ברכות למצטייני הרקטור ומצטייני הדקאן של הפקולטה למדעי הרוח על הישגיהם בשנת הלימודים תשע"ו

ברכות למצטייני הרקטור ומצטייני הדקאן של הפקולטה למדעי הרוח לשנה”ל תשע”ו

הפקולטה למדעי הרוח מברכת את תלמידיה:

מור בורשטיין מהחוג ללימודי מזרח אסיה
גל טל מהתכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
שני מחלב מהחוג להיבטים התפתחותיים בחינוך
מורן פרידמן מהחוג ללימודים קלאסיים-יוון ורומא
יואב שורץ מהחוג ללימודי הערבית והאסלאם
שובל שמש מהחוג לפילוסופיה – חקר התודעה

עם קבלת תואר "מצטיין רקטור" על הישגים בשנת הלימודים תשע"ו

 

 

 

הפקולטה למדעי הרוח מברכת את מצטייני דקאן לתואר ראשון על הישגיהם בשנת הלימודים תשע"ו:

אבזון

ליאור

מהתכנית הרב-תחומית במדעי הרוח

אטלן

ענבל

מהתכנית הרב-תחומית במדעי הרוח

אייל

שירה

מהחוג לפילוסופיה

אלון

יוסף

מהחוג ללימודי הערבית והאסלאם

אליזרוב

ורוניקה

מהחוג ללימודי מזרח אסיה

אליס

מיכל

מהחוג ללימודי צרפת

אמיר

ירדן

מהחוג ללימודי מזרח אסיה

ארב

איתמר

מהחוג לפילוסופיה

ארליך

נגה

מהחוג להיסטוריה כללית ומהחוג ללימודים קלאסיים-יוון ורומא

ארצי

יונתן

מהחוג לפילוסופיה

אשר

עומר

מהחוג לפילוסופיה

בורד

אנה

מתכנית המצטיינים המשולבת במדעי הרוח ואמנויות

בירון

בר

מהחוג ללימודי מזרח אסיה

בירן

נדב

מהחוג לפילוסופיה

בלש

ענבר

מהחוג לפילוסופיה

בן-צור

ירדן

מהחוג להיסטוריה כללית ומהחוג לספרות

בן יהודה

סהר

מהחוג ללימודי מזרח אסיה

בן יעקב

קורין

מתכנית המצטיינים המשולבת במדעי הרוח ואמנויות

ג'ראפי

דניאל

מהחוג לבלשנות

גוזנברג

אינה

מהחוג לגאוגרפיה וסביבת האדם

גולדשטיין

אריאל

מהחוג לגאוגרפיה וסביבת האדם

גורדון

ג'ואל

מתכנית הלימודים הרב-תחומית באנגלית של מדעי הרוח

גרינפלד

גיא

מהחוג לפילוסופיה

דורון

לינוי

מהחוג לאנגלית ולימודים אמריקניים

דיסטניק

תום

מהחוג ללימודי התרבות העברית "תכנית אופקים"

דרהר

ג'ניפר

מתכנית הלימודים הרב-תחומית באנגלית של מדעי הרוח

דרוקר

תום

מהתכנית הרב-תחומית במדעי הרוח ומהחוג לספרות

הדס

מירית

מתכנית פכ"מ

הורוביץ

יובל

מהחוג ללימודי מזרח אסיה

הלר

אלה

מהחוג ללימודי מזרח אסיה

הרפז

אופיר

מהחוג לבלשנות

וינברגר

עמית

מהחוג לגאוגרפיה וסביבת האדם

וינטרוב

גיא

מהחוג להיסטוריה כללית

זיגלבוים

ליליה יהל

מהתכנית הרב-תחומית במדעי הרוח

זלניק

שרון

מתכנית הלימודים הרב-תחומית באנגלית של מדעי הרוח

זלצמן רגב

נועה

מהחוג להיסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה

חיות

לבנה

מהחוג לפילוסופיה ומהחוג ללימודי התרבות העברית

חיימוביץ'

הני מאיה

מהתכנית הרב-תחומית במדעי הרוח

חסון

מור

מתכנית פכ"מ

טוכשר

אליעד

מהחוג ללימודי מזרח אסיה

טולשין

ג'סיקה

מהחוג להיסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה

טננבאום

יובל

מהחוג לספרות

ייבין

יותם

מהחוג ללימודי התרבות העברית "תכנית אופקים"

יעקבי

נופר

מהחוג לאנגלית ולימודים אמריקניים

יפרח

רועי

מהחוג ללימודי הערבית והאסלאם

ירמיהו

גל

מהחוג ללימודי התרבות העברית

כהן

מיכל

מלימודי אפריקה בתכנית הבין- אוניברסיטאית

כרמלי

גלעד

מהחוג להיסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה

להבי

ליה

מהחוג להיסטוריה של עם ישראל

לוי בונה

תמר

מהחוג להיסטוריה כללית

ליפשיץ

נתן

מהתכנית לתרבות צרפת

לנואה

עדי

מהחוג לאנגלית ולימודים אמריקניים

מארק

עודד

מהחוג להיסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה

מורג

עדי

מהתכנית ללימודי נשים ומגדר בסיוע NCJW

מילשטיין

רותם

מהחוג לבלשנות

מעון

איריס

מהתכנית ללימודי נשים ומגדר בסיוע NCJW

משה

משה

מהחוג ללימודי הערבית והאסלאם

נבון

שגב

מהחוג ללימודי מזרח אסיה

נבות

אלה

מהתכנית הרב-תחומית במדעי הרוח

נוי

בקה

מהחוג להיסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה

נחום

לירון

מלימודי אפריקה בתכנית הבין-אוניברסיטאית

נסאר

אמיר

מהחוג לאנגלית ולימודים אמריקניים

סדון

ספיר דניאל

מהחוג להיסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה

סייגל

טליה

מהחוג לארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום

סלומון

שלי

מהחוג ללימודי מזרח אסיה

סמט

יהושע

מהחוג לאנגלית ולימודים אמריקניים

עזריהו

עלמה

מהחוג לארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום

פודר

ולריה

מהחוג לבלשנות

פוקס

עידו

מהחוג ללימודי מזרח אסיה

פיירסטון

לאה

מתכנית הלימודים הרב-תחומית באנגלית של מדעי הרוח

פלד

עידו

מהחוג לספרות

פנחס

עוז

מהחוג להיסטוריה כללית

קאדרי

לוראן

מהחוג ללימודי הערבית והאסלאם

קופלר

איה

מהחוג ללימודי מזרח אסיה

קורן

תום

מהחוג לאנגלית ולימודים אמריקניים

קורן שמשוני

דניה

מהתכנית הרב-תחומית במדעי הרוח

קירילוב

יאנה

מהחוג להיסטוריה כללית

קרמר

אסף

מהתכנית הרב-תחומית במדעי הרוח

קרן

עידו

מהחוג לאנגלית ולימודים אמריקניים

רוזנבלום

גיא

מהחוג לגאוגרפיה וסביבת האדם

רוזנטל

ארנון

מהחוג לפילוסופיה

רוזנר

אורין

מהחוג להיסטוריה כללית

רוזנשטיין

אייל

מהחוג לאנגלית ולימודים אמריקניים ומהחוג לבלשנות

רום

עפר

מהחוג להיסטוריה כללית

רסקין

יואב

מהתכנית הרב-תחומית במדעי הרוח

רפ

טליה

מהתכנית הרב-תחומית במדעי הרוח

רצרסדורפר

איתי

מהחוג לפילוסופיה

שדה

צליל

מהחוג ללימודי הערבית והאסלאם

שוורץ

אייר

מהחוג להיסטוריה של עם ישראל

שורץ

מרים

מהחוג לספרות

שזר

תולי

מהתכנית הרב-תחומית במדעי הרוח

שטרן

פורסט

מהחוג ללימודי מזרח אסיה

שייר

אלמוג

מהחוג לגאוגרפיה וסביבת האדם

שלו

סיון

מהתכנית הרב-תחומית במדעי הרוח

שליט

ערן

מהחוג לארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום

שליפקה

בר

מהחוג להיסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה ומהחוג ללימודי הערבית והאסלאם

שפירא

נועה

מהתכנית הרב-תחומית במדעי הרוח

שפריר

תמר

מלימודי אפריקה בתכנית הבין-אוניברסיטאית

שץ

איתמר

מהחוג לבלשנות

 

 

 

 

 

 

אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive