה גולדמן אביטל היסטוריה ופילוסופיה של המדעים והרעיונות- בהצטיינות
אילן גופר ספרות
עמית גורביץ' מדעי הדתות- בהצטיינות
נופר גורן מחקר התרבות
שי גורן היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה- בהצטיינות
מתן גילאון לימודי מזרח אסיה- בהצטיינות
אייל גינצברג היסטוריה של עם ישראל- בהצטיינות
יונתן גליקסברג פילוסופיה יהודית- בהצטיינות
נעה גלר בלשנות- בהצטיינות יתרה
רודיינה געפרי היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה
רועי גפני היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה
אלה גריצמן מדעי הדתות- בהצטיינות יתרה
עמי דבוש היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה- בהצטיינות
עדי דבלינגר שכטר היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה- בהצטיינות
איל דגן היסטוריה ופילוסופיה של המדעים והרעיונות- בהצטיינות
נויה דינור היסטוריה ופילוסופיה של המדעים והרעיונות
תום דרוקר ספרות- בהצטיינות יתרה
ערן דרור מדעי הדתות- בהצטיינות יתרה
רוני דשא לימודי מזרח אסיה- בהצטיינות יתרה
עמית הוימן היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה
ערן הורוביץ ספרות- בהצטיינות יתרה
שימאא היג'א לימודי הערבית והאסלאם
נעה הנדלסמן בלשנות- בהצטיינות יתרה
תומר הראל היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה- בהצטיינות יתרה
מרים ובר ספרות- בהצטיינות
אביגיל וולך היסטוריה כללית- בהצטיינות יתרה
אורית וולקין היסטוריה ופילוסופיה של המדעים והרעיונות
ברנרדו וידנה היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה בהצטיינות
רויטל וייל גוטשלק מחקר התרבות- בהצטיינות יתרה
יוספה ויינטראוב היסטוריה כללית- בהצטיינות יתרה
אורנה וינר לימודי מגדר- בהצטיינות
מאריס-דוד ויסמן לימודים קוגניטיביים של השפה ושימושיה- בהצטיינות יתרה
אסנת ולדן לימודי מגדר
רחלי ונג בר לוי מחקר תרבות הילד והנוער
משה ורד היסטוריה של עם ישראל- בהצטיינות יתרה
רוני זגורי היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה
הדס זהבי ספרות
משה זיו היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה
נפתלי זינגר פילוסופיה- בהצטיינות
דניאל זפרני פילוסופיה יהודית- בהצטיינות יתרה
יעל זקוב לימודים קוגניטיביים של השפה ושימושיה- בהצטיינות יתרה
עודד זרחיה היסטוריה כללית- בהצטיינות
הלא חאמד אנגלית
משה חדד מקרא
צולי חואנג אנגלית- בהצטיינות
טים חורי היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה
אור חזות היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה- בהצטיינות
מור חיים בלשנות- בהצטיינות יתרה
אייא חמזה אנגלית
מלכה חן ציון ספרות- בהצטיינות יתרה
רונית חקוק מחקר תרבות הילד והנוער- בהצטיינות
הילאל טאהא לימודי הערבית והאסלאם- בהצטיינות
קובי טויק היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה
אורי טוכלר ספרות
יונתן טלמון היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה- בהצטיינות
תומר יהודה היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה- בהצטיינות
טל יחזקאלי פילוסופיה- בהצטיינות יתרה
עמית ימיני היסטוריה ופילוסופיה של המדעים והרעיונות- בהצטיינות
עינב יעקובי מקרא
ילנה יפה לימודים קלאסיים- בהצטיינות
מוראל יצחק-פור גל היסטוריה ופילוסופיה של המדעים והרעיונות- בהצטיינות
שלי יצחקי לימודי מגדר- בהצטיינות יתרה
דור ירון היסטוריה כללית
טל ישראל מקרא
אור כדורי לימודים קוגניטיביים של השפה ושימושיה- בהצטיינות יתרה
אור כהן היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה
חמדה כהן פילוסופיה יהודית
עמרי כהן אנגלית- בהצטיינות
נטע כהן פילוסופיה- בהצטיינות יתרה
ריקה כהן-מאור ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום- בהצטיינות
הדר כהני לימודי מזרח אסיה- בהצטיינות יתרה
עדן כץ פילוסופיה- בהצטיינות יתרה
נמרוד כץ גלאי היסטוריה ופילוסופיה של המדעים והרעיונות- בהצטיינות
יניב כרמל היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה- בהצטיינות יתרה
איל לב ארי היסטוריה כללית- בהצטיינות
נטע לביא מחקר התרבות
תמרה לבריננקו לימודי מגדר- בהצטיינות
אייל להמן לשון עברית- בהצטיינות יתרה
יניב לוי היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה- בהצטיינות יתרה
עידן לוי היסטוריה ופילוסופיה של המדעים והרעיונות- בהצטיינות יתרה
נינט לוי דיין מחקר תרבות הילד והנוער
אוהד לויט פילוסופיה- בהצטיינות
יבגניה לוקין לימודים קוגניטיביים של השפה ושימושיה- בהצטיינות יתרה
עודד ליבהבר היסטוריה כללית- בהצטיינות
דן ליטווק היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה
איתי לינזן פילוסופיה- בהצטיינות יתרה
יעל ליפמן לימודי מגדר- בהצטיינות
מיה ליקוורניק היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה- בהצטיינות יתרה
שניר לפיד מקרא- בהצטיינות
דניאל לרמן היסטוריה של עם ישראל- בהצטיינות
רועי מאייר היסטוריה כללית
הדר מגן היסטוריה של עם ישראל
עידו מוזס ספרות- בהצטיינות
דניאל מור פילוסופיה- בהצטיינות
אור מזר פילוסופיה- בהצטיינות
גיא מזרחי היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה- בהצטיינות
וונסה מישקיט אנגלית- בהצטיינות יתרה
קרלו מלוני בלשנות- בהצטיינות
מאיה מליץ לנדאו לימודי מגדר
אריאל מנשה היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה- בהצטיינות
איה מסארוה מחקר תרבות הילד והנוער
מאיה מרדכי לימודי מזרח אסיה- בהצטיינות
מירי מרדכי לימודי מגדר
מחמוד נאטור היסטוריה כללית
דנה נוימן מקרא- בהצטיינות
רדן נוסראללה בלשנות
שי ניסן היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה
ניקולאס אולגר סבר לימודי מגדר
משה סגל פילוסופיה יהודית- בהצטיינות יתרה
ספיר דניאל סדון היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה- בהצטיינות יתרה
מירב סדלינסקי לימודי מגדר- בהצטיינות
אנה סומרשף מחקר התרבות
דמיין סטוינוב לימודים קוגניטיביים של השפה ושימושיה- בהצטיינות יתרה
יוסף סיידו היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה
צבי סמית מדעי הדתות- בהצטיינות
רונן ספורטס היסטוריה ופילוסופיה של המדעים והרעיונות- בהצטיינות
מחמוד עביד לימודי הערבית והאסלאם
דנה עדיקה ספרות- בהצטיינות
סמאח עיסאוי מחקר תרבות הילד והנוער
נעמה עירון לימודים קלאסיים- בהצטיינות יתרה
מעין ענר היסטוריה כללית- בהצטיינות
היבה פדילה לימודי הערבית והאסלאם
ניצן פוזנר היסטוריה כללית- בהצטיינות יתרה
עודד פוירשטיין היסטוריה כללית- בהצטיינות יתרה
עידו פוקס ספרות- בהצטיינות יתרה
נועה פורת מחקר תרבות הילד והנוער- בהצטיינות
יעל פייטלסון פילוסופיה
מיכל פילוסוף היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה- בהצטיינות
ירון פירדי היסטוריה ופילוסופיה של המדעים והרעיונות- בהצטיינות יתרה
אלון פישמן בלשנות
אור פלג לימודי מגדר- בהצטיינות
יפעת פלג מחקר תרבות הילד והנוער- בהצטיינות
נועה פלד בלשנות- בהצטיינות יתרה
עידו פלד ספרות- בהצטיינות יתרה
רות פלד-ספן לימודי ישראל הקדום- בהצטיינות יתרה
ניצה פרברי ספרות
יהונתן פרנקו היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה- בהצטיינות יתרה
אלמוגית פרץ לשון עברית- בהצטיינות
דליה צאיג ספרות
ענבר צדוק היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה- בהצטיינות
שי צלר פילוסופיה יהודית- בהצטיינות יתרה
דוד צרפתי היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה
עופר קטן היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה- בהצטיינות יתרה
תובל קליין היסטוריה ופילוסופיה של המדעים והרעיונות- בהצטיינות יתרה
נטע קנצ'וק מחקר תרבות הילד והנוער
עמוס קרן לימודי מזרח אסיה
אלה קרן שירן היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה
רוני קרצנר היסטוריה של עם ישראל- בהצטיינות
נועה ראנצר ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום- בהצטיינות יתרה
ירין רבן פילוסופיה יהודית- בהצטיינות יתרה
עמרי רגב היסטוריה כללית- בהצטיינות
רמי רווה ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום
עדן פייר רוזין פילוסופיה- בהצטיינות
איתן רוזנבאום פילוסופיה- בהצטיינות יתרה
נטע רוזנפלד היסטוריה ופילוסופיה של המדעים והרעיונות
ענת רוזנר היסטוריה כללית- בהצטיינות יתרה
גלינה רונקין פילוסופיה- בהצטיינות
ג'ני רייכמן לשון עברית
ריטה רימן היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה
יחזקאל שבנוב בלשנות- בהצטיינות יתרה
אביב שונפלד בלשנות
מרים שורץ ספרות- בהצטיינות יתרה
איתי שחר היסטוריה ופילוסופיה של המדעים והרעיונות- בהצטיינות יתרה
ליליה שטדלר היסטוריה כללית- בהצטיינות יתרה
יהודית שטופמן-קריסטל ספרות- בהצטיינות
דיקלה שטרית מחקר התרבות- בהצטיינות
אייל שלום ספרות
רועי שניידר בלשנות שמית- בהצטיינות יתרה
איתמר שפי בלשנות- בהצטיינות יתרה
נריה שפירא תלמוד- בהצטיינות
מתן שפירא פילוסופיה- בהצטיינות יתרה
מאיר שרגא רויטמן היסטוריה ופילוסופיה של המדעים והרעיונות- בהצטיינות
עדי ששון לימודי מגדר
דנה תור אנגלית- בהצטיינות יתרה
דורין תורג'מן מחקר התרבות- בהצטיינות יתרה

 

יישר כוח!

 

לימודי תעודה - עריכה לשונית

 

שם פרטי שם משפחהשם משפחה שם משפחה
יעל  אילן
שלי ביסטרי כהן
רוזני גולן
שגית  גורביץ'
איילת  דן
מיכל דריל
עינב חסון
שני נוי
יפית נתנוב
ענבל  קליין
מעיין רוזנברג
צבי שני
חמוטל שני דור

 

יישר כוח! 

 

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive