הליך קבלה למועמדים ללימודי דוקטורט

הליך קבלה למועמדים ללימודי דוקטורט

על מנת להירשם ללימודי דוקטורט במכון עליך למצוא חבר סגל המוכן לשמש כמנחה הדוקטורט. איתור מנחה הינו הצעד הראשון בלימודי הדוקטורט.

 

במכון כהן קיים מערך ייעוץ שמטרתו לעזור לך למצוא את חבר הסגל המתאים ביותר לעבודתך המחקרית, ולעזור לך להגיע לפגישה עמו מוכן ככל האפשר. יועץ המכון לתלמידי תואר שלישי הוא ד"ר אורי בלקינד. פגישה עמו ניתן לתאם במייל​: obelkind@post.tau.ac.il

 

לפני פגישתך עם יועץ המכון, אנו ממליצים לקרוא ולמלא אחר ההנחיות הבאות, הן יעזרו לך רבות להפיק תועלת מהפגישה.

 

איתור מנחה או מנחים פוטנציאליים במכון כהן:

1. עבור על רשימת אנשי הסגל במכון כהן ועל רשימת תחומי המחקר שלהם. נסה לאתר את אלו שתחומי המחקר שלהם משיקים לתחומי העניין שלך ועשויים לשמש מנחים פוטנציאליים.

2. עבור על רשימת עבודות MA ועבודות PhD שנעשו במכון לאחרונה, וכך תוכל לאתר חברי סגל שהנחו עבודות הדומות לעבודת המחקר שאתה מעוניין לעשות.

 

הצהרת מחקר:

מומלץ להתחיל לחשוב על הצהרת המחקר שלך, אפילו בקווים כללים, עוד לפני מציאת המנחה. אם זה אפשרי אנא שלח את הצהרת המחקר שלך ליועץ המכון לפני הפגישה עימו.

אם אתה עדיין לא יכול לנסח הצהרת מחקר – זה בסדר, היועץ יעזור לך ויכוון אותך כיצד ומהיכן להתחיל. הנחיות לקווי מתאר כלליים להצהרת מחקר.

 

קביעת פגישה עם יועץ המכון:

בעודך קובע פגישה עם יועץ המכון, ד"ר אורי בלקינד, אנא כלול במייל:

1. קורות חיים וגיליונות ציונים של כל לימודיך הקודמים.

2.  מכתב המלצה ממנחה התואר השני, אם כתבת עבודת מאסטר.

3. הצהרת מחקר.

בהצלחה!

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive