תנאי קבלה והליך הרשמה

רשאים להירשם 

בעלי תואר בוגר או מוסמך (תואר ראשון/ תואר שני)  ממוסד אקדמי מוכר על ידי המל"ג, בציון ממוצע כולל של 80 ומעלה, בתחומים שיש בהם עיסוק אנליטי בנושאי מידע, תהליכי-מחשבה, תרבות ותקשורת כגון: בוגרי החוגים למדעי המחשב, תקשורת, ניהול, משפטים, מדעי הרוח והחברה. 

תלמידים בעלי תואר בוגר ממוסד אקדמי מוכר על ידי המל"ג  בתחומי-ידע אחרים, שצברו 5 שנות עבודה לפחות בתפקיד בכיר (ניהולי, ביצועי או מחקרי) בחברות שיווק, בתחום הכלכלה, בענפי המדיה השונים, בתעשיית ההיי-טק או בתחום אחר של הטכנולוגיה, יוכלו להתקבל בכפוף ללימודי השלמה שייקבעו על ידי ועדת הקבלה.

ועדת קבלה מיוחדת לתוכנית תבדוק את התאמת כל המועמדים ללימודים מתקדמים בפילוסופיה תוך התייחסות ממוקדת לניסיונם בתחומי העיסוק הרלוונטיים.

במקרים חריגים תישקל קבלתם של מועמדים אשר אינם עומדים בסף הקבלה הנדרש ובתנאי שציון גמר התואר אינו נמוך מ-75 (זאת, בכפוף לאישור ראשויות האוניברסיטה).

 

דרישות נוספות

ידיעת השפה העברית: מועמדים שאינם בעלי תעודת בגרות ישראלית ושאינם בעלי תואר אקדמי ממוסד ישראלי מוכר חייבים במבחן ידע בעברית. הם חייבים להגיע לרמה א' לפחות במבחן שלפני תחילת שנת הלימודים הראשונה, לרמה ב' לפחות עד תום הסמסטר הראשון ללימודים, ולרמת "פטור" לא יאוחר מתום הסמסטר השלישי ללימודיהם באוניברסיטה. כלל זה חל על כל המועמדים, כולל מי שנרשמו לחוגים שבהם שפת ההוראה אינה עברית.

לימודי אנגלית כשפה זרה: תלמידי התואר השני נדרשים לדעת אנגלית ברמת "פטור".

פטורים מלימוד אנגלית בעלי תואר "בוגר אוניברסיטה" ממוסד אקדמי מוכר מישראל, או בעלי תואר "בוגר אוניברסיטה" ממוסד מוכר בחו"ל המצוי בארץ דוברת אנגלית ששפת ההוראה בו אנגלית. פטור זה אינו תקף לגבי שלוחות בישראל של מוסדות להשכלה גבוהה בחו"ל לרבות שלוחות מחו"ל של מוסדות ששפת ההוראה בהם אנגלית.

 
 

נהלים ודרישות תוכנית הלימודים

השתתפות בסמינרים, הגשת עבודות סמינריוניות ורפראטים, בחינת גמר בע"פ.

 
 

 

תהליך ההרשמה

הרישום מתבצע באופן מקוון דרך אתר אוניברסיטת תל אביב >>, במהלכו תתבקשו למלא את מספר המסלול שלנו שהינו 1659.

לצורך השלמת תהליך הקבלה יש לשלוח אל מדור הרישום, את המסמכים הבאים:

  • קורות חיים מעודכנים (כולל: טלפון, כתובת ודוא"ל).
  • תעודת זכאות לתואר ראשון ו/או שני + גיליונות ציונים.
  • תנאי סף לקבלה: ציון גמר תואר של 80 ומעלה (באחד התארים לפחות).
  • אם התואר נלמד באוניברסיטת תל אביב אין צורך לשלוח תעודת זכאות וגליונות ציונים.

מועמדים שהרשמתם תתקבל, יידרשו להציג תעודות מקוריות במקביל להשלמת תהליך הקבלה.
 


 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>