ברכות למצטייני הרקטור ומצטייני הדקאן של הפקולטה למדעי הרוח על הישגיהם בשנת הלימודים תשע"ז

ברכות למצטייני הרקטור ומצטייני הדקאן של הפקולטה למדעי הרוח

הפקולטה למדעי הרוח מברכת את תלמידיה:

מאיה שבאלבו מתכנית המצטיינים המשולבת במדעי הרוח ואמנויות
נגה מרמור מהחוג להיסטוריה כללית
מור כהן מהחוג לבלשנות
בר בירון מהחוג ללימודי מזרח אסיה
יוסף גלנץ מהחוג לפילוסופיה יהודית ותלמוד תכנית "אופקים"

עם קבלת תואר "מצטיין רקטור" על הישגים בשנת הלימודים תשע"ז


​ואת "מצטייני הדקאן":

אבו אביאור מהחוג להיסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה
אבו אחמד אחמד מהחוג אנגלית ולימודים אמריקניים
אבני מיקה מהתכנית הרב-תחומית במדעי הרוח ומהחוג לפילוסופיה יהודית ותלמוד
אוזן לירי מהחוג להיסטוריה של עם ישראל
אונגר גיא מהחוג לאנגלית ולימודים אמריקניים
אור שני מהחוג לפילוסופיה
אטלן ענבל מהתכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
אטר שי מהחוג לפילוסופיה ומהחוג לספרות
אמיר ירדן מהחוג ללימודי מזרח אסיה
ארצי יונתן מהחוג לפילוסופיה
ביכדריקר יאן מהחוג לאנגלית ולימודים אמריקניים
בלוצרקובסקי רוני מהחוג ללימודי מזרח אסיה
בן-צור ירדן מהחוג לספרות
בר מתן מהחוג להיסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה
בר אבן גיא מהתכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
בר אוריין נועה מהתכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
בר משה אבישג מהחוג לאנגלית ולימודים אמריקניים
ברוידא ירון מתכנית המצטיינים המשולבת במדעי הרוח ואמנויות 
ברמן אלירן מהחוג לגאוגרפיה וסביבת האדם
ברקוביץ אלברט מהחוג לפילוסופיה יהודית תכנית "אופקים"
גבאי עופר מהחוג להיסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה
גוטליב מאיה מהחוג ללימודי מזרח אסיה
גנות דורון מהחוג להיסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה
גרין אריה מתכנית הלימודים הרב-תחומית באנגלית של מדעי הרוח
דובדבני יעל מהחוג להיסטוריה כללית
דורון אור מהחוג להיסטוריה כללית
דרהר ג'ניפר כריסטינה מתכנית הלימודים הרב-תחומית באנגלית של מדעי הרוח
דרוקר תום מהתכנית הרב-תחומית במדעי הרוח ומהחוג לספרות
הורוביץ יובל מהחוג ללימודי מזרח אסיה
וייס נעם מהחוג לפילוסופיה
ויס ינאי מתכנית פכ"מ
וסר עידן מהחוג לגאוגרפיה וסביבת האדם
חי אביגייל מהחוג לפילוסופיה
חיות לבנה מהחוג לפילוסופיה ומהחוג לפילוסופיה יהודית ותלמוד
חלבי עומר מהחוג ללימודי הערבית והאסלאם
טוכשר אליעד מהחוג ללימודי מזרח אסיה
טלגם אסף מהחוג להיסטוריה כללית
כהן אריאל מהחוג לפילוסופיה ומהחוג ללימודי מזרח אסיה
כהן לילך מהחוג לבלשנות
לבון הדס מהחוג ללימודי מזרח אסיה
לביא אופיר מהחוג ללימודי מזרח אסיה
לוי אדוה מהחוג לפילוסופיה
לוי בתאל מהחוג לאנגלית ולימודים אמריקניים ומהתכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
מאירסון ענבר מהחוג לארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום
מועלם חלי מהחוג לאנגלית ולימודים אמריקניים
מילשטיין רותם מהחוג לבלשנות
מימון קלי מהחוג ללימודי הערבית והאסלאם
מלוני קרלו מהחוג לבלשנות
מלמן דריה לי מהחוג להיסטוריה כללית
מנדלמילך נועה מהחוג לגאוגרפיה וסביבת האדם
מרקו אייל מלימודי אפריקה בתכנית הבין-אוניברסיטאית 
מרשי אמיר מהחוג לאנגלית ולימודים אמריקניים
משה משה מהחוג ללימודי הערבית והאסלאם ומהחוג ללשון העברית ולבלשנות שמית
נבון שגב מהחוג ללימודי מזרח אסיה
נדלר ענבר מהחוג לאנגלית ולימודים אמריקניים
ניקנקין יוליה מתרבות צרפת 
נלר שרון מהחוג ללימודי מזרח אסיה
נתן שיר מהתכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
סאטון נעמי מתכנית הלימודים הרב-תחומית באנגלית של מדעי הרוח
סגל הדס מהחוג להיסטוריה כללית
סדון ספיר דניאל מהחוג להיסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה
סייגל טליה מהחוג לארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום
סלומון נטע מהתכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
ספיר יעל מהחוג לגאוגרפיה וסביבת האדם
עובדיה כפיר מהחוג להיסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה ומהחוג ללימודי הערבית והאסלאם
עידן סתיו מהתכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
עצמון דידי מהחוג להיסטוריה כללית
פוקס עידו מהחוג לספרות
פיין אלון מהחוג לבלשנות
פלד נועה מהחוג לבלשנות
פראנג' דה אוליביירה  ג'מיליה מתכנית הלימודים הרב-תחומית באנגלית של מדעי הרוח
פרסטר אורי מהחוג לספרות
קאדרי לוראן מהחוג ללימודי הערבית והאסלאם
קוסטי אסף מהחוג לפילוסופיה
קוסטרייך ניקי מהחוג לבלשנות
קרטנר מנדי מהחוג לפילוסופיה
קרן נמרוד מהתכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
קרת גל מלימודי אפריקה בתכנית הבין-אוניברסיטאית 
רביב שיר מהתכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
רום עפר מהחוג להיסטוריה כללית
רומח אביטל מהחוג ללימודים קלאסיים - יוון ורומא
רייכר רועי מתכנית פכ"מ
ריינגולד צוף מהתכנית ללימודי נשים ומגדר
רסקין יואב מהתכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
רפופורט אלי מתכנית פכ"מ
שדה צליל מהחוג ללימודי הערבית והאסלאם
שוורץ אייר מהחוג להיסטוריה של עם ישראל
שלו סיון מהתכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
שמיר דניאל מהחוג להיסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה
שני דור חמוטל מהתכנית ללימודי נשים ומגדר
שנל ליה מהחוג ללימודי מזרח אסיה
שרזי מיטל מהחוג ללימודי הערבית והאסלאם
אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive