סגל זוטר

לין חלוזין דברת

 

ד"ר לין חלוזין-דברת – מתמחה באפיסטמולוגיה היסטורית של השפה ובמדעי הקוגניציה. את הדוקטורט שלה היא עשתה באוניברסיטת סורבון בפריז ובאוניברסיטת תל אביב (2015). עבודת הדוקטורט שלה עסקה ביחסים שבין חלל וזמן בתיאוריות קוגניטיביות של השפה. בימים אלו חוקרת את עליונותו של החלל והיכולת המרחבית במדעים הקוגניטיביים. בנוסף, היא מנהלת את קבוצת המחקר "תפקידה הפומבי של האקדמיה" שהינה פרויקט משותף של מרכז מינרבה למדעי הרוח ומרכז אדמונד ספרא לאתיקה באוניברסיטת תל אביב.

למידע נוסף בקרו באתר האישי של לין

 

 

 

 

ד"ר נועם יורן – עוסק בכלכלה פוליטית, מחשבה פוליטית, תיאוריה ביקורתית, פילוסופיה של הכלכלה ופילוסופיה ומדיה. בעל תואר דוקטור מאוניברסיטת בן גוריון, 2010.

אורי לייבוביץ׳

 

ד"ר אורי לייבוביץ' – תחומי המחקר העיקריים של ד"ר ליבוביץ' הם אתיקה/מטא-אתיקה ופילוסופיה של המדע. מחקריו התפרסמו בכתבי עת מוערכים, ועסקו בנושאים שונים כגון טבעו של הסבר, אפיסטמולוגיה מוסרית, טעמים מוסריים ובדלנות. ד"ר ליבוביץ' הוא בעל תואר ראשון בפיזיקה ופילוסופיה מאוניברסיטת תל אביב, ואת הדוקטורט שלו סיים באוניברסיטת מסצ'וסטס, אמרהסט. הוא לימד באוניברסיטת קולורדו ולאחר מכן עבר ללמד באוניברסיטת נוטינגהאם בבריטניה, בה הוא מלמד עד היום.

 

 

 

כרמל וייסמן

 

ד"ר כרמל וייסמן – ד"ר וייסמן היא חוקרת תרבות דיגיטלית אשר עובדת בימים אלו על ספרה "פוסט-הומאניזם בחיי היומיום". היא מייסדת שותפה בתוכנית האקדמית "Oh man Oh machine" ומלמדת במכון כהן סמינר מתקדם על מחקר התרבות הדיגיטלית, וסמינרים נוספים לתלמידי תואר ראשון ושני. ספרה הראשון, שכתבה יחד עם אילן גונן "עברית אינטרנטית" יצא לאור בשנת 2011 בהוצאת כתר. מחקריה פורסמו בכתבי עת שונים, ואת תואר הדוקטור שלה קיבלה באוניברסיטה העברית בשנת 2010. לרשימת פרסומים ומידע נוסף, בקרו באתר הבית של ד"ר כרמל וייסמן: absolutecarmel.com

 

 

נווה פרומר

 

ד"ר נווה פרומר – ד"ר נווה פרומר סיים את התואר השני שלו באוניברסיטת תל אביב, ואת תואר הדוקטור שלו קיבל בביה"ס למחקר חברתי בניו יורק בשנת 2016. הנושא העומד בחזית מחקרו הוא הצדק – או למעשה, אי-הצדק – שבתיאוריה החברתית הביקורתית בכלל, ובקרב אסכולת פרנקפורט בפרט. הוא חוקר את האתגרים שהציבו הפילוסופים הפוסט-מרקסיסטים (פוקו, בליבר ועוד) לפרשנות המקובלת של מושגים כגון חופש, עוצמה ולגיטימציה, ומעלה שאלות פילוסופיות נוספות אודות ערכים בסיסיים כמו דמוקרטיה ואזרחות.

 

 

רותי גינזבורג

 

ד"ר רותי גינזבורג – ד"ר רותי גינזבורג היא עמיתה חוקרת במרכז מינרבה למדעי הרוח באוניברסיטת תל אביב. התזה שלה עסקה ארגוני זכויות אדם ישראלים בשטחים הכבושים מבעד לעין המצלמה. היא פרסמה את עבודתה בספר "והייתם לנו לעיניים" שיצא בהוצאת רסלינג. מחקרה מתמקד ביחסי הגומלין שבין זכויות אדם, אמצעי תיעוד ויזואליים וקונפליקטים. היא מלמדת את תחומי התרבות הויזואלית והתיאוריה של הצילום באוניברסיטת תל אביב, האקדמיה לאומנויות בצלאל ובמדרשה לאמנויות בית ברל.

 

 

ד"ר תמר מישמר – לד"ר תמר משמר תואר שני ממכון כהן להיסטוריה של המדעים והרעיונות, באוניברסיטת תל אביב ותואר דוקטור בספרות עברית מהאוניברסיטה העברית בירושלים. היא לימדה ספרות עברית ולימודי מגדר באוניברסיטה הפתוחה ובמכללת בית ברל. היא פרסמה את מחקריה בכתבי עת רבים והציגה בכנסים שונים בארץ ובעולם. תחומי העניין האקדמיים שלה כוללים ספרות עברית ותרבות ישראלית, ספרות ואתיקה, תיאוריות ביקורתיות, פילוסופיה פמיניסטית, לימודי אוטופיה ודיס-אוטופיה וההיסטוריה של הספר והתרבות הכתובה. במסגרת מכון כהן היא מלמדת את הקורס "הספר: היסטוריה ותרבות".

ד"ר חיים דעואל לוסקי

ד"ר מיקי קרצמן

אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive