נהלים ודרישות במהלך הלימודים

  1. החל משנת תשפ"ב , תלמידי התואר הראשון בכל חוגי הלימוד באוניברסיטה נדרשים ללמוד שני קורסים אקדמיים בשפה האנגלית. תלמיד במסלול דו-חוגי יוכל לבחור באיזו תוכנית לימודים ללמוד את הקורסים. כל המטלות בקורסים הינן בשפה האנגלית. היקף כל קורס 2 ש"ס לפחות. תלמיד לא יוכל לסיים את לימודיו ללא סיום מטלה זו בהצלחה.
  2. הגשת עבודות: עבודות סמינריוניות יוגשו במועדים שנקבעו על ידי הפקולטה. העבודות יוגשו למזכירות החוג (ולא למרצה). עבודות אחרות יוגשו במועד שיפורסם בלוח המבחנים.
  3. המעבר משנה א' לשנה ב' מותנה בהשגת ממוצע ציונים כולל של 75 לפחות בקורסי שנה א' וממוצע ציונים של 80 לפחות בקורסי הפכ"מ. בנוסף יש לעמוד בתנאי קדם של הקורסים על פי דרישות החוג בו הם ניתנים.
  4. צבירת כישלונות: תלמידים/ות שנכשלו בקורס חובה יוכלו להגיש בקשה לוועדת הוראה להשתתף בו פעם נוספת. לא ניתן להמשיך את הלימודים בתוכנית הפכ"מ לאחר כישלון שני באותו קורס.
  5. סטודנט המבקש לשפר ציון חיובי בקורס יוכל לעשות זאת על ידי שיעור חוזר לקורס באותו התחום ובאותה קטגוריה רק בשנת הלימודים העוקבת.
  6. ברישום המחודש חייב הסטודנט לעמוד בכל המטלות של הקורס באותו מועד כולל הגשת תרגילים, תכנים, מבחני אמצע והגשת עבודות. תלמיד רשאי לשפר ציון חיובי בשני קורסים בלבד במהלך שנות לימודיו לתואר.

​​

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>