רשימת מסיימי תואר ראשון ומסיימי תכנית נוספת בלימודי התואר הראשון

מסיימי תואר בוגר אוניברסיטה (B.A.):

 

שם פרטי שם משפחה תכנית
דנה אבו דבאי

אנגלית

לימודים קלאסיים (תרבות קלאסית)

אלכסה אבידן

תכנית הרב-תחומית במדעי הרוח

תרבות צרפת

הדס אבישב

לשון עברית

ספרות

גבריאל אבלמן

ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום

היסטוריה של עם ישראל

מחמוד אגבריה

פילוסופיה

אנגלית

אלון אדר

היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה

תכנית הרב-תחומית במדעי הרוח

סבטלנה אוסטרובסקי

ספרות

יותם אופירם

תכנית הרב-תחומית במדעי הרוח

לימודי מזרח אסיה

אמילי אוריאל

פילוסופיה

היסטוריה כללית

עמר אושיה

פילוסופיה- בהצטיינות יתרה

ספרות- בהצטיינות יתרה

חיטין אזברגה

לימודי הערבית והאסלאם

לוסי איוב

תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה (פכ"מ)

גדעון אייזן היסטוריה כללית- בהצטיינות
מיכאל אילוז

ספרות- בהצטיינות יתרה

עדו אילון

לימודי נשים ומגדר

ספרות

יונתן אילן

בלשנות- בהצטיינות

פילוסופיה

עומר אלאלוף

היסטוריה כללית

יעל אלבגלי

פילוסופיה

תכנית הרב-תחומית במדעי הרוח

כרמן אלברג

ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום- בהצטיינות יתרה

היסטוריה כללית- בהצטיינות

אמיר אלופי

מקרא- הצטיינות

יגאל אלחנן

היסטוריה כללית

היסוטריה של המזרח התיכון ואפריקה

מרים אלטמן

מקרא ופילוסופיה יהודית

עלמה אליעז

תכנית הרב-תחומית במדעי הרוח- בהצטיינות

פילוסופיה

ניסים אלפסי

היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה

ליטל אלקיים

בלשנות

תכנית הרב-תחומית במדעי הרוח

עידו אפשטיין

היסטוריה כללית- בהצטיינות

נועה ארגוב

היסטוריה כללית- בהצטיינות

לימודי נשים ומגדר

מיכל ארד

פילוסופיה- בהצטיינות

נוי ארמי

היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה

לימודי הערבית והאסלאם

גל בארי

תכנית הרב-תחומית במדעי הרוח- בהצטיינות

לשון עברית

אנסטסיה בביצ'ב

ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום

לימודי מזרח אסיה

רים בדיר

לימודי הערבית והאסלאם

אלחסן בדר

אנגלית

לימודי מזרח אסיה

אלכסנדרה בוגדנוב

לימודי מזרח אסיה- בהצטיינות יתרה

בלשנות- בהצטיינות

נמרוד בורנשטין

פילוסופיה יהודית- בהצטיינות

תכנית הרב-תחומית במדעי הרוח

דויד אביאל בילבינדר

ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום

גלנה בינייב

אנגלית במסלול לימודים אמריקניים 

לימודי מזרח אסיה

בנימין בירלי

היסטוריה כללית- בהצטיינות

לימודים קלאסיים (מגמה רומית)

איתמר בכר

היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה- בהצטיינות יתרה

אנסטסיה בכר אדלר

אנגלית 

ספרות

אייר בלומברג

תכנית הרב-תחומית במדעי הרוח- בהצטיינות

ספרות- בהצטיינות

אינה בלייב

תכנית הרב-תחומית במדעי הרוח

לימודי מזרח אסיה

ספיר בלנגה

היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה 

לימודי הערבית והאסלאם 

יוסי בלצן

תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה (פכ"מ) 

צליל בן חיים

לשון עברית 

ספרות 

מאי בן ישי

מקרא- בהצטיינות

פילוסופיה יהודית- בהצטיינות 

דולב בן סימון

פילוסופיה 

בלשנות

אריה בן עם

היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה- בהצטיינות

לימודי מזרח אסיה- בהצטיינות 

רעות בן עמי

פילוסופיה יהודית- בהצטיינות יתרה

מקרא- בהצטיינות

יבגניה בצביצקי

בלשנות

ספרות

רועי בראון

פילוסופיה

לימודי מזרח אסיה 

דניאל ברונשטיין

תכנית הרב-תחומית במדעי הרוח

לימודי מזרח אסיה 

לב ברזובסקי

היסטוריה כללית

תכנית הרב-תחומית במדעי הרוח

עומר ברזק

בלשנות

ספרות

אלווין גולן בריינצ'וס

ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום

מישל ברנוב

תכנית הרב-תחומית במדעי הרוח

היסטוריה של עם ישראל

דפנה ברנקל

היסטוריה כללית- בהצטיינות יתרה

פילוסופיה- בהצטיינות 

דפנה ברק

לימודי אפריקה בתכנית הבין-אוניברסיטאית- בהצטיינות

אלון ברקמן

תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה (פכ"מ)

זהור ג'בארין

לימודי הערבית והאסלאם

ספרות

דניאלה גבאי

תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה (פכ"מ)

שחר גבאי

היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה- בהצטיינות

לימודי הערבית והאסלאם- בהצטיינות 

סועאד גבארה

אנגלית

תרבות צרפת

רואיה גדיר

אנגלית במסלול לימודים אמריקניים 

לימודי הערבית והאסלאם 

דור גדליזון

תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה (פכ"מ)

נעמה גדרון

היסטוריה כללית- בהצטיינות

בלשנות- בהצטיינות 

תמרי גודארד

ספרות- בהצטיינות

יותם גזית

לימודי מזרח אסיה- הצטיינות

בלשנות 

עמית גלזר

היסטוריה כללית- בהצטיינות

נטע גרינולד

לימודי מזרח אסיה

אייבר עוזרם גרנד

אנגלית

ספרות

ענבל דבורה

היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה- בהצטיינות יתרה

איתן דביר

אנגלית במסלול לימודים אמריקניים

ספרות 

יהונתן דגן

היסטוריה כללית- בהצטיינות 

תכנית הרב-תחומית במדעי הרוח- בהצטיינות 

נעה דגן

לימודי נשים ומגדר- בהצטיינות

פילוסופיה

דנה דובר

תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה (פכ"מ)

תומר דוידוביץ

היסטוריה כללית

לימודי מזרח אסיה

גיא דולב

היסטוריה כללית- בהצטיינות יתרה

תכנית הרב-תחומית במדעי הרוח- בהצטיינות יתרה

אנה דמיטרוצ'נקו

בלשנות

ספרות

יוני הייליג

בלשנות- בהצטיינות יתרה

מאי אוריה הינדי

לימודי מזרח אסיה- בהצטיינות

ים וינברג

פילוסופיה- בהצטיינות יתרה

היסטוריה כללית- בהצטיינות יתרה

מיה וינשטיין

לשון עברית 

אנגלית

יבגני ז'וצ'נקו

היסטוריה כללית 

תכנית הרב-תחומית במדעי הרוח

אמרי זגורי

תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה (פכ"מ) 

ליאן זועבי

אנגלית 

דנה זמיר

פילוסופיה 

ספרות

סלימה חאסקיה

היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה 

ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום

סגא חג יחיא

לימודי הערבית והאסלאם 

לירון חגי

היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה 

בלשנות 

ליעד חזן

פילוסופיה יהודית- בהצטיינות

מקרא

אביגייל חי

תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה (פכ"מ)- בהצטיינות

עידו חי תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה (פכ"מ)- בהצטיינות יתרה
מעיין חייק

היסטוריה כללית 

לימודים קלאסיים (תרבות קלאסית)

הואינה חמדאן

אנגלית 

תכנית הרב-תחומית במדעי הרוח

אדם חקק

אנגלית במסלול לימודים אמריקניים 

ספרות

ביאדר טאהא

לימודי הערבית והאסלאם 

טארק טאהא

לימודי הערבית והאסלאם 

עדית טבל

תכנית הרב-תחומית במדעי הרוח 

אדם טיילור

אנגלית במסלול לימודים אמריקניים

לימודי הערבית והאסלאם

בתיה טמיר

ספרות 

תומר יהלומי

פילוסופיה

בלשנות

טלי יובל

לימודי הערבית והאסלאם 

יפתח יוחאי

היסטוריה כללית

לימודי מזרח אסיה

רובא יוסף

לימודי הערבית והאסלאם

הלן יעקוב

אנגלית 

תרבות צרפת

סאהרה יעקוב

לימודי נשים ומגדר 

תכנית הרב-תחומית במדעי הרוח

דיאנה יעקובוביץ

אנגלית 

ספרות 

ניב יעקובי

תרבות צרפת- בהצטיינות יתרה

אנגלית 

תמר עינב יערי

ספרות- בהצטיינות

היסטוריה כללית 

טליה ישפה

תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה (פכ"מ)- בהצטיינות

אביה כהן

לימודי מזרח אסיה 

מיקה כהן

ספרות

מתן כהן

היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה

לימודי הערבית והאסלאם

עמרי כהן

תכנית הרב-תחומית במדעי הרוח

לימודי מזרח אסיה

רועי כהנא

תכנית הרב-תחומית במדעי הרוח- בהצטיינות יתרה

היסטוריה כללית- בהצטיינות

בשמת כסלו

היסטוריה כללית- בהצטיינות

דניאל כספי

תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה (פכ"מ) 

דייא כרמיה עאזם

לימודי הערבית והאסלאם

ארכאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום

נעמה כרמל

תכנית הרב-תחומית במדעי הרוח

לימודי מזרח אסיה

אהוד לבני

היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה

תכנית הרב-תחומית במדעי הרוח

יהונתן לבקוביץ'

היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה

מירב לברון

תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה (פכ"מ) 

מיכאל לוזון

היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה- בהצטיינות יתרה

לימודי הערבית והאסלאם- בהצטיינות יתרה

רומן לוין

אנגלית במסלול לימודים אמריקניים

תכנית הרב-תחומית במדעי הרוח

יאנה לוינשטיין

אנגלית במסלול לימודים אמריקניים 

תכנית הרב-תחומית במדעי הרוח

תמר לידר

היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה- בהצטיינות

לימודי הערבית והאסאלם

איתמר לנגר

תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה (פכ"מ)

אלעד מהלל

היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה

תכנית הרב-תחומית במדעי הרוח

אביב מויאל

תכנית הרב-תחומית במדעי הרוח

ספרות

קאתרין מוקארי

אנגלית

אורי מורד

תכנית הרב-תחומית במדעי הרוח

שי מוריס

היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה

לימודי אפריקה בתכנית הבין-אוניברסיטאית

אוריה מידן

התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח- בהצטיינות

תכנית הרב-תחומית באמנויות

רמי מידן

היסטוריה כללית 

תרבות צרפת

עמית מיזרב

פילוסופיה יהודית- בהצטיינות יתרה

פילוספיה- בהצטיינות 

ליאור מיינארד

אנגלית

לימודי מזרח אסיה

ולריה מיכאילובסקי

בלשנות שמית- בהצטיינות

לשון עברית

ליאור מילוא

תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה (פכ"מ) 

אילנה מילמן

מקרא 

דריה לי מלמן

היסטוריה כללית- בהצטיינות יתרה

חלימודי מזרח אסיה- בהצטיינות יתרה 

מרים מלצר פוטרמן

היסטוריה כללית 

תכנית הרב-תחומית במדעי הרוח

סחר מנאע

בלשנות 

תכנית הרב-תחומית במדעי הרוח

מאיה מרגוליס

היסטוריה של עם ישראל 

לימודי מזרח אסיה

סתיו מרמלשטיין

לימודי נשים ומגדר 

לימודי אפריקה בתכנית הבין-אוניברסיטאית 

תמיר מרקו

תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה (פכ"מ) 

יעל מרקוביץ

היסטוריה כללית

לימודים קלאסיים (תרבות קלאסית)

דור אברהם משיח

תכנית הרב-תחומית במדעי הרוח

ספרות

אורי משניות

תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה (פכ"מ) 

תמאדר מתאני

אנגלית

תרבות צרפת

רינא נאסר

אנגלית

תרבות צרפת

רויטל נוה קאופמן

היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה

לימודי אפריקה בתכנית הבין-אוניברסיטאית 

ליטל נוח

אנגלית

בלשנות 

אור נוי פיינר

ספרות- בהצטיינות יתרה

ליאורה אוליביה סברדלוב

היסטוריה כללית

לימודי מזרח אסיה

אריאל סגל

פילוסופיה- בהצטיינות יתרה

היסטוריה כללית- בהצטיינות יתרה

מור סגל

תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה (פכ"מ)- בהצטיינות יתרה

ספיר סואיסה

היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה

לימודי הערבית והאסלאם 

דורי סוויד

בלשנות

תכנית הרב-תחומית במדעי הרוח 

מייס סוויד

בלשנות

תרבות צרפת 

תמיר סויסה

פילוסופיה 

ראובן סיידלר

תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה (פכ"מ) 

גון ספדי

לימודי הערבית והאסלאם 

תרבות צרפת 

נועה ספיר

לימודי מזרח אסיה- בהצטיינות יתרה

מאיה ספנסר

לימודי מזרח אסיה- בהצטיינות יתרה

תאיר סרי-לוי

תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה (פכ"מ)

פאטמה עאזם

היסטוריה כללית

אנגלית 

מרים עאמר

אנגלית

לימודי הערבית והאסלאם

שלומי עובדיה

פילוסופיה

תכנית הרב-תחומית במדעי הרוח

חמוטל עוזיאל

פילוסופיה

תכנית הרב-תחומית במדעי הרוח

סומא עומר

צרפתית

אנגלית במסלול לימודים אמריקניים

ענבר עופר

פילוסופיה 

היסטוריה כללית

אמאל עטאללה

ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום

חן עמבר

לימודי הערבית והאסלאם 

לימודי מזרח אסיה

עדן עמרן

אנגלית

בלשנות 

למיס עתאמנה

היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה 

לימודי הערבית והאסלאם

סמיר פארס

פילוסופיה- בהצטיינות

תכנית הרב-תחומית במדעי הרוח- בהצטיינות 

נועה פומרנץ

לימודי מזרח אסיה- בהצטיינות יתרה

מייס פוקרא

לימודי הערבית והאסלאם

משי פיינברג

היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה

נדב פלדי

תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה (פכ"מ)

ג'ויס פנטו

אנגלית

ספרות

שרון פקלר

לימודי מזרח אסיה- בהצטיינות

בלשנות 

אביה פרון

תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה (פכ"מ)

תמר פרחי

תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה (פכ"מ)

יהונתן פרל

תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה (פכ"מ)- בהצטיינות

ירוסלב פשקו

היסטוריה כללית

לימודי מזרח אסיה

אוהד צוקרשטיין

לימודי הערבית והאסלאם- בהצטיינות יתרה

איתי צידון

פילוסופיה

תכנית הרב-תחומית במדעי הרוח

ארד קאוף

תכנית הרב-תחומית במדעי הרוח 

לימודי מזרח אסיה

אסל קבהה

לימודי נשים ומגדר

לימודי הערבית והאסלאם

מרים קדאח

אנגלית 

תרבות צרפת

רועי קובי

לימודי הערבית והאסלאם- בהצטיינות יתרה

היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה- בהצטיינות 

דן קומינס

היסטוריה כללית

תכנית הרב-תחומית במדעי הרוח

אסף קוסטי

פילוסופיה- בהצטיינות

בן קופר

בלשנות- בהצטיינות יתרה

אנגלית- בהצטיינות

רוני קופרמן

פילוסופיה

תכנית הרב-תחומית במדעי הרוח

נינה קורולקר

לימודי מזרח אסיה- בהצטיינות

אלה קיי

אנגלית במסלול לימודים אמריקניים- בהצטיינות יתרה

תכנית הרב-תחומית במדעי הרוח- בהצטיינות יתרה

יואל קנדלשיין

היסטוריה כללית

אנגלית

ליז קניאז

פילוסופיה

תכנית הרב-תחומית במדעי הרוח

ניסים קקון

לימודי מזרח אסיה- בהצטיינות יתרה

אור קריא

תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה (פכ"מ)

אורי קרסנר

אנגלית במסלול לימודים אמריקניים

היסטוריה של עם ישראל

איליה קרצקין

היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה

לימודי הערבית והאסלאם

נועה קרשניאק

היסטוריה כללית 

תכנית הרב-תחומית במדעי הרוח

אברהם רביבו

היסטוריה כללית

תכנית הרב-תחומית במדעי הרוח

מיכל רגב

תרבות צרפת- בהצטיינות 

אנגלית 

גיא רודיטי

תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה (פכ"מ)- בהצטיינות

דנה רוזנבאום

תכנית הרב-תחומית במדעי הרוח

לימודי מזרח אסיה

תומאס רוזנפלד

היסטוריה כללית

תכנית הרב-תחומית במדעי הרוח

רחלי רומם

לימודי הערבית והאסלאם- בהצטיינות יתרה

סלמא ריאן

לימודי נשים ומגדר

צרפתית

לידיה רידר

היסטוריה כללית

תכנית הרב-תחומית במדעי הרוח

צבי רייס

היסטוריה כללית

דנה רימלר

לימודי מזרח אסיה

מאיה רענן

היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה- בהצטיינות

היסטוריה כללית

טל רפאלי

היסטוריה כללית- בהצטיינות

תכנית הרב-תחומית במדעי הרוח- בהצטיינות

אדר רשקובן

היסטוריה כללית

לימודי מזרח אסיה

אבי שאולי

היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה

יערה שאוליאן

היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה

תכנית הרב-תחומית במדעי הרוח

ענת שגיב

לשון עברית- בהצטיינות

בלשנות

עודד שוהם

היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה 

לימודי אפריקה בתכנית הבין-אוניברסיטאית 

סהר שטקל

תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה (פכ"מ)

בצלאל שטראוס

בלשנות- בהצטיינות

ספרות- בהצטיינות 

דניאל שילנסקי

פילוסופיה

ניצן שלו

אנגלית- בהצטיינות

ספרות- בהצטיינות 

צמח-דוד שלוס

תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה (פכ"מ) 

ליאור שליסל

לימודי נשים ומגדר

לימודי מזרח אסיה

אוראל שמואלי

לשון עברית- בהצטיינות

לימודי הערבית והאסלאם- בהצטיינות 

אורי שמר

פילוסופיה

היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה 

אמתי שמרון

תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה (פכ"מ)

הגר שניזיק

תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה (פכ"מ)

דניאל שנפ

בלשנות- בהצטיינות יתרה

מיטל שפירו

ספרות

ניר שרון

תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה (פכ"מ)

יובל תלמי

פילוסופיה

 

יישר כוח!

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive