רשימת מסיימי תואר ראשון ומסיימי תכנית נוספת בלימודי התואר הראשון

מסיימי תואר בוגר אוניברסיטה (B.A.):

 

שם שם משפחה התכנית הצטיינות
מארינה אבו פארס
  1. לימודי נשים ומגדר
  2. אנגלית
לא
ליאור אביב
  1. היסטוריה כללית
  2. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
לא
מיקה אבני
  1. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
  2. פילוסופיה יהודית
  1. בהצטיינות
  2. בהצטיינות יתרה
אפרת אברהמי
  1. פילוסופיה
  2. ספרות
  1. לא
  2. בהצטיינות
גאורגי אברמוביץ'
  1. אנגלית
  2. ספרות
  1. לא
  2. בהצטיינות
ריהאם אגבאריה
  1. לימודי הערבית והאסלאם
  2. ספרות
לא
אמיר אגמיל לימודי הערבית והאסלאם לא
קארין אגרי לימודי מזרח אסיה בהצטיינות יתרה
לירי אוזן
  1. היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה
  2. היסטוריה של עם ישראל
  1. לא
  2. בהצטיינות
שירה אוחנה
  1. היסטוריה כללית
  2. פילוסופיה יהודית
  1. לא
  2. בהצטיינות
תמר אוטמזגין
  1. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
  2. ספרות
  1. לא
  2. בהצטיינות
אנה אולייניק
  1. ספרות
  2. לימודי מזרח אסיה
לא
אלינה אוסטלוב
  1. היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה
  2. לימודי מזרח אסיה
לא
דניאלה אופיר
  1. ספרות
  2. פילוסופיה יהודית
  1. בהצטיינות
  2. בהצטיינות יתרה
מעיין אופמן

לשון עברית ומקרא

לא
ישי אופק
  1. פילוסופיה
  2. היסטוריה כללית
לא
ואלרי אוקון
  1. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
  2. לימודי מזרח אסיה
לא
שני אוקמיאן התכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדעי המדינה בהצטיינות
מור אורן לימודי מזרח אסיה בהצטיינות
שי אטר
  1. פילוסופיה
  2. ספרות
  1. בהצטיינות יתרה
  2. בהצטיינות יתרה
ענבל איזנר
  1. בלשנות
  2. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
  1. בהצטיינות
  2. לא
שי איילון
  1. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
  2. ספרות
לא
שרון אנג'ל פילוסופיה יהודית ולשון עברית בצטיינות יתרה
אוסנת הנרייט אנגל
  1. אנגלית
  2. בלשנות
לא
גבריאל בנימין אסיף התכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה לא
דניאל אסרף
  1. ספרות
  2. לשון עברית
לא
דן אפשטיין
  1. אנגלית
  2. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
לא
שושנה אקסל
  1. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
  2. לימודי מזרח אסיה
לא
יבגני אקסלר
  1. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
  2. לימודי מזרח אסיה
לא
איתמר ארב
  1. פילוסופיה
  2. בלשנות
  1. בהצטיינות יתרה
  2. בהצטיינות יתרה
בועז ארד התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח לא
שרון ארון
  1. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
  2. ספרות
לא
עדי באער מדרנו

בלשנות

בהצטיינות
רות בונר
  1. בלשנות
  2. לימודי מזרח אסיה
לא
רוני בורסוצקי
  1. היסטוריה כללית
  2. היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה
לא
אדם ביטון התכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה לא
אור-אל ביילינסון היסטוריה כללית בהצטיינות
תומר ביסטרוב לוי התכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה לא
גיורא בכר היסטוריה של עם ישראל לא 
הדס בלום
  1. פילוסופיה
  2. אנגלית
  1. לא
  2. בהצטיינות יתרה
ענבל בלום פילוסופיה בהצטיינות
ישעיהו בלוש התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח  בהצטיינות
דבורה בלילה
  1. תכנית הלימודים הכלליים והבין-תחומיים
  2. לימודי מזרח אסיה
לא
אביגיל בן דור ניב
  1. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
  2. תלמוד
  1. בהצטיינות
  2. לא
לני בן חיים
  1. פילוסופיה
  2. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
לא
צוף זאב בן ישי

לימודי מזרח אסיה

בהצטיינות
אופיר בן שלום
  1. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
  2. היסטוריה של עם ישראל
לא
רגב בן שלום
  1. היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה
  2. לימודי הערבית והאסלאם
לא
שלי בנבניסטי לשון עברית ומקרא לא
אליס בנט אנגלית בהצטיינות
תום בקמן
  1. היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה
  2. לימודי הערבית והאסלאם
  1. לא
  2. בהצטיינות יתרה
מישל ברגל ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום לא
דור ברגר
  1. היסטוריה כללית
  2. ספרות
לא
נריה ברדה
  1. ספרות
  2. פילוסופיה יהודית
  1. בהצטיינות
  2. בהצטיינות
אלה ברונו
  1. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
  2. ספרות
  1. בהצטיינות
  2. בהצטיינות יתרה
גל ברמלר
  1. היסטוריה כללית
  2. תכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
לא
נעה ברניר התכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה לא
שי ג'ובאני
  1. היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה
  2. לימודי הערבית והאסלאם
  1. בהצטיינות
  2. בהצטיינות יתרה
אינאס ג'חוש
  1. לימודי הערבית והאסלאם
  2. לימודי מזרח אסיה
לא
טום גבאי
  1. היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה
  2. לימודי הערבית והאסלאם
לא
עופר גבאי היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה בהצטיינות
דן גבעוני היסטוריה של עם ישראל בהצטיינות
מרים גברעם
  1. לימודי נשים ומגדר
  2. לימודי אפריקה בתכנית הבין-אוניברסיטאית
לא
יהונתן גוטרייך פילוסופיה לא
עידו גולדברג התכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה לא
מאיה גולדמן לימודי מזרח אסיה בהצטיינות יתרה
איתי גולדנר
  1. אנגלית
  2. ספרות
לא
שחר גולדשטיין היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה לא
ברק גור אריה התכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה לא
אורן גורל
  1. פילוסופיה
  2. היסטוריה כללית
  1. לא
  2. בהצטיינות
יובל גטניו היסוטריה כללית לא
יוסף גלנץ
  1. פילוסופיה
  2. פילוסופיה יהודית
  1. לא
  2. בהצטיינות יתרה
קים גנדלמן התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח בהצטיינות
אוריה גפן-קליין תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה לא
גילי גריידי מקרא ופילוסופיה יהודית בהצטיינות
דור דיקמן
  1. היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה
  2. לימודי הערבית והאסלאם
לא
שיר דנון
  1. תכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
  2. ספרות
  1. בהצטיינות
  2. בהצטיינות
שקד דרור
  1. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
  2. לימודי מזרח אסיה
לא
לירון האורשטוק
  1. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
  2. לימודי מזרח אסיה
לא
יהונתן הופמן
  1. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
  2. לשון עברית
לא
דנה הנדלמן
  1. לימודי נשים ומגדר
  2. לימודי מזרח אסיה
לא
שקד הרן פילוסופיה  בהצטיינות
נמרוד הרצשטרק
  1. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
  2. לימודי מזרח אסיה
לא
נטע וונדי פילוסופיה יהודית ולשון עברית בהצטיינות
עדן וורטמן לימודי מזרח אסיה בהצטיינות
אמנון וייס התכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה לא
נעם וייס פילוסופיה לא
עינב וייס
  1. בלשנות
  2. לימודי מזרח אסיה
לא
ליאור וינגרטן
  1. היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה
  2. לימודי מזרח אסיה
לא
צבי וינשנקר פילוסופיה לא
שחר וקנין אנלן
  1. היסטוריה כללית
  2. ספרות
לא
איל ורדי התכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה לא
עידן זיגדון
  1. לימודי מזרח אסיה
  2. לימודי אפריקה בתכנית הבין-אוניברסיטאית
לא
אייל זילברמן התכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה בהצטיינות
אמיר זלצברגר
  1. בלשנות
  2. לימודי מזרח אסיה
  1. בהצטיינות
  2. לא
דועא זערור אנגלית בהצטיינות
שי זר
  1. היסטוריה כללית
  2. ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום
  1. לא
  2. בהצטיינות
הדר זר אביב התכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה לא
מור זריהן לימודי הערבית והאסלאם בהצטיינות
יערה חבשוש
  1. תכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
  2. לימודי מזרח אסיה
לא
פנינה חזון
  1. אנגלית
  2. לימודי מזרח אסיה
לא
אור חזות
  1. היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה
  2. לימודי הערבית והאסלאם
  1. בהצטיינות
  2. בהצטיינות
הדס הילה חזן
  1. בלשנות
  2. לימודים קלאסיים ( תרבות קלאסית)
לא
יובל חי
  1. ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום
  2. לימודים קלאסיים ( תרבות קלאסית)
לא
קרן חיאטי לימודי הערבית והאסלאם לא
ענבר חליוא
  1. היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה
  2. לימודי הערבית והאסלאם
לא
סמר חמדאן
  1. אנגלית
  2. תכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
לא
אודי חמיליס
  1. היסטוריה כללית
  2. לימודי מזרח אסיה
לא
אוסנת חנגר
  1. לימודי נשים ומגדר
  2. אנגלית
לא
רים חסיין

לימודי הערבית והאסלאם

לא
פז טוביה
  1. היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה
  2. לימודי הערבית והאסלאם
לא
עומר טוכמן

תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה

בהצטיינות
חן טופולנסקי תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה בהצטיינות
אסף טלגם
  1. היסטוריה כללית
  2. היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה
  1. בהצטיינות יתרה
  2. בהצטיינות יתרה
אלירן טסלר פילוסופיה לא
ורה טרלוב
  1. אנגלית
  2. בלשנות
לא
תומר יהודה
  1. היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה
  2. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
לא
גיא יעקבי
  1. פילוסופיה
  2. ספרות
  1. בהצטיינות
  2. בהצטיינות יתרה
דניאל כהן
  1. בלשנות
  2. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
לא
טליה כהן ספרות לא
סתו כהן התכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה לא
צבי כהן ציון היסטוריה כללית לא
רון כלף היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה בהצטיינות
דרור כספי היסטוריה כללית לא
סויאן כספי
  1. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
  2. לימודי מזרח אסיה
לא
אליאנה תמר לאור
  1. בלשנות
  2. בלשנות שמית
  1. לא
  2. בהצטיינות
אור לביא
  1. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
  2. לימודי מזרח אסיה
לא
יותם לביא
  1. פילוסופיה
  2. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
  1. לא
  2. בהצטיינות
תומר לביא
  1. פילוסופיה
  2. ספרות
לא
גבריאל לבל

תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה

לא
שחף לבן
  1. היסטוריה כללית
  2. לימודים קלאסיים ( תרבות קלאסית)
לא
אסף לוי תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה בהצטיינות
בתאל לוי
  1. אנגלית במסלול לימודים אמריקניים
  2. תכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
  1. בהצטיינות יתרה
  2. בהצטיינות יתרה
ענת חנה לוי
  1. לימודי מזרח אסיה
  2. פילוסופיה יהודית
לא
יונתן לוין
  1. היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה
  2. תכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
לא
נעמי לוסין לימודי מזרח אסיה בהצטיינות
רינאא ליביס לימודי הערבית והאסלאם לא
עדי לייבוביץ
  1. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
  2. לשון עברית
לא
אמנון לנגי
  1. פילוסופיה
  2. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
לא
אנה לנדיסברג
  1. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
  2. ספרות
לא
דריה לסניצ'י
  1. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
  2. לימודי מזרח אסיה
לא
מרגריטה לפידוס
  1. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
  2. לימודי מזרח אסיה
לא
פאתינה מאדי לימודי הערבית והאסלאם לא
ענבר מאירסון

ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום

בהצטיינות יתרה
גל מונצש
  1. פילוסופיה
  2. ספרות
  1. בהצטיינות
  2. בהצטיינות
ולאא מוסלמני לימודי הערבית והאסלאם לא
שרון מור
  1. לימודי הערבית והאסלאם
  2. לשון עברית
  1. בהצטיינות יתרה
  2. בהצטיינות יתרה
רז מורן

התכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה

בהצטיינות
עדן מזומן התכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה לא
תמיר מיטראני
  1. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
  2. היסטוריה של עם ישראל
לא
אראל מיכאליס
  1. פילוסופיה
  2. ספרות
  1. לא
  2. בהצטיינות
גל מנדל

לימודי מזרח אסיה

בהצטיינות יתרה
ברנגר מנחם
  1. אנגלית
  2. תרבות צרפת
לא
לונא מנסור
  1. אנגלית במסלול לימודים אמריקניים
  2. לימודי הערבית והאסלאם
לא
חוסני מסארוה אנגלית בהצטיינות
אנג'לה מקלסקי
  1. בלשנות
  2. לימודי מזרח אסיה

לא

מיכל מרגליות
  1. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
  2. לימודי מזרח אסיה
לא
עומר משפתי התכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה לא
נאדין נאטור לימודי הערבית והאסלאם לא
ניב נבעה לימודי הערבית והאסלאם לא
ענבר נדלר
  1. אנגלית במסלול לימודים אמריקניים
  2. תכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
  1. בהצטיינות יתרה
  2. בהצטיינות
יקטרינה נודנוב
  1. אנגלית במסלול לימודים אמריקניים
  2. בלשנות
לא
דריה נוי
  1. היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה
  2. לימודי הערבית והאסלאם
  1. לא
  2. בהצטיינות
מיכל נומיס-שחף
  1. אנגלית במסלול לימודים אמריקניים
  2. לשון עברית
  1. לא
  2. בהצטיינות
יהונתן נחשוני
  1. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
  2. פילוסופיה יהודית
  1. בהצטיינות יתרה
  2. בהצטיינות יתרה
אהווז נציראת לימודי הערבית והאסלאם לא
אור נתן פלדמן התכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה לא
ריהאם סויטאת לימודי הערבית והאסלאם לא
שלמה סומך
  1. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
  2. לימודי מזרח אסיה
  1. לא
  2. בהצטיינות יתרה
יאנה סטרונין

לימודי מזרח אסיה

בהצטיינות יתרה
אנסטסיה סמבורסקי
  1. אנגלית
  2. ספרות
לא
אסלאם סעודי לימודי הערבית והאסלאם לא
גפן סקבורצוב
  1. בלשנות
  2. לשון עברית
לא
מאור סקיבה
  1. פילוסופיה
  2. לימודי מזרח אסיה
  1. לא
  2. בהצטיינות
חנין סראחנה
  1. לימודי הערבית והאסלאם
  2. לשון עברית
לא
מרח עאלם
  1. אנגלית
  2. בלשנות
לא
אנגאם עבד אלהאדי
  1. אנגלית
  2. ספרות
לא
שאדי עומר ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום לא
אורי עזגד התכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה לא
גיא עזיזה התכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה לא
סנדרה עזרייב
  1. היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה
  2. לימודי מזרח אסיה
לא
שדא עלי
  1. אנגלית
  2. בלשנות
לא
גל עם-שלום
  1. תכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
  2. היסטוריה של עם ישראל
  1. בהצטיינות יתרה
  2. בהצטיינות 
היבה עמאש לימודי הערבית והאסלאם לא
רנא עמאש
  1. אנגלית
  2. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
לא
רגאא ענאבוסי אנגלית לא
מעין ענבר תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה לא
נמרוד עציון פילוסופיה לא
דביר פודז'רסקי התכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה לא
עופר פוזנר
  1. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
  2. היסטוריה של עם ישראל
לא
דוד פוקס

לימודי אפריקה בתכנית הבין-אוניברסיטאית

בהצטיינות
שני פוקר ספרות בהצטיינות
אלדד פורמברג
  1. היסטוריה כללית
  2. לימודי מזרח אסיה
לא
חן פינס אנגלית בהצטיינות יתרה
יעקב פינץ
  1. תכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
  2. לימודי מזרח אסיה
לא
שני פינקלשטיין
  1. אנגלית
  2. תכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
לא
מיכל פלובר התכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה לא
ניצן פמיליה אנגלית בהצטיינות יתרה
מור פנחס
  1. אנגלית במסלול לימודים אמריקניים
  2. לימודי מזרח אסיה
לא
עוז פנחס היסטוריה כללית בהצטיינות יתרה
עמית פסט התכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה לא
סבטלנה פסצקי
  1. אנגלית במסלול לימודים אמריקניים
  2. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
לא
אלון פרדו תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה לא
יוסף פרדו פילוסופיה לא
גיא פריבר היסטוריה כללית בהצטיינות יתרה
אבלין צ'יסטוב
  1. אנגלית במסלול לימודים אמריקניים
  2. לימודי מזרח אסיה
לא
גלעד אריה צ'כובר לימודי מזרח אסיה בהצטיינות
יועד צור
  1. פילוסופיה
  2. ספרות
  1. לא
  2. בהצטיינות
ניר צפורי לימודי מזרח אסיה בהצטיינות
נועה צפריר
  1. היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה
  2. לימודי הערבית והאסלאם
לא
קטיה קוטקו
  1. לימודי נשים ומגדר
  2. לימודי מזרח אסיה
לא
הודא קונדוס היסטוריה כללית לא
יבגניה קוסולפוב בלשנות בהצטיינות יתרה
ניקי קוסטרייך בלשנות בהצטיינות 
תום קורי
  1. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
  2. ספרות
  1. לא
  2. בהצטיינות
שיר קזז
  1. לימודי הערבית והאסלאם
  2. לשון עברית
לא
אור קיים

תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה

בהצטיינות
נטליה קלוצ'קוב אנגלית לא
ענבל קליין בלשנות לא
אלינור קמינר גולדפיינר התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח בהצטיינות יתרה
אן קמרסון
  1. פילוסופיה
  2. אנגלית
לא
אג'יאד קעיק
  1. בלשנות
  2. לימודי הערבית והאסלאם
לא
אורן קפלון התכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה בהצטיינות
מנדי קרטנר
  1. פילוסופיה
  2. בלשנות
  1. בהצטיינות יתרה
  2. בהצטיינות יתרה
אדם דוד קריויסקי
  1. היסטוריה כללית
  2. תכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
לא
ירדן קרן לימודי הערבית והאסלאם לא
הדר קרסנר התכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה לא
אורי רובינשטיין התכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה לא
יפעת רובינשטיין לימודי הערבית והאסלאם לא
מיה רודיך
  1. בלשנות
  2. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
לא
מתן רודיס לימודי הערבית והאסלאם לא
אייל רוזנשטיין
  1. אנגלית
  2. בלשנות
  1. בהצטיינות יתרה
  2. בהצטיינות 
דור רוטנברג
  1. היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה
  2. לימודי הערבית והאסלאם
לא
אביטל רומח
  1. ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום
  2. לימודים קלאסיים (מגמה רומית)
  1. בהצטיינות יתרה
  2. בהצטיינות יתרה
בוריס רומנוב תרבות צרפת לא
בן רונן תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה בהצטיינות 
יואב רוקח תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה לא
אלברט רז ברקוביץ
  1. ספרות
  2. פילוסופיה יהודית
  1. בהצטיינות יתרה
  2. בהצטיינות יתרה
גיא רייזלר תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה בהצטיינות 
צוף ריינגולד
  1. לימודי נשים ומגדר
  2. פילוסופיה
  1. בהצטיינות יתרה
  2. לא
אבישג רייס
  1. ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום
  2. לימודי מזרח אסיה

לא

יובל רמאן
  1. פילוסופיה
  2. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
  1. לא
  2. בהצטיינות
מרדכי רמז היסטוריה כללית בהצטיינות
מרגריט רנתיסי לימודי הערבית והאסלאם לא
אלי רפופורט התכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה בהצטיינות יתרה
נגה רש
  1. ספרות
  2. לימודי מזרח אסיה
  1. בהצטיינות
  2. בהצטיינות
אסף רשף
  1. התכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה
  2.  
לא
הדר שגיא
  1. לימודי נשים ומגדר
  2. לימודי הערבית והאסלאם
לא
יואב שהם התכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה לא
דניאל שחמון תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה בהצטיינות
לירי שחף
  1. היסטוריה כללית
  2. תכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
לא
נגה שחר
  1. היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה
  2. לימודי הערבית והאסלאם
לא
קורל שטאובר
  1. פילוסופיה
  2. היסטוריה כללית
  1. בהצטיינות
  2. לא
מנו שטטמן ספרות לא
אורן שטיין
  1. תכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
  2. לימודי מזרח אסיה
לא
דוד שטיינר
  1. היסטוריה כללית
  2. תכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
לא
נועה שיפרין
  1. לימודי נשים ומגדר
  2. ספרות
לא
אסנת שיר-וישנסקי
  1. לימודי נשים ומגדר
  2. ספרות
לא
דנה שירינוב
  1. היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה
  2. לימודי הערבית והאסלאם
לא
יעל שכנר
  1. לימודי נשים ומגדר
  2. היסטוריה כללית
  1. בהצטיינות
  2. בהצטיינות
אביב שמיר
  1. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
  2. לימודי מזרח אסיה
לא
רן שמעוני
  1. היסטוריה כללית
  2. היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה
לא
שחר בן שמש התכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה בהצטיינות
ארסני דוד שניידמן
  1. היסטוריה כללית
  2. ספרות
  1. בהצטיינות
  2. לא
יותם שניר
  1. היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה
  2. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
לא
תומר שפילמן התכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה בהצטיינות
אור שפירא
  1. בלשנות
  2. לשון עברית
  1. בהצטיינות
  2. בהצטיינות יתרה
גיל שרון
  1. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
  2. לימודי מזרח אסיה
לא
מיטל שרזי
  1. בלשנות
  2. לימודי הערבית והאסלאם
  1. לא 
  2. בהצטיינות
גיא שרמן
  1. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
  2. ספרות
  1. בהצטיינות יתרה
  2. בהצטיינות יתרה
מעיין תורג'מן
  1. לימודי נשים ומגדר
  2. אנגלית
לא
עמרי תעסן
  1. פילוסופיה
  2. היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה
לא

 

יישר כוח!

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive