ייעוץ

ייעוץ

 

הייעוץ נועד לאפשר למבקשים ללמוד במכון כהן להציג שאלות על אופי הלימודים בו ולסייע למועמדים לברר האם מסגרת זו מתאימה להם. היועץ יקבע את מסגרת הלימודים האישית של המועמד בשנת ההשלמות לתואר שני, בהתאם לרקע האקדמי של המועמד. תלמידים שכבר התקבלו למכון, צריכים אישור חתום של יועץ לקורסים הספציפיים שבחרו.

 

לקראת פגישת הייעוץ הראשונה עם יועץ המכון לתואר שני, על התלמיד להצטייד בגיליון רשמי של פירוט הקורסים שלמד לתואר הראשון (ולתארים נוספים, במידה ולמד).

 

לקראת פגישות נוספות שנועדו לאשר קורסים ספציפיים שהתלמיד בוחר, יש להצטייד בטופס ובו קבע היועץ את מסגרת הלימודים האישית של התלמיד, וגם בטופס הרשמה לקורסים. כמו כן, יש  להצטייד בשמות המלאים של הקורסים שבהם התלמיד מעוניין להירשם ובמספריהם (כפי שהם מופיעים בתכנית הלימודים). במידת האפשר יש להכין פרטים אלה בטופס ההרשמה לקורסים, שניתן לקבל במזכירות התלמידים של המכון.

 

לקביעת פגישת ייעוץ לקראת לימודים לתואר שני יש לשלוח בקשה בדואר אלקטרוני לדנה ורונה לכתובת: cohn@post.tau.ac.il

 

לקראת פגישת ייעוץ לקראת תואר שלישי על המועמדים לקרוא את הליך קבלה למועמדים ללימודי דוקטורט ולפעול לפי ההנחיות שם לפני הפגישה עם יועץ הקבלה. לקביעת פגישת ייעוץ לקראת לימודים לתואר שלישי יש לשלוח בקשה בדואר אלקטרוני ליועץ המכון לתואר שלישי ד"ר אורי בלקינד: obelkind@post.tau.ac.il

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive