רשימת מסיימי תואר ראשון ומסיימי תכנית נוספת בלימודי התואר הראשון

מסיימי תואר בוגר אוניברסיטה (B.A.)

מסיימי תכנית נוספת בלימודי התואר הראשון

 

 

מסיימי תואר בוגר אוניברסיטה (B.A.):

שם פרטי שם משפחה חוג הצטיינות
פרדוס אבו רזק התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
    ספרות  
רועי אביב היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה  
    היסטוריה של עם ישראל  
אורי אבירם לימודי מזרח אסיה בהצטיינות
ברק אבישי פילוסופיה  
    התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
אביגיל אהרוני התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
    לימודי מזרח אסיה  
אלונה אוסטרובסקי מקרא ופילוסופיה יהודית בהצטיינות
אור אוסי לשון עברית ובלשנות שמית  
אבישג אור בכול התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
    לימודי מזרח אסיה בהצטיינות
יעל אטיה פילוסופיה  
    פילוסופיה יהודית  
אדוה איאש בלשנות  
    לשון העברית  
מור אלבז פילוסופיה יהודית ולשון בהצטיינות
יוסף אלון היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה  
    לימודי הערבית והאסלאם בהצטיינות
שרונה אלטר לימודי נשים ומגדר בסיוע NCJW  
    לשון העברית  
ברק אלטר ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום  
רעות אלי לימודים קלאסיים (תרבות קלאסית)  
    לימודי מזרח אסיה  
שרון אליהו צרפתית  
    לימודי מזרח אסיה  
דניאל אלימלך פילוסופיה  
    התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
רותם אלצפן צרפתית  
    לימודי מזרח אסיה  
גליה אנג'ל תכנית המצטיינים במדעי הרוח ובאמנויות  
מעין אסור פילוסופיה  
    התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
מיכל אסף התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
    לימודי מזרח אסיה  
ים אסף בלשנות  
    התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
הדר אפטרמן פילוסופיה בהצטיינות
    פילוסופיה יהודית  
יוסף אריאל התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
    לימודי מזרח אסיה  
ספיר אשד היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה  
    התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
עינבר אשכנזי גאוגרפיה וסביבת האדם  
ספיר באומל לימודי הערבית והאסלאם  
    גאוגרפיה וסביבת האדם  
הדר באייך ספרות  
אינה בודניאצקי התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
    לימודי מזרח אסיה  
מריה בויארינצב אנגלית בהצטיינות
    בלשנות  
אנה בורד תכנית המצטיינים במדעי הרוח ובאמנויות בהצטיינות
אלמירה בורודיינקו אנגלית ולימודים אמריקניים  
    לימודי מזרח אסיה  
מור בורשטיין לימודי מזרח אסיה בהצטיינות יתרה
שירלי בושנר היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה  
    גאוגרפיה וסביבת האדם  
ניסן ביטון לימודי הערבית והאסלאם  
אליסה ביטלר אנגלית  
עלמיה בירו אנגלית ולימודים אמריקניים  
    ספרות  
מאי בית און התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
יוני בית און לימודי מזרח אסיה  
עמרי בלוך פילוסופיה  
    היסטוריה כללית  
דרור בלילטי פילוסופיה  
    ספרות  
שירי בלכר היסטוריה כללית  
    היסטוריה של עם ישראל  
נעם אסתר בלסיאנו פילוסופיה  
    בלשנות  
גאיה בן סירה צרפתית בהצטיינות
    לימודי מזרח אסיה בהצטיינות
ליאור בן עזרא פילוסופיה  
    התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
בת-אל בנימין היסטוריה כללית  
    לימודי מזרח אסיה  
אלון בר היסטוריה כללית  
    אנגלית  
לירון בר מאיר בלשנות  
    התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
אלעד בר נוי תכנית המצטיינים במדעי הרוח ובאמנויות  
אב ברא"ס היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה  
    התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
שיר ברבי תכנית המצטיינים במדעי הרוח ובאמנויות בהצטיינות יתרה
נגה ברגר תכנית המצטיינים במדעי הרוח ובאמנויות בהצטיינות
גדעון ברוט היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה בהצטיינות
טל ברוכיאל התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
    לימודי מזרח אסיה  
אליזבת ברוסילובסקי צרפתית  
    אנגלית  
הילה ברוקמן לימודים קלאסיים (תרבות קלאסית) בהצטיינות
    ספרות בהצטיינות
מאיה ברידא אנגלית  
    לימודי מזרח אסיה  
גל ברניה התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
    לימודי מזרח אסיה  
נעה ברק היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה בהצטיינות
    התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח בהצטיינות יתרה
היבא ג'לג'ולי לימודי הערבית והאסלאם  
ענת גוטליב התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
    לימודי מזרח אסיה  
גיא גולדמן היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה  
    לימודי מזרח אסיה  
עדיאל גולדמן פילוסופיה  
    התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
ליאור גולדנשטיין בלשנות  
    התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
הדר גולדשטיין תכנית המצטיינים במדעי הרוח ובאמנויות  
דן גולדשמידט פילוסופיה בהצטיינות
    היסטוריה כללית  
אליסה גיטניק התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
    לימודי מזרח אסיה  
מיכל גילרון תכנית הלימודים הכלליים והבין-תחומיים  
    היסטוריה של עם ישראל  
תומר גלעד בלשנות  
    לימודי מזרח אסיה בהצטיינות יתרה
איתמר גלעדי היסטוריה כללית  
    התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
עידו גנוסר פילוסופיה  
    התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
דנה גרוס גאוגרפיה וסביבת האדם  
עדי גרינברג היסטוריה כללית  
    היסטוריה של עם ישראל  
סיון דבש לשון עברית ובלשנות שמית  
עדי דובסון תכנית המצטיינים במדעי הרוח ובאמנויות  
מיכל דוד היסטוריה כללית  
    ספרות  
לינוי דורון אנגלית בהצטיינות יתרה
    בלשנות בהצטיינות
יפעת דלסוז תכנית המצטיינים במדעי הרוח ובאמנויות בהצטיינות
דני דמתי גאוגרפיה וסביבת האדם  
דוריאן דנינו ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום בהצטיינות יתרה
טטיאנה דרבין לימודי מזרח אסיה בהצטיינות יתרה
יואב דרור פילוסופיה  
    תכנית הלימודים הכלליים והבין-תחומיים  
אופיר הדס לימודי הערבית והאסלאם  
רונה הוניגסברג פילוסופיה  
    היסטוריה כללית  
מעיין הלימי לימודי מזרח אסיה  
    גאוגרפיה וסביבת האדם  
דניה הר-ציון תכנית המצטיינים במדעי הרוח ובאמנויות  
נעם הרמן היסטוריה כללית  
    פילוסופיה יהודית בהצטיינות
ענת הרש ספרות  
דין הרשקוביץ היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה בהצטיינות
    לימודי הערבית והאסלאם בהצטיינות
גלנה וולדמן אנגלית  
    התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח בהצטיינות
יפעת ווליניץ אנגלית ולימודים אמריקניים  
    לימודי מזרח אסיה  
יהונתן וטורי גאוגרפיה וסביבת האדם  
    גאוגרפיה וסביבת האדם  
יערה וידמן סמואל היסטוריה של עם ישראל בהצטיינות
    פילוסופיה יהודית בהצטיינות
שני וייס אנגלית בהצטיינות
    לימודים קלאסיים (רומית) בהצטיינות
שירלי וייסמן היסטוריה כללית  
    היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה  
עדי וינטר התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
    גאוגרפיה וסביבת האדם  
עמוס וינטרוב לימודי נשים ומגדר בסיוע NCJW  
    גאוגרפיה וסביבת האדם  
איליה ויסוצ'ק ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום  
דיאנה וסילייב התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
    גאוגרפיה וסביבת האדם  
מרווה ותד לימודי הערבית והאסלאם  
הוד חיים זגורי היסטוריה של עם ישראל בהצטיינות
    פילוסופיה יהודית בהצטיינות
הדס זהבי ספרות בהצטיינות
הילה זהבי פילוסופיה  
    ספרות  
נסרין זועבי צרפתית  
    התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
וורד זועבי לימודי הערבית והאסלאם  
אנה זטרברג תכנית המצטיינים במדעי הרוח ובאמנויות  
שני זיגמן לימודי מזרח אסיה  
    גאוגרפיה וסביבת האדם  
אביב זילכה היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה  
    לימודי הערבית והאסלאם  
מיכל זינגר ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום  
    לימודי מזרח אסיה  
דור זכרוביץ' פילוסופיה  
    התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
ריהאם חואג'ה ספרות  
    לשון העברית  
זהר חזי פילוסופיה  
    היסטוריה כללית  
דניאל חזנוביץ היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה  
    התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח בהצטיינות
ענבל חזקיה התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
    לימודי מזרח אסיה  
ניר חכים פילוסופיה  
    גאוגרפיה וסביבת האדם  
עמית חסון לימודי מזרח אסיה  
טלי חפץ בלשנות  
    בלשנות שמית  
לימור טורבתי ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום  
עדי טיטלמן פילוסופיה  
נועם טל התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
    לימודי מזרח אסיה  
אלה טלר ספרות  
יובל טננבאום ספרות בהצטיינות יתרה
    פילוסופיה יהודית בהצטיינות יתרה
יוסי טרבולוס לימודי הערבית והאסלאם  
ערן יגאלי היסטוריה כללית  
    היסטוריה של עם ישראל  
יעל יגור בלשנות  
    לשון העברית  
עדן יואל אנגלית ולימודים אמריקניים בהצטיינות
    ספרות בהצטיינות
נטלי יוסף היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה בהצטיינות
יונתן יעקבזון היסטוריה כללית בהצטיינות
    התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
אריאל יעקבי היסטוריה כללית  
    לימודי מזרח אסיה  
יהונתן יפתח היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה  
סיון ירוחם אטיאס פילוסופיה  
    לימודי מזרח אסיה  
גל ירמיהו בלשנות בהצטיינות
    לשון העברית בהצטיינות יתרה
שגיא ישעיהו היסטוריה של עם ישראל  
    פילוסופיה יהודית בהצטיינות
טל ישראלי ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום בהצטיינות
סיון כהן התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
    לשון העברית  
עינת כהן התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
    תלמוד  
אור כהן פילוסופיה  
    התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח בהצטיינות
טל כהן תכנית המצטיינים במדעי הרוח ובאמנויות  
נועם כהן היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה  
    לימודי הערבית והאסלאם  
יוחאי כהן גאוגרפיה וסביבת האדם  
תירא-אל כהן תכנית המצטיינים במדעי הרוח ובאמנויות  
דניאל כץ היסטוריה כללית  
    לימודים קלאסיים בהצטיינות
ליגל כץ ספרות  
    לשון העברית  
יורי כץ התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
    לימודי מזרח אסיה  
נמרוד כץ גלאי פילוסופיה  
    התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
גלעד כרמלי היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה בהצטיינות
לירן כשר התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
    לימודי מזרח אסיה  
ליה להבי היסטוריה כללית  
    היסטוריה של עם ישראל בהצטיינות
אלינה לובן ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום  
    לימודי מזרח אסיה  
להב לוטואק היסטוריה כללית  
    ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום  
תדהר לוי היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה  
    בלשנות  
דניאל לוי צרפתית  
    לימודי מזרח אסיה  
שי לוי היסטוריה של עם ישראל  
    פילוסופיה יהודית  
יוגב לוי לימודי הערבית והאסלאם  
    התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
מאיה לוי גאוגרפיה וסביבת האדם  
רביד לוי-קפלן בלשנות  
    לימודי מזרח אסיה בהצטיינות
אדם לויד אלפיה מקרא ופילוסופיה יהודית בהצטיינות יתרה
חן לויינברגר היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה בהצטיינות
איתמר לוין תכנית המצטיינים במדעי הרוח ובאמנויות בהצטיינות
יואב לונגמן פילוסופיה  
    היסטוריה כללית  
גיא לופטה היסטוריה כללית  
אורית ליאון היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה  
שרון ליגטי פילוסופיה  
    התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
זהבית ליויאן גפן ספרות  
    פילוסופיה יהודית בהצטיינות
אלכסנדר ליי היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה  
עמוס ליכטמאייר היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה  
    התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
רומן למפרט ספרות  
    לימודי מזרח אסיה  
עדי לנואה אנגלית ולימודים אמריקניים בהצטיינות
    התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח בהצטיינות
אביב מהצרי היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה  
    לימודי הערבית והאסלאם  
פבל מובשוביץ בלשנות  
    ספרות  
נועה מוצפי התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
    לימודי מזרח אסיה  
יאיר מור פילוסופיה  
    לימודים קלאסיים  
ליעד מזרחי ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום  
לובנא מחאג'נה היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה  
    לימודי הערבית והאסלאם  
סניורה מחאמיד לימודי הערבית והאסלאם  
    ספרות  
ניצן מי-דן היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה  
    התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
שרי שרה מיה היסטוריה של עם ישראל  
    פילוסופיה יהודית  
שחר מייזנר צרפתית  
    התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
גל מילוא לימודים קלאסיים בהצטיינות יתרה
    ספרות בהצטיינות יתרה
דניאל מילינר התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
    לימודי אפריקה בתכנית הבין-אוניברסיטאית  
לאה מילר לימודי נשים ומגדר בסיוע NCJW  
    פילוסופיה  
אסף מימון התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
    לימודי מזרח אסיה  
מיכאל מינקוב היסטוריה כללית  
    היסטוריה של עם ישראל  
יונתן מלכא היסטוריה של עם ישראל  
    לימודי מזרח אסיה  
משה אליעזר מנדלמילך גאוגרפיה וסביבת האדם בהצטיינות
מתן מסיקה התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
    לימודי מזרח אסיה  
לימור מרדכי אנגלית  
משה מרציאנו היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה  
    לימודי הערבית והאסלאם  
רן מרקוביץ' גאוגרפיה וסביבת האדם  
חן משאש היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה  
רננה נאמן היסטוריה כללית בהצטיינות
    התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח בהצטיינות
בקה נוי היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה בהצטיינות
דיאנה ניימן היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה  
    לימודי מזרח אסיה  
רות ניימרק צרפתית  
    אנגלית  
רונן ניסנבוים ספרות בהצטיינות יתרה
נעם ניר תכנית המצטיינים במדעי הרוח ובאמנויות בהצטיינות יתרה
מאיה נסים בלשנות  
    לימודי מזרח אסיה  
דנה נריה בלשנות בהצטיינות
טלילה נשר תכנית המצטיינים במדעי הרוח ובאמנויות בהצטיינות יתרה
רז סופר היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה  
אמיליה סוקולוב צרפתית  
    גאוגרפיה וסביבת האדם  
עמרי סטרוגו היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה  
    לימודי אפריקה בתכנית הבין-אוניברסיטאית  
סיוון סלונים התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
    לימודי מזרח אסיה  
אופיר סלוצקי היסטוריה כללית בהצטיינות יתרה
    תכנית המצטיינים במדעי הרוח ובאמנויות בהצטיינות
אור סלרנו מקרא ופילוסופיה יהודית  
מאיה ספר לימודי מזרח אסיה בהצטיינות
ליאור ספרדי התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
    היסטוריה של עם ישראל  
רחל עזיז ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום  
    לימודי מזרח אסיה  
חיכייא עיסא לימודי הערבית והאסלאם  
מעין ענר היסטוריה כללית בהצטיינות יתרה
    התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח בהצטיינות יתרה
מחמוד עקל אנגלית ולימודים אמריקניים  
    לימודי הערבית והאסלאם  
היבה פדילה לימודי הערבית והאסלאם  
איליה פופוב התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
    לימודי מזרח אסיה  
אסף פורת בלשנות בהצטיינות
    לימודי מזרח אסיה בהצטיינות יתרה
אור פטוסי היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה  
גיל פישלר פילוסופיה בהצטיינות
    תורת הספרות הכללית בהצטיינות
חן פלד היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה  
    לימודי אפריקה בתכנית הבין-אוניברסיטאית  
עידו פלד ספרות בהצטיינות יתרה
ירדנה פלדוורי לימודי מזרח אסיה  
    גאוגרפיה וסביבת האדם  
איילת פלדמן ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום  
    לימודי מזרח אסיה  
יובל פלוטקין תכנית המצטיינים במדעי הרוח ובאמנויות בהצטיינות
סילביה פנב צרפתית  
    גאוגרפיה וסביבת האדם  
שני פפר ספרות  
    מקרא  
מעיין פריאל אנגלית ולימודים אמריקניים  
    ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום בהצטיינות
גיל פרמון תכנית המצטיינים במדעי הרוח ובאמנויות  
אור פרץ תכנית המצטיינים במדעי הרוח ובאמנויות  
ליבי צ'רני התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
    לימודי מזרח אסיה  
עינב קדר בלשנות בהצטיינות יתרה
עדי קוגן התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
    לימודי מזרח אסיה  
רז קולי פילוסופיה  
    ספרות  
ישראל קולן היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה  
    לימודי הערבית והאסלאם  
מקס קופיצ'ינסקי התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
    לימודי מזרח אסיה  
רותם קורת (ממוקה) ספרות  
ברק קילשטוק התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
    לימודי מזרח אסיה  
אריאל קלוזנר היסטוריה כללית  
    גאוגרפיה וסביבת האדם  
גדעון קליגר היסטוריה כללית  
    תכנית הלימודים הכלליים והבין-תחומיים  
ליאור קליין היסטוריה של עם ישראל  
    לשון העברית  
מאיה קליין בלשנות  
נריה קליינשפיז היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה  
ענת קם פילוסופיה  
    היסטוריה כללית  
אביטל קנולר פילוסופיה  
    בלשנות  
הדר קנטור היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה  
    לימודי הערבית והאסלאם  
אביטל קפ פילוסופיה  
    ספרות  
מירי קפלן-בורגר התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
    גאוגרפיה וסביבת האדם  
אביעד קצב ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום  
    גאוגרפיה וסביבת האדם  
ליאנה קציר לימודי מזרח אסיה  
תמר קצירי פילוסופיה  
    בלשנות  
אלה קרב ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום בהצטיינות
    לימודים קלאסיים בהצטיינות
תומר קרודו פילוסופיה  
    בלשנות  
עידו קרן אנגלית ולימודים אמריקניים בהצטיינות יתרה
    לימודי מזרח אסיה בהצטיינות יתרה
סער קרן גאוגרפיה וסביבת האדם  
ירין רבן היסטוריה כללית בהצטיינות
    פילוסופיה יהודית בהצטיינות יתרה
אנה רוגוז'ין צרפתית  
    לימודי מזרח אסיה  
ריטה רוגטובסקי בלשנות  
    לימודי מזרח אסיה בהצטיינות
טלי רווה התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
    לימודי מזרח אסיה  
רוני רוזיליו אנגלית ולימודים אמריקניים  
    התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
יותם שמו רוזין תכנית המצטיינים במדעי הרוח ובאמנויות בהצטיינות
מיכל רוזן לימודי מזרח אסיה בהצטיינות יתרה
אורי רוזנברג גאוגרפיה וסביבת האדם  
טל רוזנברג התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
    לימודי מזרח אסיה  
אדם רוטברד היסטוריה כללית  
    לימודי אפריקה בתכנית הבין-אוניברסיטאית  
נועם רונן לימודי מזרח אסיה  
    גאוגרפיה וסביבת האדם בהצטיינות
עמנואל רוסו היסטוריה כללית  
    ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום  
אבישג רז התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
    לשון העברית  
פאטמה ריאן לימודי הערבית והאסלאם  
נופר רכניץ לימודי הערבית והאסלאם  
    לשון העברית  
תמר רפאל פילוסופיה  
    התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
לירן רפאל התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
    גאוגרפיה וסביבת האדם  
אבישי שאולין היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה  
    גאוגרפיה וסביבת האדם  
גילי נועה שאנן תכנית המצטיינים במדעי הרוח ובאמנויות בהצטיינות
יוסי שבו לימודי מזרח אסיה בהצטיינות
דנה שבתאי היסטוריה כללית  
    צרפתית  
אלברט שגב היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה  
    לימודי מזרח אסיה  
מעין שגיא התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
    לשון העברית בהצטיינות
עוז שורץ לימודי מזרח אסיה  
    גאוגרפיה וסביבת האדם  
קרולין שטבון צרפתית  
    היסטוריה של עם ישראל  
ליליה שטדלר היסטוריה כללית בהצטיינות יתרה
    התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח בהצטיינות
גאיה שטיינברג לימודי נשים ומגדר בסיוע NCJW בהצטיינות
    בלשנות בהצטיינות יתרה
פורסט שטרן לימודי מזרח אסיה בהצטיינות יתרה
מלני שטרן תכנית המצטיינים במדעי הרוח ובאמנויות  
נתנאל שימן-זכים היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה  
    היסטוריה של עם ישראל  
בר שליפקה היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה  
    לימודי הערבית והאסלאם בהצטיינות
עדי שמול היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה  
לירן שמחה היסטוריה כללית  
    היסטוריה של עם ישראל  
דודו שמחי פילוסופיה  
    התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
שרי שמייב אנגלית ולימודים אמריקניים  
    היסטוריה של עם ישראל בהצטיינות
יעל שמר גאוגרפיה וסביבת האדם  
    לימודי אפריקה בתכנית הבין-אוניברסיטאית  
ליאת שפילריין התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
    לימודי מזרח אסיה  
מרום חן שפיצר היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה  
    גאוגרפיה וסביבת האדם  
נעמי שפריר צרפתית בהצטיינות
    לימודי מזרח אסיה בהצטיינות יתרה
אנה שץ צרפתית  
    אנגלית ולימודים אמריקניים  
ניב שקד היסטוריה כללית  
    התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
גל שקי התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
    לימודי מזרח אסיה  
ורד שרייבר אנגלית ולימודים אמריקניים  
    לימודי מזרח אסיה  
אופק שרעבי גאוגרפיה וסביבת האדם  
אורן ששון לימודי מזרח אסיה  
    גאוגרפיה וסביבת האדם  
סאמר תומא לימודי הערבית והאסלאם  
לי תורג'מן לימודי הערבית והאסלאם  
עדי תייר היסטוריה כללית בהצטיינות
עפרה תירושי צרפתית בהצטיינות יתרה
       
מסיימי חוג נוסף בלימודי תואר ראשון  
שם פרטי שם משפחה חוג הצטיינות
שי אוקסנברג לימודי נשים ומגדר בסיוע NCJW בהצטיינות יתרה
מיכל בטאט אלפי לימודי נשים ומגדר בסיוע NCJW  
גיא ביאליק פילוסופיה  
ריקי בירקה התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
אורי יחזקאל ברק לימודי מזרח אסיה בהצטיינות יתרה
דן גבעוני היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה בהצטיינות
עדי גל התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח בהצטיינות יתרה
ארז וול ספרות  
אלעזר וייס פילוסופיה בהצטיינות יתרה
שפרה וינטר לימודי נשים ומגדר בסיוע NCJW  
ערן זבולון פילוסופיה בהצטיינות
נועה זלצמן רגב היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה בהצטיינות
עידית זפרוני לימודי מזרח אסיה  
רפאל חזני פילוסופיה  
דביר יוגב בלשנות  
יוראי להב הרצנו היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה  
טל לוי לשון העברית  
יונתן לוין לימודי מזרח אסיה בהצטיינות
ליאה ליטבק היסטוריה כללית בהצטיינות יתרה
אלי ספיר פילוסופיה  
יוסי עמוסי התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח בהצטיינות יתרה
זהבה פישמן קמיל התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  
מני פרסול אנגלית  
דנה צוק רייפר פילוסופיה בהצטיינות
נועה קנת פילוסופיה  
עפרה תירושי צרפתית בהצטיינות יתרה
אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive