מסיימי תואר שני ולימודי תעודה

 

מסיימי תואר מוסמך אוניברסיטה (M.A.)​

שם פרטי שם משפחה תכנית הצטיינות
מופלח אבו גאבר לימודי הערבית והאסלאם בהצטיינות
סעיד אבו מוך היסטוריה ופילוסופיה של המדעים והרעיונות לא
זהראא אבו סנינה לימודי הערבית והאסלאם לא
מואפק אבו רביעה לימודי הערבית והאסלאם בהצטיינות
לי אור אביב לימודי מגדר בהצטיינות
גיא אביבי היסטוריה של עם ישראל בהצטיינות יתרה
רותם אביטבול לשון עברית בהצטיינות יתרה
דניאל אבירם היסטוריה ופילוסופיה של המדעים והרעיונות לא
עינת אבלס מדעי הדתות לא
רותם אבנרי מאיר היסטוריה כללית לא
רן אברבנאל היסטוריה ופילוסופיה של המדעים והרעיונות בהצטיינות
זיו אברהם היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה בהצטיינות
יוליה אברמוב ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום לא
הדיל אגמיל מחקר תרבות הילד והנוער לא
עינב אהרוני יונס היסטוריה ופילוסופיה של המדעים והרעיונות בהצטיינות
אנא אוסימלאק ציפין פילוסופיה בהצטיינות
אברהם אורן היסטוריה של עם ישראל בהצטיינות
נמרוד אורן פילוסופיה בהצטיינות
אילן איזנברגר היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה לא
אלי איטקין ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום בהצטיינות
ניר איציק היסטוריה של עם ישראל בהצטיינות
חאזם אל היבי היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה לא
אליאור אלבחרי היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה בהצטיינות
תמר אלמוגי-שולמן מחקר תרבות הילד והנוער בהצטיינות
טהה אלסאנע היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה לא
נתנאל אלפסי היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה לא
איילת אלפר לימודים קוגניטיביים של השפה ושימושיה בהצטיינות יתרה
אליאור אלקיים בלשנות בהצטיינות
ניר אמיתי היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה לא
חיה נורה אמקיס היסטוריה ופילוסופיה של המדעים והרעיונות לא
אפרת אנגרס- אוולד מחקר תרבות הילד והנוער בהצטיינות
פנינה אסולין מחקר תרבות הילד והנוער לא
ברברה אסטאפורוב ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום בהצטיינות
טל אסנהיים מקרא לא
ארז אסקל היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה לא
רן אפק מדעי הדתות לא
בר אפרתי ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום בהצטיינות יתרה
דורית ארגו היסטוריה ופילוסופיה של המדעים והרעיונות בהצטיינות
מעיין ארדיטי אנגלית לא
מרב אריה אנגלית לא
נעה באסל בלשנות בהצטיינות יתרה
מוחמד בדוי לימודי הערבית והאסלאם בהצטיינות
אוראל בוזגלו לשון עברית בהצטיינות
טל בונה היסטוריה של עם ישראל בהצטיינות
סהר מור בוסטוק היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה בהצטיינות יתרה
שירי בירנבוים היסטוריה כללית בהצטיינות יתרה
רחל מרים בלום לימודים קוגניטיביים של השפה ושימושיה בהצטיינות יתרה
יניב בלומנפלד היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה לא
שי בלכר פילוסופיה בהצטיינות יתרה
משה בלסון ספרות לא
יערה בן-אשר לימודי מגדר בהצטיינות
אלה בן-דוד לשון עברית בהצטיינות
אתי בן-יעקב היסטוריה כללית בהצטיינות
נאוה בן אור היסטוריה ופילוסופיה של המדעים והרעיונות בהצטיינות יתרה
ליאור בן ארי לימודי הערבית והאסלאם לא
קטי בן דוד מדעי הדתות לא
מיכל בן זקן לימודי מגדר בהצטיינות
אביחי בן לאה מקרא בהצטיינות
עידית בן נפתלי היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה בהצטיינות
יונתן שלמה בן סוסן היסטוריה של עם ישראל בהצטיינות יתרה
ענר בר-עוז בלשנות בהצטיינות
חן בר חיים פילוסופיה בהצטיינות
טל בראון אנגלית בהצטיינות
אבירם ברומפמן היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה בהצטיינות
גלעד ברונשטיין אנגלית בהצטיינות
שמואל ברכפלד תלמוד בהצטיינות
איריס ברסקי-קלינמן היסטוריה ופילוסופיה של המדעים והרעיונות בהצטיינות
גיא ברק היסטוריה של עם ישראל בהצטיינות
יהודית גאבה אנגלית לא
סיבא גבארה לימודי הערבית והאסלאם לא
אבישי גבע היסטוריה ופילוסופיה של המדעים והרעיונות לא
אורי גוברניק היסטוריה כללית בהצטיינות יתרה
גלעד גוטמן אנגלית בהצטיינות
ענבר גולדברג היסטוריה ופילוסופיה של המדעים והרעיונות בהצטיינות יתרה
מאיה גולדיאן לימודי מזרח אסיה בהצטיינות יתרה
מעין גולדמן לימודי מגדר בהצטיינות יתרה
לימור וולף גולדשטיין לימודים קוגניטיביים של השפה ושימושיה בהצטיינות יתרה
רונית רונה גור אריה היסטוריה ופילוסופיה של המדעים והרעיונות בהצטיינות
תימור גורדון היסטוריה ופילוסופיה של המדעים והרעיונות בהצטיינות
אהוביה גורן היסטוריה ופילוסופיה של המדעים והרעיונות בהצטיינות יתרה
רועי גורן פילוסופיה בהצטיינות
רועי גזית היסטוריה ופילוסופיה של המדעים והרעיונות לא
קסייה גטו לימודי מגדר לא
יגאל גיטאי היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה לא
איתמר גיל לימודי הערבית והאסלאם לא
בר גירון היסטוריה ופילוסופיה של המדעים והרעיונות לא
סיון גל ספרות לא
עדי גל אור היסטוריה ופילוסופיה של המדעים והרעיונות לא
אלכסנדר גליק ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום בהצטיינות
לינה גליקשטיין לימודי מגדר לא
אדם גלמן פילוסופיה יהודית בהצטיינות
שרון גלעד לימודי מגדר לא
אדורם געש פילוסופיה בהצטיינות
ליאור ג'ואן גרין היסטוריה כללית בהצטיינות יתרה
עדי גרינברג אלון לימודי מזרח אסיה בהצטיינות יתרה
מור דבורי פילוסופיה לא
דור דבירי פילוסופיה בהצטיינות
ארז דגן היסטוריה ופילוסופיה של המדעים והרעיונות לא
אדוה דדון היסטוריה ופילוסופיה של המדעים והרעיונות בהצטיינות יתרה
אסף דה פריס פילוסופיה יהודית בהצטיינות יתרה
אוהד דהן מחקר תרבות הילד והנוער לא
דניל דוידוב אנגלית לא
שירה דושי פילוסופיה בהצטיינות יתרה
אמנון דיק היסטוריה ופילוסופיה של המדעים והרעיונות בהצטיינות
יקיר דלל בלשנות בהצטיינות יתרה
נטע דנציגר ספרות בהצטיינות
כרמל דפני פילוסופיה בהצטיינות
ירון דר פילוסופיה יהודית בהצטיינות
נועם דרורי פילוסופיה בהצטיינות
אלינור דרזי פילוסופיה בהצטיינות
רוני הופיין ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום לא
משכית הנדלר לימודים קוגניטיביים של השפה ושימושיה בהצטיינות
לידור העליון-הורן היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה לא
הרצל הפטר פילוסופיה יהודית בהצטיינות יתרה
אסי הרן היסטוריה ופילוסופיה של המדעים והרעיונות לא
נגה הרפז היסטוריה כללית בהצטיינות יתרה
תום דוד הרצוג היסטוריה כללית בהצטיינות יתרה
גלעד וגנר ספרות בהצטיינות
ורד והב לימודי מגדר לא
רוני וובר לימודי מזרח אסיה בהצטיינות יתרה
אלה ויימן פילוסופיה יהודית בהצטיינות
רביד וייס היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה לא
אלכסנדרה וייסמן מחקר התרבות בהצטיינות יתרה
יואב וינגרטן ארכיאולוגיה וחומרים ארכיאולוגיים בהצטיינות
דניאל ויצמן פילוסופיה בהצטיינות
יונתן ויצמן היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה לא
יותם ויקטור היסטוריה של עם ישראל בהצטיינות
יואל וכברויט ספרות בהצטיינות
לואי ותד מחקר תרבות הילד והנוער בהצטיינות
מיכל זאבי לימודי מגדר בהצטיינות יתרה
אלה זהבי פילוסופיה יהודית בהצטיינות
שי זהבי היסטוריה כללית לא
סאמר זועבי היסטוריה ופילוסופיה של המדעים והרעיונות בהצטיינות
חמזה זיאדנה היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה לא
משה שלמה זיאת בלשנות בהצטיינות
שרית זיוון לימודים קוגניטיביים של השפה ושימושיה בהצטיינות
חניפה זייד לימודים קוגניטיביים של השפה ושימושיה לא
ריבי זינר-טויבין לשון עברית לא
איה זלוטניקוב ספרות לא
הגר זמיר היסטוריה של עם ישראל לא
עלא ח'אטר לימודי מגדר לא
עדי חולב לימודים קוגניטיביים של השפה ושימושיה בהצטיינות יתרה
אלירן חזיזה פילוסופיה בהצטיינות
אלון חזן היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה לא
וולאא חיגאזי מחקר תרבות הילד והנוער לא
רבאב חילף לימודי הערבית והאסלאם לא
גרדה חליף אנגלית בהצטיינות
חיים חמרי היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה לא
רון-חיים חסון בלשנות שמית בהצטיינות יתרה
עארין חסנייה לימודי הערבית והאסלאם לא
הילה חפץ מחקר תרבות הילד והנוער בהצטיינות
הלית חפר לימודים קוגניטיביים של השפה ושימושיה לא
ליאור חרמון פילוסופיה בהצטיינות
רימון חרש לימודי מזרח אסיה בהצטיינות יתרה
לין טדמון היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה לא
דליה טל לימודי מגדר בהצטיינות
עדי טרודלר היסטוריה כללית בהצטיינות יתרה
אילנה טרסטון פילוסופיה בהצטיינות יתרה
דניאל יגר היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה לא
אורי יואלי היסטוריה של עם ישראל בהצטיינות
נועה יוגב מחקר תרבות הילד והנוער לא
טל יורמן לימודי מגדר לא
יובל ילין היסטוריה ופילוסופיה של המדעים והרעיונות בהצטיינות
ליאור יניב ספרות בהצטיינות
שרי יסין אנגלית בהצטיינות יתרה
יפעה רחל יעקב לימודי מזרח אסיה בהצטיינות יתרה
שחר יערי היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה בהצטיינות
ענבל יפה לימודים קוגניטיביים של השפה ושימושיה בהצטיינות יתרה
אברהם כהן ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום לא
אוריה אורית כהן היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה לא
הדי כהן פילוסופיה בהצטיינות יתרה
ימית כהן היסטוריה ופילוסופיה של המדעים והרעיונות בהצטיינות יתרה
יעל כהן אנגלית בהצטיינות
מורן כהן לימודי מגדר לא
רעות כהן אנגלית לא
יאיר כהן צמח היסטוריה של עם ישראל בהצטיינות יתרה
עודד כהנוב היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה לא
לי כספי היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה בהצטיינות
עודד כרמלי היסטוריה ופילוסופיה של המדעים והרעיונות בהצטיינות
נבו לב ארי לימודי מזרח אסיה בהצטיינות
אפרת לבנט לימודים קוגניטיביים של השפה ושימושיה בהצטיינות יתרה
ראובן לבני ספרות לא
אופיר להב היסטוריה ופילוסופיה של המדעים והרעיונות לא
בן לוי ספרות בהצטיינות
טל לוי לשון עברית בהצטיינות
מעיין לוי היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה בהצטיינות
אור לויט היסטוריה ופילוסופיה של המדעים והרעיונות בהצטיינות
מרים לוינוביץ היסטוריה של עם ישראל לא
יעקב לופז היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה בהצטיינות
טובה לייטאיזן לימודי מגדר לא
מלי ליצ'י לימודי מזרח אסיה לא
טל לירון לימודי מזרח אסיה בהצטיינות
ורד לם-נאון מדעי הדתות בהצטיינות יתרה
נור לן לימודים קוגניטיביים של השפה ושימושיה בהצטיינות יתרה
יפתח פרץ לקט היסטוריה ופילוסופיה של המדעים והרעיונות בהצטיינות
לאה מאולר ברמבאום היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה לא
מרינה מאיורסקי ספרות בהצטיינות יתרה
מיטל מאיר לימודי מגדר לא
חמוטל מאירוביץ פרסטנפלד לשון עברית בהצטיינות
אביגדור מבורך לימודי מזרח אסיה בהצטיינות יתרה
הגר מדין פילוסופיה לא
עבלה מוסטפא היסטוריה ופילוסופיה של המדעים והרעיונות לא
ענת מור- אילת מחקר תרבות הילד והנוער בהצטיינות
אסתר מור גואטה לימודי הערבית והאסלאם בהצטיינות
חיים מורג לימודי ישראל הקדום לא
שבתאי מורדוך היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה בהצטיינות
ריאלה מורחיים פילוסופיה לא
גלית מזרחי כץ היסטוריה ופילוסופיה של המדעים והרעיונות בהצטיינות יתרה
עמרי מטרסו היסטוריה כללית בהצטיינות יתרה
אהרון מידן מדעי הדתות לא
דור מילר פילוסופיה בהצטיינות יתרה
ליאור מישאלוב היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה לא
נמרוד ממן פילוסופיה בהצטיינות
אסמא מנסור לימודי הערבית והאסלאם לא
עטרה מסינגר פילוסופיה בהצטיינות יתרה
בועז מעיין לימודי מזרח אסיה בהצטיינות
עופרה מצלאוי היסטוריה כללית לא
קרן מרום לימודי מגדר בהצטיינות
אסנת מרקוביץ היסטוריה ופילוסופיה של המדעים והרעיונות לא
שחר נוימן היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה בהצטיינות
רות נח ספרות בהצטיינות
אוהד נקש קינר היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה בהצטיינות
איריס סורוקר ספרות לא
עליזה סטאו פישר היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה בהצטיינות
שירי סיון לימודי מזרח אסיה בהצטיינות
מתן סיני לימודים קוגניטיביים של השפה ושימושיה בהצטיינות יתרה
אלמה סמילנסקי-טיכנר אנגלית בהצטיינות יתרה
תאם סמל פילוסופיה בהצטיינות יתרה
אורפה סנוף פילפול לימודי מגדר בהצטיינות יתרה
גנאן עבאס אנגלית לא
תמר עברון היסטוריה כללית לא
אימאן עדוי לימודי הערבית והאסלאם בהצטיינות
רנא עואיסה מחקר התרבות בהצטיינות יתרה
קאותר עואישה לימודי הערבית והאסלאם לא
כפיר עובדיה היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה בהצטיינות
שחר עוז פילוסופיה לא
ליאור עופר שריר היסטוריה ופילוסופיה של המדעים והרעיונות בהצטיינות יתרה
נטלי ליה עייש ספרות לא
ירדן עמיר היסטוריה של עם ישראל בהצטיינות
ענת ענבר-קסטוריאנו היסטוריה של עם ישראל לא
רג'אא עפארה היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה לא
נעמי עץ זהב פילוסופיה יהודית לא
מוחמד עקרייה ספרות לא
גגו עשת מחקר התרבות לא
חנאן עתאמנה לימודי הערבית והאסלאם בהצטיינות
עדו פדר פילוסופיה בהצטיינות יתרה
עודד פובזנר היסטוריה כללית בהצטיינות
אורין פוזנר אנגלית בהצטיינות יתרה
דוד פולג היסטוריה ופילוסופיה של המדעים והרעיונות לא
נעמה פוליקר מקרא לא
ליאור פולקביץ לימודים קוגניטיביים של השפה ושימושיה בהצטיינות
דורית פומרנץ מקרא בהצטיינות
יצחק פוקס ספרות לא
מוניקה פורמן היסטוריה ופילוסופיה של המדעים והרעיונות בהצטיינות יתרה
עדי פטרושקה ספרות לא
ניר פיינברג לימודי מזרח אסיה בהצטיינות יתרה
עידן פינטו פילוסופיה יהודית בהצטיינות יתרה
נעמה פינס רויכמן היסטוריה ופילוסופיה של המדעים והרעיונות בהצטיינות
אמיר פלד פילוסופיה בהצטיינות
נתנאלה פלווין מחקר התרבות בהצטיינות
ענבל פלר היסטוריה של עם ישראל בהצטיינות
שירה פנחס היסטוריה כללית לא
ויליאם פרג'ון היסטוריה ופילוסופיה של המדעים והרעיונות בהצטיינות
יעל פרידמן היסטוריה ופילוסופיה של המדעים והרעיונות בהצטיינות
תומר פרידמן פילוסופיה לא
אורי פרלמן פילוסופיה בהצטיינות יתרה
ניקולה צימרינג היסטוריה של עם ישראל בהצטיינות יתרה
הדר צפריר ספרות בהצטיינות
מעין קאופמן היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה בהצטיינות
מריאנה קבצ'יץ' לימודי הערבית והאסלאם בהצטיינות יתרה
יונתן קדם היסטוריה ופילוסופיה של המדעים והרעיונות בהצטיינות יתרה
אנתיאה קדמן אנגלית בהצטיינות
חנאן קדרי לימודי הערבית והאסלאם לא
נטליה קונונוב לימודי מגדר בהצטיינות
ויקטוריה קוסטה לימודים קוגניטיביים של השפה ושימושיה בהצטיינות יתרה
ורד קופיץ ספרות בהצטיינות יתרה
הילה קופמן לימודי מזרח אסיה לא
לירן קורן היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה לא
מאיר קורצוייל פילוסופיה בהצטיינות יתרה
חנניה קורש מדעי הדתות לא
יפית קידר ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום בהצטיינות
בלינדה קיין היסטוריה ופילוסופיה של המדעים והרעיונות בהצטיינות
רועי קייס היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה בהצטיינות
דקל קליין היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה בהצטיינות
אמיר קלינר היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה בהצטיינות
ג'אד קעדאן לימודים קוגניטיביים של השפה ושימושיה בהצטיינות יתרה
חואן קרדנס אנאיה היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה בהצטיינות
דניאל קרן פילוסופיה בהצטיינות
יעלה קרני אנגלית בהצטיינות
סיון רביע לשון עברית לא
טליה רגב רבינוביץ לימודי מגדר לא
אורי רובין היסטוריה ופילוסופיה של המדעים והרעיונות לא
שירה רובין לשון עברית בהצטיינות
חן רווה פילוסופיה בהצטיינות
מיכל רוזן עוזר ספרות בהצטיינות
עומר רוזנבוים בלשנות בהצטיינות יתרה
נילי רוזנבלום גרדין מחקר תרבות הילד והנוער לא
ילנה רוסובסקי לימודי מגדר בהצטיינות
תום רופא היסטוריה כללית בהצטיינות יתרה
אדם רימון בלשנות בהצטיינות
איילת רימון שטרן לימודי מגדר בהצטיינות
אביעז רנד לימודים קוגניטיביים של השפה ושימושיה בהצטיינות יתרה
קטי שגב לימודים קוגניטיביים של השפה ושימושיה בהצטיינות יתרה
אפרת שגיא פילוסופיה לא
ברנע לוי שה-לבן לימודי ישראל הקדום בהצטיינות
אורון שורץ ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום לא
עדי שורק ספרות בהצטיינות יתרה
סלאם שחאדה לימודי הערבית והאסלאם לא
עולא שחאדה לימודי הערבית והאסלאם בהצטיינות
עפרה שחור לימודי מזרח אסיה בהצטיינות
איתן שחף היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה לא
טלי שחף לימודי מזרח אסיה לא
דפנה שטרית פילוסופיה יהודית בהצטיינות יתרה
גדעון שינהולץ היסטוריה כללית בהצטיינות
גילעד שירם ספרות בהצטיינות יתרה
לירן שכטר היסטוריה ופילוסופיה של המדעים והרעיונות בהצטיינות יתרה
אנג'לה אביטל שלום לימודי מזרח אסיה בהצטיינות
קאי שמושקו לימודי מזרח אסיה בהצטיינות
שלומית שמחי- מאברוב לימודי מגדר בהצטיינות יתרה
שני שמלה מחקר תרבות הילד והנוער לא
ורד שמשי ספרות בהצטיינות יתרה
עידו שניידובר היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה בהצטיינות
מיכל שנייר ספרות לא
חנן שפגט ספרות לא
אדם שפירא היסטוריה של עם ישראל בהצטיינות
איליה שפירו לימודים קוגניטיביים של השפה ושימושיה בהצטיינות יתרה
אור רחל שפע צרפתית בהצטיינות
איתמר שץ בלשנות בהצטיינות יתרה
עינת שקד שניצר היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה לא
איל שר היסטוריה ופילוסופיה של המדעים והרעיונות בהצטיינות
רז שרבליס לימודי מזרח אסיה לא
לימור שרון מחקר תרבות הילד והנוער לא
רונית שרוני פילוסופיה יהודית בהצטיינות
יעקב שרייבמן לימודי ישראל הקדום בהצטיינות יתרה
גיל שרף היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה לא
יעקב ששון לשון עברית בהצטיינות
אביעד תאני מדעי הדתות בהצטיינות יתרה

 

 

לימודי תעודה - עריכה לשונית

שם פרטי שם משפחה תכנית
הלל בנדיק עריכה לשונית
זהר ג'אן עריכה לשונית
ענת גונדר עריכה לשונית
ורד גונן עריכה לשונית
עדית גלעד עריכה לשונית
אנה זטרברג עריכה לשונית
יעל יוגב עריכה לשונית
אביטל כהן עריכה לשונית
יעל כרמי עריכה לשונית
אייל להמן עריכה לשונית
ניצן לוטן עריכה לשונית
ענבל לוי-רז עריכה לשונית
דרור מגל עריכה לשונית
איריס מלמד גורודיסקי עריכה לשונית
רות סגל עריכה לשונית
חנה סופר עריכה לשונית
נתנאלה קזז עריכה לשונית
אילת קמחי עריכה לשונית
נעמה שם טוב עריכה לשונית
איריס שני עריכה לשונית

 

 

לימודי תעודה - תרגום ועריכת תרגום

שם פרטי שם משפחה תכנית
אולגה עוזילבסקי תרגום ועריכת תרגום

 

 

 

אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive